Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudziutka mama

Chudnę bardzo szybko po ciąży i jestem mega szczęśliwa z tego

Polecane posty

Gość chudziutka mama

Jestem mega zdziwiona, że niektóre mamy piszą że nie mogą schudnąć po ciąży. Ja jem tak jak w ciąży nie karmię dziecka piersią. W sumie jem wszytsko nawet słodycze. Wyniki badań mam super. Jak tak dalej pójdzie to będę ważyć za chwilę już naprawdę sporo mniej niż przed ciążą. Mam piękne ciało bez rostępów, nie ruszam się jakoś bardzo dużo a waga spada i to super szybko bez jakiś wyrzeczeń z wielką łatwością... nie wiem czy ja mam takie wyjątkowe szczęście. Czy wy robicie coś nie tak że nie możecie schudną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa

Ja też miałam takie wyjątkowe szczęście, a nazywało się poporodowe zapalenie tarczycy. 

Tak poza tym, jeżeli chudnięcie jest wyznacznikiem Twego szczęścia to cieszymy się Twoim szczęściem. Ludzie z rakiem też dużo chudną-czy to znaczy że są mega szczęśliwi 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota

A ile czasu temu urodziłaś? Jak to Twoja pierwsza ciąża to łatwo schudnąć gorzej jak kolejna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aloha

Ja nie musiałam chudnąc - bardzo serio pisze choć głupio się chwalić. Ze szpitala wychodziłam z waga przed ciąża ( rozmiar s) płaskim brzuchem szczuplutkimi nogami rękami, bez rozstępów. W ciąży przybrałam 7 kg. Pani położna mowila , ze taki przypadek widzi po raz pierwszy. To chyba geny bo mama miała podobnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W większości przypadków to normalne jeśli nie ma się problemów ze zdrowiem, hormonami albo nie obżerało się nadmiernie "bo  ciąży można". Ja przybrałam 15 kilo czyli duuuużo więcej niż zakładałam a jestem nikłej postury, może dlatego, że od połowy nie bardzo się ruszyłam - okropnie się czułam i była zima więc też wycieczek nie było gdzie urządzać. Brzuch schodził mi dwa tygodnie, teraz ważę mniej niż przed i gdyby nie mała półka ze skóry nad blizną, bo miałam cesarkę to też nie miałabym czego zrzucać bo nie widać już tych kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

acha no i co w związku z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmh

I kogo to obchodzi? Ja nie musiałam chudnac, bo po porodzie ważyłam od razu tyle co przed ciąża. Ale podejrzewam że nikogo to nie obchodzi, więc nie zdecydowałam się na zakładanie wątku na ten temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja po wyjściu ze szpitala po porodzie ważyłam mniej niż przed ciążą, przed ciąża 50,5kg, po ciąży 47,5kg. Taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmh

No to wygrałas zawody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×