Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Noico

Na siepomaga kolejna zbiórka na niepełnosprawne dziecko po porodzie SN

Polecane posty

Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość 4 napisał:

A moją "osobistą preferencją" jest to by polska służba zdrowia była wolna od kombinatorstwa.

A moja osobista preferencja jest to, że jak ktoś nie pracuje i nie płaci składek to nie ma prawa do państwowej opieki medycznej. Niestety to utopia, do której nigdy nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A moja osobista preferencja jest to, że jak ktoś nie pracuje i nie płaci składek to nie ma prawa do państwowej opieki medycznej. Niestety to utopia, do której nigdy nie dojdzie.

Rozumiem, jestes jedna z tych, ktore uwazaja, ze kiedys to bylo zajebiscie, ale chyba troche sie zagalopowalas w tej podrozy w czasie i wyladowalas w sredniowieczu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie masz myslec o swojej dupie w kontekscie dup ktorymi jestes otoczona.  Kolejny raz- nie jestes wyspa wiec twoja ... codziennie wplywa i jest pod wplywami innych dup.  Takze zacznij myslec o okregua troche szerszym niz zasieg twojego pierdniecia.

Twoja ... leży daleko poza zasięgiem mojego pierdnięcia, kichnięcia i splunięcia, można by powiedzieć że z perspektywy mojej dupy, twoja ... nie istnieje lub w najlepszym przypadku, statystycznie się nie liczy, bo moja ... twojej dupy prawdopodobnie nigdy nawet na ulicy nie zobaczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Rozumiem, jestes jedna z tych, ktore uwazaja, ze kiedys to bylo zajebiscie, ale chyba troche sie zagalopowalas w tej podrozy w czasie i wyladowalas w sredniowieczu.  

Warto pomarzyć, choć pewnie nigdy się nie spełni w tym socjalistycznym komuszym kraju :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja rozumiem ze te panie które nie widza nic zlego w  "kupowaniu " cc na zyczenie   w szpitalu państwowym nie beda widziały  nic złego jak np ich dziecko  zachoruje będzie czekalo w kolejce na jakis narząd a ktoś po znajomości  dostanie ten narząd przed twoim dzieckiem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ani nie szczyce ani nie wstydze. Na moje nie ma żadnego znaczenia jakim sposobem dziecko wyjdzie z kobiety a ja chciałam zachować fajną ci pkę i urodzić pod okiem doświadczonego lekarza w moim mieście. Jak tak wyliczasz to nawet fajnie, że nie robiłam tego w klinice bo praktycznie za darmo urodziłam w świetnych warunkach, szybko i przyjemnie :) A ty musisz mieć jakiś ciężki kompleks, że tak zagladasz innym w majtki, poród ci się nie udał bo się nie zakręciłaś koło odpowiedniego lekarza albo w ogóle nie masz dzieci i plujesz dla samego plucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja rozumiem ze te panie które nie widza nic zlego w  "kupowaniu " cc na zyczenie   w szpitalu państwowym nie beda widziały  nic złego jak np ich dziecko  zachoruje będzie czekalo w kolejce na jakis narząd a ktoś po znajomości  dostanie ten narząd przed twoim dzieckiem ? 

Bo oczywiście te co są przeciwko w imię honoru oddałyby taki organ dla bardziej potrzebującego niż swoje dziecko gdyby miały możliwość decydowania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Smieszy mnie to ze amatorki cc mowia ze te co rodza sn zazdroszcza bo ich nie stac na cesarke. Fajnie tylko ze ja np moge miec papierek na cc za jednym machnieciem bez wydawania kasy. Ogromna wada wzroku :) tylko ze nie chce bo cc to nie porod wiec skonczcie z tym zazdroszczeniem bo czego tu zazdroscic? Tego ze nie umie sie urodzic jak prawdziwa kobieta tylko trzeba wydobywac dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Twoja ... leży daleko poza zasięgiem mojego pierdnięcia, kichnięcia i splunięcia, można by powiedzieć że z perspektywy mojej dupy, twoja ... nie istnieje lub w najlepszym przypadku, statystycznie się nie liczy, bo moja ... twojej dupy prawdopodobnie nigdy nawet na ulicy nie zobaczy. 

Akurat to ja ci moge zagwarantowac.  Masz zupelna racje, moja ... lezy daleko poza zasiegiem twoich potrzeb fizjologicznych.  Niestety jednak twoja ... dla mnie istnieje poniewaz ja przyjelam do wiadomosci fakt, ze wszyscy razem zyjemy na tym padole i tworzymy warunki tutaj.  Istnieje poniewaz ja poczuwam sie do odpowiedzialnosci za moje czyny i gdybym zabrala komus cc i dziecko, matka lub obydwoje na tym ucierpieli lub zmarli to ciezko byloby mi zyc samej ze soba.  Wiem, ze takie mysli nigdy nie zmecza twojej glowki, ale niestety ja jestem rozwinieta jednostka i dlatego chcac nie chcac ta twoja ... nie zniknie z mojego swiata, a moze zniknie, kto wie jezeli twoja cesarka zabrala komus zycie- czasami karma dziala blyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jezu, ale was łatwo tutaj trolowac :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ani nie szczyce ani nie wstydze. Na moje nie ma żadnego znaczenia jakim sposobem dziecko wyjdzie z kobiety a ja chciałam zachować fajną ci pkę i urodzić pod okiem doświadczonego lekarza w moim mieście. Jak tak wyliczasz to nawet fajnie, że nie robiłam tego w klinice bo praktycznie za darmo urodziłam w świetnych warunkach, szybko i przyjemnie 🙂 A ty musisz mieć jakiś ciężki kompleks, że tak zagladasz innym w majtki, poród ci się nie udał bo się nie zakręciłaś koło odpowiedniego lekarza albo w ogóle nie masz dzieci i plujesz dla samego plucia

Raczej ty innym zagladasz w majtki poniewaaz my sie tutaj na temat fajnych ciupek nie wypowiadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Ani nie szczyce ani nie wstydze. Na moje nie ma żadnego znaczenia jakim sposobem dziecko wyjdzie z kobiety a ja chciałam zachować fajną ci pkę i urodzić pod okiem doświadczonego lekarza w moim mieście."

Czyli rozumiem ze jak twoje dziecko bedzie potrzebowało narzadu a dostanie je ktoś inny po znajomości to nie będziesz miała zalu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Smieszy mnie to ze amatorki cc mowia ze te co rodza sn zazdroszcza bo ich nie stac na cesarke. Fajnie tylko ze ja np moge miec papierek na cc za jednym machnieciem bez wydawania kasy. Ogromna wada wzroku :) tylko ze nie chce bo cc to nie porod wiec skonczcie z tym zazdroszczeniem bo czego tu zazdroscic? Tego ze nie umie sie urodzic jak prawdziwa kobieta tylko trzeba wydobywac dziecko?

Do niewiasty powiedział: «Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on zaś będzie panował nad tobą».

Chyba ci katolizm zbyt mocno wjechał bo nigdzie oprócz tego "dzieła" nie napisali co to jest PRAWDZIWY QUALITY TRUE PORÓD©. Ja z kolei w ogóle nie zazdroszczę tobie ciapalachy, bólu, upokorzenia na porodowce, szwów na cip*ce i nietrzymania moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jezu, ale was łatwo tutaj trolowac 😄

Nie przestawaj wiec, ten watek jest nawet stymulujacy.  Fajnie jest miazdzyc takie trolle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

"Ani nie szczyce ani nie wstydze. Na moje nie ma żadnego znaczenia jakim sposobem dziecko wyjdzie z kobiety a ja chciałam zachować fajną ci pkę i urodzić pod okiem doświadczonego lekarza w moim mieście."

Czyli rozumiem ze jak twoje dziecko bedzie potrzebowało narzadu a dostanie je ktoś inny po znajomości to nie będziesz miała zalu ? 

Więc powtórzę pytanie z wyżej. Ty jako amator kolejek i zalatwiania spraw po prawilnemu czekalabys grzecznie na swoją kolej i oddała narząd innemu dziecku mając możliwość zapłacenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Smieszy mnie to ze amatorki cc mowia ze te co rodza sn zazdroszcza bo ich nie stac na cesarke. Fajnie tylko ze ja np moge miec papierek na cc za jednym machnieciem bez wydawania kasy. Ogromna wada wzroku :) tylko ze nie chce bo cc to nie porod wiec skonczcie z tym zazdroszczeniem bo czego tu zazdroscic? Tego ze nie umie sie urodzic jak prawdziwa kobieta tylko trzeba wydobywac dziecko?

Myślisz że dziecko ci za to podziekuje? :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie przestawaj wiec, ten watek jest nawet stymulujacy.  Fajnie jest miazdzyc takie trolle

Rozumiem, jak się siedzi w domu i tylko miesza kaszki,to rzeczywiście musi cię niesamowicie stymulować :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

"Ani nie szczyce ani nie wstydze. Na moje nie ma żadnego znaczenia jakim sposobem dziecko wyjdzie z kobiety a ja chciałam zachować fajną ci pkę i urodzić pod okiem doświadczonego lekarza w moim mieście."

Czyli rozumiem ze jak twoje dziecko bedzie potrzebowało narzadu a dostanie je ktoś inny po znajomości to nie będziesz miała zalu ? 

Gdyby była taka sytuacja, to prawdopodobnie nigdy bym się o tym nie dowiedziała, więc o jakim żalu tu mówimy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

Do niewiasty powiedział: «Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on zaś będzie panował nad tobą».

Chyba ci katolizm zbyt mocno wjechał bo nigdzie oprócz tego "dzieła" nie napisali co to jest PRAWDZIWY QUALITY TRUE PORÓD©. Ja z kolei w ogóle nie zazdroszczę tobie ciapalachy, bólu, upokorzenia na porodowce, szwów na cip*ce i nietrzymania moczu 🙂

Czy w czasie cc uszkodzili ci pecherz?  Ja mialam sn i nie popuszczam moczu, a ty non stop o tym sikaniu.  Cos cie tutaj ubodlo.  Daj lapowke na kolejna operacje i ci naprawia.  

Prawdziwy porod to ten, ktory nie ma zadnej interwencji medycznej, ale tak sie dzisiaj nie robi poniewaz jak napisala fizykoteraputka macice nie te i dzieci wielkie wiec jest to zbyt grozne.  Ja nie mialam rowniez prawdziwego porodu poniewaz mialam zastrzyk w kregoslup, ale urodzilam sn.  I tak porozrywalo mnie i nawet sladu po tym nie ma.  Wszystko tak pieknie wrocilo do stanu przed, ze na badaniach ginekologicznych za kazdym razem pytaja czy dobrze przeczytali i rodzilam.  

Takze jezeli juz to kombinatorki maja ciapaluchy, ale nie przez porob, ale kombinowanie o meza czyli podkladanie sie ilu popadnie i patrzeniu jaki najlepszy sie zlapie., a moze po prostu masz te problemy z moczem poniewaz jakies chorobska weneryczne zalapalas?  Kiedy ostatnio sie sprawdzalas w prywatnej klinice?  

Ciekawe gdzie ty rodzilas jezeli nie na porodowce?  W stajence i bez upokorzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Rozumiem, jak się siedzi w domu i tylko miesza kaszki,to rzeczywiście musi cię niesamowicie stymulować 😄

Jak trafia mi sie taka jak ty to naprawde sama przyjemnosc. Moje dziecko uz jest duze i nie mieszalam jej kaszek tylko karmilam tym co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Ckpp napisał:

A jakie sa skutki uboczne cesarki? Niedokladne pozbycie się płynu z płuc dziecka ewentualnie? Bo wiecej chyba nie ma, porownaj to sobie do niedotlenienia, zlamanych barków i wymeczeniu dziecka np a to tylko w przypadku dziecka, a kobieta? Naciecia, nietrzymanie moczu, kału jak pęknie w strone odbytu, ból. Po co? Powikłania po cesarce to PROMIL w porownaniu do naturalnego, te co nabijaja statystyke to nagłe cesarki po nieudanym sn i nie wynikają z samej operacji. 

Oglądam kilka youtuberek, które miały cc. Każde z ich dzieci ma jakiś problem. Muszą być rehabilitowane. Moim zdaniem, w większości wybranie cc na życzenie nie zawsze jest spowodowane martwieniem się o noworodka. Kobiety po prostu boją się bólu, długiego porodu i np. nacięcia krocza. W naprawdę dobrych szpitalach trudno o miejsce, a większość z wyboru rodzi w nich naturalnie. Poprosiłabym tylko o znieczulenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie przestawaj wiec, ten watek jest nawet stymulujacy.  Fajnie jest miazdzyc takie trolle

Myślisz że trole tutaj się tym przejmują, one mają niezły ubaw, że wyprowadzają cię z rownowagi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Jak trafia mi sie taka jak ty to naprawde sama przyjemnosc. Moje dziecko uz jest duze i nie mieszalam jej kaszek tylko karmilam tym co trzeba

I zaczyna się: prawdziwy poród, prawdziwy pokarm, prawdziwa madka :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślisz że dziecko ci za to podziekuje? :D 

Nie :D moj maz np. I ja sama sie bede czula kobieta a nie imitacja kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No nie. Ja rodzilam na sali operacyjnej, nic nie czułam, pochylalo się nade mną trzech lekarzy i na bieżąco mówili co się dzieje, pytali o zgodę na cokolwiek. Rozmawiałam z dziewczynami na porodówce, ten mocz najczęściej się przewijał bo większość była już po pierwszym dziecku. I słuchając opowieści koleżanek o ich porodach wiem jaki "miod" mnie ominął. Akurat mój pęcherz pracuje świetnie, tylko poprzedni post był mój więc nie mogłam "ciągle" o nim mówić xD Najwyrazniej sława tych waszych 100% true porodów je wyprzedza skoro tyle osób o tym wspomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślisz że trole tutaj się tym przejmują, one mają niezły ubaw, że wyprowadzają cię z rownowagi. 

Chyba z glupim sie na rozumy zamienilas.  Wyprowadzaja z rownowagi?  Ja mam taka sama frajde jezeli nie lepsza niz trolle.  Moze to powod tematu, ale naprawde udaja sie durne wypowiedzi- brak wiedzy i po prostu swietnie to wychodzi.  Takze dzieki i mam nadzieje, ze jeszcze nigdzie nie idziecie poniewaz ja mam niecala godzinke wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

I zaczyna się: prawdziwy poród, prawdziwy pokarm, prawdziwa madka 😄

Matka pisze sie przez t, ale niech ci bedzie.  Ulzy ci troszeczke po razach jakie dostajesz od jakiegos czasu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie :D moj maz np. I ja sama sie bede czula kobieta a nie imitacja kobiety

Akurat mąż przestanie ci dziękować po pierwszej próbie wlozenia w ciebie penisa wiadromaniaczko, szybko się jego zachwyt skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No nie. Ja rodzilam na sali operacyjnej, nic nie czułam, pochylalo się nade mną trzech lekarzy i na bieżąco mówili co się dzieje, pytali o zgodę na cokolwiek. Rozmawiałam z dziewczynami na porodówce, ten mocz najczęściej się przewijał bo większość była już po pierwszym dziecku. I słuchając opowieści koleżanek o ich porodach wiem jaki "miod" mnie ominął. Akurat mój pęcherz pracuje świetnie, tylko poprzedni post był mój więc nie mogłam "ciągle" o nim mówić xD Najwyrazniej sława tych waszych 100% true porodów je wyprzedza skoro tyle osób o tym wspomina

Wspomina?  To plus jakies fantastyczne krajobrazy pochwy to jest ich chleb powszedni.  Oczywiscie sa to tylko opowiesci, a zreszta moze te po cc im tam zagladaja kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie :D moj maz np. I ja sama sie bede czula kobieta a nie imitacja kobiety

Akurat mąż przestanie ci dziękować po pierwszej próbie wejścia w to wiadro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×