Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja.

Nie chcę kobiety materialistki!

Polecane posty

Gość Ja.

Chcę taką co doceni mnie za osobowość. Chcę taką co będzie miała podobne zainteresowania do moich. Chcę taką co będzie z ze mną spędzała czas i wychodziła w weekendy. Chcę taką co nie będzie oceniała na podstawie wyglądu wzrostu i wad. Czy to tak wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To wręcz za wiele 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Te wymagania są fajne i skrokne i je doceniam bo szukam podobnej. Jednak za chwilę polecą komentarze:

,, Facet bez własnego mieszkania to nieudacznik"

,, Facet ma być zaradny"

,,Czemu, więc nie wejdziesz w związek z otyłą?"

,,Facetom zależy tylko na seksie"

,,Facet musi być przystojny"

I inne tego typu głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego jesteście sami skoro macie takie skromne wymagania? Jest wiele integracyjnych kobiet także samotnych więc? Bo chcecie to czego nie możecie. Zatem do roboty 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego jesteście sami skoro macie takie skromne wymagania? Jest wiele integracyjnych kobiet także samotnych więc? Bo chcecie to czego nie możecie. Zatem do roboty 🤣

A może nie interesują ich kobiety z bagażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A może nie interesują ich kobiety z bagażem.

Miało być nieatrakcyjnych. Jakim bagazem? Co tam sobie uroiles znowu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Ja. napisał:

Czy to tak wiele?

Niewiele. Zakochana i zafascynowana kobieta nie zwraca uwagi na względy materialistyczne. Potrzebujesz po prostu odnaleźć taką, której się spodobasz i która się zaangażuje w relację z Tobą. Kwestia podświadomości i dopasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek00

Mój poprzedni związek rozpadł się po roku właśnie dlatego, że" zarabiam jak dziad i nie jestem przedsiębiorczy "

Oboje mieliśmy wtedy po 30 lat, między nami układało się dobrze, jednak ok 10 miesiąca moja partnerka stwierdziła, że zarabiam jak dziad, nie mam swojego mieszkania i jej koledzy jakoś potrafią prowadzić firmy.

Pogadała mi trochę o tym, potruła dupsko, ale się uspokoiła..na miesiąc..po kolejnej rozmowie na ten temat stwierdziłem, że nie rozumiemy się w aspekcie finansowym i czas się rozstać.

Może i nie zarabiałem jakoś mega dużo, ale po wszystkich opłatach, zakupie jedzenia itp, itd zostawało mi kilka stów oszczędności ( jakieś 400-600 zł, nie mieszkaliśmy razem  ) 

Ona zarabiała więcej niż ja o jakieś 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
1 godzinę temu, Gość Ja. napisał:

Chcę taką co doceni mnie za osobowość. Chcę taką co nie będzie oceniała na podstawie wyglądu wzrostu i wad.

Nie ma takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Osobowością nie utrzymasz rodziny kiedy ona urodzi dziecko i np straci przez to pracę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość szkoda gadać napisał:

Nie ma takich.

Ty chyba szukasz siostry😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty chyba szukasz siostry😀

Nie, siostrę już mam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Ja. napisał:

Chcę taką co doceni mnie za osobowość. Chcę taką co będzie miała podobne zainteresowania do moich. Chcę taką co będzie z ze mną spędzała czas i wychodziła w weekendy. Chcę taką co nie będzie oceniała na podstawie wyglądu wzrostu i wad. Czy to tak wiele?

No to powodzenia. Możesz sobie chcieć dziewczynę jaką tam tylko chcesz, najwyżej życie zweryfikuje Twoje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8382

Ja też szukam faceta który nie jest materialista dlatego zwolnie się z pracy i będę bezrobotna, w końcu facet nie jest materialista więc powinien to zaakceptować ,.Nie chcesz żeby kobieta patrzyła na wygląd?.super ja nie patrzę na wygląd ale sama waze 120 kilo jeśli mnie nie weźmiesz takiej to jesteś męska swinia materialista i patrzysz tylko na wygląd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8382

Ten temat pisał skończony de//bi//l z wymaganiami których sam nie spełnia, sorry nie chcesz żeby laska patrzyła na wygląd A ciekawe czy sam byś pisał do grubej i brzydkiej, przy//glup inaczej się tego nie da nazwać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icik

brzydka i gruba tez moze zarochac za free a mezczyzna juz bedzie musial sie umizgac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość 8382 napisał:

Ten temat pisał skończony de//bi//l z wymaganiami których sam nie spełnia, sorry nie chcesz żeby laska patrzyła na wygląd A ciekawe czy sam byś pisał do grubej i brzydkiej, przy//glup inaczej się tego nie da nazwać 

Wygląd jak wygląd, on nawet nie chce żeby kobieta oceniała go na podstawie wad. Ale jak tak sobie chłopak wymarzył, to niech sobie marzy dalej. Kto mu broni? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh.....
19 minut temu, Gość szkoda gadać napisał:

Nie ma takich.

poszukaj o wiele starszej. niestety ale jestem w tym wieku,że i co było dla mnie szokujące i nie do przyjęcia uświadomiono mnie w tym względzie. Starsza kobieta ma nie mieć żadnych wymagań za to powinna być"hojna"czyli po prostu płacić za towarzystwo.przy takiej kobiecie twoje zarobki nie mają znaczenia za to liczy się osobowość, miłe słowa nawet jeśli po jej urodzie zostało tylko wspomnienie. Albo zwłaszcza wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iiiii
1 godzinę temu, Gość Marek00 napisał:

Mój poprzedni związek rozpadł się po roku właśnie dlatego, że" zarabiam jak dziad i nie jestem przedsiębiorczy "

Oboje mieliśmy wtedy po 30 lat, między nami układało się dobrze, jednak ok 10 miesiąca moja partnerka stwierdziła, że zarabiam jak dziad, nie mam swojego mieszkania i jej koledzy jakoś potrafią prowadzić firmy.

Pogadała mi trochę o tym, potruła dupsko, ale się uspokoiła..na miesiąc..po kolejnej rozmowie na ten temat stwierdziłem, że nie rozumiemy się w aspekcie finansowym i czas się rozstać.

Może i nie zarabiałem jakoś mega dużo, ale po wszystkich opłatach, zakupie jedzenia itp, itd zostawało mi kilka stów oszczędności ( jakieś 400-600 zł, nie mieszkaliśmy razem  ) 

Ona zarabiała więcej niż ja o jakieś 300 zł.

Nie wstyd ci za kobieta zarabia więcej? miała rację że Cię cisnela od dziada , wszyscy faceci moich koleżanek najwcześniej zarabiają średnio 1000-1500 więcej od nich , wsciekasz się na bogu ducha winna kobietę bo nie masz ambicji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka
4 minuty temu, Gość 8382 napisał:

Ja też szukam faceta który nie jest materialista dlatego zwolnie się z pracy i będę bezrobotna, w końcu facet nie jest materialista więc powinien to zaakceptować ,.Nie chcesz żeby kobieta patrzyła na wygląd?.super ja nie patrzę na wygląd ale sama waze 120 kilo jeśli mnie nie weźmiesz takiej to jesteś męska swinia materialista i patrzysz tylko na wygląd 

Hahaha go girl!...😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
1 minutę temu, Gość gość napisał:

on nawet nie chce żeby kobieta oceniała go na podstawie wad.

To jest akurat realne. Jak widzicie przystojniaka to nie widzicie żadnych jego wad albo usprawiedliwiacie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
1 minutę temu, Gość ehhh..... napisał:

poszukaj o wiele starszej. niestety ale jestem w tym wieku,że i co było dla mnie szokujące i nie do przyjęcia uświadomiono mnie w tym względzie. Starsza kobieta ma nie mieć żadnych wymagań za to powinna być"hojna"czyli po prostu płacić za towarzystwo.przy takiej kobiecie twoje zarobki nie mają znaczenia za to liczy się osobowość, miłe słowa nawet jeśli po jej urodzie zostało tylko wspomnienie. Albo zwłaszcza wtedy.

Ja ostatnio czytałam posta starszej która uważa że stare ciało to rarytas i młodzi powinni jej płacić za seks więc sorry ale nawet tutaj interesu nie ubijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
9 minut temu, Gość 8382 napisał:

Ja też szukam faceta który nie jest materialista dlatego zwolnie się z pracy i będę bezrobotna, w końcu facet nie jest materialista więc powinien to zaakceptować

Żaden problem, ale ty zajmij się domem, gotuj obiady itd.

9 minut temu, Gość 8382 napisał:

Nie chcesz żeby kobieta patrzyła na wygląd?.super ja nie patrzę na wygląd ale sama waze 120 kilo jeśli mnie nie weźmiesz takiej to jesteś męska swinia materialista i patrzysz tylko na wygląd 

Nie patrzę na wygląd, ale że sam gruby nie jestem, to grubej nie chcę. Przeciętna - ok, bo sam jestem przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
4 minuty temu, Gość ehhh..... napisał:

poszukaj o wiele starszej. niestety ale jestem w tym wieku,że i co było dla mnie szokujące i nie do przyjęcia uświadomiono mnie w tym względzie. Starsza kobieta ma nie mieć żadnych wymagań za to powinna być"hojna"czyli po prostu płacić za towarzystwo.przy takiej kobiecie twoje zarobki nie mają znaczenia za to liczy się osobowość, miłe słowa nawet jeśli po jej urodzie zostało tylko wspomnienie. Albo zwłaszcza wtedy.

Starsza to może płacić brazylijskiemu modelowi a nie polskiemu brzydkiemu mietkowi z lysina i włosami w uszach w wieku 25 lat bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9292
2 minuty temu, Gość szkoda gadać napisał:

Żaden problem, ale ty zajmij się domem, gotuj obiady itd.

Nie patrzę na wygląd, ale że sam gruby nie jestem, to grubej nie chcę. Przeciętna - ok, bo sam jestem przeciętny.

Ty męska swinio , nie chcesz grubej ? Patrzysz tylko na wygląd! nie zasługujesz na żadna , ps ja nie jestem łysa więc twoich zakoli buraku też nie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 minutę temu, Gość szkoda gadać napisał:

Żaden problem, ale ty zajmij się domem, gotuj obiady itd.

Nie patrzę na wygląd, ale że sam gruby nie jestem, to grubej nie chcę. Przeciętna - ok, bo sam jestem przeciętny.

No patrz a jednak patrzysz na wyglad chlopcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Lola napisał:

Starsza to może płacić brazylijskiemu modelowi a nie polskiemu brzydkiemu mietkowi z lysina i włosami w uszach w wieku 25 lat bleee

🤣 podejście chłopa polskiego do kobiet po 30 jest takie jak chłopa normalnego do tych po 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość szkoda gadać napisał:

To jest akurat realne. Jak widzicie przystojniaka to nie widzicie żadnych jego wad albo usprawiedliwiacie je.

Jak chce sobie tylko popatrzeć to wady mi nie przeszkadzają . Ale przypadku partnera z którym wiążę przyszłość jak najbardziej zwracam uwagę na wady. Więc nie, nie jest to realne. Nie znam żadnej kobiety, która byłaby z beznadziejnym (z charakteru) facetem tylko dlatego, że jest przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9393
1 minutę temu, Gość Kiss napisał:

No patrz a jednak patrzysz na wyglad chlopcze 🙂

Nie zwracaj uwagi na majaki hipokryty polskiego po uprzednio wypitym denaturacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
Przed chwilą, Gość 9292 napisał:

Ty męska swinio , nie chcesz grubej ? Patrzysz tylko na wygląd! nie zasługujesz na żadna , ps ja nie jestem łysa więc twoich zakoli buraku też nie chce 

Nie mam zakoli.

Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie znam żadnej kobiety, która byłaby z beznadziejnym (z charakteru) facetem tylko dlatego, że jest przystojny.

A ja znam wiele.

1 minutę temu, Gość Kiss napisał:

No patrz a jednak patrzysz na wyglad chlopcze 🙂

Nie patrzę. Na wygląd patrzyłbym, gdybym wymagał ładnej. Szukanie kogoś na swoim poziomie nie jest patrzeniem na wygląd.

A akurat mężczyźni częściej obniżają wymagania dotyczące wyglądu niż kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×