Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

czy tez macie takie wrażenie że dziś te rodziny które mają dużo dzieci to o ile nie są to patole to znaczy że tam mąz musi żonę bardzo kochac skoro chce tyle z nią dzieci?

Polecane posty

Gość gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

A ja znam rodzinę lekarzy i mają 10 dzieci, bo chcą. I to nie jest żadna patologia, wszystkie mają normalnie imiona typu Marysia, Franio, Ignacy itd.

chcą to mają, czemu ludzie zawsze wszystko muszą oceniać 

Ignacy...a corka kunegunda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ignacy...a corka kunegunda

Ignacy to stare, piękne imię 

o co ci chodzi? 

Lepszy brajanek czy denis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

jednak wszystkie obserwacje, które prowadzę:

Serdeczne dzięki za odpowiedź. U mnie to jedna wielka frustracja i płatanie figli przez organizm, pomimo tego, że jestem w 100% zdrowa, więc teoretycznie npr powinno działać - dlatego sądzę, że to przez tryb życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

temperaturę odpuściłam

Ja mam naturalnie podwyższoną temperaturę przez cały cykl, robiłam masę badań także u innych specjalistów, nie ma żadnych nieprawidłowości, więc po prostu taka uroda, stres czy coś nie wiem - temperatury więc nigdy nie mogłam brać pod uwagę. Zastanawiam się, czy to jednak nie zaburza reszty obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Odpowiadając na pytanie wątku ja mam wrażenie że dużo dzieci mają kobiety które nie mają pomysłu na siebie w życiu. Za najniższą krajową się im nie chce pracować a robienie dzieci jest proste..Nikt się też potem nie czepia dlaczego    nie pracuje.

Rodzenie nie jest proste a wychowanie dzieci jeszcze trudniejsze.Dlatego mówi się że jak ktoś ma 1 dziecko to jest egoistą,wygodny,nie radzący sobie z macierzyństwem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gośc napisał:

Ignacy to stare, piękne imię 

o co ci chodzi? 

Lepszy brajanek czy denis?

A jaki ty masz problem z Brajanem lub Denisem?  Tacy sami jak Ignacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

A ja znam rodzinę lekarzy i mają 10 dzieci, bo chcą. I to nie jest żadna patologia, wszystkie mają normalnie imiona typu Marysia, Franio, Ignacy itd.

chcą to mają, czemu ludzie zawsze wszystko muszą oceniać 

fajny wyznaznik patologii...a jakby iały inne imiona to by była już patologia tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

fajny wyznaznik patologii...a jakby iały inne imiona to by była już patologia tak...

Patologia często charakteryzuje się imionami typu „wyżej s*rasz niż dziurę masz” i nazywają dzieci światowo typu : dzisika, brajan, denis, wanessa a to brzmi  beznadziejnie i beznadziejnie się pisze i najczęściej tak nazywane są dzieci patoli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość gosc napisał:

A jaki ty masz problem z Brajanem lub Denisem?  Tacy sami jak Ignacy

No nie tacy sami😂 zobacz jak te imiona spolszczone wyglądają jak błędy ortograficzne, tragedia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość pifpaf napisał:

Ja mam naturalnie podwyższoną temperaturę przez cały cykl, robiłam masę badań także u innych specjalistów, nie ma żadnych nieprawidłowości, więc po prostu taka uroda, stres czy coś nie wiem - temperatury więc nigdy nie mogłam brać pod uwagę. Zastanawiam się, czy to jednak nie zaburza reszty obserwacji.

U mnie nie zaburza absolutnie. Sluz i obserwacje szyjki macicy są wystarczające, szyjka bardzo się zmienia w czasie cyklu i po kilku już nauczysz się rozpoznawać różnice.polecam Ci stronę www.npr.pl tam jest dużo informacji można tez zakupić książkę, są w niej kolorowe obrazki, różne metody, opisane jaka w dotyku powinna być szyjka, bardzo przydatne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf

Dzięki. Metodę z szyjką znam, ale mam anatomicznie strasznie głęboko, obniża się minimalnie i nigdy nie wiem w pełni, co się tam dzieje. Czasami po prostu idę na wizytę do lekarza i pytam :), bo nie mogę za nic w świecie wyczuć. Na kursach też mi mówili, że taka budowa, bo drobna i wąska. Z obserwacji samego tylko śluzu chyba jest najciężej, co sądzisz?

A Twój mąż pomaga Ci w npr czy jesteś pozostawiona sama sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość pifpaf napisał:

Dzięki. Metodę z szyjką znam, ale mam anatomicznie strasznie głęboko, obniża się minimalnie i nigdy nie wiem w pełni, co się tam dzieje. Czasami po prostu idę na wizytę do lekarza i pytam :), bo nie mogę za nic w świecie wyczuć. Na kursach też mi mówili, że taka budowa, bo drobna i wąska. Z obserwacji samego tylko śluzu chyba jest najciężej, co sądzisz?

A Twój mąż pomaga Ci w npr czy jesteś pozostawiona sama sobie?

Pomaga, przez tyle lat to już sam widzi po mnie kiedy jestem płodna a kiedy nie 

z samego śluzu trudniej, ale tez się da. Tez miałam czas kiedy stosowałam tylko sluz, ale wtedy piłam siemię lniane żeby był wyraźniejszy i rzeczywiście był 

tez mam drobną szyjkę - ginekolodzy określają ją jako „śmieszną” 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
56 minut temu, Gość Gość napisał:

No nie tacy sami😂 zobacz jak te imiona spolszczone wyglądają jak błędy ortograficzne, tragedia 

Takie same.  Brajan jest tak samo spolsczony jak Ignacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
58 minut temu, Gość Gość napisał:

Patologia często charakteryzuje się imionami typu „wyżej s*rasz niż dziurę masz” i nazywają dzieci światowo typu : dzisika, brajan, denis, wanessa a to brzmi  beznadziejnie i beznadziejnie się pisze i najczęściej tak nazywane są dzieci patoli 

A ja w okolicy mam patologie z imionami Tadziu, Madzia, Jozio i Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Takie same.  Brajan jest tak samo spolsczony jak Ignacy.

😂

dobra, idź matko Brajanka. 

Imię Ignacy w Polsce jest nadawane od 14 wieku, pochodzi z łaciny. Nie jest tak samo spolszczone jak jakiś Brajan...wiele normalnych imion pochodzi z języka łacińskiego np Łukasz, Adriana, Beata, Julian itd. Sorry, ale to nie jest to samo co jakiś Brajan czy Denis. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf
12 minut temu, Gość Gość napisał:

ale wtedy piłam siemię lniane żeby był wyraźniejszy i rzeczywiście był 

Naprawdę dzięki za słowa otuchy.

Hehe, siemię zaczęłam pić, ten kleik, wiesz  :) Zupełnie z innych przyczyn, może tu też da radę. Może śluz się poprawi, bo teraz ciężko go ogarnąć, kolory codziennie inne, bywa w czasie, kiedy nie powinno go niby być.. a wyniki dobre, więc rozumiesz moją frustrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość pifpaf napisał:

Naprawdę dzięki za słowa otuchy.

Hehe, siemię zaczęłam pić, ten kleik, wiesz  :) Zupełnie z innych przyczyn, może tu też da radę. Może śluz się poprawi, bo teraz ciężko go ogarnąć, kolory codziennie inne, bywa w czasie, kiedy nie powinno go niby być.. a wyniki dobre, więc rozumiesz moją frustrację.

Rozumiem, No życzę powodzenia i wytrwałości :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×