Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Uprawialiście kiedyś bezinteresowny seks z kobietą

Polecane posty

Gość Gosc

Przyznam szczerze że mam 25 lat i nie miałem jeszcze okazji uprawiać seksu nie płacąc, po części jest to spowodowane tym że kobiet jest za mało i każda (ładna) ma chłopaka. Stąd pytanie robiliście to kiedyś z kobietą poznaną w internecie? Bo ja szukam od kilku miesięcy i jedynie na co trafiam to faceci podający się za kobiety lub różnego rodzaju reklamiarze podejrzanych serwisów itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oczywiście pomijam te k*rewki które liczą na sponsoring itp bo seks za kasę jest beznadziejny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 69z

Popracuj nad zachowaniem, higieną (paznokcie włosy, ubiór itp.), przede wszystkim nad tematem, rozmów, naucz się słuchać jak kobieta mówi...naucz się świntuszyć ale nie za wulgarnie i długo zanim przejdziesz do konkretów. Kobiety to kręci...jak posłuchają to im się zachce wdrożyć w życie. :) Do tego zawsze alkohol...rozluźnia, i wtedy zamoczysz co weekend z inną. :) Jest dużo ładnych lasek, których faceci się boją...bo za ładne, pewnie kogoś ma...a jest przeciwnie (albo ma takiego ciape romantyka, a chce czegoś innego spróbować). I zapamiętaj jedno...bez zobowiązan to 1-2 max 3 spotkania w wiadomym celu...później pojawią się przywiązanie i oczekiwania u kobiet (prędzej czy później). To naturalne wiec trzeba wiedzieć kiedy się wycofać mimo, że jest fajnie.  Chyba, że żony szukasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×