Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podwójna moralność Polaka

Czy przeraża cię to, że Minister Sprawiedliwości chce wprowadzenia kary śmierci ale nie może, bo jest skrępowany prawem unijnym?

Polecane posty

Gość podwójna moralność Polaka

Bo mnie tak, ale z tego co czytam, wielu Polaków nie. Skąd takie sprymitywizowanie się rzekomo cywilizowanego, europejskiego i chrześcijańskiego społeczeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie przeraża mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb

Tak, brak niepodległości jest przerażający!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2019 o 02:13, Gość podwójna moralność Polaka napisał:

Bo mnie tak, ale z tego co czytam, wielu Polaków nie. Skąd takie sprymitywizowanie się rzekomo cywilizowanego, europejskiego i chrześcijańskiego społeczeństwa?

Sama kara śmierci byłaby odpowiednią formą pozbywania się wszelkiej maści zwyrodnialcow czy seryjnych morderców. Bardziej mnie przeraża możliwość wszelkich nadużyć przy jej stosowaniu. Wprowadzając karę smierci można otworzyć furtkę do legalnego zabójstwa niewinnej osoby np poprzez wrobienie jej w przestepstwo. Takich przypadków historia zna niestety zbyt wiele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Dla niektórych zwyrodnialców kara śmierci to za mało. Powinny być takie więzienia by żyli i żałowali że żyją.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ocet

W kraju" katolickim i cywilizowanym" jak Polska to bardziej tradycyjnie będzie ukrzyżowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×