Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Janusz

Kiedy PiS w końcu rozpocznie aresztowania?

Polecane posty

Gość Janusz

Kiedy PiS w końcu rozpocznie aresztowania? Mam wrednego sąsiada, wozi się nowym wozem a skąpy jak nie wiem, pewnie podatków nie płaci. Do kościoła nie chodzi, nikomu nie pomoże. Wychwala Platformę, ciągle za nimi agituje. Jest chamski jeśli ktoś ma inne poglądy niż on. Krytykuje ciągle PiS i matki biorące 500+. Nie mam na chama sił. Policja nic nie zrobi, bo uważa, że nie może. Jest jakaś służba, żebym mógł zadenuncjować tego sąsiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edmun ppk

Oby po jesiennych wyborach rozpoczęły się działania kształtujące spoleczenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkaba

jak będzie miało poparcie w moze w 80%   bo pis jest słabe  w przeciwieństwie do platformy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konchazha
5 godzin temu, Gość merkaba napisał:

jak będzie miało poparcie w moze w 80%   bo pis jest słabe  w przeciwieństwie do platformy

Bzdury piszesz. Prezes Polski Jarosław Kaczyński kieruje się nieśmiertelnymi ideałami marksizmu i leninizmu:

– Dostałem na dzień dziecka, tak troszkę żartem… Bo nie byłem już wtedy dzieckiem tylko miałem 21 lat (…) Kończyłem już studia, bo wtedy wszystko szło szybciej. Mama mi kupiła książkę Lenina, jest polonistką, i wpisała taki żartobliwy wierszyk do środka. „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”. To był chyba ostatni prezent ( https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/jaroslaw-kaczynski-dostal-prezent-z-okazji-dnia-dziecka-mama-dala-mu-ksiazke/75vhx45 )

Wziął sobie mocno do serca. Duch Lenina wiecznie żywy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×