Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dolla $

Czy mogę pójść do więzienia ?

Polecane posty

Gość Dolla $

Jak dostalam szału to wyrzuciłam torbę kolegi przez most do rzeki ( tak był telefon ) Zrobiłam to bo mnie wysmiewał, że nosze szkolny mundurek.. muszę nosić szkolne buty , spódnice , koszule I nawet rajtuzy .. są szare I cienkie - strasznie mi śmierdzi z nich 

Kolega próbował nawet wejść do rzeki by odzyskać telefon . Minął tydzień I do mnie WGL jeszcze nie zadzwonił.. Tylko sobie spodnie zmoczyl 

Wszyscy koledzy śmieją się z mojego szkolnego mundurka przez co ich biję lub kopię 

Raz policjant mnie zatrzymał jak wyrzuciłam przez balkon rzeczy kolegi w tym jego odkurzacz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitol

Za takie coś pójdziesz ewentualnie do burdelu gdzie będziesz musiała uprawiać przymusowy seks z przypadkowymi ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Dolla $ napisał:

Czy mogę pójść do więzienia ?

[...]

Jak dostalam szału to wyrzuciłam torbę kolegi przez most do rzeki ( tak był telefon )

[...]

Raz policjant mnie zatrzymał jak wyrzuciłam przez balkon rzeczy kolegi w tym jego odkurzacz 

Do więzienia nie pójdziesz, ale możesz odpowiadać za zniszczenie cudzego mienia oraz zakłócanie ładu publicznego (awantury), zaśmiecanie środowiska (wrzucanie rzeczy do rzeki) i stwarzanie zagrożenia dla innych (wyrzucanie rzeczy przez balkon). W przypadku, gdy złapie Cię policja, może wystawić Ci mandat. W przypadku, kiedy właściciele zniszczonego mienia wniosą sprawę do sądu, może Ci grozić grzywna i prace społeczne, w zależności od wartości zniszczeń. W przypadku, gdy Twoja równowaga emocjonalna wzbudzi podejrzenia (napady szału), zostaniesz skierowana na konsultacje z psychologiem i obserwację psychiatryczną. Także, niezależnie od Twoich motywów i argumentów - którymi nie da się usprawiedliwić rzeczonych czynów - po prostu nie warto reagować impulsywnie. Popracuj nad sobą, a jeśli jesteś wyśmiewana i gnębiona, powiedz o tym rodzicom, wychowawcy albo psychologowi szkolnemu. Na pewno znajdzie się lepsze rozwiązanie.

9 godzin temu, Gość Dolla $ napisał:

muszę nosić szkolne buty , spódnice , koszule I nawet rajtuzy .. są szare I cienkie - strasznie mi śmierdzi z nich

Wystarczy odpowiednio zadbać o higienę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEN 👽👾

śmierdzi?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onek

dlaczego wy polaki smiedzicie taka tandeta? Jakbyscie byli ludzmi drugiej kategorii? Na zachodzie tak was traktują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmierdząca
1 minutę temu, Gość onek napisał:

dlaczego wy polaki smiedzicie taka tandeta? Jakbyscie byli ludzmi drugiej kategorii? Na zachodzie tak was traktują 🙂

Bo dali mi i innym tylko jedne rajtuzy i nie mam kiedy ich prac dlatego Smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×