Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupiłam mieszkanie zaraz obok byłego męża i jego nowej kobiety, macie jakies pomysły jak im uprzykrzyć życie?

Polecane posty

Gość gość

Mieszkam w klatce obok, piętro wyżej, więc z balkonu doskonale widze nie tylko ich balkon, ale również fragment pokoju!!! Do tego miejsca parkingowe mam tylko 3 miejsca dalej. Blok jest tak zrobiony że zreszta mając kod, moge wchodzić przez ich klatkę schodową co z przyjemnością będe robiła, patrząc czy na nich wpadnę.

Mam zamair oczywiście przypadkiem wpasc na nich że tu też mieszkam - a że kupowali rok termu nie sądzę aby chcieli zmienić szybko 😄 AŻ SAMA SIĘ ŚMIEJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możesz rzucać kupą. Najlepiej, jak okno będą mieli otwarte.  Albo pluć,  ale to pewnie za daleko.  I śpiewaj.  Śpiewaj na balkonie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój ex mąż  mieszka w tym samym bloku co my, ale jesteśmy normalnymi ludźmi i nikt nikomu w drogę nie wchodzi. Dziecko ma blisko, związał się z normalną kobieta, zna dobrze też mojego męża. To, że mam nie wyszło, nie znaczy że mamy zachowywać się jak dzicy ludzie. Na miejscu Twojego męża i jego kobiety patrzyła bym na ciebie z politowaniem,  ludziom chorym na głowę można tylko współczuć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli to prowo to aha.

Jeżeli to prawda, to twój były tylko utwierdzi się w przekonaniu, że rozwód z psycholką to była najlepsza decyzja jego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Idź z różą w zębach i błagaj go o powrót, powiedź, że nie możesz odżałować jego straty, wyjdzie na to samo, bo nękanie ich właśnie o tym świadczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja rozumiem autorkę - zaprzyjaźnij się z ich sąsiadami, puszczaj jak mają otwarte okna wasze piosenki, czekaj w aucie i zawsze idź do windy razem z nią albo z nim 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rób tak, a Twój były mąż utwierdzi się tylko w przekonaniu, że podjął dobrą decyzję odchodząc od baby chorej psychicznie. Więcej, jak przekroczysz granice to mogą Ci założyć sprawę i wystąpić o zakaz zbliżania. I kto będzie górą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rób na balkonie striptiz, tak żeby on widział. Kup duży wibrator i rób dla niego pokazy. Na pewno nie wytrzyma, przyjdzie do ciebie. Wtedy zdjęcia albo film i do jego żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Rób na balkonie striptiz, tak żeby on widział. Kup duży wibrator i rób dla niego pokazy. Na pewno nie wytrzyma, przyjdzie do ciebie. Wtedy zdjęcia albo film i do jego żony.

Tak i zrób im kupę na wycieraczce i oskarz go o  gwałt, w końcu narzędzie ma zawsze przy sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem po co robić takie rzeczy i co się chce w ten sposób uzyskać. Moim zdaniem to słabe. Rozstaliście się i trzeba iść do przodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Mieszkam w klatce obok, piętro wyżej, więc z balkonu doskonale widze nie tylko ich balkon, ale również fragment pokoju!!! Do tego miejsca parkingowe mam tylko 3 miejsca dalej. Blok jest tak zrobiony że zreszta mając kod, moge wchodzić przez ich klatkę schodową co z przyjemnością będe robiła, patrząc czy na nich wpadnę.

Mam zamair oczywiście przypadkiem wpasc na nich że tu też mieszkam - a że kupowali rok termu nie sądzę aby chcieli zmienić szybko 😄 AŻ SAMA SIĘ ŚMIEJE!!!

Ja mam dla Ciebie radę: skorzystaj z pomocy specjalisty, a koleś dobrze zrobił, że cię rzucił, bo normalna chyba nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wrzucaj im do skrzynki kopie listów albo mailów czy smsów które były pisał do Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×