Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Macarenko

Kupię od was

Polecane posty

Gość Macarenko

Kupię od kobiet zużyte tampony i podpaski zakrwawione im więcej tym lepiej .Kobiety żeby były w wieku od17 lat do 49 Lat. Cenny podam tampon 12zl podpaska 15zl.Tylko żeby te tampony i podpaski niebyły zapachowe . Chcę czuć zapach krwi . Chętne panie proszę o katakt.Moj email to.  

Bartłomiej1O6@gmail.com

Proszę piszcie tam dogadamy kwestie wysyłki.I opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macarenko

Kobiety ciężkie czasy z kasą a tu co niema chętnych.Ponad 100 złotych za jeden okres a nikt nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty tak serio? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Leno, ktoś Ci zaiwanił awatar?😮

Sama sobie, siebie schowałam. Byłam chyba jedyną osobą na kawę ze swoim prawdziwym zdjęciem. Nie chcę się zbytnio wyróżniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Niegrzeczna napisał:

Ciężkie czasy? 🤣Dobre sobie. 

Głupich nle sieją, sami się rodzą. 

Tracisz czas. Żadna kobieta niczego ci stąd nie wyślę 😂

I oczywiście Placek na posterunku. Wpisze się nawet na temat z głupim prowo, byle błysnąć gdzieś kolejnym pozbawionym sensu postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Niegrzeczna napisał:

I bez zdjęcia masz pozytywny wizerunek 🥀Więc niczego nie umieszczaj😉

Pozytywny wizerunek na Kafe? A po co to komu? Musiałabym być bardzo nudna a wolę być szczera 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 minut temu, Gość gość napisał:

I oczywiście Placek na posterunku. Wpisze się nawet na temat z głupim prowo, byle błysnąć gdzieś kolejnym pozbawionym sensu postem.

i oczywiscie ty, tradycyjnie wylogowana na posterunku, nie masz innych zajęc tylko łażenie za postami Niegrzecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

i oczywiscie ty, tradycyjnie wylogowana na posterunku, nie masz innych zajęc tylko łażenie za postami Niegrzecznej?

Znaczy Placka Rozumię Kobyły? Nie😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niegrzeczna napisał:

W tym miejscu bycie szczerym kosztuje 🙂Kłamiąc i udawając zdecydowanie lepiej się wychodzi.

Gdyby się nasze drogi gdzieś rozminęły, to już dziś życzę Ci miłego weekendu ☕🌻

A mnie się właśnie to najbardziej podoba w Kafe, że dzięki anonimowości, mogę być szczera i bezpośrednia jak nigdy, z nikim, nigdzie 🙂

Miłego weekendu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

W tym miejscu bycie szczerym kosztuje 🙂

😂

Kobyło ale weź😂 Kłamczucho i dwulicowa intrygantko😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uważaj Leno, największy szczur na kafe chce się chyba zaprzyjaźniać🤓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

😂

Kobyło ale weź😂 Kłamczucho i dwulicowa intrygantko😂

Czosnkowa, ale weź. Jak masz jakieś prywatne porachunki z Madzia to załatw to na komunikatorze okej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Znaczy Placka Rozumię Kobyły? Nie😊

Też nie znam żadnej Niegrzecznej. Tylko starą dobrą Madzialene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Czosnkowa, ale weź. Jak masz jakieś prywatne porachunki z Madzia to załatw to na komunikatorze okej?

Priv z Madzią? Ble😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor zapomniał o wkładkach higienicznych.To taki aperitif 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Uważaj Leno, największy szczur na kafe chce się chyba zaprzyjaźniać🤓

A tak szczerze, co ona Ci zrobiła? Skąd się bierze ta nienawiść? Był konkretny powód, czy tak sobie  dla zwykłej atawistycznej przyjemności gnębienia słabszych? Może jestem tu zbyt krótko i może jeszcze zbyt naiwnie to wszystko traktuję, ale jakoś nie wyobrażam sobie żeby się wylogowywać po to, by kogoś poobrażać. Jeśli ktoś mnie wkurzy to zwyczajnie pod swoim loginem napiszę co mnie wkurzyło, co zabolało i dlaczego. Kiedyś ktoś próbował mnie obrażać tylko na podstawie kawałka mojego zdjęcia. Olałam gościa a nawet trochę mnie to rozbawiło. Bo jakim trzeba być zgryźliwcem, by na podstawie jednego oka i pasma włosów wymyślić aż tyle obelg? I, że w ogóle komuś się chciało tak wgryzać i to wymyślać? Niezbadane i niezrozumiałe są, ciemne zakamarki kafeteryjnianych umysłów 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

A tak szczerze, co ona Ci zrobiła? Skąd się bierze ta nienawiść? Był konkretny powód, czy tak sobie  dla zwykłej atawistycznej przyjemności gnębienia słabszych? Może jestem tu zbyt krótko i może jeszcze zbyt naiwnie to wszystko traktuję, ale jakoś nie wyobrażam sobie żeby się wylogowywać po to, by kogoś poobrażać. Jeśli ktoś mnie wkurzy to zwyczajnie pod swoim loginem napiszę co mnie wkurzyło, co zabolało i dlaczego. Kiedyś ktoś próbował mnie obrażać tylko na podstawie kawałka mojego zdjęcia. Olałam gościa a nawet trochę mnie to rozbawiło. Bo jakim trzeba być zgryźliwcem, by na podstawie jednego oka i pasma włosów wymyślić aż tyle obelg? I, że w ogóle komuś się chciało tak wgryzać i to wymyślać? Niezbadane i niezrozumiałe są, ciemne zakamarki kafeteryjnianych umysłów 🤦‍♀️

Jak Eve sie do kogos przyczepi, to nie ma zmiłuj. Została jej już tylko Madzia do zajechania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

A tak szczerze, co ona Ci zrobiła? Skąd się bierze ta nienawiść? Był konkretny powód, czy tak sobie  dla zwykłej atawistycznej przyjemności gnębienia słabszych? Może jestem tu zbyt krótko i może jeszcze zbyt naiwnie to wszystko traktuję, ale jakoś nie wyobrażam sobie żeby się wylogowywać po to, by kogoś poobrażać. Jeśli ktoś mnie wkurzy to zwyczajnie pod swoim loginem napiszę co mnie wkurzyło, co zabolało i dlaczego. Kiedyś ktoś próbował mnie obrażać tylko na podstawie kawałka mojego zdjęcia. Olałam gościa a nawet trochę mnie to rozbawiło. Bo jakim trzeba być zgryźliwcem, by na podstawie jednego oka i pasma włosów wymyślić aż tyle obelg? I, że w ogóle komuś się chciało tak wgryzać i to wymyślać? Niezbadane i niezrozumiałe są, ciemne zakamarki kafeteryjnianych umysłów 🤦‍♀️

Odpowiedziałbym obszerniej ale muszę ogórki zakisić😄 W skrócie to tutaj trzeba mieć wy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Bo jakim trzeba być zgryźliwcem, by na podstawie jednego oka i pasma włosów wymyślić aż tyle obelg? I

Porównanie do Beaty Kozidrak, a tylko to tam było to jeszcze nie jest obelga, nie obrażaj pani Kozidrak i nie zmyślaj 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

A tak szczerze, co ona Ci zrobiła? Skąd się bierze ta nienawiść? Był konkretny powód, czy tak sobie  dla zwykłej atawistycznej przyjemności gnębienia słabszych? Może jestem tu zbyt krótko i może jeszcze zbyt naiwnie to wszystko traktuję, ale jakoś nie wyobrażam sobie żeby się wylogowywać po to, by kogoś poobrażać. Jeśli ktoś mnie wkurzy to zwyczajnie pod swoim loginem napiszę co mnie wkurzyło, co zabolało i dlaczego. Kiedyś ktoś próbował mnie obrażać tylko na podstawie kawałka mojego zdjęcia. Olałam gościa a nawet trochę mnie to rozbawiło. Bo jakim trzeba być zgryźliwcem, by na podstawie jednego oka i pasma włosów wymyślić aż tyle obelg? I, że w ogóle komuś się chciało tak wgryzać i to wymyślać? Niezbadane i niezrozumiałe są, ciemne zakamarki kafeteryjnianych umysłów 🤦‍♀️

Kiedyś tzw ciotki miały prywatne forum, Magdzia im tam podpadła i do dziś nie ustają w tępieniu jej. Mają jakieś prywatne z nią porachunki. A w sumie to nie ciotki tylko naczelna trolica i hejtera tego forum- Midsummer Eve, Pasażerka, Czosnkowa - zwał jak zwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość gość napisał:

Porównanie do Beaty Kozidrak, a tylko to tam było to jeszcze nie jest obelga, nie obrażaj pani Kozidrak i nie zmyślaj 😎

Ooo jesteś 🙂 Napisałeś tam duzo więcej, ale już nie pamiętam co. Zresztą nieważne co wymyślileś i tak nic się nie zgadzało, bardziej ciekawi mnie dlaczego to zrobiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Lena.Wawa. napisał:

Ooo jesteś 🙂 Napisałeś tam duzo więcej, ale już nie pamiętam co. Zresztą nie ważne co wymyślileś i tak nic się nie zgadzało, bardziej ciekawi mnie dlaczego to zrobiłeś?

Bo przypominasz dojrzałą Beatę Kozidrak z toną tapety 😎 Jeśli były jakieś obelgi to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Kiedyś tzw ciotki miały prywatne forum, Magdzia im tam podpadła i do dziś nie ustają w tępieniu jej. Mają jakieś prywatne z nią porachunki. A w sumie to nie ciotki tylko naczelna trolica i hejtera tego forum- Midsummer Eve, Pasażerka, Czosnkowa - zwał jak zwał.

Nie daj sie sprowokować Eve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Bo przypominasz dojrzałą Beatę Kozidrak z toną tapety 😎 Jeśli były jakieś obelgi to nie ja.

Mówiłam, nic się nie zgadza. Na zdjęciu miałam wyjatkowo mocniej podkreślone oko,  na codzień maluję się delikatnie. Beaty raczej nie przypominam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Niegrzeczna napisał:

Niech zaprzestanie tego co robi z internetowymi przyjaciółkami😉Za chwilą i tak się tu pojawi 😂

Jeszcze nie ma ostatecznego stanowiska w sprawie wysyłki tamponów kurierem? 😄

Madzia, czym jej tak podpadłaś? :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

Niech zaprzestanie tego co robi z internetowymi przyjaciółkami😉Za chwilą i tak się tu pojawi 😂

Jeszcze nie ma ostatecznego stanowiska w sprawie wysyłki tamponów kurierem? 😄

Niech ktoś zabierze tego przymuła z forum choć na jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Madzia, czym jej tak podpadłaś? :D:D:D:D:D:D:D

To jest dobre pytanie. Niegrzeczna, pamiętasz w ogóle tę sytuację? Kojarzysz od czego to się mogło zacząć? Bo jakiś powód być musiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Lena.Wawa. napisał:

To jest dobre pytanie. Niegrzeczna, pamiętasz w ogóle tę sytuację? Kojarzysz od czego to się mogło zacząć? Bo jakiś powód być musiał.

Pewnie tym samym podpadła co innym. Hejtem, szczurzeniem na priwach, ujawnianiem prywatnych informacji, zazdrością o facetów i gnębieniem kobiet z tej zazdrości. To wszystko Magda robiła latami nie tylko ciotkom. Ale reszta dawno już ją sobie odpuściła, ale ciotki są mściwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

Daj spokój. Daj się im pobawić 😂

Dobrze, że z kobiet chociaż Ty jesteś normalna. Dobrze, że wszystko mogę nic nie muszę 😄

Nie wykręcaj się Magda, opowiedz pani, co zrobiłaś 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×