Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olamskota

Niepotrzebne prezenty

Polecane posty

Gość Olamskota

Co robicie z rzeczami, które dostałyście w prezencie ale są wam totalnie niepotrzebne, nie w waszym stylu, lub się po prostu nie podobają? Mam dwójkę dzieci i już nie mogę pomieścić w szafie tych wszystkich kocyków, ręczników itp. Jeszcze o ile ubranka z reguły się jakoś choć trochę niszczą, dziecko wyrasta itp. To co ma się zniszczyć w takim kocu? Zawsze dziękuję, bo chęci ktoś miał dobre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sprzedaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

oddaje ,sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dee

Oddaj biednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Używam do czegoś innego ( mycie samochodu, ogród), albo wyrzucam.  Jak mam komu, to oddaje.  U mnie najbardziej kłopotliwe są ubrania kupowane przez teściową,  starszy syn w wieku 6 lat dostaje na 10-11, a młodszy drobny 2 latek na 4-5. I wszystko 100% poliester.  Mam też koleżankę,  która obdarowuje mnie rzeczami po swoim synku. Wielokrotnie mówiłam,  że mam dość ubrań i butów,  niestety takie dary przynosi mi w siatkach dalej.  Jej syn jest dość gruby,  do tego te rzeczy są paskudne.  Rozciągnięte,  poplamione, beżowe i brązowe i  nadają się tylko na śmietnik.  Buty też l.Biorę,  chowam i potem oddaje. A ona daje komuś kolejnemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×