Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mama 5latka__

Do mam kilkuletnich chlopcow. Szybkie pytanie

Polecane posty

Gość mama 5latka__

Dziewczyny, do ilu lat bralyscie synow ze soba do toalet damskich? Mowie o sytuacji gdy jestescie bez meza na miescie, tylko wy i syn, no i chce mu sie siku. Ja mojego 5latka biore jeszcze ze soba do damskiej toalety (wiadomo ze do meskiej z nim nie wejde). Ale kiedy wasi chlopcy zaczeli juz chodzic sami do meskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Mój jak poszedł do gimnazjum (13 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 5latka__

Ja zawsze myslalam ze tak 7-8 lat juz powinno byc ok, ale ostatnio w miescie niedaleko mnie byla glosna sprawa, ze jakis 8latek poszedl do lazienki w galerii handlowej (jego mama czekala na zewnatrz) i po wyjsciu powiedzial ze nagrywal go jakis facet telefonem przy pisuarze 😮 Masakra. Oczywiscie zostala wezwana policja itp itd. ale po tym to sie przerazilam nie na zarty. Pelno zwyroli wszedie. Stad moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moj syn to wprawdzie niemowlak ale nigdy nie miałam takich dylematow jak mi się chcialo. Zakładając że toaleta nie ma pisuarow (czyli nie trafię na faceta z wackiem na wierzchu - czy raczej on na mnie 🙂 a to już w każdej galerii bo odchodzi się od pisuarow to sama chodzę tam na siku jak widzę, ze kolejka w damskiej. Nie wiem co one robią w środku bo ja sikam jakieś 10 sekund, ale zawsze tyle im schodzi że nie czekam bo męska z reguły pusta także spokojnie wchodzilabym z młodym. A jakbym miała pewność że sam się obsłuży to nie wchodzila w ogóle bo ten przypadek z nagrywaniem to jakiś wyjątek, tak samo można do szkoły nie puszczać bo np jakiś pijak wjedzie na chodnik - no jasne, zdarza się ale jak często? Bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Moj  9 latek chodzi zawsze ze starszym bratem, a jak go nie ma to idzie ze mna do damskiej. Za duzo sie czyta teraz o pedofilach, ostatnio gdzies czytalam, ze w toalecie na basenie dzieciaka 8 lat molestowal zboczeniec. 

Edytowano przez karolapati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co za problem wybrac toalete dla niepelnosprawnych albo taka w ktorej mozna wjechac wozkiem i np przewinac niemowlaka? W galeriach handlowych sa takie a w restauracjach i innych malych punktach i tak wchozi sie pojedynczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×