Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 PoDobrejStronieMocy

Paragony po zakupach dla Wieczornej 馃憤馃榿

Polecane posty

Go艣膰 Belzebub
2 minuty temu, Go艣膰 parassolka napisa艂:

jakie g艂upoty?? zadaj臋 konkretne pytania o co cio chodzi? Nikt mi nie b臋dzie m贸wi艂 co mam robi膰!D膭呕臉 DO PRAWDY I PORZ膭DKU I BEDZIE PORZ膭DEK !PO TO DZIS TU JESTEM!

Jak na razie zrobi艂a艣 tylko bagno. W艂a艣nie dzi臋ki tobie taka psycholka jak Wieczorna b臋dzie dzia艂a膰 w najlepsze.聽

Wcze艣niej聽tu przynajmniej聽by艂 zbi贸r dowodow na ni膮. Wszystko by艂o jasne post po po艣cie.聽

Ty to wszystko rozwali艂a艣 pytaj膮c jak upo艣ledzona sto razy o oczywiste rzeczy i cytuj膮c niechronologicznie stare posty.聽

Utrudniasz prac臋 policji Sylwia. Ludziom聽kt贸rzy chc膮 si臋 normalnie co艣 dowiedzie膰 o sprawie te偶. Rozwali艂a艣 bezsensownymi pytaniami ca艂y w膮tek z dowodami.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
1 minut臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Chore jazdy to masz ty. Sp贸jrz kobieto jak ty si臋 zachowujesz w og贸le. Wsz臋dzie dopatrujesz si臋 odniesie艅 do w艂asnego 偶ycia. Czy ktokolwiek inny tak robi? Najwi臋ksze zj毛by nie maj膮 a偶 takich odlot贸w jak ty. Piszesz o jakich艣 Karolinach, Bo偶enach okularnicach聽聽i聽innych ludziach z twojego 偶ycia. Chocia偶 obi sobie tego nie 偶ycz膮. Jako艣 nikt inny tego nie robi. Nawet w nicku Kermita dopatrujesz si臋 odniesie艅 do w艂asnego 偶ycia i w艂asnego kota 馃ぃ聽Musia艂a艣 si臋 kiedy艣 leczy膰 psychiatrycznie bo nie wierz臋 zeby a偶 taka choroba usz艂a uwagi otoczenia. Wr贸膰 do lek贸w bo farmazonisz i nie dajesz takim osobom jak ja dowiedzie膰 si臋 czego艣 wi臋cej.聽

Ty sp贸jrz jak ty sie zachowujesz!Ta nagonka na moj膮 osobe ci膮gnie si臋 od 10 lat mam poda膰 przyk艂ady? Koam PDPS Paraiso Admit Biblioteka ,stalking ,SGTECH聽 itd!Co to ma znaczy膰? jakby o moim ojcu tak to艣 napisa艂 to zabi艂abym chyba!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
2 minuty temu, Go艣膰 parassolka napisa艂:

COS TY POWIEDZIA艁A??? ODPOWIESZ MI ZA ZNIES艁AWIENIE!! I ZA OBRAZ臉 Z UST.212 K.,K!

Ty odpowiesz za znies艂awienie Bo偶eny i聽聽Karoliny. P贸jd膮 screeny do nich. Te艣ciowa b臋dzie przeszcz臋艣liwa co? Synowi opini臋 psujesz swoim porypaniem. Doros艂y ch艂opak za matk臋 schizofreniczk臋 musi si臋 wstydzi膰. 聽Dno. Ty nawet Kermita nie powinna艣 mie膰 pod opiek膮 Sylwia.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
3 minuty temu, Go艣膰 Belzebub napisa艂:

Jak na razie zrobi艂a艣 tylko bagno. W艂a艣nie dzi臋ki tobie taka psycholka jak Wieczorna b臋dzie dzia艂a膰 w najlepsze.聽

Wcze艣niej聽tu przynajmniej聽by艂 zbi贸r dowodow na ni膮. Wszystko by艂o jasne post po po艣cie.聽

Ty to wszystko rozwali艂a艣 pytaj膮c jak upo艣ledzona sto razy o oczywiste rzeczy i cytuj膮c niechronologicznie stare posty.聽

Utrudniasz prac臋 policji Sylwia. Ludziom聽kt贸rzy chc膮 si臋 normalnie co艣 dowiedzie膰 o sprawie te偶. Rozwali艂a艣 bezsensownymi pytaniami ca艂y w膮tek z dowodami.聽

brednie i odwracanie kota ogonem! Wkurfia was 偶e podwazam wasze paranoje?Dopiero zacz臋艂am.Bagno jesli ktos robi to nie ja!Nie wiem kim jest wasza Wieczorna ale nie spoczn臋 p贸ki si臋 nie dowiem wyl膮duje w pudle! a wy razem z n

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Belzebub
4 minuty temu, Go艣膰 parassolka napisa艂:

Ty sp贸jrz jak ty sie zachowujesz!Ta nagonka na moj膮 osobe ci膮gnie si臋 od 10 lat mam poda膰 przyk艂ady? Koam PDPS Paraiso Admit Biblioteka ,stalking ,SGTECH聽 itd!Co to ma znaczy膰? jakby o moim ojcu tak to艣 napisa艂 to zabi艂abym chyba!

Przysi臋gam. Jeszcze chwila i nawet聽聽ja strac臋 do ciebie cierpliwo艣膰. Tak聽jak reszta os贸b w tym w膮tku zreszt膮. Owszem聽Wieczorna tak pisa艂a o聽ojcu jednej z ofiar. Mi臋dzy innymi聽dlatego policja stara si臋 ustali膰 dane Wieczornej. A ty w tym w艂a艣nie w tej chwili przeszkadzasz. Bo zamiast w膮tku z dowodami to przez ciebie policjanci b臋d膮聽si臋 teraz musieli przekopywa膰 przez jakie艣 70 post贸w jakie dzisiaj napisa艂a艣. Gdzie pytasz o rzeczy na kt贸re masz odpowied藕 i dwadzie艣cia razy pytasz kto to, kto tamto. Wystarczy przeczyta膰 po kolei i mie膰 jakie艣 100 punkt贸w IQ. Wystarczy. Powa偶nie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ITSUKOxD
5 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Ty odpowiesz za znies艂awienie Bo偶eny i聽聽Karoliny. P贸jd膮 screeny do nich. Te艣ciowa b臋dzie przeszcz臋艣liwa co? Synowi opini臋 psujesz swoim porypaniem. Doros艂y ch艂opak za matk臋 schizofreniczk臋 musi si臋 wstydzi膰. 聽Dno. Ty nawet Kermita nie powinna艣 mie膰 pod opiek膮 Sylwia.聽

Wlasnie聽we藕cie tam napiszcie do nich co ona wypisuje o tych ludziach to babsztyla wsadza do szpitala i spok贸j b臋dzie, zj锚ba艂a najlepszy w膮tek ever g艂upia psychiczna szm盲ta xD聽

Wida膰 na przyk艂adzie Sylwii i Lochornej聽co schizofrenia robi z m贸zgiem xD

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
6 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Ty odpowiesz za znies艂awienie Bo偶eny i聽聽Karoliny. P贸jd膮 screeny do nich. Te艣ciowa b臋dzie przeszcz臋艣liwa co? Synowi opini臋 psujesz swoim porypaniem. Doros艂y ch艂opak za matk臋 schizofreniczk臋 musi si臋 wstydzi膰. 聽Dno. Ty nawet Kermita nie powinna艣 mie膰 pod opiek膮 Sylwia.聽

Za znies艂awienie odpowiedz膮 one i ty r贸wnie偶! tesciowa czyja tesciowa moja?? ta patolka? wszyscy na wsi palcami t膮 pijaczke wytykaj膮.Shizofreniczk臋? wiesz ze nazywaj膮c mnie w ten spos贸b 艂amiesz prawo?? Dno to ty jestes! Jakiego kermita???Kermit to kot rodzic贸w ...ko a zdj臋cie by艂o zrobione parenascie lat temu!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 Belzebub napisa艂:

Przysi臋gam. Jeszcze chwila i nawet聽聽ja strac臋 do ciebie cierpliwo艣膰. Tak聽jak reszta os贸b w tym w膮tku zreszt膮. Owszem聽Wieczorna tak pisa艂a o聽ojcu jednej z ofiar. Mi臋dzy innymi聽dlatego policja stara si臋 ustali膰 dane Wieczornej. A ty w tym w艂a艣nie w tej chwili przeszkadzasz. Bo zamiast w膮tku z dowodami to przez ciebie policjanci b臋d膮聽si臋 teraz musieli przekopywa膰 przez jakie艣 70 post贸w jakie dzisiaj napisa艂a艣. Gdzie pytasz o rzeczy na kt贸re masz odpowied藕 i dwadzie艣cia razy pytasz kto to, kto tamto. Wystarczy przeczyta膰 po kolei i mie膰 jakie艣 100 punkt贸w IQ. Wystarczy. Powa偶nie.聽

Nie emocjonuj si臋 tak bo ci ci艣nienie skoczy a przy takim upale to niebezbieczne. Z parasolko Sylwio s. Si臋 um贸wcie i razem do Strasburga si臋 udajcie z艂o偶y膰 zawiadomienie o kr臋ceniu beki z rubacha. Ha ha.

Ha.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 xDD
Przed chwil膮, Go艣膰 parassolka napisa艂:

Za znies艂awienie odpowiedz膮 one i ty r贸wnie偶! tesciowa czyja tesciowa moja?? ta patolka? wszyscy na wsi palcami t膮 pijaczke wytykaj膮.Shizofreniczk臋? wiesz ze nazywaj膮c mnie w ten spos贸b 艂amiesz prawo?? Dno to ty jestes! Jakiego kermita???Kermit to kot rodzic贸w ...ko a zdj臋cie by艂o zrobione parenascie lat temu!!!

W ch枚ju mamy twojego kota, wypi锚rdalaj stad xD

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
2 minuty temu, Go艣膰 ITSUKOxD napisa艂:

Wlasnie聽we藕cie tam napiszcie do nich co ona wypisuje o tych ludziach to babsztyla wsadza do szpitala i spok贸j b臋dzie, zj锚ba艂a najlepszy w膮tek ever g艂upia psychiczna szm盲ta xD聽

Wida膰 na przyk艂adzie Sylwii i Lochornej聽co schizofrenia robi z m贸zgiem xD

Sam cwelu pryszczaty po ludziach ci艣niesz. Zara po聽 Ciebie pan dzielnicowy przyjedzie i b臋dzie siara jak matka si臋 dowie co na karaczanie jej syn piwniczak odpi膿rdala. Za dnia fobik spo艂eczny a w nocy my艣li 偶e ma misj臋 zbawienia internetow. Beka iks de turbo.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 xDD
2 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Nie emocjonuj si臋 tak bo ci ci艣nienie skoczy a przy takim upale to niebezbieczne. Z parasolko Sylwio s. Si臋 um贸wcie i razem do Strasburga si臋 udajcie z艂o偶y膰 zawiadomienie o kr臋ceniu beki z rubacha. Ha ha.

Ha.

Ty chyba zapomnia艂a艣 possa膰 swojemu bezksztaltna locho, lepiej idz do niego to zrobi膰 聽bo chodz膮 s艂uchy ze w tym miesi膮cu zapomnia艂 odebra膰 talona na k么rw臋 od pisior贸w xD tak偶e聽聽znowu b臋dziesz ...臋 Begarowi zast臋powa膰 xD聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
5 minut temu, Go艣膰 Belzebub napisa艂:

Przysi臋gam. Jeszcze chwila i nawet聽聽ja strac臋 do ciebie cierpliwo艣膰. Tak聽jak reszta os贸b w tym w膮tku zreszt膮. Owszem聽Wieczorna tak pisa艂a o聽ojcu jednej z ofiar. Mi臋dzy innymi聽dlatego policja stara si臋 ustali膰 dane Wieczornej. A ty w tym w艂a艣nie w tej chwili przeszkadzasz. Bo zamiast w膮tku z dowodami to przez ciebie policjanci b臋d膮聽si臋 teraz musieli przekopywa膰 przez jakie艣 70 post贸w jakie dzisiaj napisa艂a艣. Gdzie pytasz o rzeczy na kt贸re masz odpowied藕 i dwadzie艣cia razy pytasz kto to, kto tamto. Wystarczy przeczyta膰 po kolei i mie膰 jakie艣 100 punkt贸w IQ. Wystarczy. Powa偶nie.聽

jednej z ofiar?? kt贸rej? czemu teraz wywijasz kota ogonem co strach cie oblecia艂???Powina sie tym policja zaj膮膰!Pytam zeby podwazac wasze ...yzmy czy jej ...yzmy na jedno wychodzi.Czemu ona聽 nie potrafi odpowiada膰 merytorycznie na zadane pytania? hmm ? mAsz odpowiedz!! Wy jestescie jedna wielka mafia!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Sam cwelu pryszczaty po ludziach ci艣niesz. Zara po聽 Ciebie pan dzielnicowy przyjedzie i b臋dzie siara jak matka si臋 dowie co na karaczanie jej syn piwniczak odpi膿rdala. Za dnia fobik spo艂eczny a w nocy my艣li 偶e ma misj臋 zbawienia internetow. Beka iks de turbo.聽

Siara to b臋dzie jak tw贸j stary si臋 dowie 偶e masz spraw臋 w s膮dzie za stalking i pedofili臋 Wieczorna. To b臋dzie dopiero siara. Sam jest patus ale sielanki nie b臋dzie z tego tytu艂u.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Belzebub
1 minut臋 temu, Go艣膰 parassolka napisa艂:

jednej z ofiar?? kt贸rej? czemu teraz wywijasz kota ogonem co strach cie oblecia艂???Powina sie tym policja zaj膮膰!Pytam zeby podwazac wasze ...yzmy czy jej ...yzmy na jedno wychodzi.Czemu ona聽 nie potrafi odpowiada膰 merytorycznie na zadane pytania? hmm ? mAsz odpowiedz!! Wy jestescie jedna wielka mafia!

Masz Sylwia.聽Sprowadzilas Wieczorba schizofreniczk臋 聽do tematu. Zadowolona? Idz si臋 lecz faktycznie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 xDD
3 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Sam cwelu pryszczaty po ludziach ci艣niesz. Zara po聽 Ciebie pan dzielnicowy przyjedzie i b臋dzie siara jak matka si臋 dowie co na karaczanie jej syn piwniczak odpi膿rdala. Za dnia fobik spo艂eczny a w nocy my艣li 偶e ma misj臋 zbawienia internetow. Beka iks de turbo.聽

Mo偶esz mi nagwizda膰 艣mierdz膮ca locho xD Ja pedofilii na forach nie pisz臋 ani nie pod偶eganie do samob贸jstwa xD Id藕 wyliz 呕abie. Mo偶e ci pozwoli? XD Raz w 偶yciu kto艣 xD

Do mnie od maminsynk贸w a sama robisz si臋 mokra na widok takiego i p艂aszczyznach mu si臋 pod stopami xD Nie艂adnie xD

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Siara to b臋dzie jak tw贸j stary si臋 dowie 偶e masz spraw臋 w s膮dzie za stalking i pedofili臋 Wieczorna. To b臋dzie dopiero siara. Sam jest patus ale sielanki nie b臋dzie z tego tytu艂u.聽

Imponuje mi 偶e sp臋dzasz ca艂y dzie艅 pisz膮c te g艂upoty. Naprawd臋. Bezrobotny stulejarz kt贸ry my艣li 偶e jest szeryfem internetow. No pisz pisz. Papa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Belzebub
5 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Sam cwelu pryszczaty po ludziach ci艣niesz. Zara po聽 Ciebie pan dzielnicowy przyjedzie i b臋dzie siara jak matka si臋 dowie co na karaczanie jej syn piwniczak odpi膿rdala. Za dnia fobik spo艂eczny a w nocy my艣li 偶e ma misj臋 zbawienia internetow. Beka iks de turbo.聽

7 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Nie emocjonuj si臋 tak bo ci ci艣nienie skoczy a przy takim upale to niebezbieczne. Z parasolko Sylwio s. Si臋 um贸wcie i razem do Strasburga si臋 udajcie z艂o偶y膰 zawiadomienie o kr臋ceniu beki z rubacha. Ha ha.

Ha.

Masz Sylwia wypowiedzi Wieczornej kt贸ra w艂a艣nie znowu pisze aluzje pedofilskie oraz straszy ludzi dzielnicowym sama b臋d膮c stalkerk膮 i maj膮c pedofili臋 czy pod偶eganie do samob贸jstwa na koncie.聽Co tobie to da艂o mo偶na wiedzie膰?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
4 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Sam cwelu pryszczaty po ludziach ci艣niesz. Zara po聽 Ciebie pan dzielnicowy przyjedzie i b臋dzie siara jak matka si臋 dowie co na karaczanie jej syn piwniczak odpi膿rdala. Za dnia fobik spo艂eczny a w nocy my艣li 偶e ma misj臋 zbawienia internetow. Beka iks de turbo.聽

czyj syn co聽ty pieprzysz?? mam cie poda膰? Jeszcze jedno s艂owo na mojego聽syna i nie r臋cze za siebie!! Od mojego syna wara!!!Fobik?? co to za bzdury??w nocy?? Moj syn ...u /...ko ci臋偶ko pracuje!! i trenuje! Skopiowa艂am ,bedzie dow贸d w s膮dzie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
3 minuty temu, Go艣膰 Belzebub napisa艂:

Masz Sylwia.聽Sprowadzilas Wieczorba schizofreniczk臋 聽do tematu. Zadowolona? Idz si臋 lecz faktycznie.聽

ja mam sie leczy膰? ty sie lecz!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ITSUKOxD
3 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Imponuje mi 偶e sp臋dzasz ca艂y dzie艅 pisz膮c te g艂upoty. Naprawd臋. Bezrobotny stulejarz kt贸ry my艣li 偶e jest szeryfem internetow. No pisz pisz. Papa

To nie ja 偶a艂o艣nie strasz臋 prokuratorem (na bank w艣r贸d rak贸w mentalnych w rodzince macie prokuratora yhym wysz艂y kompleksiki xD) czy dzielnicowym i to w sytuacji gdy聽sama聽masz cho膰by pedofili臋 czy stalking聽na koncie xD聽

Jak tam Wieczorna? Siedzia艂a艣 dzisiaj 聽z t膮 bekszta艂tn膮 r臋k膮 w majtkach w krzakach pod placem zabaw xD聽Korzystaj膮c z ladnej pogody? Wyl膮dujesz w pace pedofilska locho to tobie gwarantuje xD聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
2 minuty temu, Go艣膰 Belzebub napisa艂:

Masz Sylwia wypowiedzi Wieczornej kt贸ra w艂a艣nie znowu pisze aluzje pedofilskie oraz straszy ludzi dzielnicowym sama b臋d膮c stalkerk膮 i maj膮c pedofili臋 czy pod偶eganie do samob贸jstwa na koncie.聽Co tobie to da艂o mo偶na wiedzie膰?聽

no widze teraz kopiuj臋 Rodo tu sie wpisuje idealnie .Du偶o mi top daje .Wyl膮duje w pudle!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
2 minuty temu, Go艣膰 parassolka napisa艂:

czyj syn co聽ty pieprzysz?? mam cie poda膰? Jeszcze jedno s艂owo na mojego聽syna i nie r臋cze za siebie!! Od mojego syna wara!!!Fobik?? co to za bzdury??w nocy?? Moj syn ...u /...ko ci臋偶ko pracuje!! i trenuje! Skopiowa艂am ,bedzie dow贸d w s膮dzie.

Sylwio osob膮 kt贸ra pisze z xD wlamala si臋 na twoje konto. Do tego ca艂y czas pr贸buje cie zamkn膮膰 w psychiatryku. Uwa偶aj.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
1 minut臋 temu, Go艣膰 ITSUKOxD napisa艂:

To nie ja 偶a艂o艣nie strasz臋 prokuratorem (na bank w艣r贸d rak贸w mentalnych w rodzince macie prokuratora yhym wysz艂y kompleksiki xD) czy dzielnicowym i to w sytuacji gdy聽sama聽masz cho膰by pedofili臋 czy stalking聽na koncie xD聽

Jak tam Wieczorna? Siedzia艂a艣 dzisiaj 聽z t膮 bekszta艂tn膮 r臋k膮 w majtkach w krzakach pod placem zabaw xD聽Korzystaj膮c z ladnej pogody? Wyl膮dujesz w pace pedofilska locho to tobie gwarantuje xD聽

Popieram!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 ITSUKOxD napisa艂:

To nie ja 偶a艂o艣nie strasz臋 prokuratorem (na bank w艣r贸d rak贸w mentalnych w rodzince macie prokuratora yhym wysz艂y kompleksiki xD) czy dzielnicowym i to w sytuacji gdy聽sama聽masz cho膰by pedofili臋 czy stalking聽na koncie xD聽

Jak tam Wieczorna? Siedzia艂a艣 dzisiaj 聽z t膮 bekszta艂tn膮 r臋k膮 w majtkach w krzakach pod placem zabaw xD聽Korzystaj膮c z ladnej pogody? Wyl膮dujesz w pace pedofilska locho to tobie gwarantuje xD聽

Jprdl co za odpad genetyczny. Za robot臋 si臋 we藕 doros艂y amatorze walenia konia do mangi zamiast siedzie膰 na utrzymaniu starej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
4 minuty temu, Go艣膰 parassolka napisa艂:

czyj syn co聽ty pieprzysz?? mam cie poda膰? Jeszcze jedno s艂owo na mojego聽syna i nie r臋cze za siebie!! Od mojego syna wara!!!Fobik?? co to za bzdury??w nocy?? Moj syn ...u /...ko ci臋偶ko pracuje!! i trenuje! Skopiowa艂am ,bedzie dow贸d w s膮dzie.

Idz z ta wypowiedzi膮 na policj臋 Sylwia a nie gadaj. Mo偶e co艣 zdzia艂asz i rusza spraw臋 stalkingu od razu. Wieczorna tutaj pr贸buje n臋kac聽niejednego. Sko艅cz si臋 eldorado.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Belzebub
3 minuty temu, Go艣膰 parassolka napisa艂:

no widze teraz kopiuj臋 Rodo tu sie wpisuje idealnie .Du偶o mi top daje .Wyl膮duje w pudle!

Widzisz przynajmniej w jakim stylu pisze to ju偶 chocia偶 b臋dziesz j膮 rozpoznawa膰. Mo偶e kolejne zg艂oszenie od ciebie zmobilizuje policjant贸w by co艣 zrobili w obecnej sprawie kt贸ra jedna z ofiar Wieczornej ju偶 podobno zalozyla. Tyle ze nic nie zrobili.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Idz z ta wypowiedzi膮 na policj臋 Sylwia a nie gadaj. Mo偶e co艣 zdzia艂asz i rusza spraw臋 stalkingu od razu. Wieczorna tutaj pr贸buje n臋kac聽niejednego. Sko艅cz si臋 eldorado.聽

*sko艅czy si臋 eldorado聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 Belzebub napisa艂:

Widzisz przynajmniej w jakim stylu pisze to ju偶 chocia偶 b臋dziesz j膮 rozpoznawa膰. Mo偶e kolejne zg艂oszenie od ciebie zmobilizuje policjant贸w by co艣 zrobili w obecnej sprawie kt贸ra jedna z ofiar Wieczornej ju偶 podobno zalozyla. Tyle ze nic nie zrobili.聽

Mo偶e Sylwia na lepszy komisariat trafi. Mo偶e to jaka艣 my艣l.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cezary Cezary
2 minuty temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Mo偶e Sylwia na lepszy komisariat trafi. Mo偶e to jaka艣 my艣l.聽

Na 13 czyli jedyny prawid艂owy dla was.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka
6 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Sylwio osob膮 kt贸ra pisze z xD wlamala si臋 na twoje konto. Do tego ca艂y czas pr贸buje cie zamkn膮膰 w psychiatryku. Uwa偶aj.聽

M贸j prawnik ju偶 sie tym zajmuje ,te wpisy tez s膮 dowodami ,robi臋 zdj臋cia.Jola wie o w艂amaniu na poczt臋 i na fb .Ide z tym na policje bo moja poczta jest teraz uszkodzona ..za chore podpinanie mojego adresu i hakerstwo oraz reklamy Viagry dowal膮 mu /jej tak 偶e nie wstanie i nie tylko za to.Mnie do psychiatryka??? marzenie scietej g艂owy !聽 -za to r贸wnie偶 odpowie!!!mam dobrego prawnika kt贸ry juz o wszystkim wie!Jestem tu bo kaza艂 zbiera膰 mi dowody ,wszystkie! nawet te najdrobniejsze! bo to przest臋pstwo szkalowanie ,prze艣ladowanie i znies艂awienie tymbardziej 偶e ucierpia艂o na tym moje 偶ycie prywatne np w pracy i to niejednej takze sie nie wyp艂aci!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×