Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotr

Dlaczego mlode kobiety mniej gotuja?

Polecane posty

Gość Lola

Dzisiejsze dziewczyny to gotują pyszne obiady ale dla SIEBIE , bo jak czytam tematy na kaffe choćby ten że dziewczyna robiła remont sama a jej facet ukrył to że jest budowlancem żeby tylko jej nie pomoc to samej mi się odechciewa nawet kanapki z masłem jakiemu kolwiek facetowi zrobić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

tylko ze jak cie zbiry na miescie zaatakuja albo przygadaja to mezczyzna bedzie morde nadstawial i z piesciami na nich lecial. Za bezpieczenstwo trzeba jakos sie odplacic.

Mam brązowy pas w karate shotokan, mówi Ci to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Ta już widzę na w mieście te tabuny zbirow i tabuny lecących na odsiecz, chyba uciekających i chowajacch się za kiecke kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiedziałem od zawsze że w Kiss to tak naprawdę mężczyzna tylko w ciele kobiety (chociaż co do ciała pewności nie mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Same wymagania a czy Pan łaskawie zarobi na tyle, by żona mogła siedzieć w domku i przygotowywać obiadki? Jeżeli nie to zakasać rękawy bo macie raczki!  Żyjemy w czasach, gdzie w większości rodzin musza pracować zarówno Kobieta jak i Mężczyzna, a nie sadze by Ona wracała z pracy mniej zmęczona. Wiec zanim Paniczowi zamarzy sie służąca - niech zastanowi sie co sam ma do zaoferowania. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pan łaskawie tyle zarobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
13 minut temu, Gość Kiss napisał:

Obiecuję, że jak mi codziennie przyniesiesz upolowanego świeżego bażanta albo sarnę to Ci ugotuję. O ile policja Cię nie złapie za kłusownictwo.

😂😂😂😂😂😂 I love it 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiedziałem od zawsze że w Kiss to tak naprawdę mężczyzna tylko w ciele kobiety (chociaż co do ciała pewności nie mam).

W testach wyszło mi, że mam mózg typu męskiego. Lubię ruch 😛

Co do ciała, za niska jestem i mam za duże cycki 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Autor uderzył w czuły punkt. Leniwe Polki już drą ryja i odwracają kota ogonem, a prawda jest taka, że teraz to same niedorobione babska na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zryta
4 godziny temu, Gość Feministar napisał:

A co to ja jestem twoja matka zeby ci gotowac ? Jestem partnerka a nie kucharka. Co za oszolom meski. Sam sobie gotuj, ja postanowilam ze nigdy zadnemu facetowi nic nie ugotuje. A potrafie gotowac, potrafie zrobic desery i pyszne obiadki ale faceci beda musieli sie obejsc smakiem. Kobiety juz nie sa kucharkami i sprzataczkami dla facetow.
  

co za poje/bana sztuka, masz zrytą banie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamigas
4 godziny temu, Gość Kasia napisał:

Wlasnie, ja tak samo bo kiedy mialabym to przygotowac ? Jak autor tak bardzo chce obiadkow to niech sobie sam gotuje. Jak ja wroce z pracy do domu dwoma autobusami to juz jest rowno przed 19 i niby jak mialabym ten obiadek przygotowac? 

na hooj ci ta kariera? tylko marnujesz czas i co z tego masz? pare szekli na swoje durne zachcianki? baby to jednak są durne.... wolą "kariery" i aby korpo z nich soki wyciskało zamiast spacerki po parku z dziećmi i ugotowanie zdrowego obiadu dla rodziny. Żarcie na wynos to syf, a potem zdychacie na raki różnego typu i płacz. Przestać żreć gòwniane żarcie i zająć się dziećmi a nie durne kariery w pustych łbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durne pipy
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Zgadzam sie, Panowie to w dzisiejszych czasach to tragedia. Nic nie potrafi zrobic kolo domu, oczekuje tylko a kobiety to ma prac, sprzatac, gotowac i dzieci wychowywac aha a potem z usmiechem na twarzy w lozku sie oddac.

Dobrze oczekujemy, a wam babom palma odbiła, durnej kariery się zachciało bo zachcianek w ch'uj. Wasza wina nie nasza. Durne pipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość xyz napisał:

Autor uderzył w czuły punkt. Leniwe Polki już drą ryja i odwracają kota ogonem, a prawda jest taka, że teraz to same niedorobione babska na świecie.

ja będę gotować dla męża 😻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby to porażka
3 godziny temu, BezSenna napisał:

Te czasy minęły bezpowrotnie, gdy chłop wracał z roboty na na stole czekał schabowy z ziemniakami i kiszonym ogórem. Kobieta w fartuchu pod nos podstawiała, często sama nie zjadła aż pan się najadł:) Mamy teraz równouprawnienie i kobiety często pracują więcej niż mężczyźni, więc szkoda czasu na stanie przy garach:)

Palma wam durnym babom odwaliła, to się stało. Co wam z kariery? że macie troche hajsu na durne ciuchy i majikaże które wam tylko ryje niszczą??? 

Kobieta która nie gotuje jest śmieciem i nieudaczniczką, nie nadaje się do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss my ass
38 minut temu, Gość Ona napisał:

Same wymagania a czy Pan łaskawie zarobi na tyle, by żona mogła siedzieć w domku i przygotowywać obiadki? Jeżeli nie to zakasać rękawy bo macie raczki!  Żyjemy w czasach, gdzie w większości rodzin musza pracować zarówno Kobieta jak i Mężczyzna, a nie sadze by Ona wracała z pracy mniej zmęczona. Wiec zanim Paniczowi zamarzy sie służąca - niech zastanowi sie co sam ma do zaoferowania. Tyle w temacie.

Dawniej pracował tylko facet i starczało a teraz muszą oboje? Czy po prostu baby mają 10X więcej zachcianek i dlatego hajsu jest za mało z jednego etatu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Apropo nadstaeiania karku czy wnoszenia pralki, rozumiem, że drobnemu  facetowi obiad się nie należy, albo takiemu na wózku, bo przecież oni pralki nie wniosą, staremu dziadkowi babka też niech nie gotuję, nawet jak ma czas i ochotę, bo on też niewiele ma już siły. Nigdy nie czytałam takich bzdur jak tutaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolo
15 minut temu, Gość durne pipy napisał:

Dobrze oczekujemy, a wam babom palma odbiła, durnej kariery się zachciało bo zachcianek w ch'uj. Wasza wina nie nasza. Durne pipy.

1:1 (taka tam jedna postrzelona wczesniej cos puntkowala)

to ja tez ci punkta dalem bo w sendo uderzyles. Durne babsztyle, zachcianek masa do meza wymagania niebotyczne a nic w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
9 minut temu, Gość baby to porażka napisał:

Palma wam durnym babom odwaliła, to się stało. Co wam z kariery? że macie troche hajsu na durne ciuchy i majikaże które wam tylko ryje niszczą??? 

Kobieta która nie gotuje jest śmieciem i nieudaczniczką, nie nadaje się do związku.

bo ja wiem czy 20 k netto / mc to "trochę hajsu"? 
(P.s. ja tyle nie mam, ale kuzynka owszem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
6 minut temu, Gość baby to porażka napisał:

Palma wam durnym babom odwaliła, to się stało. Co wam z kariery? że macie troche hajsu na durne ciuchy i majikaże które wam tylko ryje niszczą??? 

Kobieta która nie gotuje jest śmieciem i nieudaczniczką, nie nadaje się do związku.

Oj oj juz juz ulzylo? Dla twojego zdrowia psychicznego radza zaakceptowac rzeczywistosc I zaczac pomagac (zonie o ile takowa masz) bo zostaniesz sam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
6 minut temu, Gość bolo napisał:

1:1 (taka tam jedna postrzelona wczesniej cos puntkowala)

to ja tez ci punkta dalem bo w sendo uderzyles. Durne babsztyle, zachcianek masa do meza wymagania niebotyczne a nic w zamian.

Jakie to zachcianki ? Kobiety w wiekszosci same pracuja na swoje “zachcianki” Wiec o czym ty mowisz? Co ty dajesz do zwiazku? Dzielenie obowiazkami jest fair dla obu stron 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiem wam tak.  Trwałe związki, nie mówiąc już o malzenstwach, zanikna. Obawiam się tylko że mężczyźni znowu na tym skorzystają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowy krem

Ja gotuję na weekendy, no czasem 2razy w tyg też się zdarzy, ale w tyg raczej brakuje mi czasu. Pracuje od pn-sob bez urlopu od lat, po pracy 3 tydz trening. Wracam albo 18 albo 20 . 

Ja tez chce odpocząć A Mój kochany ma 2 ręce i umiejętności więc nie daj.y się zwariować. 

Czasy kobiety kuchty bezpowrotnie minęły i dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zajebiscie.  Zona która wraca o 20 do domu.  Pełnia, ... , szczęścia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Powiem wam tak.  Trwałe związki, nie mówiąc już o malzenstwach, zanikna. Obawiam się tylko że mężczyźni znowu na tym skorzystają. 

Zgadzam sie z Toba. Wystarczy poczytac jak niektore Panie sie do Panow odnosza i vice versa. Ludzie maja coraz wiekszy dostep do informacji i widza jak to "milo" i "przyjemnie" z takim delikwentem/delikwentka. Po co ktos madry mialby sie w cos takiego pakowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman
58 minut temu, Gość Gosc gosc napisał:

😂😂😂😂😂😂 I love it 

A polskiego to zapomnialas? Kolejny przyklad ze kultura kalifornijska naszym Polkom do glowy uderzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Niech przyglupawi faceci wkoncu zrozumieja ze zony to NIE MATKI ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
9 minut temu, Gość roman napisał:

A polskiego to zapomnialas? Kolejny przyklad ze kultura kalifornijska naszym Polkom do glowy uderzyla.

No Nic Ci nie pozostaje tylko wylot na marsa... wszystko I wszyscy sa tacy okropni... I jeszcze sam sobie musi obiad zrobic no tragedia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość xyz napisał:

Autor uderzył w czuły punkt. Leniwe Polki już drą ryja i odwracają kota ogonem, a prawda jest taka, że teraz to same niedorobione babska na świecie.

To lepiej radzcie sobie w seksie, a nie przedwczesny wytrysk i dzieci nie dorobicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman
5 minut temu, Gość Gosc gosc napisał:

No Nic Ci nie pozostaje tylko wylot na marsa... wszystko I wszyscy sa tacy okropni... I jeszcze sam sobie musi obiad zrobic no tragedia 

Ja sobie potrafie ugotowac. Czy ty potrafisz wniesc meble na 10 pietro albo podpiac satelite do telewizora albo nowy system zainstalowac na kompa? Nie mowiac juz o sprawach budowlanych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×