Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 PoDobrejStronieMocy

Paragony po zakupach dla Wieczornej 馃憤馃榿

Polecane posty

Go艣膰 Go艣膰
Przed chwil膮, KermitZaba napisa艂:

Internety maj膮 jednak sw贸j urok 馃槃

Pami臋tasz bumbel? 馃ぃ

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
Przed chwil膮, KermitZaba napisa艂:

Odpisa艂em, ale po raz kt贸ry艣 komentarz zrobi艂 mi si臋 "bordowy", to jaka艣 cenzura prewencyjna?

S艂owo pr脿wi jest zakazne jak co艣.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
3 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Pami臋tasz bumbel? 馃ぃ

siadaj mu do lachy locho xD lochorna nie tykana w realu przez jakiegokolwiek samca poza pewnym pedofilem ma jednak pewn膮 s艂abo艣膰 聽w postaci kermajta xD je艣li do ka偶dego ch艂opa w realu tak si臋 p艂aszczysz (a w kontra艣cie聽do twojego wyskakiwania z pyskiem do ka偶dego innego u偶ytkownika twoje natr臋tne szukanie poparcia u kermita to jest p艂aszczenie) to nic dziwnego ze ka偶dy ciebie olewa xD beka xD聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 Nara napisa艂:

Typowa strategia uloma. Broni膰 innej atencjuszki kt贸ra jecha艂a po innych nota bene lansujacej si臋 na chemioterapii i wyrywanie zda艅 z kontekstu. Na mnie nie robi to wra偶enia. Ani ty ani twoja padaka na moim punkcie. Jak i聽r贸wnie偶 kosa nad g艂ow膮. Przyjdzie to b臋dzie a ja powiem sajonara za twoimi mangizyebami. Tyle.

Uderz w pusty 艂eb, k眉rwisko si臋 odezwie.聽I to do maksymalnie pi臋ciu minut. Ty b臋dziesz komu艣 wpiera膰 偶e masz jakiekolwiek 偶ycie poza forum?聽Jeste艣 偶a艂osna. W艂a艣ciwie to ci wsp贸艂czuj臋. Dla ciebie 艣mier膰 b臋dzie zbawieniem od bezsensu twojej ja艂owej wegetacji. Mo偶e dlatego ko艂o tej rozlaz艂ej pipy lata ci jakikolwiek dobrostan聽i 艂adujesz w siebie na przemian 艣wini臋 i nikotyn臋. Nie zale偶y tobie na niczym. Nawet na sobie.聽W g艂臋bi siebie dobrze聽wiesz jak bezwarto艣ciowa jeste艣 ty i 偶ycie kt贸re tworzysz. St膮d ten tw贸j pseudostoicyzm.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

A co do Bumble to nawet nie b臋d臋 tych twoich chorych wypocin komentowa膰 bo to by ur膮ga艂o czyjejkolwiek聽godno艣ci. Lansuj膮cej si臋 na chemioterapii? Co ty w og贸le piszesz? Odpi毛rdoli艂o ci totalnie? Bumble mia艂a ukrywa膰 chorob臋 (tak jak to zwykle robi膮 niepogodzeni z聽u艂omno艣ciami ludzkiego gatunku i聽niedojrzali emocjonalnie ludzie) tylko dlatego, 偶e聽jakiemu艣 zaburzonemu szmt艂awcowi z patologicznej rodziny tak pasuje? Chyba ci臋 poj毛ba艂o stara torbo.

Pomijaj膮c聽fakt聽偶e raczej nie da si臋 lansowa膰 na tak ci臋偶kiej i 艣miertelnej chorobie to Bumble nic szczeg贸lnego na tle swojej聽choroby nie robi艂a. M艂odziutka dziewczyna dzielnie walczy艂a ze swoim schorzeniem a ty psychiczny por膮ba艅cu tylko jej dowala艂a艣. Nikt normalny nie prze艣laduje osoby na chemioterapii.聽Samo to 艣wiadczy o tym jak pod艂a i patologiczna jeste艣. Twoi starzy to jakie艣 dno 偶e wychowali kogo艣 takiego. Nie pisz臋tutaj o twojej schizofrenii bo ta nie wybiera. Ale to co sob膮 przedstawiasz 艣miej膮c si臋 z czyjej艣 chemii to jest brak elementarnych zasad moralnych i cz艂owiecze艅stwa. Dno.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
5 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

lochorna nie tykana w realu przez jakiegokolwiek samca poza pewnym pedofilem ma jednak pewn膮 s艂abo艣膰 聽w postaci kermajta xD je艣li do ka偶dego ch艂opa w realu tak si臋 p艂aszczysz (a w kontra艣cie聽do twojego wyskakiwania z pyskiem do ka偶dego innego u偶ytkownika twoje natr臋tne szukanie poparcia u kermita to jest p艂aszczenie) to nic dziwnego ze ka偶dy ciebie olewa xD beka xD聽

Co艣 w tym jest. Wiadomo by艂o 偶e to jej nienawidzenie wszystkich i rzekome uniezale偶nienie od jakichkolwiek kontakt贸w mi臋dzyludzkich to sztucznie i nieudolnie wypracowana poza. Babsko jest samotne z konieczno艣ci wi臋c siedzi na tych forach i przelewa jad w spos贸b niedopuszczalny dla ka偶dej normalnej osoby.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Choroba bumbla nie by艂a ani specjalnie ci臋偶ka ani smiertelna o czym sama pisa艂a wi臋c zanim zaczniesz niezdrowa podniete zasi臋gnij wiarygodnych informacji. Id臋 bo znowu zacz臋艂a艣 bawi膰 si臋 peezdo na m贸j koszt.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
5 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Uderz w pusty 艂eb, k眉rwisko si臋 odezwie.聽I to do maksymalnie pi臋ciu minut. Ty b臋dziesz komu艣 wpiera膰 偶e masz jakiekolwiek 偶ycie poza forum?聽Jeste艣 偶a艂osna. W艂a艣ciwie to ci wsp贸艂czuj臋. Dla ciebie 艣mier膰 b臋dzie zbawieniem od bezsensu twojej ja艂owej wegetacji. Mo偶e dlatego ko艂o tej rozlaz艂ej pipy lata ci jakikolwiek dobrostan聽i 艂adujesz w siebie na przemian 艣wini臋 i nikotyn臋. Nie zale偶y tobie na niczym. Nawet na sobie.聽W g艂臋bi siebie dobrze聽wiesz jak bezwarto艣ciowa jeste艣 ty i 偶ycie kt贸re tworzysz. St膮d ten tw贸j pseudostoicyzm.聽

pod艂y聽wieczus smiec聽podsumowany聽w punkt聽馃憤馃憤馃憤

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
3 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Choroba bumbla nie by艂a ani specjalnie ci臋偶ka ani smiertelna o czym sama pisa艂a wi臋c zanim zaczniesz niezdrowa podniete zasi臋gnij wiarygodnych informacji. Id臋 bo znowu zacz臋艂a艣 bawi膰 si臋 peezdo na m贸j koszt.聽

nikt nie musi si臋 bawi膰 na tw贸j koszt bo sama si臋 o艣mieszasz wieczorna xD i sko艅cz si臋 nieudolnie t艂umaczy膰 teraz bo 艣mianie si臋 z chemii to dno w ka偶dym wypadku

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
6 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Choroba bumbla nie by艂a ani specjalnie ci臋偶ka ani smiertelna o czym sama pisa艂a wi臋c zanim zaczniesz niezdrowa podniete zasi臋gnij wiarygodnych informacji. Id臋 bo znowu zacz臋艂a艣 bawi膰 si臋 peezdo na m贸j koszt.聽

Pope艂ni艂a艣 b艂膮d logiczny skarbie. Nie mo偶na bawi膰 si臋 na koszt czego艣 co jest bezwarto艣ciowe. W tym przypadku ciebie.聽

Na katar chemioterapii raczej si臋 nie przepisuje wi臋c sko艅cz pi毛rdoli膰.聽Nie masz 偶adnych kompetencji do oceniania stopnia zaawansowania jej choroby. W聽聽ka偶dym przypadku to jest ci臋偶ka sytuacja dla organizmu i psychiki takiej osoby. 艢mianie si臋 z kogo艣 w takiej sytuacji to wyj膮tkowe kur毛stwo i totalny upadek moralny.

Skoro jednak ta choroba to taki drobiazg聽z kt贸rego Bumble wr臋cz powinna si臋 cieszy膰 to w takim razie tobie tak偶e tego "drobiazgu" 偶ycz臋. Mo偶e si臋 nauczysz pokory i rozwiniesz w sobie jak膮kolwiek moralno艣膰 i empati臋. Chocia偶 szczerze w to聽w膮tpi臋.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
2 minuty temu, KermitZaba napisa艂:

Ja tam nic nie pami臋tam o chorobie bumblebee. By艂o takie co艣? Og贸lnie to pami臋tam ze by艂a p贸藕na, bez dystansu i potrafi艂a by膰 wynios艂a.

Bumblebee przyjmowa艂a chemi臋 i Wieczorna si臋 z tego nabija艂a. na聽kt贸rej艣 stronie tego tematu jest screen z Kowbojek gdzie Wieczorna 艣mieje si臋 z jej chemii. smiala聽si臋 z niej mniej聽wi臋cej w tym samym czasie gdy zaczela gn臋bi膰 Nimfetk臋 pedofili膮. innej聽聽jeszcze dziewczynie st膮d Broken聽kt贸ra chyba kojarzysz 偶yczy艂a gwa艂tu. na聽tym screenie w tym temacie akurat te wszystkie trzy wypowiedzi s膮聽聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

聽htt ps://zap odaj.ne t/b8e0952 74f269.png.html to ten screen

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

dobra ten link dzia艂a聽htt ps://im gur.co m /a/RcwCXBd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

kolejno do Bumble Nimfy i Broken

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

chocia偶 to pojedyncze przyk艂ady tylko bo do ka偶dej przecie偶z nich du偶o wi臋cej by艂o i dalej przecie偶 nawet w nocy pedofili臋 do Nimfy pisa艂a i Broken tak偶e gn臋bi ca艂y czas, dobrze 偶e chocia偶 Bumbelkowi da艂a spok贸j

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
3 minuty temu, KermitZaba napisa艂:

M艂oda dziewczyna, nie by艂em jej fanem, nie by艂a zbyt m膮dra, ale nie by艂a te偶 najgorsza. Szkoda, szkoda jej m艂odo艣ci, 偶ycia. Znam m艂odych ludzi (przed 40) z nowotworami, po rozmowie z nimi rak kojami mi si臋 z walk膮 do ko艅ca 偶ycia, bo mog膮 by膰 nawroty. Wyleczony uwa偶a si臋 taki, gdzie nie ma nawrotu przez 5 lat, ale to nie znaczy ze go nie b臋dzie ju偶 w og贸le, mo偶e by膰 i to jest najgorsze.


Nimfetka te偶 byla toksyczna jak wieczorna ale na sw贸j spos贸b, ci膮gle si臋 nad sob膮 litowa艂a. Mia艂em wra偶enie ze narzeka dla sportu, bo lubi by膰 w centrum uwagi.

Uwa偶aj bo w艂a艣nie piszesz z nimfa. Teraz udaje 偶e jest go艣ciem i wyci膮ga ze swojego dysku stare skriny 馃槀 偶ycz臋 udanej konwersacji kermit z histeryczka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
2 minuty temu, KermitZaba napisa艂:

A teraz pisze z wieczorn膮? Kiedy sko艅czycie ten kabaret... Ja wiem, 偶e pisanie na takich stronach jest cech膮 ludzi kt贸rzy nie musz膮 nale偶y do 艣miertelnie powa偶nych, ale jakie艣 minimum powinno obowi膮zywa膰.

Lece, bo ju偶 znowu przesadzi艂em z por膮, zap艂ace za to.

Ja te偶.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
2 minuty temu, KermitZaba napisa艂:

M艂oda dziewczyna, nie by艂em jej fanem, nie by艂a zbyt m膮dra, ale nie by艂a te偶 najgorsza. Szkoda, szkoda jej m艂odo艣ci, 偶ycia. Znam m艂odych ludzi (przed 40) z nowotworami, po rozmowie z nimi rak kojami mi si臋 z walk膮 do ko艅ca 偶ycia, bo mog膮 by膰 nawroty. Wyleczony uwa偶a si臋 taki, gdzie nie ma nawrotu przez 5 lat, ale to nie znaczy ze go nie b臋dzie ju偶 w og贸le, mo偶e by膰 i to jest najgorsze.


Nimfetka te偶 byla toksyczna jak wieczorna ale na sw贸j spos贸b, ci膮gle si臋 nad sob膮 litowa艂a. Mia艂em wra偶enie ze narzeka dla sportu, bo lubi by膰 w centrum uwagi.

nie no.聽miejmy nadziej臋 偶e Bumble si臋 wyleczy艂a.聽nie piszmy o niej w czasie przesz艂ym.聽rokowania mia艂a chyba dobre?ja wiem 偶e ty 聽tam z ma艂o z kim si臋 lubi艂e艣 i k艂贸ci艂e艣 si臋 i z Bumbelkiem i z Nimf膮 bo cala wasza trojka miala charaktery聽ale nie mozesz ich w ogole porownywac do tego szkodnika wieczornej...

baba powinna miec paragrafy postawione za to co wypisuje i jak n臋ka ludzi...fakt ze i Bumbelek i Nimfa potrafi艂y si臋 wkurzy膰 ale mo偶e w艂a艣nie dlatego聽wieczorna je prze艣ladowa艂a. bo one nie dawa艂y jej wej艣膰 na g艂ow臋 a takich ludzi to dodatkowo nakr臋ca.聽Broken te偶 jest asertywna i ja聽tez wieczorna przesladuje.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
7 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Uwa偶aj bo w艂a艣nie piszesz z nimfa. Teraz udaje 偶e jest go艣ciem i wyci膮ga ze swojego dysku stare skriny 馃槀 偶ycz臋 udanej konwersacji kermit z histeryczka.

lepsza konwersacja z histeryczka niz z pedofilka taka jak ty...Wieczorna to 偶e dalej masz obsesje na tle Nimfy to mnie nie dziwi, bo to chocby w nocy udowodnilas, ale twoje zjepanie umyslowe wlasnie osiaga apogeum...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
6 minut temu, KermitZaba napisa艂:

A teraz pisze z wieczorn膮? Kiedy sko艅czycie ten kabaret... Ja wiem, 偶e pisanie na takich stronach jest cech膮 ludzi kt贸rzy nie musz膮 nale偶y do 艣miertelnie powa偶nych, ale jakie艣 minimum powinno obowi膮zywa膰.

Lece, bo ju偶 znowu przesadzi艂em z por膮, zap艂ace za to.

kermit ignor na wieczorn膮...ona ju偶聽wszedzie widzi nimfe...wczoraj mi zarzucala bycie nia i to pomimo tego 偶e pi臋膰 minut wcze艣niej wyzywa艂a moj膮 matk臋 i mnie 偶e sobie wal臋 do lasek z mangi xD i 偶e jestem gruby xD chory 艂eb to jest聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Kermit zgasi艂 wieczorn膮.聽馃憤 馃槀 Prawid艂owo. Kolejne 偶a艂osne umizgi starej zdziwacza艂ej torby przylaz艂ej tutaj z Kowbojek zosta艂y ukr贸cone.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
5 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Ja te偶.聽

Haha jak聽Wieczorna聽szuka kontaktu z Kermitem nieudolnie. S艂aby punkcik. Asperger jak nic.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Sko艅cz iks deszkowac bo jeste艣 偶a艂osny oble艣ny pr脿wiku kt贸ry ma podniete z wyszukiwania i skrinowania starych wpis贸w. My艣lisz 偶e b臋dziesz kim艣 w oczach atencyjnej u艂omy? Jeste艣 jej potrzebny w艂a艣nie po to a w duchu Tob膮 gardzi jak smieciem wi臋c tym bardziej twoje podlizywanie si臋 jest 偶a艂osne. Ale czego nie zrobi pr脿wik piwniczak 偶eby zgarnac odrobin臋 atencji od dziewczyny kt贸ra w realu by na niego nawet nie splunela.

to jak w ko艅cu jest Wieczorna schizofreniczko xD wczoraj mnie wyzywa艂a艣 od prawiczk贸w聽i obra偶a艂a艣 moj膮 matk臋 (dow贸d wy偶ej) za to 偶e mam screeny z twoimi chorymi tekstami a teraz ju偶 jestem Nimfa i to ona ma screeny xD za twoj膮 schizofreniczn膮 logik膮 nikt nie nad膮偶y xD ja w przeciwienstwie do dziewczyn nie bede dyskutowal z twoim chorym lbem tylko uzywal dowodow jesli akurat mi sie bedzie chcialo wiec nie masz szans w dyskusji

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

To znaczy 偶e masz ch煤jowo rozwini臋ta wyobra藕ni臋 a co za tym idzie m贸zg. Z normalnej rodziny mangozyeb nie wyrasta wi臋c ne gloryfikuj kobiet ze swojego otoczenia. Za ma艂o cie stara bi艂a ... po 艂bie i co wyros艂o? Ano pr脿wiczak lizacy kuciape lasce na jpg. Bialorycerz iks de heheszkuj. A偶 takich dziur w nosie nie mam wi臋c wiesz. To raczej dwie dziury o kt贸rych mo偶esz pomarzyc bo nigdy w nie nie wlozysz .聽

a tu jak moj膮 matk臋 psycholka z patologii obra偶a艂a xD tak oble艣nego tekstu 偶adna kobieta w mojej rodzinie by nie powiedzia艂a. dzisiaj ju偶 jestem Nimf膮 dla schizofrenicznego 艂ba xD

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
18 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Kermit zgasi艂 wieczorn膮.聽馃憤馃槀 Prawid艂owo. Kolejne 偶a艂osne umizgi starej zdziwacza艂ej torby przylaz艂ej tutaj z Kowbojek zosta艂y ukr贸cone.聽

podbijam xD

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 up.

zawistnico dosz艂a艣 do siebie ju偶?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dowody

No elo xD聽聽Zgodnie z聽聽obietnic膮 聽przejrza艂em sekcj臋 kowbojek na czanie聽i mam聽nowe dowody na chore intrygi Wieczornej w celu omotania Kermita xD聽

Niez艂a historia si臋 wy艂ania xD Ta kobieta to jest czysty rak xD Ja sam聽w to kur艂a聽聽nie wierz臋聽co za chory 艂eb to jest xD Wychodzi na to 偶e Wieczorna od lat ma krasza na punkcie naszego forumowego kolegi Kermita xD聽

Ale to nie wszystko xD Wiecie jak pr贸buje go uwie艣膰? Ju偶 wam m贸wi臋 xD

Poprzez szkalowanie dw贸ch z trzech jej ofiar xD Nimfy i Bumble xD Takie s膮 metody szkalowania Wieczornej xD聽Co ciekawe obie z nich to by艂y dziewczyny kt贸rych 呕aba nie lubi艂 xD

Wi臋c co w tej sytuacji zrobi艂a Wieczorna? Jak postanowi艂a zdoby膰 jego serce xD?

Postanowi艂a si臋聽jemu聽podliza膰 poprzez szkalowanie ich xD

Pierwszy jej podryw to by艂 艣mianie si臋 z chemioterapii Bumelka...Jednej z dziewczyn kt贸rej Kermit nie lubi艂...

Oczywi艣cie Wieczorna 艣mia艂a si臋 z choroby tej dziewczyny, jednocze艣nie聽wycieraj膮c sobie przy tym g臋b臋 naszym forumowym koleg膮 聽Kermitem (kt贸ry akurat jak powy偶ej聽wida膰 potrafi si臋 zachowa膰 gdy kto艣 jest ci臋偶ko chory i nawet tutaj w tym temacie聽Bumbelkowi wsp贸艂czuje i to聽聽mimo faktu 偶e si臋 nie lubili)...

Chora Wieczorna kaza艂a Bumblebee聽聽"bra膰 chemi臋, ale na chory 艂eb", potem "umy膰 lustro" (chyba po to,聽偶eby biedna zobaczy艂a jak 藕le zdaniem Mortadeli聽Wieczornej聽wygl膮da w chorobie), jeszcze potem tak oble艣nie podkre艣la艂a 偶e jej nie interesuje ta chora dziewczyna i 偶e "Wieczornej zwisa jej chemia"...Oble艣ny babsztyl...

Tutaj dowody na to co wy偶ej napisa艂em聽htt ps://img ur.co m/a/m2wCgNy 聽(usu艅cie 3 spacje)聽

Ale 偶e Bumbelek to by艂o dla niej za ma艂o 偶eby si臋 wy偶y膰 wi臋c to聽samo zacz臋艂a robi膰 Nimfie xD Nimfa pisa艂a o fascynacji Lolit膮 i mia艂a zwi膮zany z t膮 ksi膮偶k膮 nick wi臋c Wieczorna zacz臋艂a j膮 gn臋bi膰 pedofilskimi scenariuszami z Nimf膮 w roli g艂贸wnej xD I tak non stop xD Jeszcze po drodze wyszukiwa艂a j膮 w milionie randomowych miejsc w sieci xD Fabrykowa艂a Nimf臋 na jakich艣聽stronach z prostytutkami itd xD聽

Oczywi艣cie postanowi艂a si臋 przy tym ca艂ym n臋kaniu powo艂ywa膰 na Kermita xD Bo Nimfa obok Bumbelka聽by艂a drug膮 dziewczyn膮 kt贸ra mia艂a jakie艣 spiny z 呕ab膮 xD聽

Wi臋c Wieczorna zwietrzy艂a kolejn膮 okazj臋 do 偶a艂osnego podrywu xD I postanowi艂a聽(niestety bez rezultatu xD) , zaimponowa膰 Kermitowi poprzez n臋kanie Nimfy pedofili膮 xD 聽Pisa艂a oble艣ne rzeczy o Lolitach i pedofilii i pr贸bowa艂a 艣mieszkowa膰 z metoo powo艂uj膮c si臋 na to 偶e "jest z kermitem" (kt贸ry nawet nie wiedzia艂 o tej ca艂ej akcji) i znowu wycieraj膮c nim sobie g臋b臋 xD聽

Tutaj przyk艂ady聽htt ps://im gur.com/a/NX FhkX3 (usu艅cie 3 spacje)聽

Nie wiadomo jak si臋 czuje Bumblebee i na ile si臋 na jej leczeniu odbi艂o n臋kanie przez Wieczorn膮...Z kolei聽Nimfa z tego co wiem mia艂a my艣li samob贸jcze od tego jak Wieczorna za ni膮 chodzi艂a strasz膮c 偶e jej co艣 zrobi i 聽molestowania j膮 tymi chorymi tre艣ciami dwa lata czasu...聽i to trwa do dzi艣 xD聽

Tak偶e to s膮 sposoby tego chorego 艂ba Wieczornej na podryw xDD Oczywi艣cie nieudany bo Kermit j膮 olewa chocia偶 ona dalej si臋 narzuca jak mo偶e xD聽

Oczywi艣cie wtedy jak i teraz Kermit zla艂 te marne pr贸by podrywu ze strony zaburzonej psycholki 聽i jeszcze okazuje si臋 偶e nawet nie wiedzia艂 o tej akcji ze 艣mianiem si臋 z chemii Bumbelka... wi臋c Wieczorna niszczy艂a j膮 na darmo xD

Bo Kermit si臋 i tak nie dowiedzia艂 xD O tej pedofilii te偶 nie wiedzia艂 xD Wi臋c Nimf臋 te偶 聽na darmo Wieczorna n臋ka艂a xD聽

Raczej normalnemu facetowi nie zaimponuje takie co艣 xD聽

To jest totalny cringe do czego ja si臋 dosta艂em聽xD Tylko mnie to umacnia w przekonaniu 偶e musimy ludzie znale藕膰 t膮 bab臋 bo ona jest niebezpieczna dla spo艂ecze艅stwa xD To ju偶 przebi艂o wszystko xD

呕eby od lat pr贸bowa膰 uwie艣膰 go艣cia poprzez prze艣ladowanie dw贸ch nielubianych przez niego dziewczyn 艣mianiem si臋 z ci臋偶kiej choroby czy ci膮g艂ym pisaniem pedofilskich scenariuszy pod komentarzami to trzeba naprawd臋 by膰 Wieczorn膮 xD

Ona jest upiorna i potrzebuje pomocy ludzie xD Tyle w temacie xD Uwa偶ajcie na st臋偶enie raka w tych skrinach xD

Mia艂em by膰 tutaj wcze艣niej ale naprawia艂em kompa i trzy ostatnie dni nie mia艂em dost臋pu do forumka ale chyba wybaczycie xD Bo napisa艂em co mia艂em xD聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dowody

Niestety jest jeszcze druga cz臋艣膰 tej smutnej historii nieudanego podrywu Kermita przez Wieczorn膮 xD Bracie wsp贸艂czujemy tobie fanki xD

Ot贸偶 uczucie Wieczornej niestety nie wygas艂o i lata z kisielem w majtkach za 呕ab膮 dalej xD Tak jak to by艂o kilka dni temu xD聽

Oczywi艣cie znowu jej podryw przebiega kosztem Nimfy i Bumblebee xD Bo chory 艂eb z patologii Wieczorna tylko tak potrafi nawi膮zywa膰 relacje xD

My艣li 偶e zwr贸ci na siebie uwag臋 faceta poprzez n臋kanie kogo艣 xD O tym zaraz xD聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dowody
Dnia 29.05.2019 o 01:05, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Pami臋tasz bumbel? 馃ぃ

Tutaj ju偶 Wieczorna leci si臋 podliza膰 Kermitowi kosztem Bumblebee, kt贸r膮 n臋ka艂a wcze艣niej 艣mianiem si臋 z chemioterapii. My艣l膮c ...ycznie 偶e to zaimponuje 呕abie xD Pogratulowa膰 my艣lenia Wieczi聽xD聽

Dnia 29.05.2019 o 01:10, KermitZaba napisa艂:

Odpisa艂em, ale po raz kt贸ry艣 komentarz zrobi艂 mi si臋 "bordowy", to jaka艣 cenzura prewencyjna?

Kermit聽nie wiedz膮c jeszcze z kim ma do czynienia聽odpisuje xD Niestety nie chce jemu sie dodac komentarz.

Dnia 29.05.2019 o 01:11, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

S艂owo pr脿wi jest zakazne jak co艣.

Wieczorna Mortadela jest po raz pierwszy w historii forum mi艂a i pomocna xD A wcze艣niej do KA呕DEGO z pyskiem wyskakiwa艂a xD聽聽Ah co ta mi艂o艣膰 robi z psycholk膮 xD聽

Uwa偶aj bo w艂a艣nie piszesz z nimfa. Teraz udaje 偶e jest go艣ciem i wyci膮ga ze swojego dysku stare skriny 馃槀 偶ycz臋 udanej konwersacji kermit z histeryczka.

Poniewa偶 Kermit ola艂 przytyki Wieczornej w stron臋 Bumbel i jej propozycj臋 偶eby razem si臋 z tej dziewczyny po艣mia膰, Wieczorna si臋gn臋艂a po kolejny or臋偶 w postaci kolejnej intrygi xD 呕e niba Nimfa pisze do niego ( a to by艂y moje wpisy, gdzie jeszcze dzie艅 wcze艣niej Lochorna obra偶a艂a moj膮 matk臋 i wyzywa艂a mnie od pr/awik贸w xD )

A teraz pisze z wieczorn膮? Kiedy sko艅czycie ten kabaret... Ja wiem, 偶e pisanie na takich stronach jest cech膮 ludzi kt贸rzy nie musz膮 nale偶y do 艣miertelnie powa偶nych, ale jakie艣 minimum powinno obowi膮zywa膰.

Lece, bo ju偶 znowu przesadzi艂em z por膮, zap艂ace za to.

Na szcz臋艣cie Kermit Wieczorn膮 zgasi艂 i od razu si臋 skuma艂 偶e to ona znowu obsesyjnie szuka Nimfy i j膮 wyzywa xD Ale dla skisielonej Wieczornej kt贸ra ka偶dego by ju偶 wyzywa艂a 艂膮cznie z jego rodzin膮 za taki tekst to za ma艂o xD I...

Ja te偶.聽

I dalej pr贸buj臋 podtrzyma膰 konwersacj臋 z nim xD Stara mi艂o艣膰 nie rdzewieje xD Robi to pomimo tego 偶e za chwil臋 Kermit napisa艂 jasno co o niej聽my艣li xD聽

Screen贸w nie potrzebuje, dla mnie one nie s膮 偶adnymi dowodami, tyle samo mi wystarczy opisanie sytuacji, a 偶e wiem jak potrafi艂a zachowa膰 si臋 wieczorna to wcale nie wykluczam, ze mog艂a m贸wi膰 takie rzeczy.

A co do screen贸w to w og贸le dziwie si臋 ze dla wymiaru sprawiedliwo艣ci wraz z kodem html strony stanowi膮 one jakimkolwiek warto艣膰..

Kermit nie ma co do niej z艂udze艅 xD No jak wida膰 nawet zboczone psycholki maj膮 s艂abe punkty xD Ale to ju偶 jest 偶a艂osne xD W 偶yciu nie widzia艂em 偶eby si臋 dziewczyna komu艣 tak narzuca艂a xD

Szczeg贸lnie taka jak Wieczorna co do ka偶dego zawsze z agresj膮 wyskakuje xD A Kermitowi pr贸buje zaimponowa膰 艣mianiem si臋 z choroby czy n臋kaniem pedofili膮 os贸b z kt贸rymi Kermit dyskutowa艂 na r贸偶ne tematy i si臋 nie zgadza艂 xD Psychopatyczne przedszkole xD

Musi jej bardzo w realu ch艂opa brakowa膰 xD聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

No nie powiem. Jestem troch臋 w szoku. Co prawda ta聽ca艂a Wieczorna聽nigdy nie grzeszy艂a kultur膮聽ale to co mo偶emy tutaj przeczyta膰 to ju偶 jest totalne dno. Jak nisko trzeba upa艣膰 偶eby pr贸bowa膰 zaimponowa膰聽facetowi 聽przez tak ohydne zagrania. Dobrze 偶e facet聽si臋 na to nie z艂apa艂. Jeszcze by wpu艣ci艂 do swojego 偶ycia tak膮 niebezpieczn膮聽psycholk臋.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×