Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MariiOlla

Nazwijcie mnie głupia ale marzę o takim mężu jak Rescator

Polecane posty

Gość MariiOlla

Mój mąż pracuje w służbie zdrowia. Nie dość, że zarobki ma marne, pracę niewdzięczna to jeszcze nigdy go nie ma w domu. Mamy 1,5 roczna córkę, pracuje odkąd córka skończyła 9 miesięcy. Mam dość tego kieratu, pracy, domu, psa i robienia wszystkiego samej. Chciałabym męża co by szanował moją pracę w domu, był ambitny, zaradny i pozwolił mi stworzyć dom pełen miłości, pachnący ciastem i matczynym fartuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zanim włączą sie moje hejterki i zaczną ci opowiadać swoje zmyslenia, przypomnę o jednej sprawie: z racji zawodu też nie ma mnie w domu przez 6 miesięcy w roku. Dla wielu może to być wada nie do przyjęcia. Natomiast reszta jak najbardziej pasuje. Więc może sformułuj to tak: jak Rescator ale wykonujący inny zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 A to nie wiedziałaś za kogo za mąż wychodzisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Resiurek555 napisał:

A jak już będziesz starym baskiem po 50-tce MariiOllo, z cyckami obwisłymi do kolan, mordą pomarszczona, cellulitem na dupsku, szyją obwisłą, która może sobie marzyć, że ktoś na nią popatrzy inaczej niż z obrzydzeniem. To przykryję ci gębę gazetą i też cię w...ucham. A co!

50tki to zdrowe baby są chłopie , widać z taką nie byłeś jeszcze.  By cię zajechały jakby chciały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpirimpi

'Dom pachnący matczynym fartuszkiem', ja pyerdole co to za bzdety ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
35 minut temu, Resiurek555 napisał:

Tylko, że mnie też w domu nie ma. Przez 6 miesięcy w roku. Jeśli dasz radę przez 3 miesiące w roku nie uprawiać seksu, przez kolejne 3 rozkładać nogi na każde moje żądanie, potem znów przez 3 nie uprawiać seksu itd to mogę się z tobą ożenić.

Tylko pamiętaj, że nogi musisz rozstawić zawsze wtedy, kiedy ja będę miał na to ochotę. Inaczej rogi do sufitu i opryszczka w wiadomym miejscu. Jak będę chciał anala to ma być też anal. Jak ci się zachce orgazmu to będziesz sama musiała na niego zapracować - poprosić żebym nie kończył za szybko czy coś, bo ja sam się nie domyslę, że kobieta akurat tym razem chce mieć orgazm.

Jeśli będziesz jęczała o bachoreksa to też spoko. Zrobimy. Tylko baw się z nim sama. Ja się nie dotknę do niego.

To jak? Jesteś chętna?

A co, jesteś lesba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Resiurek555 napisał:

Przecież dobrze wiesz, że nie, paróweczko ❤️

To po co składasz propozycje innej kobiecie peezdeczko😣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Resiurek555 napisał:

Zazdrosny jesteś serdelku? Nie powinieneś. Przecież wiesz, że można mieć żonę na lądzie, a na wodzie mieć inne rozrywki? Przecież to nie zdrada. Zawsze będziemy się zabawiać podczas rejsów.

PS. Mam nowy staniczek. Koronkowy z dużymi miseczkami. Jak lubisz paróweczko ❤️

Zabawiaj sie dupodajko z tym, co ci zrobił bachora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Resiurek555 napisał:

Gdzie jesteś MariiOllo? Porzuć swojego męża nieudacznika, co to na rodzinę zarobić nie potrafi i zwiąż się ze mną. Prawdziwym i rozsądnym facetem. Królem kafeterii, działu ciąża, poród macierzyństwo wdeptujący wszystkie głupie baby w asfalt. Bedziesz miała dom pachnący matczynym fartuszkiem i przyjemność z seksu bez orgazmu.

Ma związać sie z psychopatka, w dodatku w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

Zanim włączą sie moje hejterki i zaczną ci opowiadać swoje zmyslenia, przypomnę o jednej sprawie: z racji zawodu też nie ma mnie w domu przez 6 miesięcy w roku. Dla wielu może to być wada nie do przyjęcia. Natomiast reszta jak najbardziej pasuje. Więc może sformułuj to tak: jak Rescator ale wykonujący inny zawód.

A czy ja wiem Res czy ten Twój zawód jest taki zły.... Często małżeństwa nie mogą na siebie juz patrzeć bo codziennie siebie oglądają a wy nie widzicie się przez pól roku, zdazycie sie za soba stesknic a gdy człowiek teskni to potem sie cieszy z czasu który moze spedzic ze wspolmalzonkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A czy ja wiem Res czy ten Twój zawód jest taki zły.... Często małżeństwa nie mogą na siebie juz patrzeć bo codziennie siebie oglądają a wy nie widzicie się przez pól roku, zdazycie sie za soba stesknic a gdy człowiek teskni to potem sie cieszy z czasu który moze spedzic ze wspolmalzonkiem.

Wejdź sobie na forum dla żony marynarzy i poczytaj co piszą o swoich małeństwach i mężach. Wiekszości z tych facetów zwyczajnie odwala (ciągle podejrzewają zdrady, są władczy, czują się panami bo dobrze zarabiają itd), a bycie samotną kobietą przez długie miesiące nie jest super. A ta początkowa uciecha ze wspólnego czasu przeradza się podenerwowanie i czekanie, aż facet znowu wyruszy w rejs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Resiurek555 napisał:

Ja to nie wiem, ale mój kolega z kajuty Rescator555, ma zonę 50+ i mówił, że takie stare babska to są tak obrzyliwe, że trzeba im gazety na gebę zakładać, żeby je bzykać. Więc na pewno tak jest.

Z tobą nikt nie wytrzymałby w jednej kajucie czy pokoju, bo strasznie ci capi z cipki. Nie trzeba było dawać rumuńskim kierowcom. A ten co ci zrobił bachoreksa już wie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahah

padłam xd jak zobaczyłam zdjecie resiurka555 skad miales podobizne rescatora555?

leze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A czy ja wiem Res czy ten Twój zawód jest taki zły.... Często małżeństwa nie mogą na siebie juz patrzeć bo codziennie siebie oglądają a wy nie widzicie się przez pól roku, zdazycie sie za soba stesknic a gdy człowiek teskni to potem sie cieszy z czasu który moze spedzic ze wspolmalzonkiem.

Wejdź sobie na forum dla żony marynarzy i poczytaj co piszą o swoich małeństwach i mężach. Wiekszości z tych facetów zwyczajnie odwala (ciągle podejrzewają zdrady, są władczy, czują się panami bo dobrze zarabiają itd), a bycie samotną kobietą przez długie miesiące nie jest super. A ta początkowa uciecha ze wspólnego czasu przeradza się podenerwowanie i czekanie, aż facet znowu wyruszy w rejs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wejdź sobie na forum dla żony marynarzy i poczytaj co piszą o swoich małeństwach i mężach. Wiekszości z tych facetów zwyczajnie odwala (ciągle podejrzewają zdrady, są władczy, czują się panami bo dobrze zarabiają itd), a bycie samotną kobietą przez długie miesiące nie jest super. A ta początkowa uciecha ze wspólnego czasu przeradza się podenerwowanie i czekanie, aż facet znowu wyruszy w rejs.

No w sumie to też niektórym kobietom współczuje ale myśle ze przerwa w zwiazkach chociaz 2 dniowa jest dobra.... przynajmniej u mnie to wychodzi na dobre 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wejdź sobie na forum dla żony marynarzy i poczytaj co piszą o swoich małeństwach i mężach. Wiekszości z tych facetów zwyczajnie odwala (ciągle podejrzewają zdrady, są władczy, czują się panami bo dobrze zarabiają itd), a bycie samotną kobietą przez długie miesiące nie jest super. A ta początkowa uciecha ze wspólnego czasu przeradza się podenerwowanie i czekanie, aż facet znowu wyruszy w rejs.

Bo na takim forum pisza te, co chcą sie pochwalić swoim szczęściem 😀😀😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość ahahah napisał:

padłam xd jak zobaczyłam zdjecie resiurka555 skad miales podobizne rescatora555?

leze

Dowcip roku 😣😣😣. Ty pewnie uważasz to za śmieszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

A czy ja wiem Res czy ten Twój zawód jest taki zły.... Często małżeństwa nie mogą na siebie juz patrzeć bo codziennie siebie oglądają a wy nie widzicie się przez pól roku, zdazycie sie za soba stesknic a gdy człowiek teskni to potem sie cieszy z czasu który moze spedzic ze wspolmalzonkiem.

No, nie dotykamy sie przez trzy miesiące. Bo widzimy sie prawie codziennie. Skype, Whatsapp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

No, nie dotykamy sie przez trzy miesiące. Bo widzimy sie prawie codziennie. Skype, Whatsapp.

Oooo ❤️  Szacun ... Chyba, że rozmawiacie tylko o sprawach biznesowych przez skype czy whatsapp 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariiOlla

Jeśli będziesz w stanie zapewnić mi byt i nie będę musiała pracować to możesz sobie pracować pół roku za granicą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Resiurek555 napisał:

Ja to nie wiem, ale mój kolega z kajuty Rescator555, ma zonę 50+ i mówił, że takie stare babska to są tak obrzyliwe, że trzeba im gazety na gebę zakładać, żeby je bzykać. Więc na pewno tak jest.

Hahahahahahhahahahahahaha "ale mój kolega z kajuty Rescator555" buahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Resiurek555 napisał:

No widzisz serdelku. A ty wytrzumujesz. I nie kochanie. To nie jest cipka 🙂 Ja wiem paróweczko, dla ciebie odbyt jest równie dobrym narządem do uprawiania seksu co cipka i może ci się troszkę mylić. Muszę ci powiedzieć, że to co brałeś za cipkę jest czymś innym. ❤️

O swoich fantazjach opowiedz psychiatrze 👺 👺👺👺👺👺👺👺👺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W dniu psu
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Oooo ❤️  Szacun ... Chyba, że rozmawiacie tylko o sprawach biznesowych przez skype czy whatsapp 😛 

Przeciez on uważa, że gadanie z żoną jest dla frajerów w rurkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość W dniu psu napisał:

Przeciez on uważa, że gadanie z żoną jest dla frajerów w rurkach

No bo Rescator555 to hipokryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość W dniu psu napisał:

Przeciez on uważa, że gadanie z żoną jest dla frajerów w rurkach

No bo jest frajerem w rurkach. Przecież prawdziwy facet to od żony potrzebuje tylko zawartości jej majtek,a nie gadania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Res gada codzinnie z żoną przez internet. Może tęskni? Buhahahahahahahaha, jak jakaś cipka w rurakch :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
17 minut temu, Leżaczek napisał:

1 godzinę temu, Gość MariiOlla napisał: Mój mąż pracuje w służbie zdrowia. Nie dość, że zarobki ma marne, pracę niewdzięczna to jeszcze nigdy go nie ma w domu. Mamy 1,5 roczna córkę, pracuje odkąd córka skończyła 9 miesięcy. Mam dość tego kieratu, pracy, domu, psa i robienia wszystkiego samej. Chciałabym męża co by szanował moją pracę w domu, był ambitny, zaradny i pozwolił mi stworzyć dom pełen miłości, pachnący ciastem i matczynym fartuszkiem. X też bym chciał bankomat 🏧 w którym się nie konczy gotówka... 😌

No, taka jest właśnie rola faceta w związku: zarabiać pieniądze na utrzymanie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 minut temu, Gość W dniu psu napisał:

Przeciez on uważa, że gadanie z żoną jest dla frajerów w rurkach

 

12 minut temu, Gość Gość napisał:

No bo Rescator555 to hipokryta.

 

10 minut temu, Gość Gość napisał:

No bo jest frajerem w rurkach. Przecież prawdziwy facet to od żony potrzebuje tylko zawartości jej majtek,a nie gadania 😄

 

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Res gada codzinnie z żoną przez internet. Może tęskni? Buhahahahahahahaha, jak jakaś cipka w rurakch 😄😄😄

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Autorko było znaleźć Araba, a ja - daje głowę 😉, że nie musiałabyś pracować zawodowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
29 minut temu, Leżaczek napisał:

8 minut temu, Rescator555 napisał: No, taka jest właśnie rola faceta w związku: zarabiać pieniądze na utrzymanie rodziny. X tak było, kobiety nie mogły pracować a także żony nie dało się zgwalcic, obecnie wywalczyły sobie równe prawa i obowiązki, zabraly nam duże zarobki oferując swoj czas za minimum egzystencji, przez co zarobki spadły i utrzymywać się je nie powinno, wniosek same sobie zgotowaly ten los 

Przyznam, że w tym co piszesz jest dużo racji. Szkoda, że kobiety tego nie dostrzegają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×