Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Keri

Nataliebeautyyy wychodzi ze strefy komfortu

Polecane posty

Gość Aga
16 godzin temu, Gość gosc napisał:

nudna sie zrobila po powrocie do kraju, tez wyczuwam ciaze w niedalekim czasie, w koncu wziela sie za swoje zdrowie, zabieg zwiazany z endometrioza itp 

Od zabiegu do ciazy jeszcze dluga droga, no ale zycze jej zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa

co powiecie o jej nowej marce? ja jestem załamana, powielenie kolejnych sklepików typu jakieś cynamonki księżyce i inne, oczywiście one size, profeska xD za rok już sklepu nie będzie no i kolejny raz - zero własnego pomysłu, tylko kopiowanie stylówki blair z jakże ambitnej produkcji jaką jest gossip girl. szał, co za inwencja twórcza. natalko - INSPIRUJESZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tez mi sie nie podobaja te szmatki w dodatku cena kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Szkapa napisał:

sklep ma? gdzie?

instagram blairme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

Jak dla mnie bez szału, spódnice jeszcze ale te "żakiety" to pomyłka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Od malych rzeczy sie zaczyna. Dobrze, ze korzysta z tego, ze zebrala jakas publike i zbudowala potencjalna baze klientow. Rzeczywiscie ubrania inspirowane plotkara sa troche infantylne, ale moze pojdzie to dalej. Te male butiki przezywaja rozkwit. Ciekawe z jakich materialow szyja, bo czesto te instabutiki to poliester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Aaa na stronie sa sklady, wygladaja spoko. Ja za nia trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skez

Producenci, reżyserzy i w ogole cała ekipa ktora pracowala nad postacią  Blair, tworzyli ją od podstaw, pewnie poświęcili mnóstwo czasu i  pomysłów by stworzyć taką postać w serialu, nadac jej charakter itd. Nagle taka Natalia z Polski postanawia wziąć wszystko na gotowe i siema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moim zdaniem inspiracją Gossip Girl nie wyjdzie jej na dobre. Zamiast "inspirować się" serialem powinna sama stworzyć charakter swojej firmy (patrz np. Karolina Baszak i Aeterie). Kiepsko to świadczy o marce.

Zresztą, pamięta ktoś takie napoje jak John Lemon? Firmie groziło pozwanie przez Yoko Ono i musieli zmienić nazwę. Dlatego dla mnie takie "inspiracje" to igranie z ogniem i nie rozumiem po co bawić się w takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiniątko

Mi się podoba styl tych ubrań, w ogóle podoba mi się gust Natalii, mimo wszystkiego co na nią piszecie. Nie wiem jak kobieta kobiecie może pisać uszczypliwie o wadzie wymowy, czy krzywych zębach (a kto jest po drugiej stronie, chodzący w blasku ideał?), a co do ubrań o gustach się nie dyskutuje, kto zechce zapewne kupi jeśli go stać, chociaż ceny z kosmosu i tutaj się zgadzam. Może ten styl nie pasować każdemu, ale trzeba poczekać jak to się dalej rozwinie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zakiet paris i spodnica jenny 2 sliczne. Bardzo mi sie podobaja. Cena spodnicy rzeczywiscie dosc wysoka, ale zakietu normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie kupię w Natalii sklepie, poniewaz mam inny styl i bardzo rzadko chodzę w takich ubraniach, natomiast popieram opinie wyżej a mianowicie że teraz takie butiki są bardzo na czasie 😉 mojej kolezanki z pracy siostra takowy założyła, na początku ta koleżanka była tylko modelka a teraz już się zwolniła i jest u siostry na pełen etat bo tamta się nie wyrabiała z zamówieniami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Emiiiilka napisał:

Ja akurat nie kupię w Natalii sklepie, poniewaz mam inny styl i bardzo rzadko chodzę w takich ubraniach, natomiast popieram opinie wyżej a mianowicie że teraz takie butiki są bardzo na czasie 😉 mojej kolezanki z pracy siostra takowy założyła, na początku ta koleżanka była tylko modelka a teraz już się zwolniła i jest u siostry na pełen etat bo tamta się nie wyrabiała z zamówieniami  

Swego czasu śledziłam sporo tego typu marek na Insta. Jak ostatnio robiłam porządki to sporo wyleciało, bo profile od dawna nie były aktualizowane, a strony już nie istniały. Także nie każdemu się udaje, ba nawet większości nie wychodzi. Ale myślę, że Natalia ma całkiem spore szanse powodzenia ze względu na youtubową popularność. Tylko musi poszerzyć ofertę sklepu i wprowadzić normalną rozmiarówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala

żakiety naprawdę bardzo mi się podobają, fajnie jakby wprowadzili więcej wariantów kolorystycznych i wzorów, ale to w zasadzie tylko to, bombka jest za to kompletną pomyłką, a te wielkie, długie spódnice jakieś takie pospolite się wydają... czekamy na kolekcję ozdób do włosów, oczywiście w cenach jak z sieciówek lub wyższych (swoją drogą śmiech na sali, w sieciówkach 50-70zł za opaskę do włosów, którą znajdziesz na aliexpress za kilka złotych i w okolicach 50 za 3 spinki...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szs
17 godzin temu, Gość gość napisał:

Moim zdaniem inspiracją Gossip Girl nie wyjdzie jej na dobre. Zamiast "inspirować się" serialem powinna sama stworzyć charakter swojej firmy (patrz np. Karolina Baszak i Aeterie). Kiepsko to świadczy o marce.

Zresztą, pamięta ktoś takie napoje jak John Lemon? Firmie groziło pozwanie przez Yoko Ono i musieli zmienić nazwę. Dlatego dla mnie takie "inspiracje" to igranie z ogniem i nie rozumiem po co bawić się w takie rzeczy.

i co niby jest oryginalnego w tej firmie? przecież to też inspiracje 🙄

 trzymam za natalię kciuki. nie kupię tych ubrań, trochę nie mój styl, ale super, że jutuberka bjuuuti trzyma się tego, co lubi i potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość szs napisał:

i co niby jest oryginalnego w tej firmie? przecież to też inspiracje 🙄

 trzymam za natalię kciuki. nie kupię tych ubrań, trochę nie mój styl, ale super, że jutuberka bjuuuti trzyma się tego, co lubi i potrafi. 

Tak ale inspirację całą epoką, do tego Karolina jest ich najlepszą reklamą i twarzą. A Natalia "inspirowała" się JEDNĄ postacią z serialu, gdzie nawet nazwa marki do niej nawiązuje. Więc twarzą marki jest Blair, a nie Natalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ten sklep... pomysł fajny ale zbyt mało tam jej i nowych pomysłów. Mega inspiracja Blair i kroje są skopiowane z ciuchów z ASOSa. Rozumiem, że inspiracje można czerpać ze wszystkiego ale bez przesady. Kompletnie nie rozumiem dlaczego nie ma tam żadnego nowatorskiego pomysłu tylko bazowanie na czymś, co już ktoś wymyślił, stworzył, włożył w to wiele pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Powiedzcie mi czy mi się wydaje czy ona sepleni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szs
16 minut temu, Gość Mama napisał:

Powiedzcie mi czy mi się wydaje czy ona sepleni? 

nie wydaje Ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uwielbiałam Plotkarę i tez inspirowałam się Blair Waldorf, ale niby z której strony ciuchy od Natalii są w typie Gossip Girl? Szmatka w pepitkę nie jest od razu „classy”. Myślałam, że znajdę coś, jeśli nie w podobnym stylu to chociaż kopie 😅 a tu totalna porazka, nic mi się nie podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
27 minut temu, Gość szs napisał:

nie wydaje Ci się

Dziwne,raz mówi poprawnie a potem jakby się jej nie chciało i zjada R w wyrazie🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa
50 minut temu, Gość Mama napisał:

Dziwne,raz mówi poprawnie a potem jakby się jej nie chciało i zjada R w wyrazie🤔

seplenienie to nie zjadanie R. ale ona faktycznie nie mówi R i w dodatku ma ubogie słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Totalny konsumpcjonizm , nie mogę patrzeć jak otwiera co chwile nowe paletki cieni I szminki  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEAN

Pod koniec listopada będzie miała miejsce premiera kosmetyków Natalii we współpracy z marka HEAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zainwestowanie w jakiś aparat i w zeby by się przydało, bo te jej kiełki trudno nazwać zębami godnymi bizneswoman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Zainwestowanie w jakiś aparat i w zeby by się przydało, bo te jej kiełki trudno nazwać zębami godnymi bizneswoman

Ona mówiła, że wada wymowy jej nie przeszkadza, przecież ważniejsze jest wypchanie sobie ust, bo pokazuje na nich kosmetyki i muszą się dobrze prezentować, a czy mówi wyraźnie to jest mało ważne... 😐 

Często wyłączam jej filmy, mimo tego że podobna mi się makijaż, ale nie mogę słuchać tego seplenienia. Szkoda, no ale w dzisiejszych czasach ważniejsze jest to jak wygląda a nie to co masz do powiedzenia 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janowa
7 godzin temu, Gość XYZ napisał:

Ona mówiła, że wada wymowy jej nie przeszkadza, przecież ważniejsze jest wypchanie sobie ust, bo pokazuje na nich kosmetyki i muszą się dobrze prezentować, a czy mówi wyraźnie to jest mało ważne... 😐 

Często wyłączam jej filmy, mimo tego że podobna mi się makijaż, ale nie mogę słuchać tego seplenienia. Szkoda, no ale w dzisiejszych czasach ważniejsze jest to jak wygląda a nie to co masz do powiedzenia 😕

Jej wada wymowy to reranie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 12.11.2019 o 16:17, Gość janowa napisał:

Jej wada wymowy to reranie. 

Zapewne kilkanaście wizyt u logopedy by to skorygowało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajslzn

Mam duzo enełgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×