Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buuuu

Gdzie jest Buka

Polecane posty

Gość gość

Mnie też, tak po ludzku. Jako dziecko rodzice starali się sprawiać wrażenie, że jest wyjątkowa, wzmacniać ja wewnętrznie. Stąd do dzisiaj chwali się napisaniem książki czy członkostwem honorowym w jakimś amerykańskim stowarzyszeniu poetów. Nie wytrzyma o to jednak zderzenia z rzeczywistością. W dorosłym życiu jedyne co jej się udało osiągnąć to w miarę popularny kanał na YT i wizerunek szczęśliwej mężatki pomimo niepełnosprawności. Obecnie traci jedno i drugie. Do tego ze zdrowiem pewnie coraz gorzej patrząc na wziąć rosnące "gabaryty". Ogólnie smutna sytuacja. I dość skomplikowana, bo fałszywy wizerunek osoby szczęśliwej nie ułatwia uzyskania potrzebnej pomocy. Może w końcu jej rodzina obudzi się z letargu?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

My tu pitu pitu, a nikt nie zwrocil uwagi, ze wczorajsze story z serii „przerwa w pracy” nadawane było z dworu 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość jjjjj napisał:

Mam do Was prośbę, jak cytujecie post, to wstawiajcie tylko początek, a szczególnie te długie :)

Bo ty tak chcesz? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjj
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Bo ty tak chcesz? 😂

Nie chcę tylko proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Oj Buka we wróżki nie wierzysz, bo to się kłoci z Twoją wiarą, ale straszysz karmą suką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale zwróć uwagę na to kto się z nią "kocha", jeśli w ogóle. Serio Ci współczuję, bo jak nie lubię Buki, tak nie wyobrażam sobie latać tu jak Ty, z pianą w ustach i wmawiać wszystkim, że ktoś twierdzi iż Buki choroba pociąga. Trzeba być serio ograniczonym, żeby nie widzieć, że po prostu dobrali się z braku laku i tyle. Jak duża część społeczeństwa. Schowaj sobie w kieszeń te swoje pseudo mądrości. Bo wszyscy wiedzą, że tylko na Kafe możesz sobie poudawać, że jesteś taka mądra.

Czepialska przylazła. Odczep się od piszących tutaj. Daj ludziom pisać co chcą i kiedy chcą. Nie oceniaj człowieka po jednym wpisie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ktoś widział nowe QA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ktoś widział nowe QA?

wystarczyly komentarze ;)

Tak sobie myślę że żyjemy w XXI wieku, gdzie ludzie wymyślają super-wynalazki, a nie wymyślono jakiejś podkładki chłodzącej na upały dla osób na wózku. Czy to nieopłacalny biznes czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Mnie też, tak po ludzku. Jako dziecko rodzice starali się sprawiać wrażenie, że jest wyjątkowa, wzmacniać ja wewnętrznie. Stąd do dzisiaj chwali się napisaniem książki czy członkostwem honorowym w jakimś amerykańskim stowarzyszeniu poetów. Nie wytrzyma o to jednak zderzenia z rzeczywistością. W dorosłym życiu jedyne co jej się udało osiągnąć to w miarę popularny kanał na YT i wizerunek szczęśliwej mężatki pomimo niepełnosprawności. Obecnie traci jedno i drugie. Do tego ze zdrowiem pewnie coraz gorzej patrząc na wziąć rosnące "gabaryty". Ogólnie smutna sytuacja. I dość skomplikowana, bo fałszywy wizerunek osoby szczęśliwej nie ułatwia uzyskania potrzebnej pomocy. Może w końcu jej rodzina obudzi się z letargu?..

Jeszcze nie wszystko stracone.Nowa seria powstająca we współpracy z kliniką kosmetyczną ma szanse być strzałem w dziesiątkę, który uratuje upadający kanał. Oczywiście bardzo dożo zależy od samej Bogoosi, od jej przygotowania i pomysłów. Seria "Uskrzydlone kobiety" tez dawała się mieć potencjał, a była najsłabsza ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Ktoś widział nowe QA?

Nie. wywalony jęzor i faflunienie mnie obrzydza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Ktoś widział nowe QA?

https://imgur.com/a/fKaoTnx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigosek

Włączyłam na chwilę. I myślę sobie - ku.wa, kim ona jest, żeby odpowiadać na pytania FANÓW? Siedzi nieatrakcyjna kobieta, która ewidentnie przegina z telewizją śniadaniową, próbuje naśladować "dziennikarki", stawia akcent nietypowo dla języka polskiego, żeby chyba zabrzmieć bardziej pro, do tego te pauzy, zawieszenia. Ludzie pytają, czy poszłaby do wróżki. A kogo to, co ona by zrobiła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Bigosek napisał:

Włączyłam na chwilę. I myślę sobie - ku.wa, kim ona jest, żeby odpowiadać na pytania FANÓW? Siedzi nieatrakcyjna kobieta, która ewidentnie przegina z telewizją śniadaniową, próbuje naśladować "dziennikarki", stawia akcent nietypowo dla języka polskiego, żeby chyba zabrzmieć bardziej pro, do tego te pauzy, zawieszenia. Ludzie pytają, czy poszłaby do wróżki. A kogo to, co ona by zrobiła? 

Trudno racjonalnie oceniac to co ona wygaduje, czy jak się zachowuje...

Ona jest "crazy"... Takie kalectwo nie może nie mieć wpływu na rozwój intelektualny. Po prostu to niemożliwe. Dlatego niech odpowiada na pytania rodem ze Złotych Mysli z lat 90-tych jeśli ją to uszczęśliwia.. Co mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Sprzedaję popcorn, dla tych, którzy przyszli tylko poczytać komentarze:
{\__/}
(  °  . °)
/ >   
• Normalny   -5zł
• Duży   -7zł
• Ekstra masło +0.5zł
{\__/}
(  °~°)
/ >🌯
• Kebab ostry na cienkim cieście🌶 -10zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Hahaha napisał:

Oj Buka we wróżki nie wierzysz, bo to się kłoci z Twoją wiarą, ale straszysz karmą suką

I obchodzi pogańskie święta :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka Brzydulka
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Trudno racjonalnie oceniac to co ona wygaduje, czy jak się zachowuje...

Ona jest "crazy"... Takie kalectwo nie może nie mieć wpływu na rozwój intelektualny. Po prostu to niemożliwe. Dlatego niech odpowiada na pytania rodem ze Złotych Mysli z lat 90-tych jeśli ją to uszczęśliwia.. Co mnie to...

Uwzięłyście się na nią w stopniu wręcz obsesyjnym. Co druga juciuberka nagrywa takie żałosne Q&A i odpowiada na pytania rodem ze Złotych Myśli. To nie Buki wina, że vlogerki lifestylowe są oglądane głównie przez Karyny, kury domowe, podstarzałe matrony i dziewczyny z "wiosek", które mogą pooglądać "wielki" świat przez dziuplę. 
Skąd pewność, że jej rozwój intelektualny jest nieprawidlowy? Urodziła się taka, nie zna innego świata i nie musiała przyzwyczajać się do życia w niepełnosprawności, bo niczego innego nie zaznała. Czasami robi błędy, ale spójrzcie na inne juciubery - chociażby SO Beauty, ona to wali babole na potęgę. Czasami przypierdalacie się do niej bez sensu. Na poprzednich stronach darłyście japę, że powiedziała "tramwai", mimo że to forma dozwolona. Doszukujecie się na siłę jakiegolwiek uszczerbka, a kiedy juz cos zobaczycie, to ciśniecie po całości. 
Buka wygląda jak wygląda, ale bez przesady. Na każdym kroku można spotkac kobietę z gorszą cerą, niedopasowanym makijażem, teatralnym strojem. Czepiacie się, że nie ma zębów, a wystarczy obejrzeć kilka filmików, aby zobaczyć, że ma, tylko przerośnięty język skutecznie je zaslania. Duzy nos? Nie jej wina. Wągry? Jakieś ma, ale nie dramatyzujmy, że jej cera jest w fatalnym stanie. Włosy? To już wina eko-fryzjera, że wygladają słabo. Nigdy nie widziałam, aby miala je przetłuszczone albo nieświeże. Myślę, że efekt klauna jest spotęgowany przez neonowe usta. Decydując sie na mocny makijaż oka, powinna wybierać lżejsze szminki. A że ona lubi błyszczeć i dodatkowo ubiera się pod kolor makijażu, to trochę pajacyk z tego wychodzi. Wystarczyłoby zmienić przyzwyczajenia, aby wyglądała znośnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi

Ej, ale płytki chłodzące są już wynalezione, przynajmniej takie dla zwierząt, sama mam dla moich. Więc dla ludzi też powinny istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Uwzięłyście się na nią w stopniu wręcz obsesyjnym. Co druga juciuberka nagrywa takie żałosne Q&A i odpowiada na pytania rodem ze Złotych Myśli. To nie Buki wina, że vlogerki lifestylowe są oglądane głównie przez Karyny, kury domowe, podstarzałe matrony i dziewczyny z "wiosek", które mogą pooglądać "wielki" świat przez dziuplę. 
Skąd pewność, że jej rozwój intelektualny jest nieprawidlowy? Urodziła się taka, nie zna innego świata i nie musiała przyzwyczajać się do życia w niepełnosprawności, bo niczego innego nie zaznała. Czasami robi błędy, ale spójrzcie na inne juciubery - chociażby SO Beauty, ona to wali babole na potęgę. Czasami przypierdalacie się do niej bez sensu. Na poprzednich stronach darłyście japę, że powiedziała "tramwai", mimo że to forma dozwolona. Doszukujecie się na siłę jakiegolwiek uszczerbka, a kiedy juz cos zobaczycie, to ciśniecie po całości. 
Buka wygląda jak wygląda, ale bez przesady. Na każdym kroku można spotkac kobietę z gorszą cerą, niedopasowanym makijażem, teatralnym strojem. Czepiacie się, że nie ma zębów, a wystarczy obejrzeć kilka filmików, aby zobaczyć, że ma, tylko przerośnięty język skutecznie je zaslania. Duzy nos? Nie jej wina. Wągry? Jakieś ma, ale nie dramatyzujmy, że jej cera jest w fatalnym stanie. Włosy? To już wina eko-fryzjera, że wygladają słabo. Nigdy nie widziałam, aby miala je przetłuszczone albo nieświeże. Myślę, że efekt klauna jest spotęgowany przez neonowe usta. Decydując sie na mocny makijaż oka, powinna wybierać lżejsze szminki. A że ona lubi błyszczeć i dodatkowo ubiera się pod kolor makijażu, to trochę pajacyk z tego wychodzi. Wystarczyłoby zmienić przyzwyczajenia, aby wyglądała znośnie. 

Nie oglądam poza nią żadnych innych lajfstajlowych bjuti vlogerek. Nie mam czasu ani ochoty. Część uwag w stosunku do AnR odnosi się też do innych atencjuszek i egocentryczek na YT. Ja piszę o Buce.

Mnie jej deklinacja nie drażni, więc tego nie komentuję. Na temat tramwai/ tramwajów, pokoi/ pokojów sama tu wrzucałam post. Rozumiem, że dziewczynom to nie brzmi, mimo że to poprawne. Wykonujemy różne zawody i skupiamy uwagę na różnych aspektach rzeczywistości. Oczywiście wpada od czasu do czasu jakaś agresywna baba, która zarzuca wszystkim, że siedzą tu 24/24 i piszą w kółko to samo, z pianą na ustach, żeby poczuć się mądre, bo poza forum są głupie:D No ale to otwarte forum, więc są też czuby. Cała reszta umie uszanować, że jeden lubi pomidorową z ryżem, a drugi z makaronem.

Przypominam, że Buka chce być bjutiguru, a stan jej cery jest dużo gorszy niż u zaniedbanego randoma. I w tym kontekście jest to krytykowane. Mnie jej cera nie interesuje. Nie uczestniczę w takich rozmowach. Jednak też rozumiem, że poza mną są jeszcze inni ludzie na świecie i dla nich może być to ciekawe. 

Skoro krytykujesz jej neonowe usta, powinnaś zrozumieć, że ktoś krytykuje stan cery. Osobiście uważam, że usta jak usta. Ogólnie jej makijaż jest mi obojętny. Bardziej ciekawi mnie jej radzenie sobie z kalectwem czy funkcjonowanie w społeczeństwie. 

Dajmy ludziom żyć po swojemu, oceniać to, co ich interesuje. Po co ta nadkontrola? Ktoś ma ochotę pisać o wągrach, a niech pisze. 

"To nie Buki wina, że vlogerki lifestylowe są oglądane głównie przez Karyny, kury domowe, podstarzałe matrony i dziewczyny z "wiosek", które mogą pooglądać "wielki" świat przez dziuplę."
To jest nielogiczne. Buka adresuje swoje treści do takich kobiet. Gdyby ich nie było, zostałaby jej wyłącznie kafeteria. Astrofazę oglądają inni widzowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie oglądam poza nią żadnych innych lajfstajlowych bjuti vlogerek. Nie mam czasu ani ochoty. Część uwag w stosunku do AnR odnosi się też do innych atencjuszek i egocentryczek na YT. Ja piszę o Buce.

Mnie jej deklinacja nie drażni, więc tego nie komentuję. Na temat tramwai/ tramwajów, pokoi/ pokojów sama tu wrzucałam post. Rozumiem, że dziewczynom to nie brzmi, mimo że to poprawne. Wykonujemy różne zawody i skupiamy uwagę na różnych aspektach rzeczywistości. Oczywiście wpada od czasu do czasu jakaś agresywna baba, która zarzuca wszystkim, że siedzą tu 24/24 i piszą w kółko to samo, z pianą na ustach, żeby poczuć się mądre, bo poza forum są głupie:D No ale to otwarte forum, więc są też czuby. Cała reszta umie uszanować, że jeden lubi pomidorową z ryżem, a drugi z makaronem.

Przypominam, że Buka chce być bjutiguru, a stan jej cery jest dużo gorszy niż u zaniedbanego randoma. I w tym kontekście jest to krytykowane. Mnie jej cera nie interesuje. Nie uczestniczę w takich rozmowach. Jednak też rozumiem, że poza mną są jeszcze inni ludzie na świecie i dla nich może być to ciekawe. 

Skoro krytykujesz jej neonowe usta, powinnaś zrozumieć, że ktoś krytykuje stan cery. Osobiście uważam, że usta jak usta. Ogólnie jej makijaż jest mi obojętny. Bardziej ciekawi mnie jej radzenie sobie z kalectwem czy funkcjonowanie w społeczeństwie. 

Dajmy ludziom żyć po swojemu, oceniać to, co ich interesuje. Po co ta nadkontrola? Ktoś ma ochotę pisać o wągrach, a niech pisze. 

"To nie Buki wina, że vlogerki lifestylowe są oglądane głównie przez Karyny, kury domowe, podstarzałe matrony i dziewczyny z "wiosek", które mogą pooglądać "wielki" świat przez dziuplę."
To jest nielogiczne. Buka adresuje swoje treści do takich kobiet. Gdyby ich nie było, zostałaby jej wyłącznie kafeteria. Astrofazę oglądają inni widzowie. 

Astrofizyk jest świetna. I bez problemu zebrał na swój cel w Patronite :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Astrofizyk jest świetna. I bez problemu zebrał na swój cel w Patronite :D 

Miało być astrofaza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Ten wywiad popelniła w momencie gdy bańka mydlana była zadbana i wymuskana do granic.

Łatwo jej i jemu było prawić takie frazesy pod publiczkę. Jak to sie skończyło? To juz wiemy.

Berni nawet w popłochu ten filmik swój o zdradzie -usunął. A twierdził w nim nawet, że odwróciłby się od przyjaciela, gdyby tamtem dopuścił się zdrady. Ech...

I gdy bańka prysła to zamiast pochylic głowę i powiedzieć, że życie jest jakie jest, krysys pokonaliśmy, bo sie kochamy to oskarzyła wszystkich świętych o doprowadzenie do demaskacji tego kłamstwa na resorach.

Nawet chyba padło coś takiego, że dałby mu w mordę 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Miało być astrofaza 😄

Bardzo lubię ten kanał. Filmiki o gwiazdach i antymaterii oglądałam kilka razy. I patrz, że nie zazdroszczo i na patronite wpłacajo. I o seks nie pytajo, w majtkach nie grzebio. No ciekawe dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Nawet chyba padło coś takiego, że dałby mu w mordę 😂 

Taaaak😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 minut temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Uwzięłyście się na nią w stopniu wręcz obsesyjnym. Co druga juciuberka nagrywa takie żałosne Q&A i odpowiada na pytania rodem ze Złotych Myśli. To nie Buki wina, że vlogerki lifestylowe są oglądane głównie przez Karyny, kury domowe, podstarzałe matrony i dziewczyny z "wiosek", które mogą pooglądać "wielki" świat przez dziuplę. 
Skąd pewność, że jej rozwój intelektualny jest nieprawidlowy? Urodziła się taka, nie zna innego świata i nie musiała przyzwyczajać się do życia w niepełnosprawności, bo niczego innego nie zaznała. Czasami robi błędy, ale spójrzcie na inne juciubery - chociażby SO Beauty, ona to wali babole na potęgę. Czasami przypierdalacie się do niej bez sensu. Na poprzednich stronach darłyście japę, że powiedziała "tramwai", mimo że to forma dozwolona. Doszukujecie się na siłę jakiegolwiek uszczerbka, a kiedy juz cos zobaczycie, to ciśniecie po całości. 
Buka wygląda jak wygląda, ale bez przesady. Na każdym kroku można spotkac kobietę z gorszą cerą, niedopasowanym makijażem, teatralnym strojem. Czepiacie się, że nie ma zębów, a wystarczy obejrzeć kilka filmików, aby zobaczyć, że ma, tylko przerośnięty język skutecznie je zaslania. Duzy nos? Nie jej wina. Wągry? Jakieś ma, ale nie dramatyzujmy, że jej cera jest w fatalnym stanie. Włosy? To już wina eko-fryzjera, że wygladają słabo. Nigdy nie widziałam, aby miala je przetłuszczone albo nieświeże. Myślę, że efekt klauna jest spotęgowany przez neonowe usta. Decydując sie na mocny makijaż oka, powinna wybierać lżejsze szminki. A że ona lubi błyszczeć i dodatkowo ubiera się pod kolor makijażu, to trochę pajacyk z tego wychodzi. Wystarczyłoby zmienić przyzwyczajenia, aby wyglądała znośnie. 

Whaaaaat? 😂 Alf na suchym szamponie to jej znak rozpoznawczy. Ty chyba ślepa jesteś. A nie, pardon... Osobą ze ślepotą jesteś 😉

Ja tu nie widzę przy/pier/da/lania się na siłę. Czasami robi błędy? Czasami to ona ich nie robi. I powie prawdę jak się zapomni. Daj spokój z tą katechezą. 

Cera w paskudnym stanie. 

A innych jutuberek nie musimy oglądać, więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

Nawet chyba padło coś takiego, że dałby mu w mordę 😂 

Tylko co by mu dał? Bo Berni ma na fejsie, że interesują go faceci 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Buka: "Jestem Chrześcijanką :) a o wierze i polityce nie rozmawiam bo uważam że to jest każdego indywidualna, prywatna sprawa :)"

Yyyyy... Nie rozmawiam, ale w filmiku powiem 🤦🏼‍♀️ Rozgarnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka Brzydulka
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Skoro krytykujesz jej neonowe usta, powinnaś zrozumieć, że ktoś krytykuje stan cery. Osobiście uważam, że usta jak usta. Ogólnie jej makijaż jest mi obojętny. Bardziej ciekawi mnie jej radzenie sobie z kalectwem czy funkcjonowanie w społeczeństwie. 

 Dajmy ludziom żyć po swojemu, oceniać to, co ich interesuje. Po co ta nadkontrola? Ktoś ma ochotę pisać o wągrach, a niech pisze. 

Ja nie krytykuję jej ust, tylko zauważam, że ten element makijażu wygląda niekorzystnie. Jeżeli jednak chce, to niech się tak maluje. 
Większość dziewczyn na tym wątku nie potrafi normalnie rozmawiać. Piszą w agresywny sposób, szydzą z Buki i nawet do konstruktywnej krytyki dodadzą szpileczkę, co by jednak zabolało. Karolina z TV Stylizacje też jest uznawana za bjuti guru, a ma gorszy stan cery i wygląda pokracznie w większosci makijaży. Moim zdaniem Buka lepiej się od niej maluje i lepiej prezentuje w makijażu. 
Jeżeli kafeterianki chcą pisać o jej niedoskonałościach, to niech to robią, ale w sposób merytoryczny. Większość posuwa się za daleko w swojej perfidii i pozbywa się wszelkich hamulców. Jak dla mnie to obrzydliwe pisać o człowieku jako "kupie gówna i potu na kółkach", bo i takie stwierdzenia padały. Nie dziwię się Buce, że zgłasza takie wątki do administracji i na policję. Liczę na to, że osoby, które tak ochoczo dopierdalały Buce w postach, zapłaciły za swoje słowa. To zwyrodniałe, obrzydliwe i niegodne człowieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Bardzo lubię ten kanał. Filmiki o gwiazdach i antymaterii oglądałam kilka razy. I patrz, że nie zazdroszczo i na patronite wpłacajo. I o seks nie pytajo, w majtkach nie grzebio. No ciekawe dlaczego.

Bo to jest dyskłyminacja :D

a na poważnie Astrofaza ma świetne filmy, ogromną wiedzę no i charyzmę. Poza tym grono odbiorców zupełnie inne. A Bogusia to taka małomiasteczkowa Hela. Oglądają zakompleksione Karynki, którym będzie żal wpłacić 10 zl skoro na promce w Rossmannie można kupić tusz. A Pani juciuberka gustuje w Syforze , więc „jabuszko” kupi sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka Brzydulka
9 minut temu, Gość gość napisał:

Whaaaaat? 😂 Alf na suchym szamponie to jej znak rozpoznawczy. Ty chyba ślepa jesteś. A nie, pardon... Osobą ze ślepotą jesteś 😉

 

Nigdy nie używałam suchego szamponu i nie wiem, jak to wygląda na włosach. Niemniej jak się pokazuje, wygląda czysto i schludnie. Nie będę wsadzała nosa w jej włosy, żeby stwierdzić, czy pachną świeżością, czy nie. Widziałam ją dwa czy trzy razy w tramwaju i również nie zauważyłam, aby coś było nie tak z jej wyglądem i stanem higieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

11 minut temu, Gość Gość napisał:

Bardzo lubię ten kanał. Filmiki o gwiazdach i antymaterii oglądałam kilka razy. I patrz, że nie zazdroszczo i na patronite wpłacajo. I o seks nie pytajo, w majtkach nie grzebio. No ciekawe dlaczego.

Bo to jest dyskłyminacja :D

a na poważnie Astrofaza ma świetne filmy, ogromną wiedzę no i charyzmę. Poza tym grono odbiorców zupełnie inne. A Bogu to taka małomiasteczkowa Hela. Oglądają zakompleksione Karynki, którym będzie żal wpłacić 10 zl skoro na promce w Rossmannie można kupić tusz. A Pani juciuberka gustuje w Syforze , więc „jabuszko” kupi sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×