Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PoDobrejStronieMocy

Paragony po zakupach dla Wieczornej 👍😁

Polecane posty

Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Jprdl co za odpad genetyczny. Za robotę się weź dorosły amatorze walenia konia do mangi zamiast siedzieć na utrzymaniu starej.

Ty walisz do dzieci i pedofilii kazirodczej Wieczorna wiec może lepiej tego tematu akurat nie poruszaj. 

 Miałaś wyjść z tematu. Znowu tutaj skamlesz? Już pokazałaś ostatnio jakim zajëbistym narzucającym się nieogarem jesteś w kontakcie z facetami 😅. I to do Kermita. 😅 Tam ci siedzenie dorosłego chłopa u matki nie przeszkadza głupia locho 😅

Jesteś najgorszym rodzajem pedofilki kobiecej bo ty nie jesteś pedofilem preferencyjnym tylko zastępczym. Każdy chłop ciebie zlewa, baba zreszta tez, bo tak odrzucasz każdego mentalnie i fizycznie, no wiec Wieczi bierze się za dzieci...Obys zgniła za to w odpowiednim zakładzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Cezary Cezary napisał:

Na 13 czyli jedyny prawidłowy dla was.

Chyba dla ciebie i twojego starego Rubacho. Śmierdzisz. Pójdą screeny do rodziny S. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Przed chwilą, Gość Cezary Cezary napisał:

Na 13 czyli jedyny prawidłowy dla was.

no napewno nie do Skoczowa ani do Cieszyna bo nie bedzie tak że ręka ręke myję!! Ide wyżej ,,dużo wyżej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ty walisz do dzieci i pedofilii kazirodczej Wieczorna wiec może lepiej tego tematu akurat nie poruszaj. 

 Miałaś wyjść z tematu. Znowu tutaj skamlesz? Już pokazałaś ostatnio jakim zajëbistym narzucającym się nieogarem jesteś w kontakcie z facetami 😅. I to do Kermita. 😅 Tam ci siedzenie dorosłego chłopa u matki nie przeszkadza głupia locho 😅

Jesteś najgorszym rodzajem pedofilki kobiecej bo ty nie jesteś pedofilem preferencyjnym tylko zastępczym. Każdy chłop ciebie zlewa, baba zreszta tez, bo tak odrzucasz każdego mentalnie i fizycznie, no wiec Wieczi bierze się za dzieci...Obys zgniła za to w odpowiednim zakładzie. 

Haha. Opuść Internety po miesza ci się rzeczywistośc z netem. Przerażające. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITSUKOxD
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Jprdl co za odpad genetyczny. Za robotę się weź dorosły amatorze walenia konia do mangi zamiast siedzieć na utrzymaniu starej.

Kolejna wypowiedz Wieczornej xD Mi ma kto walić bo nie jestem odrzutem którego nawet Kermit zlewa xD Leję z ciebie pedrylko xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Chyba dla ciebie i twojego starego Rubacho. Śmierdzisz. Pójdą screeny do rodziny S. 

czekam na screeny.Masz info to dzwoń podać numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość parassolka napisał:

czekam na screeny.Masz info to dzwoń podać numer?

Sylwio ten temat tak naprawdę jest o tobie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Haha. Opuść Internety po miesza ci się rzeczywistośc z netem. Przerażające. 

o czym ona pisze? jakie śledzienie dorosłego chłopa u matki????czyjej matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belzebub
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Haha. Opuść Internety po miesza ci się rzeczywistośc z netem. Przerażające. 

Powiedziała zryta pedofilka stalkująca ludzi w sieci po dwadzieścia godzin dziennie...

Ty nawet z tego tematu nie potrafisz wyjść więc o czy mowa 😅?  Znowu taplasz się w göwnie bo chociaż tutaj ktoś jakąś uwagę tobie da? Bo każdy w realu na ciebie srä? Zresztą w sieci tez. Dopóki nie przeginasz z zaczepkami to każdy ciebie zlewa Wieczorna. 

Przerażające to były teksty które tu wypisywałaś i wypisujesz. Pokazują w jak złym stanie jest twoja psychika i z jakiej pato się wywodzisz. Tfu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sylwio ten temat tak naprawdę jest o tobie . 

Sylwia Wieczorna próbuje wykorzystać twoją słabość i cię nastraszyć bo napisałaś o policji. Nie daj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość parassolka napisał:

no napewno nie do Skoczowa ani do Cieszyna bo nie bedzie tak że ręka ręke myję!! Ide wyżej ,,dużo wyżej!!!!!

Wieczorna już próbuje ciebie zastraszać. Nie daj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITSUKOxD
3 minuty temu, Gość Belzebub napisał:

Powiedziała zryta pedofilka stalkująca ludzi w sieci po dwadzieścia godzin dziennie...

Ty nawet z tego tematu nie potrafisz wyjść więc o czy mowa 😅?  Znowu taplasz się w göwnie bo chociaż tutaj ktoś jakąś uwagę tobie da? Bo każdy w realu na ciebie srä? Zresztą w sieci tez. Dopóki nie przeginasz z zaczepkami to każdy ciebie zlewa Wieczorna. 

Przerażające to były teksty które tu wypisywałaś i wypisujesz. Pokazują w jak złym stanie jest twoja psychika i z jakiej pato się wywodzisz. Tfu. 

Lochorna znowu przegrała xD Miała wyjść z tematu i znowu nie wyszło xD Kermitem się zaorała totalnie xD Mortadela spragniona chłopa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Sylwio ten temat tak naprawdę jest o tobie . 

Domyślam sie dlatego pytam a ona nawet nie umie merytorycznie odpowiadać ! za zniesławienie mnie i mojego ojca( o ile to o nim) nie daruje!!! i nie spoczne póki  ta parszywa menda nie wyląduje w pudle!!! MÓJ OJCIEC TO ZŁOTY CZŁOWIEK!! Złego słowa nie powiem ! MÓJ OCIEC WIELU OJCOM DO PIĘT NIE DOSIĘGA! WIERZĄCY ,PORZĄDNY NIGDY KROPLI ALKO !,NIGDY MAMY NIE ZDRADZIŁ I NIGDY BY MNIE NIE DOTKNĄŁ !!! nie podaruję!!! jakby on wiedział co ta ... o nim pisze to chyba by zawału dostał.,,bo jest bardzo wrażliwym człowiekiem i jestem u niego oczkiem w głowie!! W ogóle skąd sie wziął temat jakiekjś ...ej ,,pedofili?''Już kiedys słyszałam jak tomasz chciał z Wojtka pedofila zrobić.Chore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I zdechłam
Przed chwilą, Gość ITSUKOxD napisał:

Lochorna znowu przegrała xD Miała wyjść z tematu i znowu nie wyszło xD Kermitem się zaorała totalnie xD Mortadela spragniona chłopa xD

Naprawdę nie widzisz że jedyne co wywołujesz we mnie to zażenowanie pomieszane ze śmiechem? Po to czytam te twoje nieadekwatnie emocjonalnie wpisy. Próbujesz zrównać mnie z ziemią a jedyne co z tego wychodzi to twoje upośledzenie piwniczaka pràwika który się podnieca bo ma misje i myśli że robi coś ważnego dla ludzkości. Smiechłam. Nakręciłes się tym wpisem i podnieciles więc masz paliwo ma dalsze pół dnia. 

Sajonara mango...je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Sylwia Wieczorna próbuje wykorzystać twoją słabość i cię nastraszyć bo napisałaś o policji. Nie daj się. 

jaką moją słabość??mnie nastraszyć? nie bądz śmieszna!! ha ha umrę ze śmiechu! ha ha ha To ja tu rozdaję karty rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITSUKOxD

najlepsze jak Wieczorna ma słaby punkt swojej patologicznej rodzinki xD wieczorna komuś pisała pedofilskie pomówienia i w ogóle każdego wyzywa po rodzinie (jak najgorsze dno bez grama klasy xD) a jak jej samej coś powiedzieć to od razu się jej te pedofilskie łapy trzęsą xD tak ją nerwy szarpią że straszy policją czy prokuratorem choć wcześniej prokuratorów wyzywała xD no dèbil xD normalnie dèbil bity przez starych i wywalany z domu xD ze skrzywieniem seksualnym bo normalna osoba czegoś takiego co ona w pedofilskich fantazjach nie wymyśli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
7 minut temu, Gość gość napisał:

Wieczorna już próbuje ciebie zastraszać. Nie daj się. 

mnie nastraszyć? czym? nie rozśmieszaj mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belzebub
3 minuty temu, Gość I zdechłam napisał:

Naprawdę nie widzisz że jedyne co wywołujesz we mnie to zażenowanie pomieszane ze śmiechem? Po to czytam te twoje nieadekwatnie emocjonalnie wpisy. Próbujesz zrównać mnie z ziemią a jedyne co z tego wychodzi to twoje upośledzenie piwniczaka pràwika który się podnieca bo ma misje i myśli że robi coś ważnego dla ludzkości. Smiechłam. Nakręciłes się tym wpisem i podnieciles więc masz paliwo ma dalsze pół dnia. 

Sajonara mango...je

Tak. 😅 Jasne. 😅 Właśnie dlatego zamiast robić teraz coś fajnego plujesz kilkadziesiąt postów w jego temacie Wieczorna. 😅🤦‍♀️ Kogo ty chcesz oszukać upiorny wyrzutku? Hmm? Wiesz że się tylko ośmieszasz tymi marnymi próbami dystansowania się od sytuacji, którą sama nakręcasz swoim spiėrdoleniem umysłowym? Mi jest ciebie autentycznie żal. Budzisz już tylko litość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

 PRAWO JEST PO MOJEJ STRONIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
4 minuty temu, Gość ITSUKOxD napisał:

najlepsze jak Wieczorna ma słaby punkt swojej patologicznej rodzinki xD wieczorna komuś pisała pedofilskie pomówienia i w ogóle każdego wyzywa po rodzinie (jak najgorsze dno bez grama klasy xD) a jak jej samej coś powiedzieć to od razu się jej te pedofilskie łapy trzęsą xD tak ją nerwy szarpią że straszy policją czy prokuratorem choć wcześniej prokuratorów wyzywała xD no dèbil xD normalnie dèbil bity przez starych i wywalany z domu xD ze skrzywieniem seksualnym bo normalna osoba czegoś takiego co ona w pedofilskich fantazjach nie wymyśli xD

O KIM PISZESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITSUKOxD
5 minut temu, Gość I zdechłam napisał:

Naprawdę nie widzisz że jedyne co wywołujesz we mnie to zażenowanie pomieszane ze śmiechem? Po to czytam te twoje nieadekwatnie emocjonalnie wpisy. Próbujesz zrównać mnie z ziemią a jedyne co z tego wychodzi to twoje upośledzenie piwniczaka pràwika który się podnieca bo ma misje i myśli że robi coś ważnego dla ludzkości. Smiechłam. Nakręciłes się tym wpisem i podnieciles więc masz paliwo ma dalsze pół dnia. 

Sajonara mango...je

i co? xD z tego zażenowania tutaj dalej warujesz ... xD a ktoś już mówił o tym mechanizmie z psychlogii tych twoich pożegnań xD szkoda mi ciebie xD serio xD w sumie jesteś tylko ofiarą która była całe życie przez każdego jèbana i teraz nieudolnie robi vendettę w sieci xD bo w realu jesteś malutka i się boisz xD zapièrdalasz w marnej robocie, znajomych nie masz, w chłopach obrzydzenie budzisz a rodzina patola xD masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zal
3 minuty temu, Gość Belzebub napisał:

Tak. 😅 Jasne. 😅 Właśnie dlatego zamiast robić teraz coś fajnego plujesz kilkadziesiąt postów w jego temacie Wieczorna. 😅🤦‍♀️ Kogo ty chcesz oszukać upiorny wyrzutku? Hmm? Wiesz że się tylko ośmieszasz tymi marnymi próbami dystansowania się od sytuacji, którą sama nakręcasz swoim spiėrdoleniem umysłowym? Mi jest ciebie autentycznie żal. Budzisz już tylko litość. 

Kilkadziesiąt postów? Widać właśnie jak usilnie próbujesz zakłamac rzeczywistośc wierząc w to co piszesz. 18 stron przez pół dnia nasraloś a mi gunwozjad będzie wmawial 🤣🤣 policz sobie upośle. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość parassolka napisał:

O KIM PISZESZ?

Chodzi mu o Wieczorną. Wieczorna ludzi nęka wyzywając i pomawiając ich rodziny a jak tylko ktoś jej tak samo powie to od razu wszystkie potwory wychodzą z jej podświadomości. I zaczyna robić to czym niby gardzi (o ile rzeczywiście taki podczłowiek może kimkolwiek gardzić) czyli straszyć policją itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITSUKOxD
Przed chwilą, Gość Zal napisał:

Kilkadziesiąt postów? Widać właśnie jak usilnie próbujesz zakłamac rzeczywistośc wierząc w to co piszesz. 18 stron przez pół dnia nasraloś a mi gunwozjad będzie wmawial 🤣🤣 policz sobie upośle. Haha

uważaj żebym ja tobie nie wyliczył postów spermopijko Begarowska xD jedyny który ciebie chciał to pedofil xD dramat Alicjo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belzebub
2 minuty temu, Gość Zal napisał:

Kilkadziesiąt postów? Widać właśnie jak usilnie próbujesz zakłamac rzeczywistośc wierząc w to co piszesz. 18 stron przez pół dnia nasraloś a mi gunwozjad będzie wmawial 🤣🤣 policz sobie upośle. Haha

Wiadome jest że wykształceniem nie grzeszysz prościucho, ale... żeby liczenia do stu nie ogarniać...? Serio? Za sam dzień dzisiejszy walnęłaś z dziesięć. W całym wątku będzie ze sto. Do samego Żaby nastukałaś kolejną dychę. Niestety bez odbioru. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

locho jak tam kilkulatek? śmieją się dalej z dzieciara? krowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITSUKOxD
4 minuty temu, Gość Zal napisał:

upośle.

czego zgapiasz teksty upośladzie? hipokrytka jepana ze slumsów, z brwiami coś zrób xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITSUKOxD
2 minuty temu, Gość Belzebub napisał:

Wiadome jest że wykształceniem nie grzeszysz prościucho, ale... żeby liczenia do stu nie ogarniać...? Serio? Za sam dzień dzisiejszy walnęłaś z dziesięć. W całym wątku będzie ze sto. Do samego Żaby nastukałaś kolejną dychę. Niestety bez odbioru. 😉

Kermit za samo zlewanie desperackiego trzyletniego podrywu Wieczornej ma u mnie szacunek xD A mam inne zdanie we wszystkim niż on xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
49 minut temu, Gość Belzebub napisał:

Jak na razie zrobiłaś tylko bagno. Właśnie dzięki tobie taka psycholka jak Wieczorna będzie działać w najlepsze. 

Wcześniej tu przynajmniej był zbiór dowodow na nią. Wszystko było jasne post po poście. 

Ty to wszystko rozwaliłaś pytając jak upośledzona sto razy o oczywiste rzeczy i cytując niechronologicznie stare posty. 

Utrudniasz pracę policji Sylwia. Ludziom którzy chcą się normalnie coś dowiedzieć o sprawie też. Rozwaliłaś bezsensownymi pytaniami cały wątek z dowodami. 

KTOS TWIERDZI ZE TO TEMAT O MNIE! WIEC TO TY MI TERAZ UTRUDNIASZ I POLICJI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość parassolka napisał:

KTOS TWIERDZI ZE TO TEMAT O MNIE! WIEC TO TY MI TERAZ UTRUDNIASZ I POLICJI!

Wieczorna napisała że to temat o tobie żeby ciebie wystraszyć. To chyba akurat nie dziwi że utrudnia śledztwo we własnej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×