Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Noico

Na siepomaga kolejna zbiórka na niepełnosprawne dziecko po porodzie SN

Polecane posty

Gość Gosc
23 minuty temu, Gość gość napisał:

Do niewiasty powiedział: «Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on zaś będzie panował nad tobą».

Chyba ci katolizm zbyt mocno wjechał bo nigdzie oprócz tego "dzieła" nie napisali co to jest PRAWDZIWY QUALITY TRUE PORÓD©. Ja z kolei w ogóle nie zazdroszczę tobie ciapalachy, bólu, upokorzenia na porodowce, szwów na cip*ce i nietrzymania moczu :)

Z katolicyzmem mam tyle samo wspolnego co ty z wysokim ilorazem inteligencji. 

Wiesz jak sama nazwa wskazuje jest porod naturalny albo cesarskie ciecie a nie cesarski porod. 

Biedactwo, nie trzymasz moczu. Nie przejmuj sie, dzisiejszych pieluch prawie nie widac pod spodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranan
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Tak, to fajna opcja ale już ktoś wyżej napisał czym różni się klinika od szpitala. Ja z powodu, którym nie zamierzam się tu dzielić nie mogłam ryzykować kliniki bez prawdziwych specjalistów, plus doszła odległość bo wyobraź sobie, że nie w każdym mieście jest dobra placówka

Medicover w Warszawie ma 2 stopień referencyjności i intensywną terapię noworodkową. CC nie jest tam na życzenie tylko ze wskazań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Chyba z glupim sie na rozumy zamienilas.  Wyprowadzaja z rownowagi?  Ja mam taka sama frajde jezeli nie lepsza niz trolle.  Moze to powod tematu, ale naprawde udaja sie durne wypowiedzi- brak wiedzy i po prostu swietnie to wychodzi.  Takze dzieki i mam nadzieje, ze jeszcze nigdzie nie idziecie poniewaz ja mam niecala godzinke wolna.

GRAŻYNA WSTAWAJ ZE SRA ŁAŚ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakaka
32 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Smieszy mnie to ze amatorki cc mowia ze te co rodza sn zazdroszcza bo ich nie stac na cesarke. Fajnie tylko ze ja np moge miec papierek na cc za jednym machnieciem bez wydawania kasy. Ogromna wada wzroku 🙂 tylko ze nie chce bo cc to nie porod wiec skonczcie z tym zazdroszczeniem bo czego tu zazdroscic? Tego ze nie umie sie urodzic jak prawdziwa kobieta tylko trzeba wydobywac dziecko?

Lepszy wydobyciak niż ślepa matka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Akurat mąż przestanie ci dziękować po pierwszej próbie wejścia w to wiadro:D

Tak ci twoj po porodzie powiedzial? Niefajnie.

Jak mojemu cos nie podpasuje to sobie poprawie tam jak trzeba. Stac mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Kakaka napisał:

Lepszy wydobyciak niż ślepa matka. 

Wydobyciak za to zawsze bedzie gorszy od dziecka urodzonego naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Oglądam kilka youtuberek, które miały cc. Każde z ich dzieci ma jakiś problem. Muszą być rehabilitowane. Moim zdaniem, w większości wybranie cc na życzenie nie zawsze jest spowodowane martwieniem się o noworodka. Kobiety po prostu boją się bólu, długiego porodu i np. nacięcia krocza. W naprawdę dobrych szpitalach trudno o miejsce, a większość z wyboru rodzi w nich naturalnie. Poprosiłabym tylko o znieczulenie. 

Ja bylam bardzo zadowolona z sn ze znieczuleniem.  Wydaje mi sie, ze powinno to byc dostepne dla kazdego i bylby spokoj.

Tego strachu przed nacieciem krocza nie rozumiem, przeciez cc ma jeszcze wieksze naciecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Y a co to za porod cesarka jak lezysz kroja cie i nawet nie wiesz kiedy wyjmuja dzieciaka. Mozesz sobie przy tym nucic albo wpie*** hamburgera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Matka pisze sie przez t, ale niech ci bedzie.  

Widać internet niedawno dociągnęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Z wiekiem wszystko sie zmienia wiec po cc tez maz moze bedzie tam odbijal echo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Widać internet niedawno dociągnęli.

Widac na twoim internecie brakuje slownika z wpisami takimi jak ironia, sarkazm, czy sardonizm, ale wazne, ze masz internet nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Widac na twoim internecie brakuje slownika z wpisami takimi jak ironia, sarkazm, czy sardonizm, ale wazne, ze masz internet nie?

Skonczcie juz z tymi madkami bo to juz bardzo oklepane i przestarzale. Tak samo jak sebixy i karyny, nie wiem kogo jeszcze to bawi...moze czas wymyslec cos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
11 minut temu, Gość Kakaka napisał:

Lepszy wydobyciak niż ślepa matka. 

kocham cię ten komentarz :D przez ciebie oplułam się kawa z radości :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Y a co to za porod cesarka jak lezysz kroja cie i nawet nie wiesz kiedy wyjmuja dzieciaka. Mozesz sobie przy tym nucic albo wpie*** hamburgera. 

Wpierdalac burgera to akurat nie można ale jakiś film w sumie mogliby puszczać. Właśnie cały fun w tym, że nic nie czujesz i nie wiesz kiedy wyjmują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fosc
2 minuty temu, Gość Xxx napisał:

kocham cię ten komentarz :D przez ciebie oplułam się kawa z radości :D 

Szkoda ze nie swojego wydobyciaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wpierdalac burgera to akurat nie można ale jakiś film w sumie mogliby puszczać. Właśnie cały fun w tym, że nic nie czujesz i nie wiesz kiedy wyjmują. 

No to jak dla was to fajne mi nic do tego. Ja jednak wole urodzic wlasne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja bylam bardzo zadowolona z sn ze znieczuleniem.  Wydaje mi sie, ze powinno to byc dostepne dla kazdego i bylby spokoj.

Tego strachu przed nacieciem krocza nie rozumiem, przeciez cc ma jeszcze wieksze naciecie.

Ale nie na kroczu. Kobiety, które przed porodem czują przyjemność z seksu, chciałyby zachować tą przyjemność po porodzie. Jak ktoś nic nie czuję przed porodem, to wiadomo że mu nie zależy i wybiera sn, bo to i tak nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Skonczcie juz z tymi madkami bo to juz bardzo oklepane i przestarzale. Tak samo jak sebixy i karyny, nie wiem kogo jeszcze to bawi...moze czas wymyslec cos nowego?

Tez tak mysle, moze magdalenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Fosc napisał:

No to jak dla was to fajne mi nic do tego. Ja jednak wole urodzic wlasne dziecko.

Ja wolę żeby je ze mnie wydobyli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale nie na kroczu. Kobiety, które przed porodem czują przyjemność z seksu, chciałyby zachować tą przyjemność po porodzie. Jak ktoś nic nie czuję przed porodem, to wiadomo że mu nie zależy i wybiera sn, bo to i tak nic nie zmieni.

HAHA, teraz ja sie kawa oplulam.  Najlepszy seks mam od kiedy jestem dojrzala, a to juz po dziecku.  Jakis pijanych lekarzy musicie miec jezeli tna do gory, a nie na dol 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Fosc napisał:

Szkoda ze nie swojego wydobyciaka :D

Spokojnie, mój wydobyciak ma się dobrze :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja wolę żeby je ze mnie wydobyli. 

Ale skąd będzie wiedzieć że na pewno jest twoje jeśli nie będzie po uszy w piź*dzie? Takie dziecko z brzucha nawet szklanki wody na starość nie poda bo czuje się WYCIONGNIENTE a nie UROCONE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gosc napisał:

Widac na twoim internecie brakuje slownika z wpisami takimi jak ironia, sarkazm, czy sardonizm, 

To jak się już dowiesz, co znaczą, to daj znać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To jak się już dowiesz, co znaczą, to daj znać 🙂 

To bylo slabiutkie.  Moze sprobuj jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

HAHA, teraz ja sie kawa oplulam.  Najlepszy seks mam od kiedy jestem dojrzala, a to juz po dziecku.  Jakis pijanych lekarzy musicie miec jezeli tna do gory, a nie na dol 😉

Może dlatego że twój stary zakumal że musi używać butli gazowej zamiast penisa :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale skąd będzie wiedzieć że na pewno jest twoje jeśli nie będzie po uszy w piź*dzie? Takie dziecko z brzucha nawet szklanki wody na starość nie poda bo czuje się WYCIONGNIENTE a nie UROCONE!!!

I na pewno będzie mordercą i mnie zamorduje jak wszystkie wydobyciaki. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moje dziecko dużo płacze, pewnie z żalu, że go nie urodziłam jak prawdziwa kobieta :c oby jego pierwszymi słowami nie było "jak śmiałaś matko" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jakos sie pogorszyly trolki wiec ide.  Milego dnia, dobrej zabawy i zdrowych dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Moje dziecko dużo płacze, pewnie z żalu, że go nie urodziłam jak prawdziwa kobieta :c oby jego pierwszymi słowami nie było "jak śmiałaś matko" :(

Lepiej go oddaj, nie jesteś prawdziwa matką a on nie jest prawdziwym dzieckiem. A ma skazę wydobyciaka tak jak probówczaki? :D 

A swoją drogą, to byłby niezły combos, być probówczakiem i wydobyciakiem :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość gosc napisał:

To bylo slabiutkie.  Moze sprobuj jeszcze raz

Szkoda mi tracić czas. Jeszcze dwie strony temu, w tym prowo, dało się wymienić mimo wszystko kilka sensownych zdań. Teraz to już niskich lotów pyskówka. Idę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×