Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szkoda słów

Zawaliłem chyba już nie ma czego ratować

Polecane posty

Gość Niebieska

Pokazała ci swoje uczucie a ty je odrzuciles,napewno delikatnie się wycofała, gdzieś z tyłu, może ci zniknąć na jakiś czas z oczu ,ale wierz mi że nie ma dnia żeby o tobie nie myślała, wróci, raz drugi, trzeci,jeśli Cię pokochała zawsze będzie wracać, bo przyjdzie na Ciebie chociaż popatrzeć, usłyszeć twój głos, jak się prawdziwie kocha to tęsknota za ukochanym jest nie do zniesienia,nie da rady sobie z tym,żeby niewiem jak dumna była,przyjdzie ,będzie chciała Cię zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska

Pokazała ci swoje uczucie a ty je odrzuciles, napewno delikatnie się wycofała,gdzieś z tyłu, może ci zniknąć na jakiś czas z oczu,bo jest jej wstyd,ale wierz mi ze nie ma dnia żeby o tobie nie myślała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów

Chciałbym zapytać co u niej po prostu, bo nie wiem, a obchodzi mnie jej los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska

Ona wróci, raz drugi, trzeci, jeśli prawdziwie pokochała niewytrzyma,nie da sobie rady,żebym niewiem jak dumna była, przyjdzie,przyjdzie Cię zobaczyć, usłyszeć,zazdroszczę ci takiej miłości, szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wierzę, że obchodzi cię los osoby na której się mściłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilã
9 minut temu, Gość Taka MaŁa ChmURka☁ napisał:

Autor za te olewanie to wstydź się.Charakterek też masz ciężki przez urażoną dume się mścić....😒Pytanie do Ciebie co tak uraziło tą dumę i z jakiego powodu się bałeś?Nie bądź zdziwiony że ona tak zareagowała na Twoje zachowanie.Ty jak byś reagował na jej miejscu?Skoro to ostatni dzwonek to bierz sprawy w swoje ręce i działaj!Napisz coś o tej sytuacji jak to wyglądało pomyślimy co zrobić żeby ją odzyskać.

Nie zadawaj pytań i tak nie dostaniesz odpowiedzi.Tu to sobie piszą między sobą w důpie mają innych.Nie warto cały czas ten sam schemat😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolutka
7 minut temu, Gość szkoda słów napisał:

Chciałbym zapytać co u niej po prostu, bo nie wiem, a obchodzi mnie jej los.

Kombinator... szlak mnie trafia jak czytam takie śmieci.

Ja kochałam człowieka i myślałam, że on mnie też.  To był psychopata, który znęcał się nade mną werbalnie i emocjonalnie. Może to ty ścierwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska

Ona się ucieszy ,zobaczysz,zapytaj jej,a wy się już znacie czy to początek znajomości?  Myślę że nie kazdy ma Facebooka ale każdy z tego co ja zauważyłam bo nawet babcie ale serio mają Messenger, poszukaj jej ,i niewiem czy się znacie czy nie,ale jeśli nie znasz jej imienia nazwiska,to szukaj po rodzinie,może kogoś kojarzysz ,ja tak odnalazłam parę osób na mesengerze,a widzisz Facebooka też nie ma,odezwij się do niej bo ona napewno tam czeka,myśli ,tęskni, teraz gdy ją zobaczysz patrz na nią, patrz żeby zauważyła, uśmiechnij się  nie marszcz brwi,a jak będziesz blisko puść jej delikatnie oczko,patrz na nią, ty glupolu,kobieta Cię kocha ale jesteś szczęściarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka MaŁa ChmURka☁
Przed chwilą, Gość Kamilã napisał:

Nie zadawaj pytań i tak nie dostaniesz odpowiedzi.Tu to sobie piszą między sobą w důpie mają innych.Nie warto cały czas ten sam schemat😉

Acha dziękuję za info. nie wiedziałam że to tak działa.No to nie było w takim razie autorze pytań.Powodzenia dla autora😸🙋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
49 minut temu, Gość gosc napisał:

Kobieta odchodzi tylko wtedy gdy jest nieszczesliwa.

Tylko że kobieta jest wiecznie nieszczęśliwa.

49 minut temu, Gość gosc napisał:

Wiekszosc facetow nie spelnia oczekiwan,myslicie ze bedziecie kochani i akceptowani za sam fakt istnienia.Nie ma tak dobrze.

Większość kobiet też nie spełnia oczekiwań i też myśli, że będą kochane za sam fakt istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska

Powiedz szczerze czemu ją odrzuciles? Przecież widziałeś jak na Ciebie patrzy? Bo wiesz co ,co komu przeznaczone na środku drogi rozkraczone i to święta prawda jest,nic nie dzieje się przypadkiem,ludzie się przyciągają, nie ma zbiegów okoliczności to przeznaczenie i nie będziesz to bo wróci za rok ,za pół za miesiąc, będzie was ciaglo do siebie, będziecie się mijać na ulicy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska

Eeeee tam nieszczęśliwe kobiety,są takie też uśmiechnięte ,pogadane jak ja😊ta twoja też taka jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Poszukaj swojego ideału, a dziewczynie daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczera

Obojętność to bardzo bolesna sprawa. Mówią ze trzeba byc albo gorącym albo zimnym ale najgorzej jesli jest ktoś letni czyli obojętny. Teraz może być tak ,że już nigdy nie dowiesz się co u niej, pamietaj sam to spowodowales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska

Mam nadzieję że nie masz 20 lat i tego nie s,p,i,e,p,R,z,y,s,z.! POWODZENIA, idę spać, a ty facet weź coś zrób, działaj, poczytam jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska

Ale czemu pesymiz śiejecie jak tu chodzi o miłość, ta kobieta go kocha,ona na niego czeka.Ja mu zazdroszczę, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczera

To nie pesymizm to karma,kto co sieje to później zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też myślę jak czytam to że będzie dobrze tylko niech facet się odważy co ona ma jeszcze zrobić przecież nie napisze sobie na czole Chodź tu do mnie czekam na cuebie,albo,zadzwoń, albo napisz,no weź facet to ty jesteś facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 minuty temu, Gość szkoda słów napisał:

Chciałbym zapytać co u niej po prostu, bo nie wiem, a obchodzi mnie jej los.

Ona cierpi z powodu innego.Chory autorze jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Karma! przecież oni się kochają ,tylko nie mogą, on nie może wystartować, myślę że  ma kompleksy,ona też ma i ty i ja,każdy,ona Cię chłopie nie odrzuci nie trzes gaciami,ile ma jeszcze czekać zaproś ją na kawę tak poprostu, niby nic a jednak, tak bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

napisz jej literkę, może to czyta i ci przebaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

A ty  (gość )zazdrosny jesteś ze tak piszesz,zazdroscisz mu ze go ktoś naprawdę kocha,bo teraz to tylko kasa się liczy,miłości nie ma, a tak taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

No napewno 😀 to tak jak z totolotkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
4 minuty temu, Gość Taka prawda napisał:

Karma! przecież oni się kochają ,tylko nie mogą, on nie może wystartować, myślę że  ma kompleksy,ona też ma i ty i ja,każdy,ona Cię chłopie nie odrzuci nie trzes gaciami,ile ma jeszcze czekać zaproś ją na kawę tak poprostu, niby nic a jednak, tak bezpiecznie

Podszywa się gnój pod faceta którego ona kocha i odbiera jej myśli jakby były do niego.Od... się w końcu ...u od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Ty ona faceta kocha ,nie jest zła, tylko czeka i czeka a on zeby zje taki odważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Ty a ty co piłeś, gorzej ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Mam Cię w dupie autorze.Do każdego karma dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
54 minuty temu, Arystoteles napisał:

problem jednak polega na tym, ze kobiety nie potrafia kochać na stałe.. moze chwilowo, mysla, ze kochaja czy coś w ten desen, ale na stale nigdy kobieta nie bedzie kochac.. z czasem jak juz ma te XXX lat to po prostu jest z przyzwyczajenia z facetem, ale dawno z jej strony nie ma ZADNEJ milosci

A faceci niby potrafią??Problem w tym, ze zakochanie, zauroczenie trwa krótko-potem mozna to przekształcić w miłość,albo zostana zgliszcza, zalezy od checi i dojrzalosci partnerow.fascynacja kims moze trwac nawet cale zycie i nie musi byc akurat do  osoby przeciwnej plci. jesli kobieta spotka swoj ideal to bedzie sie go kurczowo trzymac.najwiekszy blad jaki robia faceci to przypodobanie sie-zamiast od poczatku byc soba. udawac mozesz przed dzieckiem a nie kobieta z ktora chcesz byc bo jak sie wyda to ona straci cale uczucie, na klamstwie nie buduje sie zaufania ,nawet na tym blahym pozornie nic nieznaczacym no i o zwiazek trzeba dbac to tak szybko sie nie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Do niedzieli będzie już twoja bierz się i działaj bo ciul z tego myślenia ,działaj facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Autor śpi chyba,weź z tą karmą spadaj nawiedzona jestes?w Boga sie wierzy a nie w karmy i amulety,taroty i inne dziadostwa ,wez się przezegnaj to cie kolega opuśći. Tobie się do  D.py życie widzę ułożyło to drugiemu to życzy ,dobroduszna się znalazła tylko zawiść aż kipi,spadaj na drzewo,idę na inne forum bo tu nawiedzona baba grasuje.Nara i nie życz drugiemu co tobie nie miłe babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×