Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HALKO

Czy jak założę Tindera, to w końcu będę miał dziewczynę?

Polecane posty

Gość HALKO

23 lata bez dziewczyny, czy jak założę Tindera, to w końcu jakąś poznam? Do wspólnie spędzanych wieczorów? Czy nie? Bo boli mnie samotność i brak 2 połówki. Jestem już tym zmęczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMMM

Też mnie to ciekawi. Może warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość HMMM napisał:

Też mnie to ciekawi. Może warto spróbować?

A moze warto nie odpowiadac sobie samemu na posty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
40 minut temu, Gość Gosc napisał:

A moze warto nie odpowiadac sobie samemu na posty. 

XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueWhale

Portale typu tinder to lipa... Kobiety są tam zasypywane wiadomościami od klientów, dostają oczoplonsu i ego im puchnie. I tu nawet nie chodzi o to, czy jesteś atrakcyjny, czy nie, tylko o zwykły tachunek prawdopodobieństwa. Ja miałem parokrotnie taką sytuację na fotce, że dziewczyny pierwsze wykazywały zainteresowanie mną, dając mi "TAK". Napisałem potem z trzy razy do tych ładniejszych, ale żadna nie odpisała. Pewnie miały zawalone skrzynki i się nie dokopały do moich wiadomości. Już lepszy jest showup, bo tam jak z dziewczyną gadasz od początku, może cię polubić i zgodzić się na spotkanie. Co prawda to się rzadko zdarza i mają w regulaminie, że nie powinny tego robić, ale to wgnie i tak lepsze rozwiązanie od tinderów i różnych takich. Swoją drogą tinder to po angielsku huba albo rozpałka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd
16 godzin temu, Gość BlueWhale napisał:

Portale typu tinder to lipa... Kobiety są tam zasypywane wiadomościami od klientów, dostają oczoplonsu i ego im puchnie. I tu nawet nie chodzi o to, czy jesteś atrakcyjny, czy nie, tylko o zwykły tachunek prawdopodobieństwa. Ja miałem parokrotnie taką sytuację na fotce, że dziewczyny pierwsze wykazywały zainteresowanie mną, dając mi "TAK". Napisałem potem z trzy razy do tych ładniejszych, ale żadna nie odpisała. Pewnie miały zawalone skrzynki i się nie dokopały do moich wiadomości. Już lepszy jest showup, bo tam jak z dziewczyną gadasz od początku, może cię polubić i zgodzić się na spotkanie. Co prawda to się rzadko zdarza i mają w regulaminie, że nie powinny tego robić, ale to wgnie i tak lepsze rozwiązanie od tinderów i różnych takich. Swoją drogą tinder to po angielsku huba albo rozpałka hehe

ale moje znajome ru.ch/aja sie z tindera, tez chce je ru.cha.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×