Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maamaaa

Co sądzicie o matkach które pala papierosy?

Polecane posty

Gość Maamaaa

Co sądzicie o mamach które idą z wózkiem i pala przy tym papierosy? Mnie osobiście to drażni i szkoda mi tych dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Maamaaa napisał:

Co sądzicie o mamach które idą z wózkiem i pala przy tym papierosy? Mnie osobiście to drażni i szkoda mi tych dzieci. 

może w chacie nie kopci tylko jak wyjdzie dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie w ogóle drażnią palacze. Nie rozumiem jak można wyjsc  na zewnątrz i truć sie tym smrodem (innych tez). Co do matek/ojców tez to.wg mnie powinni się zastanowić nad swoim egoizmem i zastanowić się czy ten bąbelek lubi zapach popielniczki z ust rodzica. Wg mnie śmieszne jesr to,że wszyscy walczą z gramem marichuany u kogos, a nie zakaza tego śmierdzącego g na ulicy, przystankach... czasem ide ulica za jakims smokiem i czuje sie jakbym z nim paliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mom

zatruwaja nie tylko siebie, ale dzicko i  otczenie, wiec nie tylko głupie, ale i egoistyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sądzę, że nie mają silnej woli. Z palaczami miałam dużo do czynienia, tata pali, bracia palą, teściowie palą, były chłopak palił, przyjaciółka paliła. Ja również za młodu przy okazji imprez popalałam, choć nigdy nałogowo. A teraz to już z 8 lat nie miałam papierosa w ustach i jak jedziemy do rodziców to nie mogę znieść tego zapachu. Jak wracamy do siebie to czuję, że ubrania mi śmierdzą. Jak idzie sobie taka z wózkiem i nie chucha dziecku w twarz to jestem w stanie przeżyć, choć nie pdooba mi się ten widok. Ale jak widzę kobietę w zaawansowanej ciąży i z papierosem to czuję tylko pogardę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi się nie podoba. Czy to jest mamą czy tata. I jeszcze gorszy widok dla mnie jest jak pchają wózek pijąc piwo. W ogóle nie rozumiem jak można palić przy dziecku. Tak samo na zewnątrz jak i w domu. Znam parę z 5 letnim dzieckiem z astma a oni pali w domu... Masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sądzę, że nieładny to widok u kobiety -dymiący papieros. U matki tym bardziej, ale cóż. To nie przesądza jeszcze o tym jaką jest matką, bo miałam i mam styczność z palącymi matkami i odkładając na bok tematykę nałogu która bardziej razi jako temat estetyczny to jako matki same w sobie były kochającymi matkami, sprawowały się dobrze. Ogólnie uważam, że bardziej powinno społeczeństwo się martwić erą zawalania dzieci słodyczami przy każdej możliwej okazji przez otoczenie, nawet firmy usługodawcze. To jest większa szkoda dla organizmu niż palenie które najczęściej się odbywa na balkonie czy tarasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest w ciąży i pali to trochę słabo. Jeśli pali jak dziecko jest już na świecie to ok. Oczywiście pasywne palenie dla dziecka jest okropne. Jeśli kobitka pali na zewnątrz a nie w domu to też dobrze. 

Moja mama paliła jak była w ciąży. Urodziłam się ważąc 2280kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ja myślę że proszą się sami o raka, a te biedne dzieci będą później na to wszystko patrzeć, właśnie to myślę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhhhhjjj

Ja uważam, że to strasznie smutne, że nałóg ważniejszy jest od dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×