Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Keri

Nataliebeautyyy wychodzi ze strefy komfortu

Polecane posty

Gość Hmm

Zenek maryniuk zrobił tego jej faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zenek martyniuk + michel moran 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 8.09.2019 o 19:55, Gość gosc napisał:

zenek martyniuk + michel moran 

W punkt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anke

oh nati inspirujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pełna energyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordła

Flaki z olejemmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soao
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Pełna energyyy

Pełna energyyy bedzie juz niebawem, jak przyjdzie jesien i motywacja by walczyć z jesienną chandrą, kocyk, ksiazka i smufi w ręku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula

i jesienne kolory będą bardzo inspirujące do tworzenia jesiennych makijaży czyli pomarańczowe powieki + burgundowe matowe usta. i fanki będą jej pisały ,,inspirujesz!" zobaczycie. Wszystko będzie ekscytująco - inspirujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Props

Szacunek za przyznanie się do endometriozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lubiłam ja oglądać za czasów mieszkania w londynie.

teraz zrobiła się strasznie sztuczna i powtarza się w każdym vlogu jaka to nie jest zmęczona mimo ze „pracuje” w domu razem z tomkiem

teraz Wszystko robi dla hajsu

smutne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ona pracuje w kawiarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość gosc napisał:

ona pracuje w kawiarni

Tutaj w Polsce po powrocie? No niezle 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat

wspomniala cos takiego przy przymierzaniu ciuchow ze nadaje sie do pracy w kawiarni. Pewnie tylko dla ubezpieczenia to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba miała na myśli ze pracuje na laptopie w kawiarni na lapku razem z Tomkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Chyba miała na myśli ze pracuje na laptopie w kawiarni na lapku razem z Tomkiem. 

😄 a to chyba ze tak hah a 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

Niestety ale ona jest mega nudna i przybijająca wręcz. Fajnie się ją ogląda na początku, bo wydaje się być miła, ale po dłuższym czasie jej treści zaczynają odmóżdżać, bo ciągle mówi i robi to samo. Zero pomysłów na kanał i nowe filmy, więc dodaje tylko te sponsorowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu

To prawda, dziewucha bez pomysłu na siebie i wciąż się powtarza i gada w kółko o tym samym, jej niski iloraz inteligencji aż wali po uszach i oczach, niestety pewnych rzeczy się nie przeskoczy, przecież ona nie potrafi sklecić sensownego zdania. Rozpaczliwie próbuje być światowa i się wybić, śmierdzi desperacją na kilometr, to totalnie odstrasza. W dodatku te jej filmy są takie sztuczne, te ujęcia tak nienaturalne i śmieszne że totalnie nie da się tego oglądać, to wszystko plus wada wymowy, wstrętne uzębienie i infantylny głos to razem normalnie karuzela żenady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie ogladam wcale filmow z makijazami. Wole vlogi chociaz te z pl nie sa tak fajne jak z uk i prawie wcale ich nie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szs

Natalia ma straszną potrzebę akceptacji, chociaż nie wiem czy to tak nazwać. Co raz to na stories, opisach zdjęć, w filmach pytania POWIEDZCIE JAKIE CHCECIE FILMY. Widzki jej stękają, że kiedyś vlogi to były inne, a ta w jednym filmie odpowiada HIHI O CO WAM CHODZI JAKIE INNE JA JESTEM WCIĄŻ TAKA SAMA, a w kolejnym TO CO MAM ROBIĆ, CO CHCECIE ZOBACZYĆ

🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu
1 minutę temu, Gość szs napisał:

Natalia ma straszną potrzebę akceptacji, chociaż nie wiem czy to tak nazwać. Co raz to na stories, opisach zdjęć, w filmach pytania POWIEDZCIE JAKIE CHCECIE FILMY. Widzki jej stękają, że kiedyś vlogi to były inne, a ta w jednym filmie odpowiada HIHI O CO WAM CHODZI JAKIE INNE JA JESTEM WCIĄŻ TAKA SAMA, a w kolejnym TO CO MAM ROBIĆ, CO CHCECIE ZOBACZYĆ

🤦‍♀️

Noo dokładnie to ten brak pomysłu na siebie i rozpaczliwa desperacja o których pisałam. Nikt nie lubi osób które są zdesperowane i szukają atencji, na youtube też tak działa, jak nie masz charakteru to nie masz dla innych wartości, kto niby chciałby oglądać taką memeje bez swojego zdania i jeszcze ubogą intelektualnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szs
2 minuty temu, Gość agu napisał:

Noo dokładnie to ten brak pomysłu na siebie i rozpaczliwa desperacja o których pisałam. Nikt nie lubi osób które są zdesperowane i szukają atencji, na youtube też tak działa, jak nie masz charakteru to nie masz dla innych wartości, kto niby chciałby oglądać taką memeje bez swojego zdania i jeszcze ubogą intelektualnie ..

a jeszcze sobie przypomniałam jak w którymś filmie w stylu grwm mówi o podcastach. i może źle ją zrozumiałam, ale tak to tłumaczyła, ze do tej pory nie wiem czy ona chce, aby polecono jej podcasty, czy skoro to jest modne to chce pójść w tę stronę... może ktoś też to widział i mnie oświeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu
25 minut temu, Gość szs napisał:

a jeszcze sobie przypomniałam jak w którymś filmie w stylu grwm mówi o podcastach. i może źle ją zrozumiałam, ale tak to tłumaczyła, ze do tej pory nie wiem czy ona chce, aby polecono jej podcasty, czy skoro to jest modne to chce pójść w tę stronę... może ktoś też to widział i mnie oświeci

Ja nie widziałam 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szs
Przed chwilą, Gość Agu napisał:

Ja nie widziałam 😞

aż poszukałam, który to mógł być film :d obstawiam, że było to w: szczerze o powrocie z uk, wymówkach i mobilizacji {gadany makijaż}. ale to tylko dla chętnych, ten film to męczarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ślub wzięli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcvjbj

Tak coś mi się wydawało ze wezmą slub po tej ich sesji narzeczesnkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Mam pytanie..czy to ta wychydzona dziewczyna z podkowami po oczami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik

czemu wzięli taki ślub na szybko? bez gości bez wesela? czy natalka jest w ciąży? probowalam obejrzeć ten jej filmik ale gadała smęty jakieś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość goscik napisał:

czemu wzięli taki ślub na szybko? bez gości bez wesela? czy natalka jest w ciąży? probowalam obejrzeć ten jej filmik ale gadała smęty jakieś 

Jak szybko? Są ze sobą kope lat 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nudna sie zrobila po powrocie do kraju, tez wyczuwam ciaze w niedalekim czasie, w koncu wziela sie za swoje zdrowie, zabieg zwiazany z endometrioza itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×