Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Macarenko

Kupię od was

Polecane posty

2 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Cytaty poproszę.

Nie doczekasz się w myśl zasady,że tania sensacja ma się szybko sprzedać. Pic na wodę i fotomontaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, acordeon napisał:

Nie doczekasz się w myśl zasady,że tania sensacja ma się szybko sprzedać. Pic na wodę i fotomontaż.

Wiem Aco, wcale na nie nie czekam. Tak tylko świruję. 😉 

Masz już urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Niegrzeczna napisał:

Dosyć 🙄

Nikt niczego nie wklei, bo tych tematów nie ma. To co było i nie jest nie pisze się w rejestr. Transakcja zakończona. Autor czeka na przesyłkę, my wracamy do kiszenia ogórków👋

Teraz na forum rządzi placek i mówi co inni mają robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niegrzeczna napisał:

Dosyć 🙄

Nikt niczego nie wklei, bo tych tematów nie ma. To co było i nie jest nie pisze się w rejestr. Transakcja zakończona. Autor czeka na przesyłkę, my wracamy do kiszenia ogórków👋

Projektów też nie? Nie odpowiadaj, wcale nie mam ochoty stawiać Cię pod ścianą. Mam to gdzieś. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kusza Myślivski napisał:

Wiem Aco, wcale na nie nie czekam. Tak tylko świruję. 😉 

Masz już urlop?

Jeszcze nie,ale powoli odliczam.Mialem kilka dni wolnego pod koniec czerwca.(męczące🤯) Ty już po,przed czy w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Niegrzeczna napisał:

my wracamy do kiszenia ogórków👋

Uroczyście oświadczam,że mój słoik już stoi na blacie i czeka na działanie bakterii.Ja swoją pracę zakończyłem,nie wiem jak inni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, acordeon napisał:

Jeszcze nie,ale powoli odliczam.Mialem kilka dni wolnego pod koniec czerwca.(męczące🤯) Ty już po,przed czy w trakcie?

Też miałam kilka dni wolnego, ale to było pracowite wolne. Wyjazdy jeszcze przede mną, ale podkład pod opaleniznę już mam. Teraz muszę popracować nad podkładem pod alkoholizację, bo jadę ze znajomymi, a to są źli ludzie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
6 minut temu, Kusza Myślivski napisał:

Też miałam kilka dni wolnego, ale to było pracowite wolne. Wyjazdy jeszcze przede mną, ale podkład pod opaleniznę już mam. Teraz muszę popracować nad podkładem pod alkoholizację, bo jadę ze znajomymi, a to są źli ludzie.  

Źli ludzie, alkohol, zabezpiecz się dobrze żebyście we dwoje nie wrócili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W tym konflikcie z Magdą  to jednak radzę  oponentce zalogować się.  Dlaczego? Tegoroczny konkurs na placka jest jeszcze nieroztrzygnięty. Od lat wygrywa raz  ciocia Wadera, a raz ciocia Magda. Przyda im się konkurencja. Kusza będzie jurorem-smakoszem. Byle bez wazeliny. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kusza Myślivski napisał:

Też miałam kilka dni wolnego, ale to było pracowite wolne. Wyjazdy jeszcze przede mną, ale podkład pod opaleniznę już mam. Teraz muszę popracować nad podkładem pod alkoholizację, bo jadę ze znajomymi, a to są źli ludzie.  

Podkład pod opaleniznę to ja też mam,ale do wyjazdu pewnie zejdzie tak szybko jak się pojawiła.Podklad pod alkoholizację to ja robię jak mogę przed konkretną imprezą😄 jednodniową.Przed wakacjami nie robię podkładu bo wątroba by nie podołała 😉 Raczej robię sobie detoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Wiem co mówię napisał:

Źli ludzie, alkohol, zabezpiecz się dobrze żebyście we dwoje nie wrócili 😄

Martwisz się o to, że się roztyję w ciąży, czy o to, że Twój podatek zasili kolejne +500?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

W tym konflikcie z Magdą  to jednak radzę  oponentce zalogować się.  Dlaczego? Tegoroczny konkurs na placka jest jeszcze nieroztrzygnięty. Od lat wygrywa raz  ciocia Wadera, a raz ciocia Magda. Przyda im się konkurencja. Kusza będzie jurorem-smakoszem. Byle bez wazeliny. 😉

Bez wazeliny boli. 

Ile płacą za to jurorowanie? Więcej niż za moderowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Kusza Myślivski napisał:

Martwisz się o to, że się roztyję w ciąży, czy o to, że Twój podatek zasili kolejne +500?

 Co by ci tu powiedzieć? Kusza w rozciagnietym dresie, przydeptanych kapciach i 90 kg żywej wagi? To źle, baaardzo źle wolę jak ma +-60 ;) Podatek? Cholera bykowe zamierzają wprowadzić ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, acordeon napisał:

Podkład pod opaleniznę to ja też mam,ale do wyjazdu pewnie zejdzie tak szybko jak się pojawiła.Podklad pod alkoholizację to ja robię jak mogę przed konkretną imprezą😄 jednodniową.Przed wakacjami nie robię podkładu bo wątroba by nie podołała 😉 Raczej robię sobie detoks.

Najwyżej po wakacjach pójdę na odwyk. Czego się nie robi dla przyjaciół. A propo wczoraj kupiłam w Lidlu ichnią whisky. Jest wybitnie dobra. Polecam. I nie, to żadne lokowanie produktu, szczera prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Bez wazeliny boli. 

Ile płacą za to jurorowanie? Więcej niż za moderowanie?

Nie wiem ile płacą za moderowanie, ale tu dostajesz placek i pucharek. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
2 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Najwyżej po wakacjach pójdę na odwyk. Czego się nie robi dla przyjaciół. A propo wczoraj kupiłam w Lidlu ichnią whisky. Jest wybitnie dobra. Polecam. I nie, to żadne lokowanie produktu, szczera prawda.

Ciekawe. Jak się nazywa? Ile za 0,7 ? Wiele razy kupowałem w Lidlu biały rum z Reunion - SUPER! Tani i bardzo dobry, można tylko z lodem, można i z Pepsi. Wcale nie capi rumem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 Co by ci tu powiedzieć? Kusza w rozciagnietym dresie, przydeptanych kapciach i 90 kg żywej wagi? To źle, baaardzo źle wolę jak ma +-60 😉 Podatek? Cholera bykowe zamierzają wprowadzić ! 😄

Nie lubię chodzić w kapciach, tak więc mentalnie nie stać mnie na dziecko. Możesz spać spokojnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie wiem ile płacą za moderowanie, ale tu dostajesz placek i pucharek. 🙂

Za pucharek to ja dam sobie nawet przeszczepić wątrobę od Acordeona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Najwyżej po wakacjach pójdę na odwyk. Czego się nie robi dla przyjaciół. A propo wczoraj kupiłam w Lidlu ichnią whisky. Jest wybitnie dobra. Polecam. I nie, to żadne lokowanie produktu, szczera prawda.

Piłem ostatnio coś whisky podobnego w gościach.Na żywca nic specjalnego z colą dało radę. Wiesz ja jestem obecnie na etapie wyjazdów z małą ilością alko preferuję coś w stylu "małą łyżeczką" Pamiętam taki jeden wyjazd gdzie po dwóch tygodniach "intensywnych" dochodziłem do siebie kolejny tydzień🤪 To już nie na moje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Wiem co mówię napisał:

Ciekawe. Jak się nazywa? Ile za 0,7 ? Wiele razy kupowałem w Lidlu biały rum z Reunion - SUPER! Tani i bardzo dobry, można tylko z lodem, można i z Pepsi. Wcale nie capi rumem!

Rum z colą lub pepsi 🤤 nawet mi nie rób apetytu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kusza jedziesz nad jakąś wodę? Masz strój czy będziesz się opalała jak Ewa w raju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, acordeon napisał:

Piłem ostatnio coś whisky podobnego w gościach.Na żywca nic specjalnego z colą dało radę. Wiesz ja jestem obecnie na etapie wyjazdów z małą ilością alko preferuję coś w stylu "małą łyżeczką" Pamiętam taki jeden wyjazd gdzie po dwóch tygodniach "intensywnych" dochodziłem do siebie kolejny tydzień🤪 To już nie na moje zdrowie.

Moje też nie, ale wytłumacz to tym złym ludziom. Ogólnie bardzo ich lubię, więc dwa razy do roku, na kilka dni, odkładam różaniec na półeczkę i tarzam się z nimi w tym nałogu. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, acordeon napisał:

Kusza jedziesz nad jakąś wodę? Masz strój czy będziesz się opalała jak Ewa w raju?

 Jak się napije rumu z pepsi to kto wie jaki numer wywinie :DD Nie takie cuda kobiet po alko widziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Wiem co mówię napisał:

Ciekawe. Jak się nazywa? Ile za 0,7 ? Wiele razy kupowałem w Lidlu biały rum z Reunion - SUPER! Tani i bardzo dobry, można tylko z lodem, można i z Pepsi. Wcale nie capi rumem!

Queen Margot się nazywa. 0,7 kosztuje 30 zł. W mniejszych pojemnościach chyba nie ma. 

Ojjj, nie lubię rumu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Moje też nie, ale wytłumacz to tym złym ludziom. Ogólnie bardzo ich lubię, więc dwa razy do roku, na kilka dni, odkładam różaniec na półeczkę i tarzam się z nimi w tym nałogu. 😉 

Wiem jak to wygląda 🤕 Ale ja nauczyłem się mówić "nie" albo "pas" ale nie mówię,że mam cały czas różaniec w kieszeni 😄 Czasami puszczam lejce bo na trzeźwo bym tego nie wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, acordeon napisał:

Kusza jedziesz nad jakąś wodę? Masz strój czy będziesz się opalała jak Ewa w raju?

Nad dużą wodę, zagraniczną, ale tu Ci nie napiszę gdzie dokładnie. Oczywiście, że mam strój, nawet trzy. Zdarzało mi się kąpać nago, nawet w tym składzie, ale żeby tak epatować nagością na plaży to nie. Nie jesteśmy grupą swingersów. A szkoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
1 minutę temu, Kusza Myślivski napisał:

Queen Margot się nazywa. 0,7 kosztuje 30 zł. W mniejszych pojemnościach chyba nie ma. 

Ojjj, nie lubię rumu. 

Spróbuj tego białego z Reunion (Lidl) ZMIENISZ ZDANIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 Jak się napije rumu z pepsi to kto wie jaki numer wywinie :DD Nie takie cuda kobiet po alko widziałem 😄

Nie jest aż tak źle, bez przesady. Potrafię zachować umiar, a nawet być powściągliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, acordeon napisał:

Wiem jak to wygląda 🤕 Ale ja nauczyłem się mówić "nie" albo "pas" ale nie mówię,że mam cały czas różaniec w kieszeni 😄 Czasami puszczam lejce bo na trzeźwo bym tego nie wytrzymał.

Jak powiedziałabym "pas", to nie zawahaliby się go użyć. Żartuję, bywa, że ktoś odpuści czasem, bo mu się tabletki na nadciśnienie akurat skończą, czy coś w ten deseń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Wiem co mówię napisał:

Spróbuj tego białego z Reunion (Lidl) ZMIENISZ ZDANIE!

Kojarzę go nawet. Spróbuję, tylko najpierw upłynnię whisky. 😉 

Do następnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×