Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buuuu

Gdzie jest Buka

Polecane posty

Gość Gość
5 minut temu, Elenka1 napisał:

kojarzycie Dominikę Budzyńską? Myślicie, że jej życie seksualne z mężem jest ok? Mąż zajmuje się nią 24/7 tak samo jak Bartek Bu, kąpię ją i podciera... 

Dominika jest samodzielna. Raczej nie ma łamliwości kości, potrafi sama koło siebie zrobić. Więc tu nie ma co porównywać jedną do drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dominika jest samodzielna. Raczej nie ma łamliwości kości, potrafi sama koło siebie zrobić. Więc tu nie ma co porównywać jedną do drugiej.

Dominika choruje na SMA, ma mniej siły niż Buka. Pisala kiedyś, że nie jest w stanie odkręcić butelki z wodą, a makijaże robi tylko lewą ręką.... więc rączej sama nie wysadzi się na toaletę itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Elenka1 napisał:

kojarzycie Dominikę Budzyńską? Myślicie, że jej życie seksualne z mężem jest ok? Mąż zajmuje się nią 24/7 tak samo jak Bartek Bu, kąpię ją i podciera... 

Nie widzę powodu, żeby o to pytać. Dominika nie porusza takich kwestii, więc należy to uszanować. Buka to co innego. Ona sama na lewo i prawo krzyczy o swojej aktywności seksualnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U budsynskiej widać milosc, znają się wieki. Mąż informatyk dobrze zarabia, stać ich na opiekunkę  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość Kuzjeł napisał:

Koszulka do spania też była pokazana, z regulowanymi ramiączkami! 😱

Ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Bartoromeło napisał:

🚑  Zabolało cię, babciu 😄

Wnusiu kochana, nie pokazuj już majtek na wizji, bo cie znowu kapciem przeżegnam 😛 i karetka cie zabierze jak ostatnio 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

U budsynskiej widać milosc, znają się wieki. Mąż informatyk dobrze zarabia, stać ich na opiekunkę  

Buka i Ostra muszą płakać na jej profilu. Dziewczyna z twarzy bardzo ładna, zadbana, modna. W dodatku życie jak w mini bajce. Fajne mieszkanie, opiekuńczy, dobry mąż. Ciągłe wypady, romantyczne kolacje. I teraz popatrzcie na Otrę i te jej dziecięce buciki, a na Dominikę w szpilkach. Albo na Naukę z obskurnym Bejtkiem, a na Dominikę z tym jej eleganckim mężem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Pokazała swoje zakupy, a w tym koronkowe gacie. To nie była reklama. Kto by chciał, żeby jego bielizna była z Bułką kojarzona?

Dzięki. Myślałam, że nikt merytorycznie nie odpisze, bo trudno się przedrzeć przez tę agresywną trollicę z jakąś obsesją. Nie widziałam IS, więc pomyślałam, że może wzięła jakąś współpracę bieliznową, skoro piszecie, że kanał cienko przędzie i suby spadają. Zresztą gdzieś na kafe widziałam krytykę chyba Radzki za pokazywanie zdaje się staników, więc mi się skojarzyło. Nie pamiętam już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dominiką to piękna kobieta z niesamowita klasą. Dziewczyna robi piękne makijaże. Jest kochaną osobą, jej mąż to także świetny facet. Żyją sobie bez ogłaszania światu jakie majtki kupują czy jacy to są aktywni seksualniez Bardzo się kochają i błagam nie porównujcie Dominiki do Bogu, bo to jakieś nieporozumienie. Dwa różne światy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 godzin temu, Gość Goscia napisał:

Ale robicie szum z niczego, te koronkowe gacie nie maja nic wspolnego z prawdziwymi koronkowymi gatkami. To sa majty od MG i one sa raczej babciowe, nic specjalnego a to ze sa obszyte koronka.. gacie babciowe na bazarach tez sa obszyte koronka ale to nie robi z nich prawdziwych koronek 🙈 

Dzięki. Myślałam, że nikt merytorycznie nie odpisze, bo trudno się przedrzeć przez tę agresywną trollicę z jakąś obsesją. Nie widziałam IS, więc pomyślałam, że może wzięła jakąś współpracę bieliznową, skoro piszecie, że kanał cienko przędzie i suby spadają. Zresztą gdzieś na kafe widziałam krytykę chyba Radzki za pokazywanie zdaje się staników, więc mi się skojarzyło. Nie pamiętam już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 godzin temu, Gość Goscia napisał:

Ale robicie szum z niczego, te koronkowe gacie nie maja nic wspolnego z prawdziwymi koronkowymi gatkami. To sa majty od MG i one sa raczej babciowe, nic specjalnego a to ze sa obszyte koronka.. gacie babciowe na bazarach tez sa obszyte koronka ale to nie robi z nich prawdziwych koronek 🙈 

Ale że ciążowe wzięła? Bo od Mamy G?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Ale że ciążowe wzięła? Bo od Mamy G?

Chyba na jakieś małe słoniątko, bo nie wiem co innego może pasować na jej odwłok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ktoś zapytał co było na story, to powiedziałam. Zażalenia składajcie do Buki, że o tym gada. 

Ja pytałam i dziękuję za odpowiedź 🙂 Nie wszyscy są na bieżąco, sama zawsze streszczam, jak ktoś pyta co było, a ja akurat wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Chyba na jakieś małe słoniątko, bo nie wiem co innego może pasować na jej odwłok. 

A, już rozumiem, chodzi o rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Buka na depresję, bo Magunia ma latynoskiego asystenta seksualnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahah
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Dzięki. Myślałam, że nikt merytorycznie nie odpisze, bo trudno się przedrzeć przez tę agresywną trollicę z jakąś obsesją. Nie widziałam IS, więc pomyślałam, że może wzięła jakąś współpracę bieliznową, skoro piszecie, że kanał cienko przędzie i suby spadają. Zresztą gdzieś na kafe widziałam krytykę chyba Radzki za pokazywanie zdaje się staników, więc mi się skojarzyło. Nie pamiętam już. 

jest jakis watek, gdzie ty nie siedzisz i nie widzisz swoich urojonych wrogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dominiką to piękna kobieta z niesamowita klasą. Dziewczyna robi piękne makijaże. Jest kochaną osobą, jej mąż to także świetny facet. Żyją sobie bez ogłaszania światu jakie majtki kupują czy jacy to są aktywni seksualniez Bardzo się kochają i błagam nie porównujcie Dominiki do Bogu, bo to jakieś nieporozumienie. Dwa różne światy. 

Znasz ją osobiście czy oceniasz jej kolorowy IG? Buka nie nauczyła Cię ostrożności w ocenie cudzego #lazemnajlepiej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek oślicki

 

2 godziny temu, Gość gość napisał:

Wnusiu kochana, nie pokazuj już majtek na wizji, bo cie znowu kapciem przeżegnam 😛 i karetka cie zabierze jak ostatnio 😉 

Doczekałaś się już tego psychiatry na NFZ? Czy czekasz jeszcze? Współczuję przemocy domowej i życia na zmianę w psychiatryku i w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dominiką to piękna kobieta z niesamowita klasą. Dziewczyna robi piękne makijaże. Jest kochaną osobą, jej mąż to także świetny facet. Żyją sobie bez ogłaszania światu jakie majtki kupują czy jacy to są aktywni seksualniez Bardzo się kochają i błagam nie porównujcie Dominiki do Bogu, bo to jakieś nieporozumienie. Dwa różne światy. 

A co w niej pięknego? Zdeformowana klaunica, w papuzim makijażu. Nie dostrzegam też klasy w jej strojach kurtyzany i wulgarnych fotach z wyrka z @mężem. Z buką łączy ją więcej niż ci się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×