Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iga

Cwaniara w ciąży wydoiła kasę

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

A dlaczego miało by nie być po równo i ma mieć przywileje? Chce mieć dzieci, to niech to sfinansuje mąż lub ona sama.

No i dobrze, że rodzi się coraz mniej. Na świecie jest i tak za dużo ludzi.

Zutylizuj więc Res swoje bachoreksy i siebie. Zrobisz wielką przyslugę przeludnionemu światu.

Wykastrowałeś już swoich synów, żeby nie płodzili i nie rozsiewali ...ych genów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Olga napisał:

Chłop może sobie iść na wychowawczy. O co ci chodzi??pracodawca nie musi szykować nowego stanowiska jak ma problem, moze ja wysłać na l4, skoro ma tak słaba firme że problem dać dodatkowa osobę do papierow. Wolałbys żeby kobiety dzwigaly i roniły w pracy według twego widzi mi się? Jesteś tak z...y że słów brak i już się uaktywniasz, wypierdalaj

Nie. On woli, żeby siedziały w domu i robiły za wory na spermę dla swoich mężów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie. On woli, żeby siedziały w domu i robiły za wory na spermę dla swoich mężów. 

I nadstawiały im każdy otwór na każde ich zawłonie. Resowi np. dupę. Lubi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Nie wiem, może nie podpiszą, niech pracodawca poszuka sobie takich co podpiszą.  Podobnie kobiet które podpiszą. W każdym razie pracodawca powinien mieć prawo zażądać oświadczenia jakiego chce. A teraz nawet nie może zapytać.

Widzisz, twoje argumenty są z d.py wzięte. Chcesz żyć wśród niewolników, to jedź sobie do innego kraju. Już widzę, jak normalny człowiek podpisze jakieś zobowiązanie czasowe, żeby szef robił z nim co będzie chciał. Jak tak rozumujesz to męska ... z ciebie:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka
47 minut temu, Rescator555 napisał:

Owszem, ode mnie pracodawca żąda corocznych badań lekarskich. I jeśli mój stan zdrowia nie będzie odpowiedni, to nie przedłuży współpracy ze mną. Nie to, że znajdzie mi jakąś lżejszą pracę, że może będzie czekał aż wyzdrowieję. Nie nadajesz się do pracy na swoim stanowisku, to do widzenia.Na jedzenie mam przerwę. A jeśli ja popełnię błąd, to straty mogą być liczone w setkach milionów dolarów. Więc możesz sobie opowiadać durne dowcipy, bo jesteś głupią 🐄 i nie masz pojęcia, co bredzisz.

Ps. Baby w mojej pracy występują jedynie w charakterze paprotki.

Hahhahaha. Jasne, już widzę jak zamiast iść na l4 z humorem sam odchodzisz i pełny werwy szukasz nowej, gorszej pracy. Już cię zechcą:) Ciesz sie, ze twoja matka się nadawała do urodzenia takiego potwora jak ty. Ile byśmy tu stracili, gdyby np poronila małego rescatorka. Rozumiem że rodziła cię w robocie w przerwie na śniadanie broń panie w trakcie pracy? Kto by nas tu tak uświadamiał, gdyby jednak coś jej nie wyszlo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Idź stąd Res socjopato. Choojku zbolały. Nie zatruwaj dyskusji.

Sama idź głupia cipo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

I nadstawiały im każdy otwór na każde ich zawłonie. Resowi np. dupę. Lubi to.

O swoich zmysleniach i fantazjach opowiedz psychiatrze.👺👺👺👺👺👺👺👺👺👺👺👺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 godzin temu, Gość Iwka napisał:

Hahhahaha. Jasne, już widzę jak zamiast iść na l4 z humorem sam odchodzisz i pełny werwy szukasz nowej, gorszej pracy. Już cię zechcą:) Ciesz sie, ze twoja matka się nadawała do urodzenia takiego potwora jak ty. Ile byśmy tu stracili, gdyby np poronila małego rescatorka. Rozumiem że rodziła cię w robocie w przerwie na śniadanie broń panie w trakcie pracy? Kto by nas tu tak uświadamiał, gdyby jednak coś jej nie wyszlo? 

Zechcą, zechcą już ty się nie bój. Pewnie, że "potwora", bo nie boi się walić głupim i roszczeniowym babom prosto w oczy, co są warte. Prawda musi boleć, co nie? Gdyby nie naciski na sprzedajnych polityków, by uchwalali durne przepisy, mało która baba znalazła by w ogóle robotę. Bo poza  jakimiś wyjątkami, wasza wartość na rynku pracy jest minimalna. Co najwyżej na kase, albo uczyć bachoreksy. A zadzieracie nosy, jakby każda rozwiązała problem głodu na świecie 😣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
36 minut temu, Rescator555 napisał:

Zechcą, zechcą już ty się nie bój. Pewnie, że "potwora", bo nie boi się walić głupim i roszczeniowym babom prosto w oczy, co są warte. Prawda musi boleć, co nie? Gdyby nie naciski na sprzedajnych polityków, by uchwalali durne przepisy, mało która baba znalazła by w ogóle robotę. Bo poza  jakimiś wyjątkami, wasza wartość na rynku pracy jest minimalna. Co najwyżej na kase, albo uczyć bachoreksy. A zadzieracie nosy, jakby każda rozwiązała problem głodu na świecie 😣.

Pochwal się co ty robisz w swoim życiu i jakie problemy rozwiązujesz. Słucham 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Lena napisał:

Pochwal się co ty robisz w swoim życiu i jakie problemy rozwiązujesz. Słucham 

Res siedzi na babskim forum i wypełnia swoją misję, "mowienia babom gdzie ich miejsce". To jest glowne zajęcie tego starego socjopaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po co w ogóle dyskutujcie z Serem? Przecież to de/bil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Po co w ogóle dyskutujcie z Serem? Przecież to de/bil.

Z Resem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
58 minut temu, Rescator555 napisał:

Ja wole zutylizować ciebie i twoje bachoreksy.

A synów wykastrowales? Bo jak pojda w ślady głupiego ojca pantoflarza to też kre/tyni będą zpladniac jak im baba będzie jechać o bachoreksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
16 minut temu, Gość Lena napisał:

Pochwal się co ty robisz w swoim życiu i jakie problemy rozwiązujesz. Słucham 

Naciągam firmy na L4 i inne zwolnienia😀😀😀😀😀😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

A synów wykastrowales? Bo jak pojda w ślady głupiego ojca pantoflarza to też kre/tyni będą zpladniac jak im baba będzie jechać o bachoreksa.

O swoich zmysleniach i fantazjach opowiedz psychiatrze głupia krowo,👺👺👺👺👺👺👺👺👺👺👺👺.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

O swoich zmysleniach i fantazjach opowiedz psychiatrze głupia krowo,👺👺👺👺👺👺👺👺👺👺👺👺.

A uswiadomiles ich chociaż, że ludzi na świecie jest za dużo i żeby się nie rozmnażali? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
31 minut temu, Gość Lena napisał:

Pochwal się co ty robisz w swoim życiu i jakie problemy rozwiązujesz. Słucham 

Jest tu głupia 🐄, która wie co robię, niech powie, a nie piertoli o siedzeniu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyle
11 godzin temu, Gość Iga napisał:

Tak w 7, ale druga ciaza to od razu, bo już jej się nie opłaca wracać tak mówi. Bo stratna będzie. Nie zazdroszczę, czego mam zazdrościć? Tylko mnie denerwuje, że wszystko jej się należy jak nam a do pracy nie chodzi, może macierzyńskie będzie miała nie wysokie ale na l4 to dostanie z 4 tys i ma te dodatki co my. To jaka to sprawiedliwość?! 

Macierzyński wynosi 100% zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Rescator555 napisał:

Owszem, ode mnie pracodawca żąda corocznych badań lekarskich. I jeśli mój stan zdrowia nie będzie odpowiedni, to nie przedłuży współpracy ze mną. Nie to, że znajdzie mi jakąś lżejszą pracę, że może będzie czekał aż wyzdrowieję. Nie nadajesz się do pracy na swoim stanowisku, to do widzenia.Na jedzenie mam przerwę. A jeśli ja popełnię błąd, to straty mogą być liczone w setkach milionów dolarów. Więc możesz sobie opowiadać durne dowcipy, bo jesteś głupią 🐄 i nie masz pojęcia, co bredzisz.

Ps. Baby w mojej pracy występują jedynie w charakterze paprotki.

To coś z Tobą jest nie tak skoro masz badania co roku. Zajmuje się bhp i badaniami w firmie i jakoś nawet pracownicy fizyczni-wozkowi wysokiego składu którzy robią również psychotesty dostają na 2 lata zaświadczenia. Bo pracownicy umyslowi to standard na 3 lata każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggffhgg

Autorka nie ma faceta i zazdrości jej rodziny. Jakbyś miała dzieci to byś wiedziała że nie opłaca jej si3 wracać i organizować opieki dla dziecka na parę miesięcy..... bezsensu. Takie baby jak autorka są najgorsze w robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzio

Drogie panie nie odpisujcie i nie cytujcie tego ...Y Rescatora555....Y się nie przekona i nie pokona,gdyż nie ma czym stwierdzić że jest ...Ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzio

Drogie panie nie odpisujcie i nie cytujcie tego i d i o t y. Rescatora555 I d i o t y się nie przekona i nie pokona,gdyż nie ma czym stwierdzić że jest i d  i o t ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill

No szok normalnie. Jak ona śmiała po 4 latach zajść w ciąże???? I pójść na zwolnienie w 7 miesiącu ???  Szok i niedowierzanie. Wcale się nie dziwie, ze to zrobiła. Chciała mieć dwoje  z mała różnica wieku? No to ma. Przywileje? Wez pod uwagę ze jak Tobie się przydarzy wypadek, choroba to i ty będziesz je miała. Ekwiwalent za urlop? To nie idz na swój i tez dostaniesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Rescator555 napisał:

Gdyby nie naciski na sprzedajnych polityków, by uchwalali durne przepisy, mało która baba znalazła by w ogóle robotę.

No popatrz, a w czasie komuny pracował taki sam odsetek kobiet jak teraz. Nawet twoja żona miała pracę socjopatyczny komunisto.

15 minut temu, Gość bodzio napisał:

Drogie panie nie odpisujcie i nie cytujcie tego i d i o t y. Rescatora555 I d i o t y się nie przekona i nie pokona,gdyż nie ma czym stwierdzić że jest i d  i o t ą

Wiem, nie powinnam, ale ciężko się czasem powstrzymać. Pier.dolny rencista. Jakoś jeszcze na ten statek go nie wołają. Uuu, popełni Resio błąd i tankowiec zatopi ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

No popatrz, a w czasie komuny pracował taki sam odsetek kobiet jak teraz. Nawet twoja żona miała pracę socjopatyczny komunisto.

Wiem, nie powinnam, ale ciężko się czasem powstrzymać. Pier.dolny rencista. Jakoś jeszcze na ten statek go nie wołają. Uuu, popełni Resio błąd i tankowiec zatopi ha ha.

Statek, ahaaaa. Na szparagi miał jechać, już się srał jeszcze parę tygodni temu, że za chcwilę wyjeżdża i go nie będzie długo na kafe. I co? I nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Statek, ahaaaa. Na szparagi miał jechać, już się srał jeszcze parę tygodni temu, że za chcwilę wyjeżdża i go nie będzie długo na kafe. I co? I nic.

Może jeszcze powiesz, że na statek zrywać szparagi, głupia krowo😀. U takiej id/jotki to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rescator555 jest marynarzem ,.Teraz od kilku miesięcy nie  bzyka sie z kolegami i już mu  odwala . 

Co do tematu ...takie mamy prawo  i kobieta może w pełni  z tego korzystać. Nawet jakby rodziła  5 dzieci , kilka lat była  na L4 , macierzyńskim i wychowawczym to nie jest żadne łamanie prawa . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość119

4 lata pracowała i zaszła w ciążę! no szok! powinna przepracować 40 i zapytać szefostwo o zgodę!

Posłuchaj kret/ynie. Nie zrobiła niczego niezgodnego z prawem nawet jeżeli zaszła w drugą ciążę od razu. Nikt normalny nie traktuje miejsca zatrudnienia jak religii. Może tak robic to tak zrobiła, a tobie od do tego. Możecie sobie jedynie z Resem popłakać w necie. Ja też urodziłam jedno dziecko po drugim i guzik mnie obchodzą jakieś dąsy dzbanów. Mam jedno życie i ja jestem w nim ważna, mój mąż i moje dzieci, a nie jakaś  hiper-lojalność wobec firmy, której to tak na prawdę wisi. Praktycznie wróciłam do pracy po 6 latach od pierwszego porodu, a 2 dzieci urodziłam w tym czasie i nikt z przełożonych nie miał z tym problemu. Wróciłam normalnie do pracy tylko na nieco inne stanowisko w innym dziale, bo akurat tam byłam bardziej potrzebna w związku z rozwojem firmy przez te lata. Jedynie jakieś zawistne karyny jak autorka mogły mieć z tym problem ale one akurat mają gufno do gadania hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, Gość Iga napisał:

Hej. Koleżanka z pracy wykorzystuje firmę. Pracowała 4 lata. Zaszła w ciążę i w 7 miesiacu poszła na l4, roczny macierzyński od razu druga ciąża z natychmiastowym l4 i znowu macierzyński a do pracy już nie wraca. Chce zmienić na lepszą. Korzysta ze miała dochód wysoki przez ostatni rok. Mimo, że nie chodzi do pracy to należą jej się benefity, dodatki a na drugą ciążę pakiet medyczny. Czy waszym zdaniem to cwaniactwo? Płaci głównie ZUS, ale firma nie moze jej zwolnić i ma wszystkie prawa pracownicze. Wszystko dostanie - kasę za zaległy urlop jak nie wykorzysta, kartę multisport, wczasy pod grusza, bony na święta. Nie powinna nic dostać prawda? 

Jak pracowała 4lata to ma 3miesieczny okres wypowiedzenia,ja na miejscu pracodawcy nie zgodziłabym się na szybsze rozwiązanie i w tym czasie wysłałabym na zaległy urlop 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kobieta
22 godziny temu, Gość Iga napisał:

Hej. Koleżanka z pracy wykorzystuje firmę. Pracowała 4 lata. Zaszła w ciążę i w 7 miesiacu poszła na l4, roczny macierzyński od razu druga ciąża z natychmiastowym l4 i znowu macierzyński a do pracy już nie wraca. Chce zmienić na lepszą. Korzysta ze miała dochód wysoki przez ostatni rok. Mimo, że nie chodzi do pracy to należą jej się benefity, dodatki a na drugą ciążę pakiet medyczny. Czy waszym zdaniem to cwaniactwo? Płaci głównie ZUS, ale firma nie moze jej zwolnić i ma wszystkie prawa pracownicze. Wszystko dostanie - kasę za zaległy urlop jak nie wykorzysta, kartę multisport, wczasy pod grusza, bony na święta. Nie powinna nic dostać prawda? 

Ale jesteś z...a .

Bezpłodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×