Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jedna rzecz ktora chcialybyscie zrobic

Polecane posty

Gość Gosc

Zwiedzić RPA i Australię. Mieć duży dom. Ważyć 40 kg (niestety przez niedoczynność tarczycy nie mogę schudnac) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na ten moment chciałabym wejść na Babią górę w zimie, niby nic ale marzy mi się. Póki co to niewykonalne😞 ale udało mi się zaliczyć na niej wschód, więc może i na to przyjdzie czas😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loki

Ja chciałam od dłuższego czasu powiększyć pośladki i w końcu to zrobiłam - operacyjnie ale zawsze, niemniej efekty jakie zaserwował mi dr Pabiańczyk są naprawdę super. Ciesze się ze zaryzykowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Zdac specjalizacje z psychiatri za miesiąc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
53 minuty temu, Gość loki napisał:

Ja chciałam od dłuższego czasu powiększyć pośladki i w końcu to zrobiłam - operacyjnie ale zawsze, niemniej efekty jakie zaserwował mi dr Pabiańczyk są naprawdę super. Ciesze się ze zaryzykowałam

Ale spam. Idz w ch..j i nie wracaj. A potem sobie wszczep jeszcze jedno - mozg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wysłać dzieci do szkoły z internatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaga

Myślę i myślę o kurczę... Psa. Chciałbym miec Golden retrievera... Może na emeryturze....  Skok ze spadochronem jest na mojej liście. Ale najbardziej chciałabym żeby moja babcia była zdrowa sprawna i żyła jeszcze bardzo bardzo długo. Conajmniej 120 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii

Marzę o umiejętności celnego i szybkiego strzelania z broni ostrej i żeby pojechać na polowanie z dużą grupą myśliwych, w ostateczności w grupie kameralnej. Chciałabym dać radę wybić ich wszystkich, ale niechby chociaż kilka sztuk, to już coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×