Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MariiOlla

Nazwijcie mnie głupia ale marzę o takim mężu jak Rescator

Polecane posty

Gość gość
57 minut temu, Rescator555 napisał:

Są też niedorozwoje, które na liście oczekiwań wobec kobiety z którą wchodzą w związek, na pierwszym miejscu wpisują co najmniej parę godzin gadania na bardzo mądre tematy typu " Wpływ zorzy polarnej na miesiączkowanie pingwinów". Jest takich może dwóch. Pozostali wiedzą, że nie da sie żyć w jednym domu nie rozmawiając na codzienne tematy i nie trzeba tego wymagać. Bo kobieta i tak postara sie, by nie było cicho😀. Podobnie na listę oczekiwań nie wpisuje sie tego, by kobieta zmieniała majtki i myla co trzeba, ale jak czuć na twoim przykładzie, może powinno sie wpisywac😣.

Powiedział ten, co nie potrafi postawić żony do pionu i musi jak ostatni frajer gadać z nią przez skype podczas swojej nieobecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Akurat zamiast niej 😄 A może zamiast twojego niepracującego sąsiada, a ona żeruje na podatkach moich i mojego pracującego męża?

Twoja żona niczym, ale to niczym nie różni się od każdego innego niepracującego. Żeruje na innych tak samo jak oni.

No właśnie zamiast niej. To ten niepracujący sąsiad żeruje na nas obojgu. No akurat sie różni. Bo jeśli na kimś zeruje, to tylko na mnie, a ja tego chcę. Wolno mi 😀. Obcy żerują na mnie, chociaż tego nie chcę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

Powiedział ten, co nie potrafi postawić żony do pionu i musi jak ostatni frajer gadać z nią przez skype podczas swojej nieobecności.

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

A może konkurencja się pojawiła dlaczego leżaczka i teraz już nikt go zatrudnić nie chce. No tak, najlepiej jakby kobiety nie pracowały, wtedy każdy facet miałby zapewnioną pracę bo nie byłoby wyboru. 

No właśnie pojawiła sie konkurencja, która zgadza sie pracować za grosze. Właśnie było by najlepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

No jak wszystkie żony przestaną pracować to też będą zabierać ci więcej 😄😄😄

A niby na jakiej zasadzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

👆👆👆

Prawda boli podróbko mężczyzny? Jeszcze rżniesz głupa, że chodzi tylko o duupsko, a tymczasem dałeś się omotać i robisz za frajera do rozmawiania zamiast dymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Prawda boli podróbko mężczyzny? Jeszcze rżniesz głupa, że chodzi tylko o duupsko, a tymczasem dałeś się omotać i robisz za frajera do rozmawiania zamiast dymać?

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
32 minuty temu, Gość gość napisał:

"Ja odprowadzam podatki zamiast niej. I to spore."

No i ? nawet jak duzo zarabiasz to twoja zonę jest pasożytem . To takie leniwe sieroty  jak twoja zona hamują gospodarkę . 

Jeśli tak piszesz, to nie masz pojęcia o gospodarce. Może zatrudnij też dzieci, jak w Bangladeszu, to gospodarka ruszy szybciej 😀.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Rescator555 napisał:

Jeśli tak piszesz, to nie masz pojęcia o gospodarce. Może zatrudnij też dzieci, jak w Bangladeszu, to gospodarka ruszy szybciej 😀.

Cieszmy się więc z każdej patologii, która nie pracuje. Im więcej niepracujących tym lepiej dla gospodarki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Cieszmy się więc z każdej patologii, która nie pracuje. Im więcej niepracujących tym lepiej dla gospodarki!

Piszesz bzdury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Rescator555 napisał:

👆👆👆

Przecież mieszkać z taką podróbą faceta to niemal tak, jakby się sypiało z drugą kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Rescator555 napisał:

No właśnie zamiast niej. To ten niepracujący sąsiad żeruje na nas obojgu. No akurat sie różni. Bo jeśli na kimś zeruje, to tylko na mnie, a ja tego chcę. Wolno mi 😀. Obcy żerują na mnie, chociaż tego nie chcę.

 

Żeruje na twojej zonie? Buhahahahahahahha! żart dnia.

Zauważ, że twoja dupodajka, pasożyt społeczny, wykorzysała społeczeństwo aby zapłaciło jej za studia., żeby potem zostać dupodajką. Dupodajka żeruje na tobie, a wcześniej żerowała na podatnikach, chociaż podatnicy tego nie chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Rescator555 napisał:

A niby na jakiej zasadzie? 

No pomyśl :-D ;-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Przecież mieszkać z taką podróbą faceta to niemal tak, jakby się sypiało z drugą kobietą

Mieszkasz z podroba faceta? To współczuję. Albo i nie 😀. Masz za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Rescator555 napisał:

👆👆👆

Res jest peezdką w rurkach. Potrzebuje od baby rozmów przez skype'a :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Żeruje na twojej zonie? Buhahahahahahahha! żart dnia.

Zauważ, że twoja dupodajka, pasożyt społeczny, wykorzysała społeczeństwo aby zapłaciło jej za studia., żeby potem zostać dupodajką. Dupodajka żeruje na tobie, a wcześniej żerowała na podatnikach, chociaż podatnicy tego nie chcieli.

Piertolisz bzdury.👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żeruje na twojej zonie? Buhahahahahahahha! żart dnia.

Zauważ, że twoja dupodajka, pasożyt społeczny, wykorzysała społeczeństwo aby zapłaciło jej za studia., żeby potem zostać dupodajką. Dupodajka żeruje na tobie, a wcześniej żerowała na podatnikach, chociaż podatnicy tego nie chcieli.

Pieprzysz bzdury dupodajko👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Res jest peezdką w rurkach. Potrzebuje od baby rozmów przez skype'a 😄

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Mieszkasz z podroba faceta? To współczuję. Albo i nie 😀. Masz za swoje.

Res, miękki siusiaku. Nie dość, że potrzebujesz od żony rozmów na skype to jeszcze wzruszają cię relacje ojca z bachoreksami :-D I co z tym twoim udawaniem "prawdziwego faceta"? Maska spadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No pomyśl 😄 ;-D 😄

Nie ma o czym, to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Res, miękki siusiaku. Nie dość, że potrzebujesz od żony rozmów na skype to jeszcze wzruszają cię relacje ojca z bachoreksami 😄 I co z tym twoim udawaniem "prawdziwego faceta"? Maska spadła?

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego mam Cię nazwać głupią? Każdy ma jakieś marzenia i nie ma obowiązku, żeby każdy marzył o tym samym 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No masz male wymagania autorko, naprawde  tylko na tyle cie stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Resiurek555 napisał:

Świat się kończy. Przez ten szalejący feminizm, prawdziwi faceci zamieniają się w mięczaków i pedałków w rurkach. Nawet Rescatora dosięgłoto zniewieścienie. Niby fajny chłop z niego był, a teraz co? Nie dość, że relacje ojca z bachoreksem go wzruszają to jeszcze potrzebuje codziennie od żony aby z nim ROZMAWIAŁA gdy ten jest na kontrakcie. Codziennie! MASAKRA.

Przecież prawdziwy facet potrzebuje od żony TYLKO dupy. Tylko! Jakie rozmowy do cholery?

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Marzysz o narcyzie, autorko? Poczytaj sobie tematy o narcyzach na forum, i uruchom rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hehehehe, Res wbił się w asfalt. Sam :-D Już go nie dobijajcie, co? :-D :-D :-D Bo się chłopaczyna jeszcze zamknie w sobie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Hehehehe, Res wbił się w asfalt. Sam 😄 Już go nie dobijajcie, co? 😄😄😄 Bo się chłopaczyna jeszcze zamknie w sobie 😄

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litosci

Dajcie spokoj resiusiakowi, on o zonie, a dokladniej o jej dupie do nieograniczonej dyspozycji marzy od dawna i nic na to nie wskazuje, ze nieograniczony dostep do dupy opusci kiedykolwiek sfere jego marzen i wyobrazni. Dajcie mu wiec pomarzyc. Autorko, definitywnie jestes glupia, poniewaz wolalabys twoj byt uzaleznic od laski albo nielaski faceta, zamiast zarabiac na wlasne utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość litosci napisał:

Dajcie spokoj resiusiakowi, on o zonie, a dokladniej o jej dupie do nieograniczonej dyspozycji marzy od dawna i nic na to nie wskazuje, ze nieograniczony dostep do dupy opusci kiedykolwiek sfere jego marzen i wyobrazni. Dajcie mu wiec pomarzyc. Autorko, definitywnie jestes glupia, poniewaz wolalabys twoj byt uzaleznic od laski albo nielaski faceta, zamiast zarabiac na wlasne utrzymanie.

👆👆👆

Rzeczywiście oznaka głupoty: ktoś woli mniej pracować a lepiej żyć 😞. Straszna głupota😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litosci

Resiusiu, kazde uzaleznienie jest glupota albo choroba, przeciez sam tego wciaz doswiadczasz, pragnac nieustannnie  permanentnie dostepnej dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×