Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szkoda słów

Zawaliłem chyba już nie ma czego ratować

Polecane posty

Gość ....123
1 minutę temu, Gość szkoda słów napisał:

Powiedziałem ale potem był taki chłód że sam bym sie zastanawiał. Ona mie powiedziała nigdy ale dawala znać pośrednio

Jesteś młodym człowiekiem czy bardziej dojrzałym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bardzo dobrze ze skomlesz, msciles sie to i ciebie spotkala sroga kara i niekonczaca aie tesknota. Skoml jeszcze glosniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość szkoda słów napisał:

Powiedziałem ale potem był taki chłód że sam bym sie zastanawiał. Ona mie powiedziała nigdy ale dawala znać pośrednio

co  robiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość ....123 napisał:

Jesteś młodym człowiekiem czy bardziej dojrzałym?

On ma już skończone 37 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dostales to co na zasluzyles - niespelnienie samotnosc i reka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów

Mam 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jedno jest pewne, bez rozmowy to Ty nic nie zdziałasz. Bo niby jak...? Cudem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celina

dajcie mu oddychać trzeba go trochę podnieść na duchu  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów

Nigdy źle jej nie potraktowałem, nie powiedziałem czegoś co by moglo zranić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Lodu
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jedno jest pewne, bez rozmowy to Ty nic nie zdziałasz. Bo niby jak...? Cudem? 

Jego czas już się skończył niech nawet nie próbuje po tym wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hehe

Bawi mnie cierpienie msciciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Babo idź stąd bo piszesz sama z sobą .Jesteś jeszcze młodziutka i glupiutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów

To nie tylko zemsta ale też strach, niepewność. Szybko chciałem wyciągnąć rękę ale się na to nie zdobyoem czego żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoana
4 minuty temu, Gość szkoda słów napisał:

Nigdy źle jej nie potraktowałem, nie powiedziałem czegoś co by moglo zranić

ale jak zlewałeś a dziewczyna  mądra to powinna ci zasadzić kopniaka żebyś zniknąl z  jej pola  widzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osia
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Babo idź stąd bo piszesz sama z sobą .Jesteś jeszcze młodziutka i glupiutka.

Zpadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe

Smiechowy temat

Nic mi tak nie poprawia humoru jak macho msciwy ktory skomle potem z tesknoty. Moj konradek taki byl az zostal olany total brzydzilam sie go nawet dotknac i mina mu zrzedla haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe

Pewnie go strasznie wkurza ta mysl ze zostal tak olany ze nawet se6su nie wyskomlal i teraz siedzi i chlipie a taki z niego msciwy macho byl. Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów
5 minut temu, Gość dzoana napisał:

ale jak zlewałeś a dziewczyna  mądra to powinna ci zasadzić kopniaka żebyś zniknąl z  jej pola  widzenia 

Nie zlewalem, po prostu nie biegalem za nia.,nie bylo sytuacji ze ona coś mowi a ja patrzę w inną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe

I zostal zablokowany wiec juz nie musi byc zazdrosny i dzwonic wieczorowa pora bo i tak sie nie dodzwoni a obcych blokuje od razu. I kuniec love story. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jemu się to nie nudzi i ciągle jego tematy są hot 😋.Jedziemy dalej 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe
1 minutę temu, Gość szkoda słów napisał:

Nie zlewalem, po prostu nie biegalem za nia.,nie bylo sytuacji ze ona coś mowi a ja patrzę w inną stronę.

No yhy jasne eeee nooo

Fajne wykrety. Dobra juz nagadales sie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivo

Jak patrzy i nie spuszcza wzroku to kocha Cię matole i to BARDZO !!!  I co ty masz jeszcze jakieś watpliwosci?!!!nawet jak spuszcza wzrok a patrzy w dół to się zawstydza twoim patrzeniem . Zrób coś ,napisz wiadomość na mesengerze, cokolwiek,nie żal ci jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ty

Tamto cudo biegalo za mną było szarmanckie czułam się przy nim jak księżniczka 🙂 zaczął wykrzystywac moja dobra wolę nie dając od się nic .Zaczął zlewać więc dostał to na co zasłużył .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wsadz sobie te swoje uczucia. Smiechu warte. Spadam stad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....123
8 minut temu, Gość szkoda słów napisał:

Nie zlewalem, po prostu nie biegalem za nia.,nie bylo sytuacji ze ona coś mowi a ja patrzę w inną stronę.

Zadzwoń, dlaczego nie chcesz? Skoro Cię kocha? Wiesz myślę, że ją zraniłeś czymś i chyba nie chcesz napisać tu bo by cię zeżarli żywcem. Dobrze myślę???

22 minuty temu, Gość szkoda słów napisał:

Mam 27

A jak masz na imię? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut temu, Gość ymd napisał:

Ja miałam tak, że jego „zaloty” były tak subtelne i delikatne, że nie zorientowałam się na początku. Kiedy zaczęłam łapać się na tym, że myślę o nim inaczej i coraz więcej odpychałam to uczucie od siebie, poza tym nie wierzyłam, że tak przystojny facet zwróci uwagę na dziewczynę taką jaką byłam, tymbardziej, że wiedziałam w jakich kobietach gustował. Dlatego też byłam oziębła, a kiedy znajdował się w pobliżu ja się celowo oddalałam. Tak minęło sporo czasu. Później przypadkiem się spotkaliśmy i powiem szczerze takiej chemii nie czułam nigdy z nikim innym. Chciałam go, zakochałam się wtedy on zaczął się dystansować. W międzyczasie krzywdziliśmy się nawzajem. Obydwoje zrobiliśmy straszne głupstwa. Zerwaliśmy kontakt. Na początku czułam ogromną złość i żal do niego, że tak łatwo odpuścił i się poddał. Dzisiaj jednak, chociaż i tak do końca wszystkiego nie rozumiem to nie mam żalu i nie chcę dociekać co nim kierowało. Nie mogę powiedzieć, że się z niego wyleczyłam, bo chwilami te myśli o nim wręcz mnie paraliżują. Wiem jedynie, że nie zawalczę o tę miłość. Nie zawalczę, ponieważ swego czasu dałam mu zielone światło. Zrobiłam wszystko co zakochana kobieta powinna uczynić. Dałam mu zielone światło, a on wtedy mnie olał. Kobieta cierpi o wiele mocniej kiedy jest odtrącona. Więcej sobie na to nie pozwolę. Co ja przez tę miłość przeszłam nikt nie wie. 

Przeżyłam coś podobnego z tym że my znaliśmy się wcześniej. Przy mnie zachowywał się inaczej nienaturalnie jakby nie był sobą. Był czas kiedy łudziłam się że być może uczucie tak na niego wpływa wiecie wielka miłość  mężczyzny o jakiej się tu nieraz i nie dwa czyta. Nie wiem czy i po co udawał i nie chcę wiedzieć. Wolę mieć swoje wyobrażenie o nim niż dowiedzieć się że pokochałam kogoś kto absolutnie nie jest tego wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo jest zablokowany i moze dzwonic do kosmosu? 

Wyciagnij lekcje na przyszlosc. Nastepnym razem jak ktos okazuje uczucia to nie mscij sie i nie wydziwiaj o ile w ogole bedzie nastepny raz. Bo skonczy sie wielkim skowytem i mam nadzieje ze bardzo cierpisz. Bardzo bardzo tak ze az ryczysz glosno z zalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przestańcie po nim jeździć ludzie.Nie przejmuj się nimi autorze nie wszyscy są tutaj źli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoo
22 minuty temu, Gość gość napisał:

Jemu się to nie nudzi i ciągle jego tematy są hot 😋.Jedziemy dalej 😜

Komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda słów
19 minut temu, Gość Ivo napisał:

Jak patrzy i nie spuszcza wzroku to kocha Cię matole i to BARDZO !!!  I co ty masz jeszcze jakieś watpliwosci?!!!nawet jak spuszcza wzrok a patrzy w dół to się zawstydza twoim patrzeniem . Zrób coś ,napisz wiadomość na mesengerze, cokolwiek,nie żal ci jej

Żal mi nas oboje bo były naprawdę piękne momenty i ten uśmiech od ucha do ucha pamiętam gdy rozmawialiśmy i u niej i u mnie. Coś czego nie możesz powstrzymać. Szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×