Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buuuu

Gdzie jest Buka

Polecane posty

Gość jabłuszka dla Siedleckich
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To internet, dziecko, nie piaskownica. Ta zabawa nie jest dla małych dziewczynek.

Jeśli nie chcesz się narażać, nie wchodź na te ruchome schody, to szybka (i stroma) ścieżka. Nie publikuj, nie wrzucaj niczego, nawet zdjęć; tu wszystko zostaje na zawsze, nic nie ginie. Nigdy nie wiesz, gdzie i w jakich okolicznościach wypłyną, dosadnie rzecz ujmując: kto sobie pod ciebie zwali, a potem wytrze sobie twoim wydrukowanym portretem.

Razi cię to, brzydzi- nie wchodź, uciekaj jak najdalej. Proste, jak konstrukcja cepa.

👏 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Brzydula - cebula to ty? Konto ci blokneli??😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123
21 minut temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Nękaniem mogą być wpisy, w których dziewczyny wyznają, że wręcz śledzą Bukę. Opowiadają o jej mężu, stalkują go, wstawiają screeny jego rozmów, podają się za znajome i wymyślają niestworzone rzeczy. 

 

Czy wy, za przeproszeniem, zaglądacie jej w gacie, że wiecie, że nosi pieluchę? To mogą być racjonalne i uzasadnione domysły, ale nadal nie macie pewności, więc bądź co bądź kwalifikuje się to jako pomówienie. A pisanie "po chamsku" to zniesławienie,  co też grozi konsekwencjami prawnymi. 
 

Brachol wpadł straszyć ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brzydulko - kto śledzi buke? To już nie można być w galerii lub na przystanku, bo nasza gwiazda juciuba pomyśli, że ktoś ją stalkuje? Lub berniego? A co to niby stolica tylko dla państwa Oslickich? A co powiesz o ekoTęczowym, który wprost plotkuje o bu? 🥴

Pytanie nr 2- niby kto z kafeterii (przynajmniej na tych wątkach, które czytuję) wrzucał rzekome skriny z rozmów z bajtem? Bo jedyne skriny, które tu były, to jego rozmówki z Małą Mi od której się aferka „zranienia” zaczęła. Coś zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz, wiec nie dziw się, że powstają domysły, ze jesteś z rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka Brzydulka

Dlaczego zakładacie, że wszystkie posty "obronne" zostały popełnione przez kogoś z rodziny lub samą Bukę? Naprawdę nie możecie przyjąć do wiadomości, że nie wszyscy chcą dołączać do waszego Legionu anty-Bukowego? Ja nie chcę jej wybielać. Widać,  jaka jest. Widać, że ten dobry humorek, pozytywna energia i gadka o tym, jaki piękny jest świat, to infantyle ...enie. Niemniej po co doszukiwać sie na siłę tematów do przypierdalania? Spekulować o kwestiach wybitnie intymnych? To już lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Dlaczego zakładacie, że wszystkie posty "obronne" zostały popełnione przez kogoś z rodziny lub samą Bukę? Naprawdę nie możecie przyjąć do wiadomości, że nie wszyscy chcą dołączać do waszego Legionu anty-Bukowego? Ja nie chcę jej wybielać. Widać,  jaka jest. Widać, że ten dobry humorek, pozytywna energia i gadka o tym, jaki piękny jest świat, to infantyle ...enie. Niemniej po co doszukiwać sie na siłę tematów do przypierdalania? Spekulować o kwestiach wybitnie intymnych? To już lekka przesada.

A to przypadkiem nie ona uchyliła rąbka tajemnicy jak jest w małżeńskiej alkowie? Nie ma co się co dziwi, że skoro powiedziała a to ludzie oczekują, że powie be.  Trzeba było nie chwalić się namiętnym seksem to nie byłoby rozkminy jak Bełt łączy funkcję wannowego i namiętnego kochanka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj ze zrozumieniem
2 minuty temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Dlaczego zakładacie, że wszystkie posty "obronne" zostały popełnione przez kogoś z rodziny lub samą Bukę? Naprawdę nie możecie przyjąć do wiadomości, że nie wszyscy chcą dołączać do waszego Legionu anty-Bukowego? Ja nie chcę jej wybielać. Widać,  jaka jest. Widać, że ten dobry humorek, pozytywna energia i gadka o tym, jaki piękny jest świat, to infantyle ...enie. Niemniej po co doszukiwać sie na siłę tematów do przypierdalania? Spekulować o kwestiach wybitnie intymnych? To już lekka przesada.

Masz bajerę jak Buka i Otra. Gdy one są chamskie i agresywne, to znaczy, że nie dają sobie wejść na głowę albo są tylko ludźmi. Gdy ktoś śmie je skrytykować, jest gównem i ściekiem.
Gdy Buka krzyczy na ludzi, to nerwy jej puściły, gdyby ktoś na nią krzyknął, wezwałaby policję na agresywnego psychopatę. Gdy Buka się obżera, to korzysta z życia, gdy ktoś pali papierosy na molo, to jest ...em, który nie umie czerpać z urlopu i jej nie szanuje. Gdy Buka spóźnia się na spotkanie z koleżanką, po prostu tramwaj nie przyjechał. Gdy spóźnia się koleżanka, nie okazuje Buce szacunku. Mogę tak godzinami, ale mi się nie chce. Clou jest takie, że swoje zachowania wybielamy, a cudze demonizujemy, podczas gdy są identyczne. 

Nie widzę różnicy pomiędzy twoim krytykowaniem jej makijażu, a krytykowaniem tu jej języka polskiego, cery itd. W końcu to korektorka tekstu i beauty vlogerka. Ja wiem, że dla twojego ego wygodniejsze jest nazywanie siebie troskliwą, która zwraca uwagę, a innych wyżywający się chamkami. Jednak to jest dokładnie to samo. A różnice widzisz, bo chcesz je widzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuzjeł
7 minut temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Dlaczego zakładacie, że wszystkie posty "obronne" zostały popełnione przez kogoś z rodziny lub samą Bukę? Naprawdę nie możecie przyjąć do wiadomości, że nie wszyscy chcą dołączać do waszego Legionu anty-Bukowego? Ja nie chcę jej wybielać. Widać,  jaka jest. Widać, że ten dobry humorek, pozytywna energia i gadka o tym, jaki piękny jest świat, to infantyle ...enie. Niemniej po co doszukiwać sie na siłę tematów do przypierdalania? Spekulować o kwestiach wybitnie intymnych? To już lekka przesada.

Bogu dosłownie dzisiaj pokazała na story nowe majtki, o czym my tu w ogóle mówimy? 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka Brzydulka
3 minuty temu, Gość Kuzjeł napisał:

Bogu dosłownie dzisiaj pokazała na story nowe majtki, o czym my tu w ogóle mówimy? 🤦‍♀️

Dobra, ona jest nieokrzesana, chce uchodzić za "normalną" i za wszelką cenę udowodnić, że ma takie samo pożycie małżeńskie jak zdrowi ludzi. No i co z tego? Czy musicie podłapywać jej retorytkę i domagać się dowodów? Niech sobie pier.doli o upojnym seksie, erotycznej bieliźnie i czym tylko chce. Jesteście dorosłymi, zapewne inteligentnymi, kobietami. Dlaczego wam tak zależy, aby zdemaskować Bukę, przejrzeć tę całą mistyfikację? Niech się bzyka, albo niech się nie bzyka. Niech będzie spełnioną żoną, albo cierpiącą męczennicą. Nie można po prostu przyjąć do wiadomości tego, co mówi, a potem olać temat? Chce kreować swoją banię, to niech kreuje. Co nas obchodzi, czy kiedyś w końcu bania pryśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Buka pokazała jakie majty kupiła. Buka jak nisko jeszcze upadniesz?

Ale tylko fragment. Całego namiotu i barchanów nie pokazała. Ciekawe dlaczego 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

A wiesz, czym różni się krytyka od zwrócenia uwagi na jakiś problem?

Krytyka w wykonaniu dużej części kafetarianek wygląda w ten sposob, że Panie mówią coś w stylu: "Buka jest wielka jak jabba, to już nie człowiek". Zwracając na coś uwagę, nie wyżywasz się na tej osobie. 

 

To z jak bliskiej odległości musiałaś ją widzieć, że aż do takich wniosków doszłaś? Mijając człowieka na ulicy, idziesz od niego w pewnej odległości - naprawdę musiałabyś mieć sokoli wzrok, aby dostrzec takie szczegóły. 

No z bliskiej. Stałam na peronie metra, zaraz obok niej, więc widziałam ją z bliska. Nie wiem, jaki Ty masz problem ze wzrokiem, albo z czytaniem, że nie rozumiesz. Nie mijałam jej, tylko widziałam przez kilka minut czekając na pociąg metra, więc miałam sporo czasu żeby się przyjrzeć. Uwierz, ta tapeta nie dodaje urody. No i wylewała się z wózka, taka jest wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Powiedziałam, że ja zwracam uwagę na problem, a wiele kobiet udzielających się w tym wątku przy okazji dowala Buce. 
Gdyby napisały, że Buka ma problem z deklinacją i powinna to ćwiczyć, to uznałabym to za uzasadnioną krytykę. Jednak wiele kafetarianek wyzłośliwia się i oprócz sensownej krytyki, zapodaje wyzwiska, kpi z Buki i odnosi się do jej życia prywatnego. 

Kpi, bo uważa że to śmieszne.

A o jakim życiu prywatnym piszesz? Tym które czyni publicznym puszczając nawet najintymniejsze szczegóły milionom ludzi w internecie? Tym, w którym prowokuje dyskusje o własnym życiu seksualnym? No puknij się w czółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Powiedziałam, że ja zwracam uwagę na problem, a wiele kobiet udzielających się w tym wątku przy okazji dowala Buce. 
Gdyby napisały, że Buka ma problem z deklinacją i powinna to ćwiczyć, to uznałabym to za uzasadnioną krytykę. Jednak wiele kafetarianek wyzłośliwia się i oprócz sensownej krytyki, zapodaje wyzwiska, kpi z Buki i odnosi się do jej życia prywatnego. 

Kpi, bo uważa że to śmieszne. Mała ironia i złośliwość jeszcze nikogo nie zabiła.

A o jakim życiu prywatnym piszesz? Tym które czyni publicznym puszczając nawet najintymniejsze szczegóły milionom ludzi w internecie? Tym, w którym prowokuje dyskusje o własnym życiu se/ks/ualnym? No puknij się w czółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Powiedziałam, że ja zwracam uwagę na problem, a wiele kobiet udzielających się w tym wątku przy okazji dowala Buce. 
Gdyby napisały, że Buka ma problem z deklinacją i powinna to ćwiczyć, to uznałabym to za uzasadnioną krytykę. Jednak wiele kafetarianek wyzłośliwia się i oprócz sensownej krytyki, zapodaje wyzwiska, kpi z Bu/ki i odnosi się do jej życia prywatnego.

Kpi, bo uważa że to śmieszne. Mała ironia i złośliwość jeszcze nikogo nie zabiła.

A o jakim życiu prywatnym piszesz? Tym które czyni publicznym puszczając nawet najintymniejsze szczegóły milionom ludzi w internecie? Tym, w którym prowokuje dyskusje o własnym życiu s/e/k/s/u/a/l/n/y/m? No puknij się w czółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Powiedziałam, że ja zwracam uwagę na problem, a wiele kobiet udzielających się w tym wątku przy okazji dowala Buce. 
Gdyby napisały, że Buka ma problem z deklinacją i powinna to ćwiczyć, to uznałabym to za uzasadnioną krytykę. Jednak wiele kafetarianek wyzłośliwia się i oprócz sensownej krytyki, zapodaje wyzwiska, kpi z Buki i odnosi się do jej życia prywatnego. 

Kpi, bo uważa że to śmieszne. Mała ironia i złośliwość jeszcze nikogo nie zabiła.

A o jakim życiu prywatnym piszesz? Tym które czyni publicznym puszczając nawet najintymniejsze szczegóły milionom ludzi w internecie? Tym, w którym prowokuje dyskusje o własnym życiu s/e/k/s/u/a/l/n/y/m. No p/u/k/n/i/j się w czółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Powiedziałam, że ja zwracam uwagę na problem, a wiele kobiet udzielających się w tym wątku przy okazji dowala B/uce. 
Gdyby napisały, że B/uka ma problem z deklinacją i powinna to ćwiczyć, to uznałabym to za uzasadnioną krytykę. Jednak wiele kafetarianek wyzłośliwia się i oprócz sensownej krytyki, zapodaje wyzwiska, kpi z B/uki i odnosi się do jej życia prywatnego. 

Kpi, bo uważa że to śmieszne. Mała ironia i złośliwość jeszcze nikogo nie zabiła.

A o jakim życiu prywatnym piszesz? Tym które czyni publicznym puszczając nawet najintymniejsze szczegóły milionom ludzi w internecie? Tym, w którym prowokuje dyskusje o własnym życiu intymnym? No uderz się w czółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Powiedziałam, że ja zwracam uwagę na problem, a wiele kobiet udzielających się w tym wątku przy okazji dowala B/uce. 
Gdyby napisały, że B/uka ma problem z deklinacją i powinna to ćwiczyć, to uznałabym to za uzasadnioną krytykę. Jednak wiele kafetarianek wyzłośliwia się i oprócz sensownej krytyki, zapodaje wyzwiska, kpi z B/uki i odnosi się do jej życia prywatnego. "

Kpi, bo uważa że to śmieszne. Mała ironia i złośliwość jeszcze nikogo nie zabiła.

A o jakim życiu prywatnym piszesz? Tym które czyni publicznym puszczając nawet najintymniejsze szczegóły milionom ludzi w internecie? Tym, w którym prowokuje dyskusje o własnym życiu intymnym? No uderz się w czółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Dobra, ona jest nieokrzesana, chce uchodzić za "normalną" i za wszelką cenę udowodnić, że ma takie samo pożycie małżeńskie jak zdrowi ludzi. No i co z tego? Czy musicie podłapywać jej retorytkę i domagać się dowodów? Niech sobie pier.doli o upojnym seksie, erotycznej bieliźnie i czym tylko chce. Jesteście dorosłymi, zapewne inteligentnymi, kobietami. Dlaczego wam tak zależy, aby zdemaskować Bukę, przejrzeć tę całą mistyfikację? Niech się bzyka, albo niech się nie bzyka. Niech będzie spełnioną żoną, albo cierpiącą męczennicą. Nie można po prostu przyjąć do wiadomości tego, co mówi, a potem olać temat? Chce kreować swoją banię, to niech kreuje. Co nas obchodzi, czy kiedyś w końcu bania pryśnie?

Musimy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Powiedziałam, że ja zwracam uwagę na problem, a wiele kobiet udzielających się w tym wątku przy okazji dowala Buce. 
Gdyby napisały, że Buka ma problem z deklinacją i powinna to ćwiczyć, to uznałabym to za uzasadnioną krytykę. Jednak wiele kafetarianek wyzłośliwia się i oprócz sensownej krytyki, zapodaje wyzwiska, kpi z Buki i odnosi się do jej życia prywatnego. 

Kpią, bo uważają ją za śmieszną. To chyba nie zbrodnia.

O jakim życiu prywatnym Ty piszesz? Tym, które wystawia codziennie na pokaz milionom ludzi w internecie? Wraz jego najbardziej intymnymi szczegółami? Wraz z sugestiami co do tego, co się dzieje w ich alkowie? No z baranka w czółko, bo serio się gubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik Augustynowicz

Zgłaszam do plokulatuly 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik Augustynowicz
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Musimy.

 

Musimy, tak jak brzydulka przyp/ierdac się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Buka pokazała jakie majty kupiła. Buka jak nisko jeszcze upadniesz?

Mama Size?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Guzik Augustynowicz napisał:

Zgłaszam do plokulatuly 

poczekaj, niech wiater będzie mniejszy bo cię przewieje. a w sumie to nie wiem jakie som prognozy... jaki wiater wieje ostatnio w redzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Kuzjeł napisał:

Bogu dosłownie dzisiaj pokazała na story nowe majtki, o czym my tu w ogóle mówimy? 🤦‍♀️

ona, influencerka, napewno miala jakis przekaz. nie wiem jaki bo nie widziałam, ale chetnie sie dowiem od Anulki Brzydulki o co chodzi naszej bjutiguru kiedy pokazuje majtki 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziewczyna ma po prostu swoje zdanie, dajcie jej żyć, matko święta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wątek się cofnął, albo mi się wydaje. Jakieś posty na pewno poleciały po zgłoszeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła Prosięcka
49 minut temu, Gość gość napisał:

ona, influencerka, napewno miala jakis przekaz. nie wiem jaki bo nie widziałam, ale chetnie sie dowiem od Anulki Brzydulki o co chodzi naszej bjutiguru kiedy pokazuje majtki 😁

 

pewnie coś o życiu, śmierci, minimalizmie, ecoplanet i Powstaniu Warszawskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Bogumiła Prosięcka napisał:

pewnie coś o życiu, śmierci, minimalizmie, ecoplanet i Powstaniu Warszawskim

i tułbopigmetach 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Anulka Brzydulka napisał:

Dobra, ona jest nieokrzesana, chce uchodzić za "normalną" i za wszelką cenę udowodnić, że ma takie samo pożycie małżeńskie jak zdrowi ludzi. No i co z tego? Czy musicie podłapywać jej retorytkę i domagać się dowodów? Niech sobie pier.doli o upojnym seksie, erotycznej bieliźnie i czym tylko chce. Jesteście dorosłymi, zapewne inteligentnymi, kobietami. Dlaczego wam tak zależy, aby zdemaskować Bukę, przejrzeć tę całą mistyfikację? Niech się bzyka, albo niech się nie bzyka. Niech będzie spełnioną żoną, albo cierpiącą męczennicą. Nie można po prostu przyjąć do wiadomości tego, co mówi, a potem olać temat? Chce kreować swoją banię, to niech kreuje. Co nas obchodzi, czy kiedyś w końcu bania pryśnie?

Oczywiście, kocham to! Nie zweaxajcie uwagi na takie rzeczy blablabla. I potem świat taki jest, pełen obojętnych ludzi 🤦‍♀️ Nie myślisz o tym, że może jakaś ślepo wpatrzona w nią inna niepełnosprawna, wierzy w te bajki o cudownym życiu żony niepełnosprawnej i sprawnego mężczyzny? Spełnionym życiu @żona/kikierowniczka itp, wejdzie tu i sobie poczyta to i tamto i przejrzy na oczy? Nie chcę w tym za bardzo popłynąć jako obrończyni ON bo każdy ma teoretycznie swój rozum, ale rozwala mnie na łopatki takie podejście. Tak właśnie próbuje działać ten cały świat yt i insta. Pokazuje jakieś zakłamane rzeczy, ale coo tam niech sobie pokazują i gadają te swoje kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście, kocham to! Nie zweaxajcie uwagi na takie rzeczy blablabla. I potem świat taki jest, pełen obojętnych ludzi 🤦‍♀️ Nie myślisz o tym, że może jakaś ślepo wpatrzona w nią inna niepełnosprawna, wierzy w te bajki o cudownym życiu żony niepełnosprawnej i sprawnego mężczyzny? Spełnionym życiu @żona/kikierowniczka itp, wejdzie tu i sobie poczyta to i tamto i przejrzy na oczy? Nie chcę w tym za bardzo popłynąć jako obrończyni ON bo każdy ma teoretycznie swój rozum, ale rozwala mnie na łopatki takie podejście. Tak właśnie próbuje działać ten cały świat yt i insta. Pokazuje jakieś zakłamane rzeczy, ale coo tam niech sobie pokazują i gadają te swoje kłamstwa.

Nie ma co kryć jednak, że uniknąłby ten wątek takich katechez jakie tu sie co jakiś czas pojawiają, gdyby niektóre z tu piszących( jest to niewielki odsetek) darowałyby sobie wyzwiska od kadłubów, odwłoków itd.  To stanowi paliwo dla tych samarytanek z ustami pełnych politycznie poprawnych frazesów a i dla samej Bogny która dzieki temu może prawić o "hejcie" i dzięki czemu może manipulować tak, żeby udawać, że nie widzi merytorycznych komentarzy...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×