Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goascccc

Facebook zycie na pokaz a rzeczywistosc nie co inna

Polecane posty

Gość goascccc

Corka wyjechala na wakacje.Wiec postanowlislismy wykirzystac ten czas.Pojechalismy sobie na jagody do lasu a w drodze powrotnej zajechalismy nad jezioro.Znalezlismy akurat miejsce gdzie nikogo nie bylo.Wykapalismy sie a tu nagle znajomy meza.Na facebook zdjecia jaka cudowna rodzinka jak z obrazka.A na zywo- za nim ich zobaczylismy to juz sie w drodze sprzeczali.Dolaczyli w mejsce gdzie bylismy i dogryzali sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Serio dopiero to odkryłaś? 

W przypadku osób które znam to praktycznie w 99% cudne życie na fb to bajka

Owszem znam osoby które mają fajne życie i się nim chwalą ale to naprawdę pojedyncze przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goascccc

wiedzialam ze tak jest ale dzis o tym sie przekonalam na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

bo wiesz, w internecie możesz być każdym... możesz zrobić zdjęcie w pizzerii i opisać je tak jakby to było coś super hiper wow!

Jest takie powiedzenie że jedno zdjęcie nie opowiada całej historii. następnym razem jak zobaczysz jak jakaś koleżanka wrzuca do sieci fotkę typu " ja i mój love" to podziel to przez dwa

 

miłego wieczoru :-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Amerykę odkrylas. Ja mam znajoma ktora specjalnie stylizujr się na klubowo do zdjęcia, że niby imprezowa. Lajkuje wszystkie imprezy w okolicy. A tak naprawdę jest nudna jak flaki z olejem, nigdy nic jej się nie chce, pije wieczorami i później wystawia nudne statusy o nudnym życiu.

Nie to żebym ja była super, tez nudziara ze mnie i moj profil jest tak samo nudny jak ja. Choć sie nie zgrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimis

Kiedys zapytalam kolezanke jak jej sie uklada z facetem, bo po zdjeciach na fb widac, ze sielanka. Odpowiedziala a co mam wrzucac zdjecia jak sie klocimy. I tyle w temacie 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Mimis napisał:

Kiedys zapytalam kolezanke jak jej sie uklada z facetem, bo po zdjeciach na fb widac, ze sielanka. Odpowiedziala a co mam wrzucac zdjecia jak sie klocimy. I tyle w temacie 😋

dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korona678
16 minut temu, Gość Mimis napisał:

Kiedys zapytalam kolezanke jak jej sie uklada z facetem, bo po zdjeciach na fb widac, ze sielanka. Odpowiedziala a co mam wrzucac zdjecia jak sie klocimy. I tyle w temacie 😋

kazdy sie kloci nie ma takie zwiazku/malzenstwa ktore by sie nie klocilo. Norma a wy sie wielce dziwicie. Zazdrosnice jestescie i tyle  🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
20 minut temu, Gość Mimis napisał:

Kiedys zapytalam kolezanke jak jej sie uklada z facetem, bo po zdjeciach na fb widac, ze sielanka. Odpowiedziala a co mam wrzucac zdjecia jak sie klocimy. I tyle w temacie 😋

Hehe. Smiesznie Ci odpowiedziała.Mozna to uznać zarówno za prawdę jak i za zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armatura

Normalnie aż chyba sobie konto na fejsie założę, żeby te bajki i sielanki sobie pooglądać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimis
1 minutę temu, Gość korona678 napisał:

kazdy sie kloci nie ma takie zwiazku/malzenstwa ktore by sie nie klocilo. Norma a wy sie wielce dziwicie. Zazdrosnice jestescie i tyle  🤣

Oczywiście,  ze kazdy. Chodzi o to, ze na zdjeciach to para idealna a jak ja podpytalam to wyszlo, ze w sumie srednio im sie uklada. O tym jest temat fb vs rzeczywistośc. Nie wiem skad pomysl, ze jej zazdroszczę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość korona678 napisał:

kazdy sie kloci nie ma takie zwiazku/malzenstwa ktore by sie nie klocilo. Norma a wy sie wielce dziwicie. Zazdrosnice jestescie i tyle  🤣

oho...czyli mamy na kafe użytkowniczkę która chwali się swoim życiem na fb, a w rzeczywistości lipa..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

 

28 minut temu, Gość Gość napisał:

Amerykę odkrylas. Ja mam znajoma ktora specjalnie stylizujr się na klubowo do zdjęcia, że niby imprezowa. Lajkuje wszystkie imprezy w okolicy. A tak naprawdę jest nudna jak flaki z olejem, nigdy nic jej się nie chce, pije wieczorami i później wystawia nudne statusy o nudnym życiu.

Nie to żebym ja była super, tez nudziara ze mnie i moj profil jest tak samo nudny jak ja. Choć sie nie zgrywa

ja mam za to znajomą która stylizuje się na intelektualistkę. Wrzuca głównie zdjęcia siebie w okularach, zawsze z jakimś mądrym cytatem. Chodziłam z nią do podstawówki nigdy zadania nie miała, ale nie dziwię się bo jak do niej przychodziłam to albo bawiła się lalkami , albo grała na komputerze, ledwo czytała, z dyktand zwykle miała jedynki, skończyła zawodówkę fryzjerską. Ale po zdjęciach można by pomyśleć, ze super oczytana, gra co najmniej na kilku instrumentach i nie obce jej również nauki przyrodnicze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jak nie mam konta na fb? To mój związek nie istnieje?😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Zgadzam się, też mnie bawi to facebookowe i instagramowe kreowanie idealnego siebie. Nie przesadzaj jednak, to że ma "idealne" zdjęcia nie oznacza, że nie ma prawa się poklocic :)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość gość napisał:

 

 

ja mam za to znajomą która stylizuje się na intelektualistkę. Wrzuca głównie zdjęcia siebie w okularach, zawsze z jakimś mądrym cytatem. Chodziłam z nią do podstawówki nigdy zadania nie miała, ale nie dziwię się bo jak do niej przychodziłam to albo bawiła się lalkami , albo grała na komputerze, ledwo czytała, z dyktand zwykle miała jedynki, skończyła zawodówkę fryzjerską. Ale po zdjęciach można by pomyśleć, ze super oczytana, gra co najmniej na kilku instrumentach i nie obce jej również nauki przyrodnicze 🙂

Naprawdę założenie okularów i wstawienie cytatu z internetu czyni w Twoich oczach intelektualistę? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×