Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klusia

Imponderabilia

Polecane posty

Gość klusia

Gościa nie da sie oglądać. Przerywa gościom, wchodzi w słowo, niektóre jego wywiady zamieniają się w monolog PAciorka, a gośc siedzi i słucha. nie potrafi rozmawiać zwłaszcza z młodymi kobietami, od razu puszy się jak paw i próbuje zabłysnąć. O ile kiedy przychodzi do niego mężczyzna lub starsza kobieta (np. Anna Dymna), to jeszcze jakoś to idzie, to rozmowy z młodą kobietą w ogóle nie potrafi poprowadzić. Niekiedy wywiady z facetami także nie wychodzą mu najlepiej, jeśli gośc nie ma wybujałej osobowości, jak np, wywiad z Gonciarzem - porażka. Najśmieszniej jest, kiedy przychodzi ktoś charyzmatyczny (Pazura, Kamel), a Paciorek az się wija, bo chce zabłysnąć, ale niestety nie ma startu. 

A Wy co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety, rozpaczliwa działalność Karola w Internecie pokazuje, że nie ma innego pomysłu na życie, a w LS bardzo ciągnął go do góry Włodek. Niestety, uważam, że on ma niewiele do powiedzenia. Bardzo chce się kreować na takiego, który dużo czyta i obcuje ze sztuką, ale widać, że więcej w tym gadania niż prawdy. Koncepcja wywiadów i dobór gości są bardzo poprawne, ale jego wywody o niczym, jego zdanie, które nikogo nie interesuje, mruczenie i sam fakt, że on bardzo słabo przygotowuje się do wywiadów, niestety psują zamysł. Ja podczas słuchania wywiadu z panią Dymną byłam czasami zażenowana. Oby zrozumiał, że słuchamy tych wywiadów dla gości, a nie niego, a dobry dziennikarz po pierwsze zadaje przemyślane pytania, a po drugie jest dyskretny - wtedy będą z niego ludzie. Słowem, czas przestać uważać się na za je bistszego niż się jest w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thv

Ale przyznajcie, że Karol jest przystojny i ma super glos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Thv napisał:

Ale przyznajcie, że Karol jest przystojny i ma super glos

Nie po to słucham wywiadów, żeby kontemplować czy ktoś jest przystojny. głos ma ok, ale uroda zupełnie nie w moim typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tbn
Dnia 12.07.2019 o 03:11, Gość Thv napisał:

Ale przyznajcie, że Karol jest przystojny i ma super glos

Nie jest i nie ma. W dodatku pajac i pozer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubiszon

Nazwa tego kanału to jest jakiś żart. No za ch.o.lerę nie jestem w stanie go zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vdh

A co myślicie o jego duecie z Paulina Lis- kanał  Nienasyceni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myslę, że Paulina jest pozerką i jest niesmieszna, jej mąż również, a karol ma kompleks pochodzenia ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ja

Z tej całej trójki najbardziej lubię Karola. Ten Łukasz za bardzo stara się być śmieszny i nie wychodzi mu to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×