Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dowody

Dowody na Wieczorną. Nieudane podrywanie Kermita przez Wieczorną poprzez nękanie ofiar pedofilią czy śmianie się z chemioterapii.

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość parassolka napisał:

czemu policja nic z tym nie robi?? tfu władza w tym kraju mnie irytuje wprost!

W tym momencie zadałaś dobre pytanie. Policja w Polsce to dno niestety.  Nimfa podobno była na policji i sprawę przyjęli. Ale jak widać po tym że działalność Wieczornej kwitnie to policjanci póki co palcem nie skinęli. Po co lata za nimi? No to myślę że samej Wieczornej musiałabyś się zapytać. Czemu ta baba tak prześladuje swoje ofiary, Bumblebee, BrokenInside87, Nymphette no  i czemu próbuje uwieść Kermita poprzez śmianie się z choroby jednej dziewczyny czy nękanie innej dziewczyny pedofilskimi tekstami. Baba myślała że Kermitowi to zaimponuje ale się nie udało. Trudno się dziwić. Nie znam normalnej osoby której imponowałoby takie chore zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na https://kowboczan.tk mozna wrzucac zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jesteście chore. Macie na jej punkcie obsesję, podobnie jak ona na punkcie swych ofiar. Wszystkie jesteście siebie warte, całe to szemrane towarzystwo z kowbojek (z wyjątkiem Mary i Leżaczka). Niektóre z Was nawet przerosło wieczorną w chamstwie. Powinni przywrócić to Wasze popie.przone forum, byście się tam mogły naparzać po tych swoich łbach i targać wzajemnie za czupiradła, a kafe zostawić w spokoju. Nie byłem świadomy, jak bardzo ludzie mogą być walnięci w głowę, dopóki nie zapoznałem się z wypocinami kowbojkowych przybyszów. Wy chyba nie macie w życiu ważniejszych problemów, że się tu ciągle żrecie jak te głupie młode siksy o byle co i same się wzajemnie nakręcacie. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę opamiętania, najlepiej podczas wietrzenia czerepów na świeżym powietrzu 🙂

 

Ty znasz te osoby?? kogo tak przesladują??Ona czyli kto? jakich ofiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość parassolka napisał:

dawaj mi konkretne nazwiska a nie jakies niki czy pseuda bo nic mi to nie mówi

Ja nie mam nazwisk, Wieczorna dostała taką ksywę bo prześladuje od kilku lat ludzi pisząc z gościa i to głownie nocami i tak ją ludzie nazwali, żeby jakoś o niej mówić.  

No a reszta tych ludzi jest  po prostu przez nią prześladowana (BrokenInside87 znana jako Tygrys, Nymphette znana jako Nimfa, Bumblebee znana jako Bumbelek)  czy uwodzona (KermitZaba)  bo Wieczorna chodzi za ich nickami po różnych forach. Skąd mam ich nazwiska mieć? Dobra chyba już dużo powiedziałem. Nie mam siły tłumaczyć więcej. Niech ci ludzie z Kowbo piszą więcej szczegółów i dają więcej screenów z chorą działalnością Wieczornej. A tych tu latało sporo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belzebub
2 minuty temu, Gość gość napisał:

na https://kowboczan.tk mozna wrzucac zdjecia

Dobry pomysł. Da się tam naraz wrzucić wszystko? Z podpisami żeby ludzie wiedzieli o co chodzi mniej więcej? 

Ej weźcie coś zróbcie  bo ta cała Parasolka rozwaliła autorowi temat. Miał tu być zbiór wszystkich screenów na Wieczorną i wszystkich linków aktualnych gdzie szkaluje ludzi a finalnie są tu tylko pierdy tej całej Parasolki która nic nie rozumie. Rozwaliła temat swoimi pytaniami i schizami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Agatkasratka napisał:

Nientlukacz jakieś głupiej babie bo Grażyna I tak nic nie zrozumie xd wieczorna to kupa

No właśnie już mi trochę brakuje cierpliwości do tej całej Parassolki bo ona nic a nic nie kuma. Ile bym nie gadał. Buziole Agatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
2 minuty temu, Agatkasratka napisał:

Siedzi tu całymi dniami wypisuje życzenia śmierci wyzwiska fekalia pedofillskie teksty albo O stanik wszami przez wentylator wyzywa wszystkich za karę jej zdjecie powinno tu być z domalowanym ...em

o stanik??/no przypomniało mi się Agato jak ty Krystyna i dwie Jole z domu seniora oskarzyłysCie mnie o kradzieŻ stanika,powinnam była to wtedy zgłosić na policje bo to był mobbing zniesławienie i szkalowanie  mało tego zdeptałyscie moja godnosć osobistą  tłumaczac sie tym ze ,,tylko ty mogłas go ukrasc bo tylko ty masz taki mały rozmiar piersi'' chore i podłe !Czy to ma jakiś zwiazek ze mną czy moze się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
3 minuty temu, Agatkasratka napisał:

Nientlukacz jakieś głupiej babie bo Grażyna I tak nic nie zrozumie xd wieczorna to kupa

jaka Grażyna? mam na imię Sylwia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
4 minuty temu, Gość gość napisał:

No właśnie już mi trochę brakuje cierpliwości do tej całej Parassolki bo ona nic a nic nie kuma. Ile bym nie gadał. Buziole Agatka.

A co mam kumać?Ja na zadne gowniane komwbojki nie wchodze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość parassolka napisał:

A co mam kumać?Ja na zadne gowniane komwbojki nie wchodze !

To po co się tą sprawą interesujesz skoro taka gowniana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

Ja rozwaliłam temat??? ja tylko pytam,grzecznie pytam!! Jakimi shizami? jakim prawem mnie obrażasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
5 minut temu, Gość gość napisał:

To po co się tą sprawą interesujesz skoro taka gowniana? 

bo mój kot ma na imię Kermit ,bo oskarzono mnie o kradziez stanika podle i wrednie! bo podałam stalkera na policję bo nazwałam karolinę histeryczką ,bo walczę z guzami piersi.. bo jakas ...ka próbuje mnie wrobić z tomaszem twierdząc że ,,stara miłość nie rdzewieje'' tfu!! jaka miłość???.sporo by sie zgadzało,dlatego pytam.Chyba mam prawo wiedzieć jesli jest coś robione poza moimi plecami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belzebub
9 minut temu, Agatkasratka napisał:

Niech stąd idzie to jest starsza baba po 40 taka Grażyna z Januszem I się wymadrza. Oni wszyscy się wymadrzaja A tak naprawdę nic nie wiedzą. Niby w szkole z polskiego 5 A z rozumiwaniem ciężko. Wyborcy pisu tak zwani. Xd

Hehe dokładnie. Potem nie dziwią te wyniki wyborcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
1 minutę temu, Agatkasratka napisał:

Parasolka tubzaczelas bzdury gadać ja noc do cb niemam mówię że bzdury gadasz

bzdury??Jacek ratownik jest świadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo,bardzo .....$

Nudzi ci się stary dziadu, a taka piękna pogoda,słońce na dworze ,a ty przed monitorem, sam na sam pie*****sz bez sensu,co ci tylko, do tego zdemencialego łba przyjdzie, używając kilku z wielu swoich nickow ! Litość bierze gdy się to czyta! Ale dobrze ci tak szmaciarzu, Cieszy bardzo,że prócz internetu nic ci z życia nie pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość parassolka napisał:

bo mój kot ma na imię Kermit ,bo oskarzono mnie o kradziez stanika podle i wrednie! bo podałam stalkera na policję bo nazwałam karolinę histeryczką ,bo walczę z guzami piersi.. bo jakas ...ka próbuje mnie wrobić z tomaszem twierdząc że ,,stara miłość nie rdzewieje'' tfu!! jaka miłość???.sporo by sie zgadzało,dlatego pytam.Chyba mam prawo wiedzieć jesli jest coś robione poza moimi plecami .

Idź z tym wszystkim na policję z jakąś zaufaną osobą. Może od razu w sprawie Wieczornej coś ruszą i ustalą kto to jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Agatkasratka napisał:

Parasolka tubzaczelas bzdury gadać ja noc do cb niemam mówię że bzdury gadasz

Parasolka jest psychiczna. Ma urojenia ksobne i odnosi wszystko do siebie. Już że pisanie o Kermicie to pewnie o jej kocie itd xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Agatkasratka napisał:

Widzę że ostra schizofrenia tu się dzieje.

Ona jest rzeczywiście chora ta Sylwia xd Cały ttemat rozwaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Agatkasratka napisał:

Widzę że ostra schizofrenia tu się dzieje.

Ona jest rzeczywiście chora ta Sylwia xd Cały ttemat rozwaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
12 minut temu, Agatkasratka napisał:

A propo stanikow jak sprzątała szuflada z bielizna to wypieprzyoam 2  stare staniki:( jeden biały był trochę pozoklly od starosci

wypieprzyłaś podopiecznej stanik z Triumfa z wkładka po maskektomii??? czemu nie powiedziałas nikomu o tym i pozwoliłas zeby te ...ki mnie oskarżyły podle??? jeszcze komentowały ze ,,jestem płaska'' Jacek był świdkiemTo jest karalne ,z tego powodu odeszłam z tamtej pracy.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Idź z tym wszystkim na policję z jakąś zaufaną osobą. Może od razu w sprawie Wieczornej coś ruszą i ustalą kto to jest. 

idę ,racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ona jest rzeczywiście chora ta Sylwia xd Cały ttemat rozwaliła

ja jestem chora??? jakim prawem mnie obrażasz? Piszę prawdę! i również mam prawo znać prawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość Belzebub napisał:

Dobry pomysł. Da się tam naraz wrzucić wszystko? Z podpisami żeby ludzie wiedzieli o co chodzi mniej więcej? 

Ej weźcie coś zróbcie  bo ta cała Parasolka rozwaliła autorowi temat. Miał tu być zbiór wszystkich screenów na Wieczorną i wszystkich linków aktualnych gdzie szkaluje ludzi a finalnie są tu tylko pierdy tej całej Parasolki która nic nie rozumie. Rozwaliła temat swoimi pytaniami i schizami.

z tego co wiem to po jednym, ale z kowboczana nic nie poleci, wiec mozna wrzucac wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Eh... To były czasy : )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
6 minut temu, Gość gość napisał:

Parasolka jest psychiczna. Ma urojenia ksobne i odnosi wszystko do siebie. Już że pisanie o Kermicie to pewnie o jej kocie itd xD

ja tylko zadaję pytania ,dlaczego mnie obrażasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
28 minut temu, Gość gość napisał:

W tym momencie zadałaś dobre pytanie. Policja w Polsce to dno niestety.  Nimfa podobno była na policji i sprawę przyjęli. Ale jak widać po tym że działalność Wieczornej kwitnie to policjanci póki co palcem nie skinęli. Po co lata za nimi? No to myślę że samej Wieczornej musiałabyś się zapytać. Czemu ta baba tak prześladuje swoje ofiary, Bumblebee, BrokenInside87, Nymphette no  i czemu próbuje uwieść Kermita poprzez śmianie się z choroby jednej dziewczyny czy nękanie innej dziewczyny pedofilskimi tekstami. Baba myślała że Kermitowi to zaimponuje ale się nie udało. Trudno się dziwić. Nie znam normalnej osoby której imponowałoby takie chore zachowanie.

policja w tym kraju to gorzej niż dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
Przed chwilą, Agatkasratka napisał:

Ignorujmy ja biedna kobieta nic jej złego nie piszcie

Sprawiedliwość wszystkich do sięgnie za moja krzywdę ,zobaczysz.Za mojego syna podczas pobytu w szpitalu i za twoje oszczerstwa w jego i moim kierunku również.Idę stad .Wolę rozmawiać z kimś normalnym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Agatkasratka napisał:

Ignorujmy ja biedna kobieta nic jej złego nie piszcie

Dobry pomysł Agatko. Masakra z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość parassolka napisał:

policja w tym kraju to gorzej niż dno

To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

Dobry pomysł Agatko. Masakra z nią.

Masakra bo pisze prawdę? czy masakra bo pisze co myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×