Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Macarenko

Kupię od was

Polecane posty

2 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Nad dużą wodę, zagraniczną, ale tu Ci nie napiszę gdzie dokładnie. Oczywiście, że mam strój, nawet trzy. Zdarzało mi się kąpać nago, nawet w tym składzie, ale żeby tak epatować nagością na plaży to nie. Nie jesteśmy grupą swingersów. A szkoda. 

Bez przesady nie musisz mi się spowiadać gdzie jedziesz.Chodzilo mi bardziej o góry lub morze.Ja tradycyjnie będę zasilał naszą gospodarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, acordeon napisał:

Bez przesady nie musisz mi się spowiadać gdzie jedziesz.Chodzilo mi bardziej o góry lub morze.Ja tradycyjnie będę zasilał naszą gospodarkę.

Teraz to Ty przesadzasz. Żadna tajemnica dla Twoich uszu, ale całe forum nie musi wiedzieć. Buziaki, Aco. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Żartuję, bywa, że ktoś odpuści czasem, bo mu się tabletki na nadciśnienie akurat skończą, czy coś w ten deseń. 

Nadciśnienie po ostrym kilkudniowym melanżu to norma nawet u osób z książkowym ciśnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kusza Myślivski napisał:

Teraz to Ty przesadzasz. Żadna tajemnica dla Twoich uszu, ale całe forum nie musi wiedzieć. Buziaki, Aco. 🙂 

Trzymaj się🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

W tym konflikcie z Magdą  to jednak radzę  oponentce zalogować się.  Dlaczego? Tegoroczny konkurs na placka jest jeszcze nieroztrzygnięty. Od lat wygrywa raz  ciocia Wadera, a raz ciocia Magda. Przyda im się konkurencja. Kusza będzie jurorem-smakoszem. Byle bez wazeliny. 😉

Nie przypominam sobie, żebym cokolwiek wygrała. Może dlatego, że nie brałam udziału w  konkursie na placek 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

a kupisz moje ospermione pończochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
3 godziny temu, Gość gość napisał:

To musiał być projekt jakiejś starej zdesperowanej baby. Młoda ładna dziewczyna z jakimś życiem by się tak nie zachowywała. A teraz wyszło szydło z worka.

a wiesz ze Hitler był koprofilem czyli lubił zabawy kałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofia
18 godzin temu, Gość Macarenko napisał:

Kupię od kobiet zużyte tampony i podpaski zakrwawione im więcej tym lepiej .Kobiety żeby były w wieku od17 lat do 49 Lat. Cenny podam tampon 12zl podpaska 15zl.Tylko żeby te tampony i podpaski niebyły zapachowe . Chcę czuć zapach krwi . Chętne panie proszę o katakt.Moj email to.  

Bartłomiej1O6@gmail.com

Proszę piszcie tam dogadamy kwestie wysyłki.I opakowania.

Mogę wiedzieć co robisz z podpaskami i tamponami zużytymi.Czy to jakiś fetysz czy co.Podnieca cię to .Wachasz je liżesz?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruce Lee
1 godzinę temu, Gość Sofia napisał:

Mogę wiedzieć co robisz z podpaskami i tamponami zużytymi.Czy to jakiś fetysz czy co.Podnieca cię to .Wachasz je liżesz?

 

 

Ja za małolata wachalem podpaski były z waty jeszcze miałem 12 lat Kręciło mnie to.Jedna ręką trzymałem podpaskę a drugą waliłem konia.Lubialem wąchać bieliznę damską.Do teraz rajcuje mnie wąchanie bielizny Ale podpasek się brzydzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigmen

Zamiast pisać jak w temacie i podpaskach i tamponach.To się przegaduja, ubliżają, plotkują hejtuja.Banda ...cow

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×