Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Wawka taka zła, kocyk

Polecane posty

Gość gosc

No więc bigbrader zmieni wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A genialny pomysł, żeby nie mieć kontaktu z ludźmi, jak ma się do naleśnikarni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co było na 4 stronie?bo nie zdążyłam doczytać 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kiedy będe poczebował miejsca i pomocy to będzie kolejny lajt, 34 lata ... facet bez jaj

Ewo określ się bo zabiję Ciebie i Twoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Gejbrijel

Adam nie rozumie, dlaczego warszawianie nie interesują się jego chorobą i opatrunkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Co było na 4 stronie?bo nie zdążyłam doczytać 😞 

A nic, poszłam po lufkie do napicia się, bo czeba przy tym panu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Gejbrijel

Adam mówi, że w pewnym sensie z takim wyglądem jest ubezwłasnowolniony i zdany na pomoc i opiekę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

On do uwagi i interwencji pòjdzie, bo ksiàżke piszę, matkooooo🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co było, no nic, apokalipsa, menago go wysterowała, nie ma pokoju, nie odbiera telefonu, idzie do bigbradera i do interwencji, będzie spał na dworcu. czeka na jej (??) telefon i liczy nie wiem na co. W międzyczasie trzyma łapę na mikrofonie, niczego nie słychać  i prowadzi monolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No i przerwało, nie zapisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Adam Gejbrijel napisał:

Adam mówi, że w pewnym sensie z takim wyglądem jest ubezwłasnowolniony i zdany na pomoc i opiekę. 

Co za typ, czy on nie rozumie, że on teraz jest w takiej sytuacji na własne życzenie?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

On do uwagi i interwencji pòjdzie, bo ksiàżke piszę, matkooooo🤦‍♀️

W Uwadze będzie nawalał na Ewę. Ostrzegałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Adam Gejbrijel napisał:

Adam mówi, że w pewnym sensie z takim wyglądem jest ubezwłasnowolniony i zdany na pomoc i opiekę. 

Niemożliwe! Zauważył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Niemożliwe! Zauważył?

Myślę, że podświadomie robił wszystko, żeby doprowadzić się do stanu, w którym będzie potrzebował opieki jak bobas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielica z Księżyca

No tak, najłatwiej się zmodyfikować i przyjąć postawę rozszczeniową, a ci niezmodyfikowani muszą sobie radzić w życiu sami o własnych siłach. Nie wiem co on sobie myśli, że jakaś podrzędna pseudo menadżerka będzie na niego kasę wykładać? On jest teraz w strasznej sytuacji, ale jak tu współczuć komuś, kto przewalił grube pieniądze na swoje ciało z próżności, zamiast zabezpieczyć sobie dach nad głową i jako takie źródło dochodu. Sorry, ale niezmodyfikowane osoby też sobie muszą radzić często sami, nie każdy ma rodziców bogatych itd. A on się zachowuje jakby on jeden był poszkodowany i sam. Tylko on, on i on. Nawet nie da mu się współczuć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oglądałam na kanale Projekt INK a propos tatuaży, jego wywiad sprzed kilku lat pt "tatuaże go uleczyły". Gdzie dopiero miał wyattuowaną brodę ala Mario i pierwsze słyszę aby kiedykolwiek był siatkarzem?! 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Gejbrijel

wracamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Te rozważania o uberze... słyszałyście? On NIE zainstaluje aplikacji, bo nie będzie instalował. Ona mu miała zamówić ale nie zamówiła, do tego nie chce go wozić, nikt nie chce go wozić a wczoraj wydał na ubera 40 zł. I płacze, ze nikomu nie można ufać,  bobasek odkrywa dorosły świat biletów, ubera i samodzielności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Gejbrijel
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Oglądałam na kanale Projekt INK a propos tatuaży, jego wywiad sprzed kilku lat pt "tatuaże go uleczyły". Gdzie dopiero miał wyattuowaną brodę ala Mario i pierwsze słyszę aby kiedykolwiek był siatkarzem?! 😄 

Na pozycji libero i był też chórzystą w Poznańskich Słowikach, co skończyło się dla niego traumatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielica z Księżyca

Nikt przy zdrowych zmysłach nie bawi się swoim ciałem zanim jako tako nie ogarnie życia i niech nie pieprzy, że to przez choroby. Nawet Kim Kardaszian ma łuszczyce i jakoś się cała nie wytatuowała, a wręcz pokazuje triki jak zapanować i ukryć tą chorobę. Tylko biedny marmurek musiał się walnąć na czorno. Hahahha brak słów. Zresztą mam kumpele, która też na to choruje i nie ma żadnych tatuaży i choć trochę widać to normalnie żyje, funkcjonuje, ładna dziewczyna z defektami, ale i to ma urok dla jej faceta. A ten zwala na chorobe swoje próżne wybory. Trzeba było myśleć szerzej i głębiej. Inni też sobie musza radzić sami i może dlatego nie mogę się zamienić w ufoludka choć może mają taki kaprys, ale przecież trzeba żyć, utrzymać dom, siebie, zwierzaki itd. No kurna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Adam Gejbrijel napisał:

Na pozycji libero i był też chórzystą w Poznańskich Słowikach, co skończyło się dla niego traumatycznie.

Ach to dlatego ściągał teksty piosenek po angielsku i się uczył, total wokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Te rozważania o uberze... słyszałyście? On NIE zainstaluje aplikacji, bo nie będzie instalował. Ona mu miała zamówić ale nie zamówiła, do tego nie chce go wozić, nikt nie chce go wozić a wczoraj wydał na ubera 40 zł. I płacze, ze nikomu nie można ufać,  bobasek odkrywa dorosły świat biletów, ubera i samodzielności

Włączyłam za późno. Nie słyszałam. Dlaczego nie chciał instalować ubera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale wg mnie wzięła sporo na swoje sumienie. Od razu widać, że szara eminencja to człowiek skrajnie roszczeniowy, niezaradny. Zostawiła go samego sobie, co oczywiście było do przewidzenia. Przyjechał do Wawki stać się bezdomnym. W Poznaniu przynajmniej miał kojec ogarnięty. 

Nie stało się nic co by mnie nie zaskoczyło. On oczywiście powiela te same bledy: nikomu nie zaufam, potem pojawia się ktoś kto obiecuję gruszki na wierzbie, to ten jak cma do ognia, wszystko rzuca i jedzie. Liczy na nie wiadomo co. Myślał, że ta kobieta to Caritas? Że do domu do swoich dzieci go weźmie? Nie wiem czy nadejdzie kiedykolwiek moment, że on poszuka sam sobie uczciwej pracy bez wiszenia na kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielica z Księżyca

Haha znowu na lajcie się tłumaczy chorobą, kiedy ten pseudo black work tylko jeszcze bardziej uwydatnia plamy. Jemu nie da się współczuć. Powalony egocentryk myśli, że ludzie mają obowiązek mu pomagać, stawiać mu, fundować mu. Podczas gdy sami pracują na siebie i żeby godnie żyć. A niech przepadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Włączyłam za późno. Nie słyszałam. Dlaczego nie chciał instalować ubera?

Bo miała to zrobic Ewa

zdjècia z ukrainkà, jak miło

poza tym do 19 ma czekac na nie wiem kogo, Ewę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

On w tym wywiadzie mówi, że zrobił specjalizacje: tatuaż makijażowy? (WTF?!) Że to o krok dalej niż tatuaż? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dajta mu pavulon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd
3 minuty temu, Gość gość napisał:

On w tym wywiadzie mówi, że zrobił specjalizacje: tatuaż makijażowy? (WTF?!) Że to o krok dalej niż tatuaż? 

cały czas tak mówi, nikt nie wie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×