Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Noico

Na siepomaga kolejna zbiórka na niepełnosprawne dziecko po porodzie SN

Polecane posty

Gość Gosc
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Szkoda mi tracić czas. Jeszcze dwie strony temu, w tym prowo, dało się wymienić mimo wszystko kilka sensownych zdań. Teraz to już niskich lotów pyskówka. Idę. Pozdrawiam.

Ja tylko dostosowalam się do twojego poziomu :(

Gość gość

"Czyli rozumiem ze jak twoje dziecko bedzie potrzebowało narzadu a dostanie je ktoś inny po znajomości to nie będziesz miała zalu ? 

Gdyby była taka sytuacja, to prawdopodobnie nigdy bym się o tym nie dowiedziała, więc o jakim żalu tu mówimy? "

Czyli nie miałabyś żalu jakbyś sie jednak  o tym dowiedziała ? 

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

"Czyli rozumiem ze jak twoje dziecko bedzie potrzebowało narzadu a dostanie je ktoś inny po znajomości to nie będziesz miała zalu ? 

Gdyby była taka sytuacja, to prawdopodobnie nigdy bym się o tym nie dowiedziała, więc o jakim żalu tu mówimy? "

Czyli nie miałabyś żalu jakbyś sie jednak  o tym dowiedziała ? 

Nie, bo bym się o tym nie dowiedziała, bo lekarz nie przyszedłby i nie powiedział: miałem piękna nerkę dla pani synka, pasowałaby idealnie ale przehandlowalem ją  nielegalnie za gruby hajs.

Jak idę do specjalisty i muszę czekać na wizytę to prawdopodobnie ktoś przede mną był u tego lekarza "po znajomości" bo ma kogoś z rodziny w przychodni lub w rejestracji. I wiesz, nie boli mnie to, że dostałam późniejszy termin, bo gdybym miała taką możliwość jak te osoby to też bym z niej skorzystała. Trzeba być głupim żeby z tego nie skorzystać. 

Gość Aaaa

Ale czemu wy macie pretensje do matek, które płacą składki na ubezpieczenie zdrowotne, że korzystają z możliwości cc na życzenie w publicznym szpitalu. To nie ich wina, że rząd teraz na wszystkim oszczędza, bo musi mieć z czego wypłacać wam 500+ za głosowanie na nich.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować