Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Keri

Nataliebeautyyy wychodzi ze strefy komfortu

Polecane posty

Gość Gosc
Dnia 12.11.2019 o 16:17, Gość janowa napisał:

Jej wada wymowy to reranie. 

Zapewne kilkanaście wizyt u logopedy by to skorygowało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bez mąkę up wyglada jak chlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscA

Chyba 

Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Bez mąkę up wyglada jak chlop

Jak trans 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I to pisze człowiek o człowieku. Dalej się upieram - dostęp do internetu po wcześniejszym przedstawieniu badań od psychologa o poprawnie rozwiniętej inteligencji emocjonalnej. Bo to co tutaj czytam to jest upadek człowieczeństwa. No, ale jak się jest anonimowym to tak to właśnie wygląda prosto w twarz odwagi by pewnie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

I to pisze człowiek o człowieku. Dalej się upieram - dostęp do internetu po wcześniejszym przedstawieniu badań od psychologa o poprawnie rozwiniętej inteligencji emocjonalnej. Bo to co tutaj czytam to jest upadek człowieczeństwa. No, ale jak się jest anonimowym to tak to właśnie wygląda prosto w twarz odwagi by pewnie zabrakło.

To jest prawda co jeden czlowiek naprawde mysli o tym ktorego oglada, nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meew

co myslicie o jej paletkach we współpracy z hean?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lioo

Wiesniacka natalka wiesniackie kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A mi nie podoba się jej nos.... plus to dziwne wgłębienie ... tfuu strasznie mnie to odrzuca..... zwłaszcza jak jest bez makijażu. Niby nic, ale nie mogę na to patrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Natalia z mężem kupili to mieszkanie, które pokazuje we vlogu czy to wynajmowane? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk

wynajmowane ,ale pewnie z 5 tys miesięcznie wynajem kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość kkk napisał:

wynajmowane ,ale pewnie z 5 tys miesięcznie wynajem kosztuje

Dzięki 🙂 fajne mieszkanie, bardzo wysokie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość kkk napisał:

wynajmowane ,ale pewnie z 5 tys miesięcznie wynajem kosztuje

w Płocku raczej taniej, jak patrzyłam to 50-60 m o fajnym standardzie za około 2,5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość gość napisał:

w Płocku raczej taniej, jak patrzyłam to 50-60 m o fajnym standardzie za około 2,5 tys.

A ona już nie mieszka w Warszawie? Myślałam, że to w Warszawie to 5 tys to leciutko takie mieszkanko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość gość napisał:

w Płocku raczej taniej, jak patrzyłam to 50-60 m o fajnym standardzie za około 2,5 tys.

A jesteś z Płocka czy specjalnie sprawdzalas, żeby zobaczyć mniej więcej ile ona płaci za wynajem? 😄 trochę creepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

A jesteś z Płocka czy specjalnie sprawdzalas, żeby zobaczyć mniej więcej ile ona płaci za wynajem? 😄 trochę creepy 

Zobaczyłam. Nie wiem co takiego creepy jest w weryfikowaniu informacji z Internetu. Zajmuje to minutę, a przynajmniej wiesz, że ktoś nie wciska Ci kitu. Generalnie polecam.

14 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ona już nie mieszka w Warszawie? Myślałam, że to w Warszawie to 5 tys to leciutko takie mieszkanko 

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajsoks

Oni na tej wsi u Tomka planują się budować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No typowe, budować 🙂

 

Ogólnie fajne mieszkanie bardzo, nawet nie wiedziałam, że już nie mieszkają w Warszawie. Wszystkiego dobrego w takim razie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Należy jej się krytyka za wprowadzanie ludzi w błąd.. Reklamuje kosmetyki firmy Avon, które są testowane na zwierzętach w Chinach. Kiedy została o to posadzona nagle zaczęła grać ofiarę i zapewniać że kosmetyki nie są testowane wbrew podanym informacjom na oficjalnej liście firm które testuja. Warto sprawdzić ponieważ Natalia ewidentnie kłamie.! Ludzi którzy zwracają jej uwagę od razu blokuje. Przykre co może zrobić człowiek dla kasy.. Żenada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiji
 

Należy jej się krytyka za wprowadzanie ludzi w błąd.. Reklamuje kosmetyki firmy Avon, które są testowane na zwierzętach w Chinach. Kiedy została o to posadzona nagle zaczęła grać ofiarę i zapewniać że kosmetyki nie są testowane wbrew podanym informacjom na oficjalnej liście firm które testuja. Warto sprawdzić ponieważ Natalia ewidentnie kłamie.! Ludzi którzy zwracają jej uwagę od razu blokuje. Przykre co może zrobić człowiek dla kasy.. Żenada. 

To histeryczka. Co z tego ze sympatyczna i zdolna, skoro ciężko ja traktować poważnie. Zamiast kulturalnie i z głowa wybrnąć z tej sytuacji to blokuje insta i jakieś żenujące oświadczenia publikuje. A juszesz ma bekę jak wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szs
 

To histeryczka. Co z tego ze sympatyczna i zdolna, skoro ciężko ja traktować poważnie. Zamiast kulturalnie i z głowa wybrnąć z tej sytuacji to blokuje insta i jakieś żenujące oświadczenia publikuje. A juszesz ma bekę jak wszyscy

a najgorsze, że to się nigdy nie zmieni. zawsze będzie taką ofiarą. spisek ludzkości po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czizas jakie ona ma brzydkie paznokcie. Takie krogulce zawijające się w dół. Bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie ona bez makijażu wygląda okropnie .... W szczególności jej nos od spodu 🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Dla mnie ona bez makijażu wygląda okropnie .... W szczególności jej nos od spodu 🤢

Nooo dziwnie to wyglada 😕 natalieeeeenergyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.09.2019 o 14:39, Gość Smutne napisał:

Ludzie... Dorośnijcie, albo zapiszcie się na jakąś terapię, bo to co tu wypisujecie świadczy albo o waszym niskim poziomie, albo (w najgorszym przypadku) o zaburzeniach psychicznych. Aż przykro się patrzy na te wasze wypociny o jej życiu. Może warto byłoby wyłączyć internet i zastanowić się nad swoim życiem, nad tym czego się samemu dokonało, co można byłoby zmienić/poprawić i co najważniejsze popracować nad empatią. Pozdrawiam i życzę efektywnych przemyśleń.

Dokładnie. A może wy jej po prostu zazdrościcie? Niech każdy spojrzy na siebie czy jest idealny w każdej dziedzinie życia z wyglądem łącznie. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Natalię lubię, choć no nie da się ukryć, że jest dość flegmatyczna 😄 mimo wszystko lubię sobie włączyć jej vlogi: od czasu do czasu poruszy jakiś ważny temat, rozwija markę ciuchową, a makijaże robią efekt wow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okropnie zrobiła się flegmatyczna, co jest zabawne bo ona co chwile opowiada ile to ma energii w sobie i jak bardzo chce nam ją przesłać byśmy byli nastawieni pozytywnie do zycia i produktywni. Wtf, ja po jej vlogach czuje się  zmęczona psychiczne a nie naładowana energią 😂 

Jest tu ktoś za czasu Natalieee energyyyyyy? 😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko się nie mogę nadziwić nad tymi jej pożal się boże projektami. Serio ktoś kupuje te ...enki i spódnice? Dla mnie straszny szajs. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Projekty nie są brzydkie, podobne do wielu w sieciówkach. Gratuluję tego, że podjęła się biznesu własnego, nie tylko jutub. Jest jaka jest, niegroźna. Wada wymowy trochę drażni. Ja lubię puścić jej vlogi w tle, makijaży nie ogladam bo mnie nudzą u wszystkich dziewczyn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dark Evil napisał:

O co chodzi z tym natalie energy?

Teraz sporadycznie ją oglądam, ale z tego co kojarzę, to był taki czas rok czy 2 lata temu, kiedy bardzo skupiała się na swoim wnętrzu. Bardzo dużo w filmach mówiła o swojej energii i motywacji.  Raz miała spadki nastroju,  później w kolejnym filmie nagle opowiadała jaka to jest bardzo pozytywnie nakręcona. Non stop było coś na temat jej nastroju. Zgrywa wtedy taką bardzo uduchowioną i wtedy tutaj dziewczyny nadal jej taki przydomek NatalieEnergy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×