Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakopiańczyk albo i łona

I już po spotkaniu z ukochaną:-( mam przeejeebaane:-( chyba nie spasowałem tatusiowi

Polecane posty

Gość Zakopiańczyk albo i łona
8 minut temu, Gość gość napisał:

A Kolina Farela pewnie nie. ;( 

A to już tu się na niego się z ciupagami szykowali... Ale nie przyleciał 😉 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Zakopiańczyk albo i łona napisał:

Chciał bym hehe, ty mnie nie bałamuć bo ja tu cierpię strasznie z miłości 😉 tyś baba czy chłop?

Baba Jaga, czarownica, pierun łognisty. 😉  Serio jesteś Góral? Za bardzo się przejmujesz tatkiem doktorkiem swojej baby. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka

Tatuś się szybko połapał że śmieć jesteś i chce cię odpędzić od córki. I wcale mu się nie dziwię. Mechanik co pracuje u brata to żadna partia. Lepiej przegonić darmozjada. A te twoje uniesienia honorem to do doopy można sobie wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Zakopiańczyk albo i łona napisał:

A to już tu się na niego się z ciupagami szykowali... Ale nie przyleciał 😉 hehe

Nie bij ładnych ludzi. 😉 Przyślij mi oscypki, bo bardzo je lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia
6 minut temu, Gość Irka napisał:

Tatuś się szybko połapał że śmieć jesteś i chce cię odpędzić od córki. I wcale mu się nie dziwię. Mechanik co pracuje u brata to żadna partia. Lepiej przegonić darmozjada. A te twoje uniesienia honorem to do doopy można sobie wsadzić.

Trafna diagnoza. Tatuś ma rację że pędzi nieroba. Córka lekarza zasłużyła na lepszą partię niż byle niemyty mechanik. Won! Szukaj sobie partnerki z nizin społecznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
35 minut temu, Gość Dr. Esiarz napisał:

Z taka ortografia i gramatyka to nawet mnie jako czytelnikowi nie spasowales... :(((

Dawaj, gdzie co i jak, ja do nauki chetny zawsze jestem  doktorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
20 minut temu, Gość Basia napisał:

Trafna diagnoza. Tatuś ma rację że pędzi nieroba. Córka lekarza zasłużyła na lepszą partię niż byle niemyty mechanik. Won! Szukaj sobie partnerki z nizin 

29 minut temu, Gość Irka napisał:

Tatuś się szybko połapał że śmieć jesteś i chce cię odpędzić od córki. I wcale mu się nie dziwię. Mechanik co pracuje u brata to żadna partia. Lepiej przegonić darmozjada. A te twoje uniesienia honorem to do doopy można sobie wsadzić.

He, he. Może i ja robaczek jestem,  co u brata robi ale na dom to bez kredytu zapracuje.  Bo panieki takie zero za jakie mnie uważacie przynajmniej nie żeruje na rodzicach jak wy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
24 minuty temu, Gość Basia napisał:

Trafna diagnoza. Tatuś ma rację że pędzi nieroba. Córka lekarza zasłużyła na lepszą partię niż byle niemyty mechanik. Won! Szukaj sobie partnerki z nizin społecznych!

Basia, to pokazałaś "wyżyny"... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody Milicjant

Skończ z nią temat bo skończysz jako rozwodnik z okrutnymi alimentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
38 minut temu, Gość gość napisał:

Baba Jaga, czarownica, pierun łognisty. 😉  Serio jesteś Góral? Za bardzo się przejmujesz tatkiem doktorkiem swojej baby. 😉 

Serio jestem góral,  a ty serio myślisz że góral to jaki chłop?

Mmyślałaś ze jak góral to chłop od pluga zdjety? Moze tepy jestem, pisac poprawnie nie umiem, ale pracowity jak pieron jestem.

Podhale to nie jest trzeci swiat. Tu są tacy sami ludzie jak w całej Polsce. 

Pytasz czy sie przejmuje tatą ślicznotki?

Przejmuje się bo kocham tą dziewczynę,  wiem że ojciec ją sam wychował bo jej mama zmarła 17 lat temu. Wiem ze jest bardzo zrzyta z ojcem i nie mam zamiaru z nim rywalizować. Moja śliczna mogłaby się wtedy czuć jak między młotem i kowadłem a ja tak nie chce, ja chce żeby jej ojciec mnie zaakceptował. Dlatego mam problem bo nie wiem jak to zrobić. 

Chyba pójdę na forum ciąża i poród bo tam jakieś te baby miilsze  😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd

ojcu każ spier...alać na drzewo musi zrozumieć że jego mała córeczka to już dorosła kobieta i sama podejmuje decyzje wiec ch,,, mu do tego. Gdy cię sama zostawi to inna sprawa ale ramol musi zrozumieć że jego rola ogranicza się tylko do zabawiania wnuków. Pokaż że masz jaja facet cie bada czy nie jesteś leszcz. Jak ją kochasz to walcz - miałbyś gorzej gdyby we wszystkim słuchała kochanego tatki. Wtedy taką pozostaje po prostu olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borat

oj marnie to widzę - stary się pewnie będzie chował w szafie w jej sypialni gdy jesteście razem i sprawdzał czy zakładasz gumę ( o ile nie chce łożyć na wnuki bo jest sknera) lub że jej nie zakładasz ( bo chce te wnuki mieć). W obu przypadkach masz prze....ne więc radzę wyłożyć seniorowi kawe na ławę. Mów jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
1 godzinę temu, Gość dfd napisał:

ojcu każ spier...alać na drzewo musi zrozumieć że jego mała córeczka to już dorosła kobieta i sama podejmuje decyzje wiec ch,,, mu do tego. Gdy cię sama zostawi to inna sprawa ale ramol musi zrozumieć że jego rola ogranicza się tylko do zabawiania wnuków. Pokaż że masz jaja facet cie bada czy nie jesteś leszcz. Jak ją kochasz to walcz - miałbyś gorzej gdyby we wszystkim słuchała kochanego tatki. Wtedy taką pozostaje po prostu olać.

Chyba tatusia nie słucha bo mi na MS napierdzziela, zawzieta sztuka 😉

Napisała mi żebym się jej tatą nie przejmował, że to był tylko pokaz siły, władzy a że ojciec wie że najmniej ma do gadania to takich trików używa.  Ponoć Krzysiek (brat ślicznotki) powiedział że ojciec stwierdził że może i coś że mnie będzie.  Hmm. Dziwna sytuacja. Najważniejsze dla mnie żeby moja śliczna była szczęśliwa i żeby mnie kochała. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tatuś się poznał na ...iarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Tatuś się poznał na ...iarzu

A ty o sobie i o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×