Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrkkaaa

Moja corka nie bedzie wzorowa na koniec roku kara na wszystko

Polecane posty

Gość autorrkkaaa

Jestem zalamana.Pocieszcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejjss
8 minut temu, Gość autorrkkaaa napisał:

Jestem zalamana.Pocieszcie mnie

Tragedia. Zrób jej zakaz na play station i pasztetowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

współczuję twojej córce takiej matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość autorrkkaaa napisał:

Jestem zalamana.Pocieszcie mnie

Prowo na 100%, żadna matka nie jest AŻ TAK tępa. A gdyby, to chyba podlegałoby pod znęcanie się? No, przynajmniej pod względem moralnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo

A jakie ma to zachowanie naganne czy nieodpowiednie że tak przeżywasz?Jaki wiek dziecka? Jak dobre czy bardzo dobre bym dramy nie robiła i jak tak jest też współczuję córce że wakacje a tu kary będą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

zarcik.. jestem nawet zadowolona.na tylko 2 trojki. 5 piatek i 4 czworki. miala szanse na 4 z matmy i anglika. ale ostatnio odposcila sobie nauke i nie udalo. sie.dodaqm ze 4klasa podstawowki. juz wszystkie oceny wystawione. a jak u waszych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

a zachowanie ma bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość autorrkkaaa napisał:

Jestem zalamana.Pocieszcie mnie

Sobie zrób karę na wszystko i zajmij się dzieckiem, jak poświęcisz jej więcej czasu, to będzie miała lepsze wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jekaterina

Dobrze, że żartujesz autorko, bo ja naprawdę miałam kary za "niską" średnią rzędu 4,70 i byłam wyzywana od tępaków. Dodam tylko, że nijak mi to nie pomogło w osiąganiu lepszych wyników, skończyło się na tym, że wybrałam liceum dosyć oddalone od domu, żeby już nie mieszkać z rodzicami i wysłuchiwać ich wrzasków. Mieszkałam w internacie, a w domu pojawiałam się raz na 2 miesiące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godc
11 godzin temu, Gość autorrkkaaa napisał:

zarcik.. jestem nawet zadowolona.na tylko 2 trojki. 5 piatek i 4 czworki. miala szanse na 4 z matmy i anglika. ale ostatnio odposcila sobie nauke i nie udalo. sie.dodaqm ze 4klasa podstawowki. juz wszystkie oceny wystawione. a jak u waszych dzieci?

wtf? ja do końca podstawówki miałam co roku średnia 5,4

zadnych trojek

rzeczywiście tępa ta twoja corka

dodam, ze mam 16 lat wiec nie jestem stara baba jak wy i nie kończyłam szkoły 50 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Jekaterina napisał:

Dobrze, że żartujesz autorko, bo ja naprawdę miałam kary za "niską" średnią rzędu 4,70 i byłam wyzywana od tępaków. Dodam tylko, że nijak mi to nie pomogło w osiąganiu lepszych wyników, skończyło się na tym, że wybrałam liceum dosyć oddalone od domu, żeby już nie mieszkać z rodzicami i wysłuchiwać ich wrzasków. Mieszkałam w internacie, a w domu pojawiałam się raz na 2 miesiące. 

Ja też byłam wyzywana od tepaków i nieuków jeśli nie miałam świadectwa z czerwonym paskiem (jeśli brakowało, to zazwyczaj bardzo niewiele). Pamiętam, że raz była wielka awantura, zabroniono mi wszelkich zajęć dodatkowych, np. tanecznych i w wakacje nie pojechałam nawet do dziadków. Ojciec przepowiadał nawet, że z takimi "kiepskimi" ocenami skończę jedynie podstawówkę i będę sprzątaczką. Tymczasem dostałam się do najlepszego liceum w naszym mieście, jednego z najlepszych w regionie. Na maturze miałam same piątki, choć średnia w liceum nie powalała, dostałam się na uniwersytet, skończyłam kierunek, na jaki było wówczas zapotrzebowanie i całkiem dobrze radzę sobie w życiu. Ostatnio nawet usłyszałam od ojca, że jest ze mnie dumny. Kiedyś z wdzięczności za te słowa poszłabym na kolanach do Częstochowy i całowała ojca po rękach, dzisiaj jest mi wszystko jedno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I co Ci dadzą te wzorowe oceny i czerwony pasek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość godc napisał:

wtf? ja do końca podstawówki miałam co roku średnia 5,4

zadnych trojek

rzeczywiście tępa ta twoja corka

dodam, ze mam 16 lat wiec nie jestem stara baba jak wy i nie kończyłam szkoły 50 lat temu

a 3 to jakas zbrodnia? widac ze jestes kujonem którego nikt nie lubi bo strasznie wredna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko rodzice CHORZY PSYCHICZNIE  przymuszają dzieci do nauki na czerwonych paskach. Każdy jest w czymś dobry i niech w tym kierunku się rozwija. Co to za różnica, czy będziesz miał 5 z polskiego, kiedy fascynuje cię np. chemia? Albo wręcz sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 7.06.2019 o 23:06, Gość autorrkkaaa napisał:

zarcik.. jestem nawet zadowolona.na tylko 2 trojki. 5 piatek i 4 czworki. miala szanse na 4 z matmy i anglika. ale ostatnio odposcila sobie nauke i nie udalo. sie.dodaqm ze 4klasa podstawowki. juz wszystkie oceny wystawione. a jak u waszych dzieci?

"odpóściła" oj chyba ty kiedyś coś odpuściłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Dnia 7.06.2019 o 23:06, Gość autorrkkaaa napisał:

zarcik.. jestem nawet zadowolona.na tylko 2 trojki. 5 piatek i 4 czworki. miala szanse na 4 z matmy i anglika. ale ostatnio odposcila sobie nauke i nie udalo. sie.dodaqm ze 4klasa podstawowki. juz wszystkie oceny wystawione. a jak u waszych dzieci?

I wedlug Ciebie w 4 klasie to są dobre oceny? Moj syn nie jest orlem a ma 5,0. Przeciez w 4 klasie to jest zabawa. Przyroda? Czytac tematy tylko,polski,no coz trzeba sie uczyc,czytac lektury. Angielski zgodzę się,troche ciezej ale do ogarniecia. Ja musialam swojemu duzo z niego tlumaczyc. Reszta... Bulka z maslem... Rozumiem ze z matmy moze byc ciezej ale ja naprawdę nie widze tam nic czego nie można ogarnac..wystarczy wsadzic nos w.ksiazke.a.nie w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
2 minuty temu, Gość Kasia napisał:

I wedlug Ciebie w 4 klasie to są dobre oceny? Moj syn nie jest orlem a ma 5,0. Przeciez w 4 klasie to jest zabawa. Przyroda? Czytac tematy tylko,polski,no coz trzeba sie uczyc,czytac lektury. Angielski zgodzę się,troche ciezej ale do ogarniecia. Ja musialam swojemu duzo z niego tlumaczyc. Reszta... Bulka z maslem... Rozumiem ze z matmy moze byc ciezej ale ja naprawdę nie widze tam nic czego nie można ogarnac..wystarczy wsadzic nos w.ksiazke.a.nie w tv

Nie zes.ray się, u mnie w podstawówce była cała grupa dziewczyn ze średnią 5.00 albo wyższą, a i tak większość z nich poszła na studia zaoczne, bo matura już im tak świetnie nie poszła. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top

Mi nie zależy żeby dzieci uczyły się wzorowo.Nie przymuszam do nauki.Mąż też nie.Dzieci nie uczą się wcale w domu a mają średnie 4 i 3,8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×