Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jajaja

Opłaty przedszkole kto mi wytlumaczy

Polecane posty

Gość Jajaja

Hej drogie mamy powiedzcie mi następującą rzecz.  Przedszkole jest płatne 650 zł do piątego kazdego miesiąca. Mój syn zaczyna od poniedziałku . Czyli od 15 . Czyli mam zapłacić czesne w poniedziałek tak jak chcą i później znów do piątego ? Dla mnie to trochę dziwne.  Nie stać mnie żeby w jednym miesiącu wywalić 1300 zł do tego jezcze wyprawkę i wpisowe. Doradźcie mi bo jeśli tak to ok może ja źle liczę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zadzwoń i zapytaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

Chodziło mi o to jak wy to widzicie bo jedna powiedziała ze w poniedziałek . To co potem znów do 5 ? Czy powinnam prosić żeby mi odliczyly te kilka dni ??bo 10 dni yo wychodzi mi ponad 300 zł a to piechotą nie chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Recaro

zaczyna od 15 to logicznie powinnas zaplacic tylko za pol miesiaca ... ale zapytaj 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa

Wystaw swoje ogłoszenie na stronie dla Roksan, podaj wymiary, co potrafisz i ile oczekujesz. Już Cię stać. Nie pisz że nie jesteś taka. Dziecku trzeba byt zapewnić, aby hulać mogło, düpę w okno wystawić, brać nogi za pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
4 minuty temu, Gość Recaro napisał:

 za pol miesiaca ... ale zapytaj 

 

Od 15go do 5go jest 20 dni. Dlaczego Panie Przedszkolanki mają mieć zapłacone połowę? Poślij nomalnie od 5go, po co sobie pod górkę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A dlaczego twoje dziecko idzie od poniedziałku?  Jeżeli od tego dnia przedszkole jest dopiero czynne, rozmawiałabym na temat obniżenia opłaty.  Bo czesne to oplata za to że przedszkole przez miesiąc oferuje opiekę.  Ale jeśli wynika to z waszej decyzji (wakacje, choroba, cokolwiek) to nie ma co liczyć na obniżkę,  bo przedszkole opiekę oferowało, tylko wy z niej nie skorzystaliście. Tak samo jak na przyszłość bedziesz płacić czesne nawet jeśli dziecko pół miesiąca przechoruje, chyba że regulamin przewiduje inaczej.

O czesnym i opłatach chyba wiedziałaś wcześniej?  I serio, przy wpisowym i czesnym kupujecie jeszcze wyprawkę?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

Nie mogę od piątego . Zaczynam prace od wtorku . Nie chce płacić połowę ale mijaanus te dziesięć dni np . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

Tak to wszyztko jest takie do dupy . Ja znalazłam to przedszole w środę.  To i tak nic w innym chcieli 700 zł za osiem godzin dziennie plus wpisowe 200 plus co miesiąc na wycieczki itd. Dostałam staz z urzedu najpierw się ucieszyłam ze wyjde do ludzi ale teraz to nie wiem już sama. Nie mają z tego urzędu nawet dopłaty do żłobków.  Bo w tym roku oczywiście nie ma funduszy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgeretg
27 minut temu, Gość Jan napisał:

Od 15go do 5go jest 20 dni. Dlaczego Panie Przedszkolanki mają mieć zapłacone połowę? Poślij nomalnie od 5go, po co sobie pod górkę robić.

Cos ciezko myslisz.... 😮 

Za przedzskole oplata jest za miesiac KALENDARZOWY (od 1 do ostatniego) tyle ze platne DO 5 kazdego miesiaca 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkl

Czyli co drogie mamy ? Nie chciałabym też się wyglupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czyli zapytaj ile masz zapłacić za lipiec w przedszkolu, to chyba nie jest takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×