Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PotrzebnyPsychiatryk🚑🚑🚑

Pedofilskie teksty Wieczornej dla ostrzeżenia. Najświeższe.

Polecane posty

Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

O twoją starą. 

Matkę Tygrysa to ty szanuj Locho. Nie każda to takie ...i/sko jak twoja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, brokentiger87 napisał:

 

a oco chodzi z Keanu?

Tutaj  htt ps://f.k afete ria.pl/tem at-698 4238-nakreciliscie-mnie-na-elonika-mocno/?tab=comments#comment-8031701

Wieczorna najpierw zarzucała ofierze materializm i odrealnienie bo autorka pytania lubi Elona Muska i żartowała że chciała być jego żoną  a potem sama Wieczorna pisze że zostanie żoną Reevesa (no na pewno Reeves poleci na tą nudną ulaną pedofilkę) i że szkoda Reevesa dla materialistki xD Czyli podwójne normy pedofilki xD Lochorna może żartować w ten sposób ale inni nie i u innych to juz swiadczy o odrealnieniu a u niej nie  xD 

Najlepsze że pedofilka niby leci na Keanu i broni jego skromności  a przecież sama Wieczorna jest taką materialistką że woli kasę od miłości i większość czasu czyta o bogaczach, no thebilka zakłamana. I że Elon Musk brzydki dla Wieczornej xD 

 I jeszcze te fantazje narcystycznej pedofilki Wieczornej o tym że "każdy jej tekst jest jednocześnie spontaniczny i przemyślany" xD Biedny śmieć bez życia sobie roi własną wielkość w sieci...Teksty poniżej te z gościa to Wieczornej oczywiście xD Jeden tylko  z gościa jest  kogoś kto ją zjechał w końcu że jakim prawem ona tak pisze xD 

 

 

Dnia 7.02.2018 o 00:51, Gość PrzyszłaŻonaElona napisał:

Jak by tu poznać Elona? Narcyz nikomu nie odpisuje na Insta :( Przynajmniej kiedyś tak było, nie wiem, jak teraz...Chociaż to nas łączy xDD

 

Ostre szczęki to ma rekin. Fajne rzeczy ci imponują. Kasa, kasa, kasa. Nawet zmieniasz swoje zdanie poglądy, gdy wyczuwasz hajs :D

 

Jakie poglądy zmieniam?Jakbym leciała na hajs, to bym leciała na Rockefellera xDD Czy innego Brada Pitta :) Skoro i tak mierzymy wysoko...:) Koleś jest świetny. Sam do wszystkiego doszedł. A najbardziej pociągający jest w nim intelekt. Prezencja też zresztą. A kasa, no cóż. Świadczy na pewno o zaradności.

 

Niech mi ktoś rozwinie kwestię zmiany poglądów, bo nigdy w życiu tego nie zrobiłam pod wpływem kasy, więc chętnie się dowiem, co Autor miał na myśli xDD Wiecie kto niedługo będzie reprezentował Elonika xDD Tylko trzeba się na precedensowe przerzucić, ale to może i lepiej xDD

 

Zawsze widziałam, że jesteś nikim innym niż typową atenszyn hor... Biedna dziewczynka wciąż wierzy w bajki...

A Keanu i tak będzie moim mężem xD

 

A jednak ciągle z nią piszesz xDD By the way (trzeba szlifować inglisza xD) martwię się o twoją zdolność do rozpoznawania ironii :( P S "Odkąd sięgam pamięcią, granica pomiędzy fantazją a rzeczywistością zawsze była u mnie beznadziejnie zamazana". Google it.

 

Moja zdolność rozpoznawania ironii przewyższa twoje zdolności intelektualne. Wierz mi, że każde moje słowo jest jednocześnie przemyślane i spontaniczne.

 

Keanu jest zbyt prosty i zbyt fajny dla takiej harpii jak ty. Pozostań jednak przy innym targecie. Baj de łej Musk wygląda jak mąż Sykut i jest totalnie aseksualny.

gość dziś Może być seksowny jedynie dla sapioseksualnej kobiety. Okropny jest. X No ja jestem sapioseksualna, ale gdzie on okropny? Przystojny, wysportowany. Przystojne i regularne rysy twarzy. Jak On Ci nie pasuje to ja nie wiem kto...

Może być seksowny jedynie dla sapioseksualnej kobiety. Okropny jest.

gość dziś Keanu jest zbyt prosty i zbyt fajny dla takiej harpii jak ty. Pozostań jednak przy innym targecie. Baj de łej Musk wygląda jak mąż Sykut i jest totalnie aseksualny. xx powiedziała stalkera która próbuje prześladować drugą loszkę chorymi wizjami seksu z tatą i molestowaniami XDD na pewno twojemu idolowi by się spodobało twoje zachowanie XDD

 

00:22 Mój mąż na pewno wyczuwa g****o obsypane brokatem na kilometr. Dlaczego zawsze wpjerdalasz się w kulturalną rozmowę między wjecz a szczęk? To ty zawsze siejesz ferment. Won do budy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Już się tak sztucznie nie oburzaj WIeczorna Pedofilko. Doszłaś już do siebie po tym ataku histerii świrusko? 

 

Histerii?czyli to Karolina??Nigdy nie zapomnę tej historyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wieczorna przegięła w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość gość napisał:

 

 

Takie teksty pustaka pedofilki Wieczornej która robiła z siebie obrońcę moralności xD Wszystko oczywiście z obleśnymi podtekstami o kiszeniu ogóra...Nie widziałem jak żyję tak obleśnego babska w najgorszej patologii i to samo powiedział mój wujek jak mu pokazałem kiedyś parę tekstów tej zdegenerowanej pedofilki xD  wujek kurator sądowy...

To mało widziałeś. Znam z co najmniej 10-15 gorszych i bardziej wulgarnych trolli, którzy przewinęli się na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×