Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Macarenko

Kupię od was

Polecane posty

Gość gość

Jak czyta to "dasz wiarę" to mam ochotę rzygnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Niegrzeczna napisał:

Nie bzdury bo zakładałaś fejkowe konta i obrażałaś. Denerwujesz się Aleksandro 😄

Mam podać projekty, z których dowalałaś? Nie tylko mnie? Nie wiń mnie za całe zło na forum bo masz sporo za uszami 😂

Podaj Madziu ☺️ klamczuszku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niegrzeczna napisał:

Nie bzdury bo zakładałaś fejkowe konta i obrażałaś. Denerwujesz się Aleksandro 😄

Mam podać projekty, z których dowalałaś? Nie tylko mnie? Nie wiń mnie za całe zło na forum bo masz sporo za uszami 😂

Ciągle wmawiasz ludziom zdenerwowanie. Nagminnie. Urocze.

Tak, Madziu. Koniecznie napisz jakie to projekty. Tylko nie migaj się tym razem. Słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kuszeńko gdzie twój dystans który nakazywałas innym? Denerwujesz sie odrobinkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćv

Ale w jednym trudno się z Madzią nie zgodzić,te stare wrony ciągle tu siedzą i warują na każdy jej post bbhuuahahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Kuszeńko gdzie twój dystans który nakazywałas innym? Denerwujesz sie odrobinkę?

W ogóle, sorry. Nie mam absolutnie dystansu do ludzkiej krzywdy, dlatego pozwól, że sobie o tym pogadam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gośćv napisał:

Ale w jednym trudno się z Madzią nie zgodzić,te stare wrony ciągle tu siedzą i warują na każdy jej post bbhuuahahhahahah

Placek jest najstarszą wroną z forum. Chyba tylko Lena jest starsza. Wiekiem. Bo stażem placek rządzi. I wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Śmietanka towarzyska się zebrała. Pogaduszki przy kawie i na kafee :D Weekend od samego rana.Wszyscy już są? Kogoś brakuję?

Acordeon jak widzę tylko pracowicie spędza czas. Na kiszeniu ogórków :) Poczęstujesz mnie :} Nie należę do tej bandy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, acordeon napisał:

Ech baby,baby...

Kobieta.Jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Śmietanka towarzyska się zebrała. Pogaduszki przy kawie i na kafee 😄 Weekend od samego rana.Wszyscy już są? Kogoś brakuję?

Acordeon jak widzę tylko pracowicie spędza czas. Na kiszeniu ogórków 🙂 Poczęstujesz mnie :} Nie należę do tej bandy.

Jak się zamienią w małosolne to możesz wlecieć na degustację.W tej chwili nie wolno ich dotykać ale można podglądać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gość napisał:

Kobieta.Jestem.

Kobieto puchu marny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pamiętam jak takie dwie nowe na forum Eryka jakaś tam i ta Młoda poszły z Magdą na priv i skłonne były bronić jej własną piersią przed złymi hejterami. Skończyło się jak zwykle, wyjepaniem zawsze niewinnej Madzi z priva i nazwaniem intrygantką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niegrzeczna:)Jesli lubisz to miejsce, to ciesz się nim, baw się, śmiej.Czyli rób to co wkurza twoje oponentki najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Niegrzeczna:)Jesli lubisz to miejsce, to ciesz się nim, baw się, śmiej.Czyli rób to co wkurza twoje oponentki najbardziej:)

Wlaśnie Magda. Zawsze znajdą się takie jak ta, które mają taki ból duszy o Twoje oponentki, że nawet Ciebie wesprą, więc baw się i śmiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje i tak będą lepsze,bo robione z pasją i ....

Zresztą nie ważne.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Wlaśnie Magda. Zawsze znajdą się takie jak ta, które mają taki ból duszy o Twoje oponentki, że nawet Ciebie wesprą, więc baw się i śmiej;)

musi byc rownowaga w przyrodzie dumber, a z tych z ktorymi mialyscie na pienku i ktore nekalyscie zostala wam tylko madzia wiec tych z bólem tyłka moze byc tu sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

musi byc rownowaga w przyrodzie dumber, a z tych z ktorymi mialyscie na pienku i ktore nekalyscie zostala wam tylko madzia wiec tych z bólem tyłka moze byc tu sporo.

Pudło:) Nie każdy kto ma opinie o magdzie jest evką czy w ogóle ciotką. Ciotki pozdrawiam przy okazji a te niech się zesrają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy Madzia nie miała wymienić projektów Kuszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

musi byc rownowaga w przyrodzie dumber, a z tych z ktorymi mialyscie na pienku i ktore nekalyscie zostala wam tylko madzia wiec tych z bólem tyłka moze byc tu sporo.

Kolejny raz prawda. Może Mad Magda nie jest święta,  ale reszta z was też nie należy do ideałów.  Ile razy po znajomości co niektórzy przymykali oko na najpodlejszy hejt. Teraz nagle została im Magda i tak będą w kółko za nią chodzić. 🙂 Dajcie sobie siana. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Czy Madzia nie miała wymienić projektów Kuszy?

Tu każdy zawsze ma na kogoś haki,haczyki i wieszaki. Dobrze,że nie stawiają szubienic,albo czarownic nie palą na stosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dajcie Madzi pisać o ogórkach małosolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podam przykład: Kusza Kuszeńka wesoło rozmawiająca i nakręcająca Petrowa, który w najgorszych wyzwiskach i obelgach pisał o dziewczynach, szantażował, straszył a facetów gnoił, pisze o wrazliwości na krzywde ludzką......???

Czyją kur...krzywdę? Wybrańców? Tych lepszych? Tych bardziej rokujacych na pisanie z nimi całymi dniami?

Sorry za ton, ale zaraz tak mnie wk..ta hipokryzja,że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
51 minut temu, Gość gość napisał:

Śmietanka towarzyska się zebrała. Pogaduszki przy kawie i na kafee :D Weekend od samego rana.Wszyscy już są? Kogoś brakuję?

Acordeon jak widzę tylko pracowicie spędza czas. Na kiszeniu ogórków :) Poczęstujesz mnie :} Nie należę do tej bandy.

 

45 minut temu, acordeon napisał:

Jak się zamienią w małosolne to możesz wlecieć na degustację.W tej chwili nie wolno ich dotykać ale można podglądać 😄

 

45 minut temu, acordeon napisał:

Kobieto puchu marny...

No wiesz co? Tak od serca piszę....Nawet nie podglądnę. Nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gość napisał:

 

 

No wiesz co? Tak od serca piszę....Nawet nie podglądnę. Nic a nic.

Od serca powiadasz🤔 Ja też wiele rzeczy robiłem i robię od serca.Nie lubisz podglądać 😄 Bo zemną to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

Podam przykład: Kusza Kuszeńka wesoło rozmawiająca i nakręcająca Petrowa, który w najgorszych wyzwiskach i obelgach pisał o dziewczynach, szantażował, straszył a facetów gnoił, pisze o wrazliwości na krzywde ludzką......???

Czyją kur...krzywdę? Wybrańców? Tych lepszych? Tych bardziej rokujacych na pisanie z nimi całymi dniami?

Sorry za ton, ale zaraz tak mnie wk..ta hipokryzja,że...

Oj tam, oj tam. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość &&&
9 minut temu, acordeon napisał:

Od serca powiadasz🤔 Ja też wiele rzeczy robiłem i robię od serca.Nie lubisz podglądać 😄 Bo zemną to różnie bywa.

:D

8 minut temu, acordeon napisał:

A propos idę po ryż. Sypnąć komuś 😄

Solą lepiej, solą  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×