Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Próbuje zagadywać

Tak się kończą moje próby zagadywania dziewczyn w realu

Polecane posty

Gość Próbuje zagadywać

jak ja zagaduje do dziewczyn to się dziwnie na mnie patrzą i następuje wielka cisza. Potem zadaje pytanie w stylu jak dojść do jakiegoś miejsca lub pytam o godzinę mówiąc że mi się telefon rozładował. (Zagaduje raczej różnorodne staram się te co mi się nawet podobają)

Jedna powiedziała chamsko ,,Czego chcesz" Inna ,,Nie mam czasu spieszę się" Inna ,,Spadaj" a inna z automatu ,,Mam chłopaka" a jeszcze inna udawała że mnie nie widzi i zadzwoniła do koleżanki.

Co z ze mną nie tak? Nie jestem aż tak brzydki a mając to swoje 170cm wzrostu i tak jestem wyższy od większości dziewczyn?

A może to nie ja jestem problemem tylko kobiety są jakieś dziwne i nie umieją rozmawiać z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zaczepka na ulicy to średnio fajny pomysł : ) raczej jesteś skazany na słowne bęcki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Próbuje zagadywać napisał:

Jedna powiedziała chamsko ,,Czego chcesz" Inna ,,Nie mam czasu spieszę się" Inna ,,Spadaj" a inna z automatu ,,Mam chłopaka" a jeszcze inna udawała że mnie nie widzi i zadzwoniła do koleżanki. [...]

A może to nie ja jestem problemem tylko kobiety są jakieś dziwne i nie umieją rozmawiać z ludźmi.

Sam sobie odpowiedziałeś. Nawet, gdybyś się wizualnie nie spodobał, to nie upoważnia nikogo do ignorowania Cię, czy zwyczajnego chamstwa. Zastanów się, czy naprawdę chciałbyś mieć za partnerkę kobietę, która nie potrafi się kulturalnie zachować. Znam dwóch facetów, którzy swoje kobiety poznali w takiej właśnie ''ulicznej łapance'', także nie jest to niemożliwe. Grunt, to odpowiednie podejście i dystans. Nie zrażaj się i próbuj, w różnych sytuacjach. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD

Polki są bardzo zamknięte w sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO SKUTKU
25 minut temu, Gość Próbuje zagadywać napisał:

jak ja zagaduje do dziewczyn to się dziwnie na mnie patrzą i następuje wielka cisza. Potem zadaje pytanie w stylu jak dojść do jakiegoś miejsca lub pytam o godzinę mówiąc że mi się telefon rozładował. (Zagaduje raczej różnorodne staram się te co mi się nawet podobają)

Jedna powiedziała chamsko ,,Czego chcesz" Inna ,,Nie mam czasu spieszę się" Inna ,,Spadaj" a inna z automatu ,,Mam chłopaka" a jeszcze inna udawała że mnie nie widzi i zadzwoniła do koleżanki.

Co z ze mną nie tak? Nie jestem aż tak brzydki a mając to swoje 170cm wzrostu i tak jestem wyższy od większości dziewczyn?

A może to nie ja jestem problemem tylko kobiety są jakieś dziwne i nie umieją rozmawiać z ludźmi.

zagaduj do skutku, nie wierze że jak zagadasz 100-200 sztuk to każda cie oleje, to statystycznie niemożliwe, pozatym z czasem nabierzesz wprawy w zagadywaniu i będzie to dużo łatwiejsze i bardziej naturalne, a każde olanie daje ci doświadczenie i jesteś o krok bliżej do ten która się zgodzi na podanie numeru i randke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO SKUTKU
12 minut temu, marawstala napisał:

Kurcze, zaczepka na ulicy to średnio fajny pomysł : ) raczej jesteś skazany na słowne bęcki

gòwno prawda, zaczepienie na ulicy daje super możliwości bo ciągle tam ktoś chodzi i są coraz nowe cele do zagadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO SKUTKU
5 minut temu, Gość PrzystojnyD napisał:

Polki są bardzo zamknięte w sobie. 

nawet jak 9 na 10 polek to tępe zadufane księżniczki które cie oleją to jest 1 na 10 która jest normalna, o tą 1 na 10 tu tylko chodzi, więc szukaj jej, bo ona też chce mieć chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość DO SKUTKU napisał:

gòwno prawda, zaczepienie na ulicy daje super możliwości bo ciągle tam ktoś chodzi i są coraz nowe cele do zagadania

Skoro tak twierdzisz to pewnie masz już w tym spore doświadczenie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

A ja bym chciał, żeby mnie jakaś zagadała, sam nie zagadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykse

a mowia ze problem prawictwa to niesmialosc 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
5 minut temu, brokentiger87 napisał:

może zaczepiaj normalne dziewczyny, a nie narcystyczne karyny z przerośnietym ego

a Ty jesteś normalna?

... bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że podejmujesz dialog z autorem, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

😍Broken, wpadłaś mi w oko. Nie spier'tol tego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość DO SKUTKU napisał:

nawet jak 9 na 10 polek to tępe zadufane księżniczki które cie oleją to jest 1 na 10 która jest normalna, o tą 1 na 10 tu tylko chodzi, więc szukaj jej, bo ona też chce mieć chłopaka

Tępe bo nie dały się poderwać obcemu? Śmieszy mnie to, no niech któraś umowi się na randkę i zostanie wywieziona i zgwałcona, to będzie, że z obcym się umówiła "tępa" lala i ma co chciała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość w kość napisał:

a Ty jesteś normalna?

... bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że podejmujesz dialog z autorem, 

ielu rzeczy o mnie nie wiesz, nie chcesz poznać prawdziwego tygryska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Gość napisał:

😍Broken, wpadłaś mi w oko. Nie spier'tol tego 😘

ok, a kim Ty jesteś i jaki ja mam z tego profit, że mam tak o to dbać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

A jak były filmiki na yt jak jakiś Hiszpan czy przeciętny Australijczyk zagadywał to się mordy poleczkom śmiały... A kolesie robili filmy dla beki żeby pokazać jakie mają powodzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdndbge

Jeśli nie widzisz zainteresowania, choćby kszty, to nie startuj 🙂 Nie ma co marnować czas czy też zaczepiac każda napotkana kobietę 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Bicku napisał:

A jak były filmiki na yt jak jakiś Hiszpan czy przeciętny Australijczyk zagadywał to się mordy poleczkom śmiały... A kolesie robili filmy dla beki żeby pokazać jakie mają powodzenie 

tak, to niezłe ladacznice, że się uśmiechają jak z nimi żartuje jakieś ciacho, no ukamieniować za takie zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
38 minut temu, Gość PrzystojnyD napisał:

Polki są bardzo zamknięte w sobie. 

To prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, brokentiger87 napisał:

ok, a kim Ty jesteś i jaki ja mam z tego profit, że mam tak o to dbać?

Jestem Twoim przeznaczeniem, a Ty moim😚 Grzechem byłoby to spartolić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
26 minut temu, Gość Onsam napisał:

A ja bym chciał, żeby mnie jakaś zagadała, sam nie zagadam

Czemu nie zagadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jestem Twoim przeznaczeniem, a Ty moim😚 Grzechem byłoby to spartolić. 

:classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
9 minut temu, brokentiger87 napisał:

i jaki ja mam z tego profit, że mam tak o to dbać?

za dużo czasu z Leżakiem?

wszystko musi mieć wymierne korzyści?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
2 minuty temu, Gość Gosci napisał:

To prawda

a w internecie to już w ogóle, są tylko na wystawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

też bym brok chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość w kość napisał:

za dużo czasu z Leżakiem?

wszystko musi mieć wymierne korzyści?

 

wszystko oprócz zdystansowanej, jednak bardzo interesującej znajomości z Kostkiem 💋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Leżaczek napisał:

Ja mam lęki, że mnie jakaś zagada 😓

giry ci się telepią jak podchodzi niewiasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
6 minut temu, Gość Gosci napisał:

Czemu nie zagadasz?

Po pierwsze: musi sie na mnie chociaz spojrzeć. Po drugie widuję w 90%: rozmawiające przez telefon, prowadzące wózek z dzieckiem, patrzące się w ziemię, takie damy że nie podchodź, w dużych okularach, reszta to małolaty. Ja z resztą rzadko wychodzę się przejść, nie cierpię za bardzo miasta, wolę iść na rower spadać stąd, mam z tego więcej radości.

Tak jako ciekawostkę, kilka razy jakieś dziewczyny sporo młodsze mnie zagadały, żeby im zrobic fotkę, raz jakaś z wózkiem pytała mnie o ulicę, więc uważam, że nie moge być odstraszjący czy brzydki.

Zagadywac nie mam odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość gość napisał: też bym brok chciał X zaraz jej tak poczucie własnej wartości urośnie że następna dekadę tu zgnije odwracając piratów argenow lezaczkow 😟

😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×