Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jasmin78

on nie chce mi wsadzic

Polecane posty

Gość Kataryna

Jest jeszcze opcja że ma żonę. Może chciał się tylko z tobą zabawić ale sumienie nie pozwala mu ruszyć dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Kataryna napisał:

Jest jeszcze opcja że ma żonę. Może chciał się tylko z tobą zabawić ale sumienie nie pozwala mu ruszyć dalej?

Moralność godna Clintona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataryna
Przed chwilą, xolek43 napisał:

Moralność godna Clintona...

Dla mnie taka sytuacja jest nie tyle dziwna co smieszna, a wręcz dziecinna.  No za tym musi się kryć coś więcej nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataryna

Ewentualnie jeszcze może być prawiczkiem 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest coś na rzeczy
22 godziny temu, Gość Kataryna napisał:

Jest jeszcze opcja że ma żonę. Może chciał się tylko z tobą zabawić ale sumienie nie pozwala mu ruszyć dalej?

Kiedyś kiedyś wkurzyłem się na permanentny niedosyt seksu w małżeństwie i wykonałem dość długi skok w bok.

Dziewczyny mnie tu zagryzą za obłudę, ale ja naprawdę w tym "boku" często miewałem problemy z erekcją pochodne od wyrzutów sumienia.

Gdy tylko Żoneczka wróciła seksualnie do mnie, natychmiast się wszystko unormowało. Może to niewiarygodne, ale i kochanka przyjęła to z ulgą, bo rozterka w niej narastała. Już sama o sobie zaczęła mówić per k...a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 9.07.2019 o 13:11, Gość Gosc napisał:

Ale Znacie sie aż 1,5miesiaca to na pewno wiesz juz o nim wszystko...! 😂

....I na pewno nie nie bedzie prezentow w postaci Adidasa 😂

Tego nigdy nie wiadomo 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Facet zwyczajnie może czekać z pełnym sexem na później..woli powoli rozwijać znajomość a nie tak hej poznałem cie i już ci wsadzę na pierwszym spotkaniu..nie naciskają to początek znajomości..gdy po roku nic nie wyjdzie to wtedy fsktycznie z facetem nie hallo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Facet zwyczajnie może czekać z pełnym sexem na później..woli powoli rozwijać znajomość a nie tak hej poznałem cie i już ci wsadzę na pierwszym spotkaniu..nie naciskają to początek znajomości..gdy po roku nic nie wyjdzie to wtedy fsktycznie z facetem nie hallo 

Po roku? Coś z kimś tutaj nie halo raczej 😉

Panna mówi do gościa wprost "zerżnij mnie" a on odmawia. Zmienić faceta trzeba 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, xolek43 napisał:

Po roku? Coś z kimś tutaj nie halo raczej 😉

Panna mówi do gościa wprost "zerżnij mnie" a on odmawia. Zmienić faceta trzeba 😉

Po roku to był przykład z zycia,😀😀😂 kiedyś dawno temu przeżyła moja koleżanka rok czasu była z gościem i zero sexu..Poe porządnej kłótni facet oznajmił ze sex do niczego mu potrzebny ..rozstali się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Ma "zerżnij mnie" nic? O kuźwa! Hahaha chociaż to nawet nie śmieszne 😨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×