Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kim

Nie chcę robić dziecku roczku

Polecane posty

Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

A co, d u p a cię boli? Siostra męża jak ma ochotę organizować to chyba nic ci do tego, przecież ty nie musisz.

Tylko ze to ja musze jechac w weekend 400 km i dostosowac plany wakacyjne, inne spotkania, mozliwosc wziecia korzystniejszego zlecenia w pracy.Urodziny to swieto ruchome tak jak im pasuje, raz o maly wlos nie musialam zwrocic  biletow na koncert i odwolac oplaconego juz hotelu, ale jednak zrobili wczesniej.Skad mialam wiedziec pol roku wczesniej ze impreza bedzie 2 tyg. pozniej niz same urodziny.dziwisz sie ze mnie ... boli, skoro +/-miesiac nie moge sobie nic zorganizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mylisz się, wyprawianie roczku było od zawsze.

x

Chyba u ciebie na wsi

Xxx

Raczej u ciebie na wsi, w dziurze zabitej dechami nie było, bo wiadomości, że takie urodziny się robi nie miały jak dotrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie autorko, nie musi byc duża impreza, co więcej mnóstwo osób nie praktykuje roczków w ogóle ani dużych ani małych, tylko wyprawia dzieciom urodziny gdy te już są świadome czym są urodziny. A czytając twój post jestem pewna że to prowokacja napisana w celu wywołania gooownoburzy, co się zresztą jak widać udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko ze to ja musze jechac w weekend 400 km i dostosowac plany wakacyjne, inne spotkania, mozliwosc wziecia korzystniejszego zlecenia w pracy.Urodziny to swieto ruchome tak jak im pasuje, raz o maly wlos nie musialam zwrocic  biletow na koncert i odwolac oplaconego juz hotelu, ale jednak zrobili wczesniej.Skad mialam wiedziec pol roku wczesniej ze impreza bedzie 2 tyg. pozniej niz same urodziny.dziwisz sie ze mnie ... boli, skoro +/-miesiac nie moge sobie nic zorganizowac?

x

Musisz? To jestes zwyczajnie głupia, jeśli piszesz poważnie to znaczy że masz iq ameby a w ogóle chyba upośledzona jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mylisz się, wyprawianie roczku było od zawsze.

x

Chyba u ciebie na wsi

Xxx

Raczej u ciebie na wsi, w dziurze zabitej dechami nie było, bo wiadomości, że takie urodziny się robi nie miały jak dotrzeć. 

x

Może i było od zawsze, ale NIE WSZĘDZIE. W naszym regionie zaczęło się to parę lat temu, wcześniej nikt o roczkach tu nie słyszał. Na śląsku to chyba było popularne bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość gość napisał:

Musisz? To jestes zwyczajnie głupia, jeśli piszesz poważnie to znaczy że masz iq ameby a w ogóle chyba upośledzona jesteś

Nie wstyd wam się ośmieszać i kompromitować takimi tekstami? Zamknijcie ten wątek, bo to jakieś szambo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość gość napisał:

Musisz? To jestes zwyczajnie głupia, jeśli piszesz poważnie to znaczy że masz iq ameby a w ogóle chyba upośledzona jesteś

Spójrz dziś na siebie w lustro z dumą, jakimi bezwartościowymi rzygowinami zawaliłaś internet. Podnieciły się debatowaniem o jakichś roczkach, jakby o wybuch wojny miało chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćada

Mylisz się, wyprawianie roczku było od zawsze.

x

Chyba u ciebie na wsi

Xxx

Raczej u ciebie na wsi, w dziurze zabitej dechami nie było, bo wiadomości, że takie urodziny się robi nie miały jak dotrzeć. 

x

Może i było od zawsze, ale NIE WSZĘDZIE. W naszym regionie zaczęło się to parę lat temu, wcześniej nikt o roczkach tu nie słyszał. Na śląsku to chyba było popularne bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko ze to ja musze jechac w weekend 400 km i dostosowac plany wakacyjne, inne spotkania, mozliwosc wziecia korzystniejszego zlecenia w pracy.Urodziny to swieto ruchome tak jak im pasuje, raz o maly wlos nie musialam zwrocic  biletow na koncert i odwolac oplaconego juz hotelu, ale jednak zrobili wczesniej.Skad mialam wiedziec pol roku wczesniej ze impreza bedzie 2 tyg. pozniej niz same urodziny.dziwisz sie ze mnie ... boli, skoro +/-miesiac nie moge sobie nic zorganizowac?

x

Skoro swoje życie zawodowe i plany wakacyjne, i w ogóle swoje życie  ustawiasz pod urodziny bratanka, ruchome zresztą, to faktycznie normalna nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Mylisz się, wyprawianie roczku było od zawsze.

x

Chyba u ciebie na wsi

Xxx

Raczej u ciebie na wsi, w dziurze zabitej dechami nie było, bo wiadomości, że takie urodziny się robi nie miały jak dotrzeć. 

Hahaha :D

Tak jest, gołąb pocztowy zdechł na ptasią grypę w połowie trasy, posłańca zabili, że złą nowinę przyniósł i nikt nie dotarł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elexia33

ja robiłam roczek, ale wszyscy mi praktycznie pomagali. Na roczek pierwszej córki, było tylko ciasto i kawa. Na roczku drugiej córki, gdzie miałam zdecydowanie lepsza sytaucję, wtedy już dużo więcej rzeczy przygotowałam ja. tort, plus ciasto, sałatka jarzynowa, sałatka makaronowa tuńczykiem, muszelki z arrighi miałam do tego i napełniałam pastą z tuńczyka. Miałam jeszcze krokiety oraz barszcz, przy czym to już szykowała mi mama i teściowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Elexia33 napisał:

ja robiłam roczek, ale wszyscy mi praktycznie pomagali. Na roczek pierwszej córki, było tylko ciasto i kawa. Na roczku drugiej córki, gdzie miałam zdecydowanie lepsza sytaucję, wtedy już dużo więcej rzeczy przygotowałam ja. tort, plus ciasto, sałatka jarzynowa, sałatka makaronowa tuńczykiem, muszelki z arrighi miałam do tego i napełniałam pastą z tuńczyka. Miałam jeszcze krokiety oraz barszcz, przy czym to już szykowała mi mama i teściowa 

Goście nie mieli sraaaczki po tych muszelkach? Bo to chyba najgorsza marka na rynku (i dlatego najmuje takich deebilnych spamerów, jak ty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Potwierdzam, muszelki z arrighi to najgorszy syf. Cały obiad musiałam wyrzucić do kosza, bo nikt nie chciał jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roczek można też zrobić skromnie, my kupiliśmy fajne dekoracje https://udanaimpra.pl/34-balony-na-roczek są zestawy i tańsze i droższe, do tego przyszedł mój brat który jest fotografem i zrobił zdjęcia które na pewno będą fajną pamiątką. Dlatego no cóż nie popadajmy w paranoję, kupmy torcik, przystrójmy fajnie wnętrze i cieszmy się tym dniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roczek można też zrobić skromnie, my kupiliśmy fajne dekoracje tutaj balony na roczek są zestawy i tańsze i droższe, do tego przyszedł mój brat który jest fotografem i zrobił zdjęcia które na pewno będą fajną pamiątką. Dlatego no cóż nie popadajmy w paranoję, kupmy torcik, przystrójmy fajnie wnętrze i cieszmy się tym dniem:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×