Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna 1967

Czwarta ciąża ?

Polecane posty

Gość Joanna 1967

Cześć Dziewczyny,

Razem z mężem mamy trójkę dzieci, trzy córki: 18, 12 i 9 lat i więcej nie planowaliśmy. Po urodzeniu trzeciego dziecka biorę tabletki anty i przez te lata było ok. Kochamy 3 czasem 4 razy w tygodniu i nigdy nie miałam problemów z miesiączką. Teraz po raz pierwszy mi się spóźnia. Teściowa trafiła niedawno do szpitala w stanie ciężkim i o tym cały czas myślimy i nie skupiałam się na niczym innym. Ola, najstarsza córka mnie uświadomiła że okres mi się spóźnia bo spytała się mnie czemu nie mówiłam że dostałam? Ola dostaje okresu kilka po mnie zawsze więc jak dostanę to jej mówię. W tym momencie sobie uświadomiłam dopiero że nie dostałam okresu. Wg cyklu termin @ wychodził na 26.06 i ciągle nic. Do tego dochodzi ból piersi....  Nie Wiem czy zaszlam czy tylko sobie wkręcam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro bierzesz tabletki anty to szanse są praktycznie zerowe... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toż

 Zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 1967

Zrobiłam dwa testy. Jeden pokazał że jestem w ciąży, wg drugiego nie jestem w ciąży. Umówie się dzisiaj do gina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziwne. A brałaś jakiś antybiotyk w tym miesiącu? Albo wymiotowałas lub miałaś biegunkę? Bo tymi sposobami tabletka może mieć osłabione działanie. Nie zapomniałaś na pewno wziąć? Jeśli jesteś w ciąży pomimo codziennego brania tabletki to kurczę aż sama się boję brać. Najlepiej ginekolog i beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111

Jak brałaś tabletki regularnie, bez pominięcia chociaż jednej to raczej nie jesteś. Może się stersujesz zdrowiem teściowej. Albo to może być początek menopauzy, bo jesteś po 50tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fbhnmkk

Dorosla kobieta a nie wie czy jest w ciazy..... Do tego truje sie tabletkami bo maz musi bez gumy. Rece opadaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fbhnmkk

Dorosla kobieta a nie wie czy jest w ciazy..... Do tego truje sie tabletkami bo maz musi bez gumy. Rece opadaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kule
3 godziny temu, Gość 1111 napisał:

Albo to może być początek menopauzy, bo jesteś po 50tce.

Skąd wiesz że autorka jest po 50 tce?Mnie się wydaje że po 40 tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do roboty do roboty

Autorka powinna isc do pracy. Zarobic na siebie. Od razu lepiej sie poczuje. Odzyje. Poeniadze do domu przyniesie. Praca rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Kule napisał:

Skąd wiesz że autorka jest po 50 tce?Mnie się wydaje że po 40 tce.

Bo ma w nazwie datę 1967.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stara doopa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Joanna 1967

Jestem po 50tce, mam 52 Lata. Wiem że  mam aż Za młode dzieci na mój wiek ale tak życie mi się potoczylo... 😞 Dziewictwo straciłam jak miałam 22 lata, wyszłam za mąż w wieku 29 llat...Pracuję pracuję. Jestem kierownikiem oddziału jednego z banków u siebie w mieście. Zadzwonie jutro się zarejestrować do lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Gość Joanna 1967 napisał:

Jestem po 50tce, mam 52 Lata. Wiem że  mam aż Za młode dzieci na mój wiek ale tak życie mi się potoczylo... 😞 Dziewictwo straciłam jak miałam 22 lata, wyszłam za mąż w wieku 29 llat...Pracuję pracuję. Jestem kierownikiem oddziału jednego z banków u siebie w mieście. Zadzwonie jutro się zarejestrować do lekarza 

Jezeli obecnie masz sytuacje stresujaca to gospodarka hormonalna troche sie zmienia i tabletka moze nie dzialac.  Trzeba isc do lekarza i zoabczyc.  Jezeli jeden test pozytywny, a drugi negatywny bez krwawienia to nie wiadomo co to jest.  Moze jakis torbiel.  Tak czy inaczej nalezy sie rozeznac.

Z ciekawosci- jezeli jestes w ciazy to zatrzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×