Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Www

Dolegliwości po porodzie cc

Polecane posty

Gość Www

Hej. 2 tygodnie temu urodziłam. Poród był wywoływany przez balonik, na drugi dzień oksytocyna i po cesarce wiadomo założyli mi cewnik. Od tego czasu mam problemy z sikaniem. Słabe ciśnienie moczu, oddawanie go na "kilka razy" 1 słowem muszę się trochę zmeczyc żeby załatwić potrzebę. Czy któraś z Was też tak miała? To minie? Czy wizyta u lekarza konieczna i tak idę jutro, więc zapytam ale to lekarz rodzinny może nie mieć takiej wiedzy.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może zapalenie pęcherza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Www napisał:

Hej. 2 tygodnie temu urodziłam. Poród był wywoływany przez balonik, na drugi dzień oksytocyna i po cesarce wiadomo założyli mi cewnik. Od tego czasu mam problemy z sikaniem. Słabe ciśnienie moczu, oddawanie go na "kilka razy" 1 słowem muszę się trochę zmeczyc żeby załatwić potrzebę. Czy któraś z Was też tak miała? To minie? Czy wizyta u lekarza konieczna i tak idę jutro, więc zapytam ale to lekarz rodzinny może nie mieć takiej wiedzy.. 

Musisz isc do lekarza. Moze jakies zakazenie, bakterie? 

Biedne jestesmy z tymi porodami. 

Ja ledwo sikalam przed urodzeniem dzieci, w sensie slabe cisnienie itd. A po - sikam tak ze hej. Jakby mi sie cos przeczyscilo. Ale rodzilam naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Te dolegliwosci po cewnikowaniu sa normalne. Tez tak mialam i powiem ci szczerze ze dopiero po miesiacu minąl bol przy oddawaniu moczu i wyproznianiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc K

Również miałam trudności ale to normalne i powinno się unormować za jakiś czas. Jeśli jednak będzie to dość długo trwać lub sie nasili to można się wybrać do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×