Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Keri

Nataliebeautyyy wychodzi ze strefy komfortu

Polecane posty

Gość Keri

Co myślicie o Natalce i jej powtarzanych w każdym vlogu frazesach typu ,,staram się wychodzić ze swojej strefy komfortu'' w odniesieniu do kroju ...enki? 😄 jak dla mnie bije od niej brak pewności siebie, robi wszystko żeby widzki nie odeszły i nagrywa pod dyktando, widać panikę w jej działaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A mi sie wlasnie wydaje zakochana w sobie. Ostatnio wystapila w krotkiej spodniczce i mowila, ze tak czuje sie najlepiej: "dziewczece lamane przez kobiece".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keri
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

A mi sie wlasnie wydaje zakochana w sobie. Ostatnio wystapila w krotkiej spodniczce i mowila, ze tak czuje sie najlepiej: "dziewczece lamane przez kobiece".

Pamiętaj tylko proszę, że nie to co mówimy, a to jak się zachowujemy świadczy o nas. Wydaje mi się że mocno próbuje zagłuszyć swoje kompleksy i brak pewności siebie krzyczeniem ,,spójrzcie robię co chcę kocham swoje ciało i swoje życie" a dostosowuje się do komentarzy pod filmami. Jak dziewczyny napisały jej, że przesadziła z nowymi ustami to przez 2 tygodnie nie było żadnego instastory ze zbliżeniem na twarz, obawiała się komentarzy. Mówiła że uwielbia różowe makijaże ale jak dostawała komentarze od widzek że mają dość to zaczęła wykonywać inne. Jej życie i kontent zmieniają się w zależności od tego jak wiatr zawieje - zero własnego kierunku, a gust, styl i tematykę filmów zmienia co kilka tygodni, jak dla mnie brakuje jej charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dlaczego insta partner ? mi się wydaje ze ten facet ma tego dosc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Ma taki nick na IG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aba

fakt jest mega glupiutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alineczka

jest ladna ale mega niepewna siebie i kurczowo trzyma sie tego tomka . a on taki gburowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R. H. B.

Też ostatnio zauważyłam, że nie akceptuje siebie. 

Mimo tego, że ma bardzo ładną figurę. Jakaś taka zakompleksiona jest. Może przez tego Tomka... Albo ogląda IG i popada w kompleksy. 

Kiedyś lubiłam ją oglądać, teraz czasem włączę jakiś filmik, ale nie mogę jej słuchać jak patrzę na te wielkie wary i słyszę to seplenienie to szału moje uszy dostają. 

Jak można poprawiać usta mając taką wadę wymowy i jeszcze mówić, że robi to dla nas, żeby lepiej było wszystko widać. Szkoda że nie pójdzie do logopedy dla nas, bo dla mniej ważniejsze jest to co ma do powiedzenia, a nie to jakie ma usta.  Przez tą wadę wymowy wyłączam filmik, bo to nie jest takie delikatne tylko praktycznie każde słowo wypowiada źle...ciężko się jej słucha. 

Mam wrażenie, że ona bardzo boi się krytyki i ślepo podąża za radami widzów zamiast mieć swój własny pomysł na kanał. Zawsze się znajdzie ktoś taki komu nie będzie się podobać, powinna się z tym pogodzić i robić to co jej w sercu gra 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tez odnoszę wrażenie, że ostatnio trochę się pogubiła... krąży pomiędzy ciągłym  „dostosowaniem” kanału i treści do piętrzących się różnych oczekiwań widzów, a jakimiś pyskówkami w komentarzach w tonie „moja sprawa, robię jak chcę, nic ci do tego” (?) Każda z tych skrajności dla mnie na minus, może rzeczywiście wiąże się to z jej niską pewnością siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ona jest strasznie nudna, oglądając ją nic mi się nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu
Dnia 17.07.2019 o 14:32, Gość alineczka napisał:

jest ladna ale mega niepewna siebie i kurczowo trzyma sie tego tomka . a on taki gburowaty

laina? z ktorej strony? te wszystkie otynkowane pin dy sa  po prostu brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z profilu dramat!!! Jak jakis ptak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 17.07.2019 o 14:32, Gość alineczka napisał:

jest ladna ale mega niepewna siebie i kurczowo trzyma sie tego tomka . a on taki gburowaty

Mnie w ogóle się nie podoba. Ani z twarzy,  ani z figury. Przeciętna dziewczyna. To nie jest złośliwa opinia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk

Przyznam szczerze że te pare kg więcej dodawało jej uroku i mi się jej figura mega podobała. Teraz taki klon jakich wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm
2 godziny temu, Gość kkk napisał:

Przyznam szczerze że te pare kg więcej dodawało jej uroku i mi się jej figura mega podobała. Teraz taki klon jakich wiele....

I ta wychudła zapadniętą twarz. Mnie osobiście to odrzuca od oglądania jej mejkapow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie wiem czemu dziewczyny sobie to robią, nie każdy wygląda dobrze jak jest taki extra-szczupły.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Emiiiilka napisał:

Dokładnie. Nie wiem czemu dziewczyny sobie to robią, nie każdy wygląda dobrze jak jest taki extra-szczupły.... 

Taka moda, tak samo każda usta robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ihgff

Wydaje się sympatyczna, faktycznie trochę zamula, ale makijaże robi fajne. Kiedyś oglądałam i lubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Te jej makijaze dobrze wyglądają tylko na niej bo ma duże oczy i dobry kształt do malowania, wielka makijazystka a jakos makijazy na wymagajacych modelkach nie pokazuje. Poza tym jest jakaś patologiczna widać w oczach 😛 i bez przerwy jęczy i nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Te jej makijaze dobrze wyglądają tylko na niej bo ma duże oczy i dobry kształt do malowania, wielka makijazystka a jakos makijazy na wymagajacych modelkach nie pokazuje. Poza tym jest jakaś patologiczna widać w oczach 😛 i bez przerwy jęczy i nudzi

Nudzi to strasznie. Mam jeszcze wrażenie, że oczekuje ciągle współczucia od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Glupie dziecko nie mysli samodzielnie tylko powtarza slogany widac ze myslenie przychodzi jej z trudem xd i te jej odpowiedzi na hejt: ludzie dajcie spokoj, ludzie wezcie przestancie, dlaczego ludzie robią to i to, ludzie wyluzujcie. Ale czuc strach i kolejne filmy pod dyktando widzek i tlumaczenie sie w kazdym filmiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt

rozumkiem to ona nie grzeszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

strasznie przejmuje sie opinia innych, ze wszystkiego się tłumaczy, nawet na food haulach z tego ze kupi cos niezdrowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Natalie energyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Era
31 minut temu, Gość Aaa napisał:

Natalie energyyy

Hahaha pamietam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej

Chyba znowu dostrzyknela usta widac na insta story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Aaa napisał:

Natalie energyyy

o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej
50 minut temu, Gość gosc napisał:

o co chodzi?

Jakis czas temu nasza glupiutka natalcia w kazdym vlogu musiala wspomniec jak duzo energii ma, pozytywna energia, pozytywne wibracje, inspirujące filmiki, zdjęcia w liściach, kadry z kocem i świeczkami, zero ustawki, 100% natural

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ciekawe jak ten jej facet znosi te cyrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×