Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buuuu

Gdzie jest Buka

Polecane posty

Gość Kuzjeł
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie oglądam poza nią żadnych innych lajfstajlowych bjuti vlogerek. Nie mam czasu ani ochoty. Część uwag w stosunku do AnR odnosi się też do innych atencjuszek i egocentryczek na YT. Ja piszę o Buce.

Mnie jej deklinacja nie drażni, więc tego nie komentuję. Na temat tramwai/ tramwajów, pokoi/ pokojów sama tu wrzucałam post. Rozumiem, że dziewczynom to nie brzmi, mimo że to poprawne. Wykonujemy różne zawody i skupiamy uwagę na różnych aspektach rzeczywistości. Oczywiście wpada od czasu do czasu jakaś agresywna baba, która zarzuca wszystkim, że siedzą tu 24/24 i piszą w kółko to samo, z pianą na ustach, żeby poczuć się mądre, bo poza forum są głupie:D No ale to otwarte forum, więc są też czuby. Cała reszta umie uszanować, że jeden lubi pomidorową z ryżem, a drugi z makaronem.

Przypominam, że Buka chce być bjutiguru, a stan jej cery jest dużo gorszy niż u zaniedbanego randoma. I w tym kontekście jest to krytykowane. Mnie jej cera nie interesuje. Nie uczestniczę w takich rozmowach. Jednak też rozumiem, że poza mną są jeszcze inni ludzie na świecie i dla nich może być to ciekawe. 

Skoro krytykujesz jej neonowe usta, powinnaś zrozumieć, że ktoś krytykuje stan cery. Osobiście uważam, że usta jak usta. Ogólnie jej makijaż jest mi obojętny. Bardziej ciekawi mnie jej radzenie sobie z kalectwem czy funkcjonowanie w społeczeństwie. 

Dajmy ludziom żyć po swojemu, oceniać to, co ich interesuje. Po co ta nadkontrola? Ktoś ma ochotę pisać o wągrach, a niech pisze. 

"To nie Buki wina, że vlogerki lifestylowe są oglądane głównie przez Karyny, kury domowe, podstarzałe matrony i dziewczyny z "wiosek", które mogą pooglądać "wielki" świat przez dziuplę."
To jest nielogiczne. Buka adresuje swoje treści do takich kobiet. Gdyby ich nie było, zostałaby jej wyłącznie kafeteria. Astrofazę oglądają inni widzowie. 

👏 Chciałam też dodać, że błędy w wypowiedziach Buki, czy to ustnych, czy, o zgrozo, pisemnych, są krytykowane, ponieważ kreuje się ona na kierowniczkę marketingu zajmującą się pisaniem tekstów marketingowych, a w CV ma też wpisane doświadczenie w pracy redaktora. Każda kulturalna, podkreślam - kulturalna, krytyka na kafeterii nie bierze się z niczego i odnosi się do tego, co Buka sama mówi albo na kogo się lansuje. My tylko dostrzegamy rozdźwięk między tym, co mówi i kim usiłuje być a rzeczywistością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Ja nie krytykuję jej ust, tylko zauważam, że ten element makijażu wygląda niekorzystnie. Jeżeli jednak chce, to niech się tak maluje. 
Większość dziewczyn na tym wątku nie potrafi normalnie rozmawiać. Piszą w agresywny sposób, szydzą z Buki i nawet do konstruktywnej krytyki dodadzą szpileczkę, co by jednak zabolało. Karolina z TV Stylizacje też jest uznawana za bjuti guru, a ma gorszy stan cery i wygląda pokracznie w większosci makijaży. Moim zdaniem Buka lepiej się od niej maluje i lepiej prezentuje w makijażu. 
Jeżeli kafeterianki chcą pisać o jej niedoskonałościach, to niech to robią, ale w sposób merytoryczny. Większość posuwa się za daleko w swojej perfidii i pozbywa się wszelkich hamulców. Jak dla mnie to obrzydliwe pisać o człowieku jako "kupie gówna i potu na kółkach", bo i takie stwierdzenia padały. Nie dziwię się Buce, że zgłasza takie wątki do administracji i na policję. Liczę na to, że osoby, które tak ochoczo dopierdalały Buce w postach, zapłaciły za swoje słowa. To zwyrodniałe, obrzydliwe i niegodne człowieka. 

Nie żartuj. Na wątku o Karolinie ciagle wytyka się jej cerę. I o ile komentarze obrażające B uważam za karygodne o tyle te dotyczące stanu cery rozumiem. 

Nigdy nie pojmę wydawania setek na paciaje (odnoszę to do każdej jutuberki) zamiast zainwestowanie w kosmetyczkę i dobrze dobrane kremy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Ja nie krytykuję jej ust, tylko zauważam, że ten element makijażu wygląda niekorzystnie. Jeżeli jednak chce, to niech się tak maluje. 
Większość dziewczyn na tym wątku nie potrafi normalnie rozmawiać. Piszą w agresywny sposób, szydzą z Buki i nawet do konstruktywnej krytyki dodadzą szpileczkę, co by jednak zabolało. Karolina z TV Stylizacje też jest uznawana za bjuti guru, a ma gorszy stan cery i wygląda pokracznie w większosci makijaży. Moim zdaniem Buka lepiej się od niej maluje i lepiej prezentuje w makijażu. 
Jeżeli kafeterianki chcą pisać o jej niedoskonałościach, to niech to robią, ale w sposób merytoryczny. Większość posuwa się za daleko w swojej perfidii i pozbywa się wszelkich hamulców. Jak dla mnie to obrzydliwe pisać o człowieku jako "kupie gówna i potu na kółkach", bo i takie stwierdzenia padały. Nie dziwię się Buce, że zgłasza takie wątki do administracji i na policję. Liczę na to, że osoby, które tak ochoczo dopierdalały Buce w postach, zapłaciły za swoje słowa. To zwyrodniałe, obrzydliwe i niegodne człowieka. 

I tu pokazałaś, że jesteś niedojrzała. Każda tu pisząca może to samo stwierdzić. One krytykują, a ty zauważasz. A może one zauważają, a ty krytykujesz?

Pokażesz post o "kupie gówna i potu"?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Nigdy nie używałam suchego szamponu i nie wiem, jak to wygląda na włosach. Niemniej jak się pokazuje, wygląda czysto i schludnie. Nie będę wsadzała nosa w jej włosy, żeby stwierdzić, czy pachną świeżością, czy nie. Widziałam ją dwa czy trzy razy w tramwaju i również nie zauważyłam, aby coś było nie tak z jej wyglądem i stanem higieny.

Nadrób vlogi z Kołobrzegu chociażby to zobaczysz.

No widzisz ja tez miałam okazję spotkać naszą gwiazdę kilkukrotnie na mieście i ten suchy szampon na nieumytych włosach był bardzo widoczny. Raz spotkałam ją z braciakiem na stacji metra i to co miała na twarzy to był jakiś kosmos 😱 Naprawdę widać było jak bardzo zaniedbaną ma tę cerę. Uwierz, że to przykryte grubą warstwą szpachli, która świeciła się już jak kula dyskotekowa w połączeniu z kolorami klauna dawało efekt transwestyty. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 godzin temu, Gość gosc napisał:

A gdzie dobór naturalny? Uważasz, że stara, chora baba zasługuje na nastoletniego modela i kulturystę?

Tak. Jeśli on z nią chce i ona z nim, to jak najbardziej. Czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość lolitka napisał:

Halo. Momencik. Ja chciałam tu poruszyć pewien temat, tylko mnie nie zjedzcie. 

CZY TO, CO ZROBIŁ BOCZEK JEST ZDRADĄ? Ok, pisał o emejzing boobs i tak dalej, ale czy mamy jakiekolwiek dowody na jego podboje z Roksy ? Zgadzam się, takie pogaduszki są świństwem, coś takiego w żadnym związku nie powinno mieć miejsca. Ale sama nie wiem, czy rozpatrywałabym to w kategoriach zdrady. Może jestem za stara, może za dużo rzeczy widziałam i przeszłam w związkach, jednak gdyby mój partner wdał się w jakieś wymiany nudesów i emejzing cyce, byłabym ostrożna w kategoryzowaniu tego jako zdrady. No zrobił głupotę, owszem. Tylko, że ani zdrady emocjonalnej ani stricte fizycznej tu nie było. Dlatego, jako kobieta niebędąca w sytuacji Buki - być może dałabym takiemu nędzarzowi ostatnią szansę. Tylko pod warunkiem, że widziałabym jego autentyczną skruchę i perspektywy dla tego związku na przyszłość. Więc skoro wiele zdrowych kobiet, nieuzależnionych od partnera dałoby szansę, to czemu nie Buka? Nie lubię jej, ani jej kanału, nie chciałabym za to popadać w demonizowanie ich małżeństwa. 

Jak definiujesz wobec tego zdradę emocjonalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość jjjjj napisał:

Mam do Was prośbę, jak cytujecie post, to wstawiajcie tylko początek, a szczególnie te długie 🙂

Nikt tego nie będzie robił, bo prościej/ szybciej jest kliknąć "cytuj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita Otra
14 minut temu, Gość gość napisał:

Tak. Jeśli on z nią chce i ona z nim, to jak najbardziej. Czemu nie.

Z tym tylko, że on nie chce. To ona chce, bo uważa, że ZASŁUGUJE JAK KAŻDA! A Kobra (żona Tigera) chce być z bogatym, przystojnym, inteligentnym. Chce!!! Dej, bo ona jest kobietą jak każda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

wystarczyly komentarze 😉

Tak sobie myślę że żyjemy w XXI wieku, gdzie ludzie wymyślają super-wynalazki, a nie wymyślono jakiejś podkładki chłodzącej na upały dla osób na wózku. Czy to nieopłacalny biznes czy co?

Jak do laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki

Anula brzudula...jesteś bogusławą? 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Buka pokazała jakie majty kupiła. Buka jak nisko jeszcze upadniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Rita Otra napisał:

Z tym tylko, że on nie chce. To ona chce, bo uważa, że ZASŁUGUJE JAK KAŻDA! A Kobra (żona Tigera) chce być z bogatym, przystojnym, inteligentnym. Chce!!! Dej, bo ona jest kobietą jak każda. 

No to jak nie chce to nie. I już. W czym problem? Bełt chcę być z Byłą to jest. Jak zachce jakiś model to też będzie. Jak nie będzie chciał, to znika zostanie sama. Krótka piłka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Na każdym kroku można spotkac kobietę z gorszą cerą, niedopasowanym makijażem, teatralnym strojem

Ja nie spotykam. Wielkie miasto, jedno z największych w kraju. Ale środowisko nie tego typu, nie bywam wśród patologii czy karyństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No to jak nie chce to nie. I już. W czym problem? Bełt chcę być z Byłą to jest. Jak zachce jakiś model to też będzie. Jak nie będzie chciał, to znika zostanie sama. Krótka piłka. 

Odniosłaś się do wpisu, gdzie mowa o zasługiwaniu. Takie "socjalistyczne" podejście jest chore. Nie chcą po dobroci, nie chcą z własnej woli, to w ramach "zasługiwania jak każda inna kobieta" zmuście ich. Z tego też wynikają postulaty wprowadzenia seks asystentów. Bo taka pokraka pokrzywiona też chce seksu i też zasługuje! Dlatego jakaś zdrowa osoba ma się zmusić i rzygając to robić.

Jeśli jednak ktoś chce i go to kręci i mu się podoba osoba chora, o nieludzkich kształtach, to przecież nic komu do tego. Problem polega na tym, że chętnych brak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666666

Zgłasza wyzwiska na policję? Ojoj.

Gdzie mój pozew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

* "na każdym kroku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka Brzydulka
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

I tu pokazałaś, że jesteś niedojrzała. Każda tu pisząca może to samo stwierdzić. One krytykują, a ty zauważasz. A może one zauważają, a ty krytykujesz?

Pokażesz post o "kupie gówna i potu"?

A wiesz, czym różni się krytyka od zwrócenia uwagi na jakiś problem?

Krytyka w wykonaniu dużej części kafetarianek wygląda w ten sposob, że Panie mówią coś w stylu: "Buka jest wielka jak jabba, to już nie człowiek". Zwracając na coś uwagę, nie wyżywasz się na tej osobie. 

 

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nadrób vlogi z Kołobrzegu chociażby to zobaczysz.

No widzisz ja tez miałam okazję spotkać naszą gwiazdę kilkukrotnie na mieście i ten suchy szampon na nieumytych włosach był bardzo widoczny. Raz spotkałam ją z braciakiem na stacji metra i to co miała na twarzy to był jakiś kosmos 😱 Naprawdę widać było jak bardzo zaniedbaną ma tę cerę. Uwierz, że to przykryte grubą warstwą szpachli, która świeciła się już jak kula dyskotekowa w połączeniu z kolorami klauna dawało efekt transwestyty. 

To z jak bliskiej odległości musiałaś ją widzieć, że aż do takich wniosków doszłaś? Mijając człowieka na ulicy, idziesz od niego w pewnej odległości - naprawdę musiałabyś mieć sokoli wzrok, aby dostrzec takie szczegóły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Moim zdaniem Buka lepiej się od niej maluje i lepiej prezentuje w makijażu. 

Po użyciu tony najmocniejszych filtrów... i fotoszopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Jeżeli kafeterianki chcą pisać o jej niedoskonałościach, to niech to robią, ale w sposób merytoryczny. Większość posuwa się za daleko w swojej perfidii i pozbywa się wszelkich hamulców.

To internet, dziecko, nie piaskownica. Ta zabawa nie jest dla małych dziewczynek.

Jeśli nie chcesz się narażać, nie wchodź na te ruchome schody, to szybka (i stroma) ścieżka. Nie publikuj, nie wrzucaj niczego, nawet zdjęć; tu wszystko zostaje na zawsze, nic nie ginie. Nigdy nie wiesz, gdzie i w jakich okolicznościach wypłyną, dosadnie rzecz ujmując: kto sobie pod ciebie zwali, a potem wytrze sobie twoim wydrukowanym portretem.

Razi cię to, brzydzi- nie wchodź, uciekaj jak najdalej. Proste, jak konstrukcja cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

A wiesz, czym różni się krytyka od zwrócenia uwagi na jakiś problem?

Krytyka w wykonaniu dużej części kafetarianek wygląda w ten sposob, że Panie mówią coś w stylu: "Buka jest wielka jak jabba, to już nie człowiek". Zwracając na coś uwagę, nie wyżywasz się na tej osobie. 

Masz bajerę jak Buka i Otra. Gdy one są chamskie i agresywne, to znaczy, że nie dają sobie wejść na głowę albo są tylko ludźmi. Gdy ktoś śmie je skrytykować, jest gównem i ściekiem.
Gdy Buka krzyczy na ludzi, to nerwy jej puściły, gdyby ktoś na nią krzyknął, wezwałaby policję na agresywnego psychopatę. Gdy Buka się obżera, to korzysta z życia, gdy ktoś pali papierosy na molo, to jest ...em, który nie umie czerpać z urlopu i jej nie szanuje. Gdy Buka spóźnia się na spotkanie z koleżanką, po prostu tramwaj nie przyjechał. Gdy spóźnia się koleżanka, nie okazuje Buce szacunku. Mogę tak godzinami, ale mi się nie chce. Clou jest takie, że swoje zachowania wybielamy, a cudze demonizujemy, podczas gdy są identyczne. 

Nie widzę różnicy pomiędzy twoim krytykowaniem jej makijażu, a krytykowaniem tu jej języka polskiego, cery itd. W końcu to korektorka tekstu i beauty vlogerka. Ja wiem, że dla twojego ego wygodniejsze jest nazywanie siebie troskliwą, która zwraca uwagę, a innych wyżywający się chamkami. Jednak to jest dokładnie to samo. A różnice widzisz, bo chcesz je widzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 minut temu, Gość Rita Otra napisał:

Z tym tylko, że on nie chce. To ona chce, bo uważa, że ZASŁUGUJE JAK KAŻDA! A Kobra (żona Tigera) chce być z bogatym, przystojnym, inteligentnym. Chce!!! Dej, bo ona jest kobietą jak każda. 

A niech sobie uważa. Nie mój cyrk, nie moje małpy; nie moje łóżko. Sama mam młodszego, co będę innym odmawiać 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka Brzydulka
3 minuty temu, Gość gość napisał:

To internet, dziecko, nie piaskownica. Ta zabawa nie jest dla małych dziewczynek.

Jeśli nie chcesz się narażać, nie wchodź na te ruchome schody, to szybka (i stroma) ścieżka. Nie publikuj, nie wrzucaj niczego, nawet zdjęć; tu wszystko zostaje na zawsze, nic nie ginie. Nigdy nie wiesz, gdzie i w jakich okolicznościach wypłyną, dosadnie rzecz ujmując: kto sobie pod ciebie zwali, a potem wytrze sobie twoim wydrukowanym portretem.

Razi cię to, brzydzi- nie wchodź, uciekaj jak najdalej. Proste, jak konstrukcja cepa.

Dużo gorsze rzeczy widziałam i czytałam, wyzwiska kierowane w stronę Buki to nic. 
Niemniej, niedopuszczalne jest - zarówno pod względem moralnym, jak i prawnym - pisać w tak obrzydliwy sposób o człowieku. Istnieje coś takiego jak Prawo Cywilne i pojęcie zniesławienia. Sporo wpisów kwalifikowało się do zgłoszenia na policję, a nawet do prokuratury, bo w niektórych wypadkach to już było nękanie. 

Ktoś zapytał, skąd wzięłam sformułowanie "kupa gówna i potu na kółkach". Chyba z poprzedniego wątku, nie pamiętam. Na pewno część z was kojarzy takie obrzydliwe inwektywy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

A wiesz, czym różni się krytyka od zwrócenia uwagi na jakiś problem?

Krytyka w wykonaniu dużej części kafetarianek wygląda w ten sposob, że Panie mówią coś w stylu: "Buka jest wielka jak jabba, to już nie człowiek". Zwracając na coś uwagę, nie wyżywasz się na tej osobie. 

 

To z jak bliskiej odległości musiałaś ją widzieć, że aż do takich wniosków doszłaś? Mijając człowieka na ulicy, idziesz od niego w pewnej odległości - naprawdę musiałabyś mieć sokoli wzrok, aby dostrzec takie szczegóły. 

Może jest dalekowzroczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka Brzydulka
6 minut temu, Gość Gość napisał:

 Nie widzę różnicy pomiędzy twoim krytykowaniem jej makijażu, a krytykowaniem tu jej języka polskiego, cery itd. W końcu to korektorka tekstu i beauty vlogerka. Ja wiem, że dla twojego ego wygodniejsze jest nazywanie siebie troskliwą, która zwraca uwagę, a innych wyżywający się chamkami. Jednak to jest dokładnie to samo. A różnice widzisz, bo chcesz je widzieć. 

Powiedziałam, że ja zwracam uwagę na problem, a wiele kobiet udzielających się w tym wątku przy okazji dowala Buce. 
Gdyby napisały, że Buka ma problem z deklinacją i powinna to ćwiczyć, to uznałabym to za uzasadnioną krytykę. Jednak wiele kafetarianek wyzłośliwia się i oprócz sensownej krytyki, zapodaje wyzwiska, kpi z Buki i odnosi się do jej życia prywatnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiem, że nie mam życia i się czepiam, ale też miałam przetłuszczającą się skórę głowy i sprawdziłam informacje o kosmetykach proponowanych przez B. Sam szampon kosztuje ponad 100zł, a ja pozbyłam się problemu produktami (nie tylko kosmetykami, były ziółka, oleje itd.), których łączna wartość nie przekraczała 80 zł... wiem, że to pewnie współpraca, ale trochę żal ściska 🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
40 minut temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Dużo gorsze rzeczy widziałam i czytałam, wyzwiska kierowane w stronę Buki to nic. 
Niemniej, niedopuszczalne jest - zarówno pod względem moralnym, jak i prawnym - pisać w tak obrzydliwy sposób o człowieku. Istnieje coś takiego jak Prawo Cywilne i pojęcie zniesławienia. Sporo wpisów kwalifikowało się do zgłoszenia na policję, a nawet do prokuratury, bo w niektórych wypadkach to już było nękanie. 

Ktoś zapytał, skąd wzięłam sformułowanie "kupa gówna i potu na kółkach". Chyba z poprzedniego wątku, nie pamiętam. Na pewno część z was kojarzy takie obrzydliwe inwektywy. 

Chociaż zgadzam się, że zdarzają się chamskie komentarze - ale jest zdecydowana mniejszość. To nie są to pomówienia. Nawet ten, który cytujesz. Jest to opinia danej osoby do której ma prawo i, która bazuje na fakcie, że używa pieluchy objeździe na wózku. Można napisać to z zachowanie kultury. Można i po chamsku. Nie jest to jednak pomówienie. Zanim zaczniesz zastraszyć prawem cywilnym się zastanów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość gość napisał:

Chociaż zgadzam się, że zdarzają się chamskie komentarze - ale jest zdecydowana mniejszość. To nie są to pomówienia. Nawet ten, który cytujesz. Jest to opinia danej osoby do której ma prawo i, która bazuje na fakcie, że używa pieluchy objeździe na wózku. Można napisać to z zachowanie kultury. Można i po chamsku. Nie jest to jednak pomówienie. Zanim zaczniesz zastraszyć prawem cywilnym się zastanów. 

Dodam tylko, że nękanie także nie wchodzi w grę. B sama umieszcza treści i tym samym jak każdy twórca daje innym możliwość krytyki. Naprawdę nie baw się w prawo bo nie wychodzi. Raczej Twoje wpisy o strasznemu prokuraturą prędzej można byłoby zgłosić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Powiedziałam, że ja zwracam uwagę na problem, a wiele kobiet udzielających się w tym wątku przy okazji dowala Buce. 
Gdyby napisały, że Buka ma problem z deklinacją i powinna to ćwiczyć, to uznałabym to za uzasadnioną krytykę. Jednak wiele kafetarianek wyzłośliwia się i oprócz sensownej krytyki, zapodaje wyzwiska, kpi z Buki i odnosi się do jej życia prywatnego. 

A ja powiedziałam, że krytyka to krytyka, a ty jesteś hipokrytką, która pozwala sobie na to, co wytyka innym. Załapałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka Brzydulka
23 minuty temu, Gość Gość gość napisał:

Dodam tylko, że nękanie także nie wchodzi w grę. B sama umieszcza treści i tym samym jak każdy twórca daje innym możliwość krytyki. Naprawdę nie baw się w prawo bo nie wychodzi. Raczej Twoje wpisy o strasznemu prokuraturą prędzej można byłoby zgłosić. 

Nękaniem mogą być wpisy, w których dziewczyny wyznają, że wręcz śledzą Bukę. Opowiadają o jej mężu, stalkują go, wstawiają screeny jego rozmów, podają się za znajome i wymyślają niestworzone rzeczy. 

 

25 minut temu, Gość Gość gość napisał:

Chociaż zgadzam się, że zdarzają się chamskie komentarze - ale jest zdecydowana mniejszość. To nie są to pomówienia. Nawet ten, który cytujesz. Jest to opinia danej osoby do której ma prawo i, która bazuje na fakcie, że używa pieluchy objeździe na wózku. Można napisać to z zachowanie kultury. Można i po chamsku. Nie jest to jednak pomówienie. Zanim zaczniesz zastraszyć prawem cywilnym się zastanów. 

Czy wy, za przeproszeniem, zaglądacie jej w gacie, że wiecie, że nosi pieluchę? To mogą być racjonalne i uzasadnione domysły, ale nadal nie macie pewności, więc bądź co bądź kwalifikuje się to jako pomówienie. A pisanie "po chamsku" to zniesławienie,  co też grozi konsekwencjami prawnymi. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

To internet, dziecko, nie piaskownica. Ta zabawa nie jest dla małych dziewczynek.

Jeśli nie chcesz się narażać, nie wchodź na te ruchome schody, to szybka (i stroma) ścieżka. Nie publikuj, nie wrzucaj niczego, nawet zdjęć; tu wszystko zostaje na zawsze, nic nie ginie. Nigdy nie wiesz, gdzie i w jakich okolicznościach wypłyną, dosadnie rzecz ujmując: kto sobie pod ciebie zwali, a potem wytrze sobie twoim wydrukowanym portretem.

Razi cię to, brzydzi- nie wchodź, uciekaj jak najdalej. Proste, jak konstrukcja cepa.

Widzę, że kierowniczke kafeterii przywialo i tutaj. Będzie uczyć dorosłe kobiety na czym polega internet. Ten ton, który w założeniu ma być protekcjonalny, a jest śmieszny i bombastyczny. Przetykany aluzjami fekalnymi, które przynajmniej na tym wątku mają sens. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×